Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
AleksoMKD
Posts: 8155
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#4276 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by AleksoMKD »

Image

:lol:
TheMule
Posts: 4046
Joined: 04/05/2009 03:34

#4277 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by TheMule »

AleksoMKD wrote:
TheMule wrote: Je li vjestica jos uvjek ziva :izet: Moracu ovo pogledati jednog vikenda sve u jednom cugu
Ova?
Image

Ziva je i jos uvjek je jebozovna MILFaca.
To je ta, najbolja u seriji :izet:
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#4278 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Towelie »

Mardzori, pa nekoliko praznih mesta. :D
TheMule
Posts: 4046
Joined: 04/05/2009 03:34

#4279 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by TheMule »

Towelie wrote:Mardzori, pa nekoliko praznih mesta. :D
Ma ja volim ove malo starije, iskusnije :P
User avatar
Truba
Posts: 93788
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4280 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Truba »

01 .Supernatural 6. sezona 1/2 +
02. Eureka +
03. Star trek: Next generation 3. sezona 1/2
04. American horror story 2. sezona -
05. Sarah Connor Chronicles +
06. GoT sezona 1 +

dobro sam ga ucinco :D taman pred početak nove sezone pogledat ću ponovno GoT

Image
User avatar
zecko_kupuz
Posts: 2520
Joined: 11/01/2008 14:58
Location: Sarajevo

#4281 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by zecko_kupuz »

AleksoMKD wrote:
TheMule wrote: Je li vjestica jos uvjek ziva :izet: Moracu ovo pogledati jednog vikenda sve u jednom cugu
Ova?
Image

Ziva je i jos uvjek je jebozovna MILFaca.
Sizzling hot milf, bukvalno! :D
User avatar
AleksoMKD
Posts: 8155
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#4282 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by AleksoMKD »

Samo za vas drage moje forumske kolege :D Sta o vama govori to na koju zensku se lozite iz GOT.

http://www.tarzanija.com/na-koju-ribu-i ... ri-o-tebi/
TheMule wrote:
To je ta, najbolja u seriji :izet:
Melisandra
Ložio si se redom na kevu od drugara, doktorku koja ti je radila sistematski, profanku srpskog, kevu od drugog drugara. Od žene očekuješ da ti kaže šta treba, da ne bi ti morao da misliš šta treba, jer tebi treba samo računar koji može da tera Menadžera i pouzdan diler koji donosi na gajbu.


Towelie wrote:Mardzori, pa nekoliko praznih mesta. :D
Mardžori
Postavljaš sebi nemoguće zadatke: igraš Ikarugu na jedan život, otvaraš kesu čipsa pa se tripuješ da pojedeš samo jedan, ostaješ budan sa Ivon, tražiš ribu koja ispunjava hegelijanski ideal: i pametna i harizmatična i zgodna i malo zrikava. Spreman si na sve da bi u očima drugih ispao posebna i jedinstvena pahuljica, što je skroz u redu, jer samo takvi jebu odlikašice. Zato napred, stavi tuki u McWrap i ponudi ga tako Nini Janković. (ovu rečenicu platio McDonald’s).


:lol: :lol: :lol:
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#4283 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Towelie »

Super je ovo Alekso. Na koju se ti lozis?
TheMule
Posts: 4046
Joined: 04/05/2009 03:34

#4284 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by TheMule »

zecko_kupuz wrote: Sizzling hot milf, bukvalno! :D
Moze se reci da sa Melisandrom mozes izgorjeti od ljubavi :-D
AleksoMKD wrote:
Melisandra
Ložio si se redom na kevu od drugara, doktorku koja ti je radila sistematski, profanku srpskog, kevu od drugog drugara. Od žene očekuješ da ti kaže šta treba, da ne bi ti morao da misliš šta treba, jer tebi treba samo računar koji može da tera Menadžera i pouzdan diler koji donosi na gajbu.



:
Istina uvjek volim jake samostalne zene, a ima i jedna mlada doktorica, uf :D
TheMule
Posts: 4046
Joined: 04/05/2009 03:34

#4285 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by TheMule »

Towelie wrote:Super je ovo Alekso. Na koju se ti lozis?
Cini mi se da je vec reko da je ona viteskinja Briena :lol: :lol:
User avatar
AleksoMKD
Posts: 8155
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#4286 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by AleksoMKD »

Towelie wrote:Super je ovo Alekso. Na koju se ti lozis?
A ti juris odlikasice a? Bravo towelie, ponosan sam na tebe
TheMule wrote: Cini mi se da je vec reko da je ona viteskinja Briena :lol: :lol:
Brien i Igrit. Oduvek sam volio tvrdoglave i poludivlje :D

