
Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Moderator: _BataZiv_0809
- AleksoMKD
- Posts: 8155
- Joined: 01/03/2012 15:03
- Location: Tamo gdje vjecno sunce sja
-
TheMule
- Posts: 4046
- Joined: 04/05/2009 03:34
#4277 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
To je ta, najbolja u serijiAleksoMKD wrote:Ova?TheMule wrote: Je li vjestica jos uvjek zivaMoracu ovo pogledati jednog vikenda sve u jednom cugu
Ziva je i jos uvjek je jebozovna MILFaca.
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
#4278 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Mardzori, pa nekoliko praznih mesta. 
-
TheMule
- Posts: 4046
- Joined: 04/05/2009 03:34
#4279 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ma ja volim ove malo starije, iskusnijeTowelie wrote:Mardzori, pa nekoliko praznih mesta.
- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4280 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
01 .Supernatural 6. sezona 1/2 +
02. Eureka +
03. Star trek: Next generation 3. sezona 1/2
04. American horror story 2. sezona -
05. Sarah Connor Chronicles +
06. GoT sezona 1 +
dobro sam ga ucinco
taman pred početak nove sezone pogledat ću ponovno GoT

02. Eureka +
03. Star trek: Next generation 3. sezona 1/2
04. American horror story 2. sezona -
05. Sarah Connor Chronicles +
06. GoT sezona 1 +
dobro sam ga ucinco

- zecko_kupuz
- Posts: 2520
- Joined: 11/01/2008 14:58
- Location: Sarajevo
#4281 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Sizzling hot milf, bukvalno!AleksoMKD wrote:Ova?TheMule wrote: Je li vjestica jos uvjek zivaMoracu ovo pogledati jednog vikenda sve u jednom cugu
Ziva je i jos uvjek je jebozovna MILFaca.
- AleksoMKD
- Posts: 8155
- Joined: 01/03/2012 15:03
- Location: Tamo gdje vjecno sunce sja
#4282 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Samo za vas drage moje forumske kolege
Sta o vama govori to na koju zensku se lozite iz GOT.
http://www.tarzanija.com/na-koju-ribu-i ... ri-o-tebi/
Ložio si se redom na kevu od drugara, doktorku koja ti je radila sistematski, profanku srpskog, kevu od drugog drugara. Od žene očekuješ da ti kaže šta treba, da ne bi ti morao da misliš šta treba, jer tebi treba samo računar koji može da tera Menadžera i pouzdan diler koji donosi na gajbu.
Postavljaš sebi nemoguće zadatke: igraš Ikarugu na jedan život, otvaraš kesu čipsa pa se tripuješ da pojedeš samo jedan, ostaješ budan sa Ivon, tražiš ribu koja ispunjava hegelijanski ideal: i pametna i harizmatična i zgodna i malo zrikava. Spreman si na sve da bi u očima drugih ispao posebna i jedinstvena pahuljica, što je skroz u redu, jer samo takvi jebu odlikašice. Zato napred, stavi tuki u McWrap i ponudi ga tako Nini Janković. (ovu rečenicu platio McDonald’s).