Igrit
Ti si onaj što je na masnim fotama u četvrtom osnovne jedini hteo da poljubi pegavu Jelenu sa kosom ošišanom na šerpu. Čovek sigurica, nije ti toliko bitno da uspeš koliko da ne fejluješ. Ideš na teritoriju koju niko ne zauzima, igraš riziko pa do kraja držiš samo Australiju. U starijoj i zrelijoj inkarnaciji, na prilazima čitaonici odvajaš studentkinje defektologije iz unutrašnjosti koje ne znaju za bolje od zelene Malizie, ko ih jebe. Odgovor je: ti. Ti ih jebeš.

Briena
Da preskočimo očigledne gej konotacije jer ne pišemo fore za Ivana Ivanovića, nego idemo u srž: voliš brate grubo i muskulaturno, trip ti je da se po ponjavama rveš – pa sad s kojim polom, pravom ljubavniku nije bitno. U javnom životu si Pera klovn ekipe, onaj sa uvek spremnim spustom i sveže recikliranom forom, čime u stvari sakrivaš svoju polnu nesigurnost i fiskalnu nestabilnost. Prilikom grupnog muškog tuširanja posle teretane, u kazneno-popravnom domu ili američkom filmu, ti si onaj što šljepa peškirom ortake po dupetu i što pogine treći ako je film horor, odmah posle razredne drolje i fudbalera.


:lol: :lol: :lol:

Mada ni vase izabranice nisu za bacanje.
User avatar
AleksoMKD
Posts: 8155
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#4287 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by AleksoMKD »

Image
User avatar
AleksoMKD
Posts: 8155
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#4288 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by AleksoMKD »

Image

:lol:
User avatar
AleksoMKD
Posts: 8155
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#4290 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by AleksoMKD »

Image

Jebote patak sta je sa Islandjanima? Vidi ovo dvoje veci od planine :shock:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52670
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#4291 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Chmoljo »

možda im nešto u tom vulkanskom pepelu :D
User avatar
AleksoMKD
Posts: 8155
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#4292 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by AleksoMKD »

Ili sa hranom http://en.wikipedia.org/wiki/H%C3%A1karl

Chef Anthony Bourdain described hákarl as "the single worst, most disgusting and terrible tasting thing" he has ever eaten.

:lol: :lol:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52670
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#4293 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Chmoljo »

Rotten shark is chosen instead of fresh shark meat because the meat of the Greenland shark is poisonous when fresh,[2] due to a high content of urea and trimethylamine oxide...

čovječe... :cry:
User avatar
AleksoMKD
Posts: 8155
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#4294 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by AleksoMKD »

:lol:
Jedan moj drug koji je bio na Islandu kaze da kada ga izvade iz zemlje (dje ga prvo zakopaju da se iscede ti otrovi) posle 3 meseca i stave da se susi jos nekoliko meseci, smrad je toliki da se oseti kilometrima.

Navodno ni zivotinje ne prilaze :lol:

Polandball najbolje objasnjava
Image

Pazi komentare
It really isn't as bad as people make it out to be... just don't inhale too strongly while you eat it, or chew it for too long.
In fact, removal of your tongue before consumption is advised.

http://www.meemalee.com/2010/12/hakarl- ... -have.html
Hákarl is in fact a good approximation of the sound your throat makes as it contorts and constricts in a desperate attempt to regurgitate the chunks of fetid fish.
:lol: :lol: :lol:

Ali mozda bas zbog toga Island proizvodi onolike gramade od ljudi.
User avatar
AleksoMKD
Posts: 8155
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#4296 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by AleksoMKD »

Image
Car.

Image
Jebiga druze, posle ove uloge svako ko ti vidi lice na ulici zeli da ti izbije zube :lol:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52670
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#4297 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Chmoljo »

AleksoMKD wrote:
http://www.meemalee.com/2010/12/hakarl- ... -have.html
Hákarl is in fact a good approximation of the sound your throat makes as it contorts and constricts in a desperate attempt to regurgitate the chunks of fetid fish.
:lol: :lol: :lol:
:lol:
User avatar
Truba
Posts: 93788
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4298 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Truba »

ova nova misica ima crte lica kao sansa na nekim slikama
User avatar
harisoni
Posts: 298
Joined: 31/05/2010 09:22

#4300 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by harisoni »

Jesam li ja jedini kome je 'Gozba za vrane' bolja od 'Plesa sa zmajevima'? :roll: :oops:
Post Reply