http://www.tarzanija.com/na-koju-ribu-i ... ri-o-tebi/
MelisandraTheMule wrote:
To je ta, najbolja u seriji
Ložio si se redom na kevu od drugara, doktorku koja ti je radila sistematski, profanku srpskog, kevu od drugog drugara. Od žene očekuješ da ti kaže šta treba, da ne bi ti morao da misliš šta treba, jer tebi treba samo računar koji može da tera Menadžera i pouzdan diler koji donosi na gajbu.
MardžoriTowelie wrote:Mardzori, pa nekoliko praznih mesta.
Postavljaš sebi nemoguće zadatke: igraš Ikarugu na jedan život, otvaraš kesu čipsa pa se tripuješ da pojedeš samo jedan, ostaješ budan sa Ivon, tražiš ribu koja ispunjava hegelijanski ideal: i pametna i harizmatična i zgodna i malo zrikava. Spreman si na sve da bi u očima drugih ispao posebna i jedinstvena pahuljica, što je skroz u redu, jer samo takvi jebu odlikašice. Zato napred, stavi tuki u McWrap i ponudi ga tako Nini Janković. (ovu rečenicu platio McDonald’s).
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
#4283 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Super je ovo Alekso. Na koju se ti lozis?
-
TheMule
- Posts: 4046
- Joined: 04/05/2009 03:34
#4284 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Moze se reci da sa Melisandrom mozes izgorjeti od ljubavizecko_kupuz wrote: Sizzling hot milf, bukvalno!
Istina uvjek volim jake samostalne zene, a ima i jedna mlada doktorica, ufAleksoMKD wrote:
Melisandra
Ložio si se redom na kevu od drugara, doktorku koja ti je radila sistematski, profanku srpskog, kevu od drugog drugara. Od žene očekuješ da ti kaže šta treba, da ne bi ti morao da misliš šta treba, jer tebi treba samo računar koji može da tera Menadžera i pouzdan diler koji donosi na gajbu.
:
-
TheMule
- Posts: 4046
- Joined: 04/05/2009 03:34
#4285 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Cini mi se da je vec reko da je ona viteskinja BrienaTowelie wrote:Super je ovo Alekso. Na koju se ti lozis?
- AleksoMKD
- Posts: 8155
- Joined: 01/03/2012 15:03
- Location: Tamo gdje vjecno sunce sja
#4286 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
A ti juris odlikasice a? Bravo towelie, ponosan sam na tebeTowelie wrote:Super je ovo Alekso. Na koju se ti lozis?
Brien i Igrit. Oduvek sam volio tvrdoglave i poludivljeTheMule wrote: Cini mi se da je vec reko da je ona viteskinja Briena![]()
Igrit
Ti si onaj što je na masnim fotama u četvrtom osnovne jedini hteo da poljubi pegavu Jelenu sa kosom ošišanom na šerpu. Čovek sigurica, nije ti toliko bitno da uspeš koliko da ne fejluješ. Ideš na teritoriju koju niko ne zauzima, igraš riziko pa do kraja držiš samo Australiju. U starijoj i zrelijoj inkarnaciji, na prilazima čitaonici odvajaš studentkinje defektologije iz unutrašnjosti koje ne znaju za bolje od zelene Malizie, ko ih jebe. Odgovor je: ti. Ti ih jebeš.
Briena
Da preskočimo očigledne gej konotacije jer ne pišemo fore za Ivana Ivanovića, nego idemo u srž: voliš brate grubo i muskulaturno, trip ti je da se po ponjavama rveš – pa sad s kojim polom, pravom ljubavniku nije bitno. U javnom životu si Pera klovn ekipe, onaj sa uvek spremnim spustom i sveže recikliranom forom, čime u stvari sakrivaš svoju polnu nesigurnost i fiskalnu nestabilnost. Prilikom grupnog muškog tuširanja posle teretane, u kazneno-popravnom domu ili američkom filmu, ti si onaj što šljepa peškirom ortake po dupetu i što pogine treći ako je film horor, odmah posle razredne drolje i fudbalera.
Mada ni vase izabranice nisu za bacanje.
- AleksoMKD
- Posts: 8155
- Joined: 01/03/2012 15:03
- Location: Tamo gdje vjecno sunce sja
- AleksoMKD
- Posts: 8155
- Joined: 01/03/2012 15:03
- Location: Tamo gdje vjecno sunce sja
- AleksoMKD
- Posts: 8155
- Joined: 01/03/2012 15:03
- Location: Tamo gdje vjecno sunce sja
#4290 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Jebote patak sta je sa Islandjanima? Vidi ovo dvoje veci od planine
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52670
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#4291 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
možda im nešto u tom vulkanskom pepelu 
- AleksoMKD
- Posts: 8155
- Joined: 01/03/2012 15:03
- Location: Tamo gdje vjecno sunce sja
#4292 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ili sa hranom http://en.wikipedia.org/wiki/H%C3%A1karl
Chef Anthony Bourdain described hákarl as "the single worst, most disgusting and terrible tasting thing" he has ever eaten.

Chef Anthony Bourdain described hákarl as "the single worst, most disgusting and terrible tasting thing" he has ever eaten.
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52670
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#4293 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Rotten shark is chosen instead of fresh shark meat because the meat of the Greenland shark is poisonous when fresh,[2] due to a high content of urea and trimethylamine oxide...
čovječe...
čovječe...
- AleksoMKD
- Posts: 8155
- Joined: 01/03/2012 15:03
- Location: Tamo gdje vjecno sunce sja
#4294 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Jedan moj drug koji je bio na Islandu kaze da kada ga izvade iz zemlje (dje ga prvo zakopaju da se iscede ti otrovi) posle 3 meseca i stave da se susi jos nekoliko meseci, smrad je toliki da se oseti kilometrima.
Navodno ni zivotinje ne prilaze
Polandball najbolje objasnjava

Pazi komentare
It really isn't as bad as people make it out to be... just don't inhale too strongly while you eat it, or chew it for too long.
In fact, removal of your tongue before consumption is advised.
http://www.meemalee.com/2010/12/hakarl- ... -have.html
Hákarl is in fact a good approximation of the sound your throat makes as it contorts and constricts in a desperate attempt to regurgitate the chunks of fetid fish.
Ali mozda bas zbog toga Island proizvodi onolike gramade od ljudi.
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
- AleksoMKD
- Posts: 8155
- Joined: 01/03/2012 15:03
- Location: Tamo gdje vjecno sunce sja
#4296 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Towelie wrote:http://www.buzzfeed.com/lyapalater/seei ... co#2368hsp

Car.

Jebiga druze, posle ove uloge svako ko ti vidi lice na ulici zeli da ti izbije zube
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52670
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#4297 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
AleksoMKD wrote:
http://www.meemalee.com/2010/12/hakarl- ... -have.html
Hákarl is in fact a good approximation of the sound your throat makes as it contorts and constricts in a desperate attempt to regurgitate the chunks of fetid fish.
![]()
![]()
![]()
- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4298 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
ova nova misica ima crte lica kao sansa na nekim slikama
- Towelie
- Posts: 7487
- Joined: 03/05/2013 19:29
- harisoni
- Posts: 298
- Joined: 31/05/2010 09:22
#4300 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Jesam li ja jedini kome je 'Gozba za vrane' bolja od 'Plesa sa zmajevima'?




