Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#4276 Re: Gdje u Sa......

Post by kokuz_sa »

hvalaa :thumbup:
sema911
Posts: 471
Joined: 21/03/2010 17:51

#4277 Re: Gdje u Sa......

Post by sema911 »

GaRGa wrote:Image
u Mashu[/quote]


mash kod pozorista na spratu ? bio sam cesto al nisam vidjeo :S[/quote]

u Mash-u vise nema :S[/quote]
imas u penny plus
User avatar
Chustaa
Posts: 188
Joined: 03/04/2011 14:24
Location: čekrčići

#4278 Re: Gdje u Sa......

Post by Chustaa »

EE ljudi,gdje ima kupiti garaza na ovaj fazon?? :-?
Image
Hvala :mrgreen: i i ako sam uranio, Barjram Serif Mubarek Olsun :mrgreen:
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#4279 Re: Gdje u Sa......

Post by VenomousV »

...ima kupiti normalnih putnickih torbi, da ne izgledaju k'o veca verzija sportskih - za treninga, i nisu preskupe? :D

(u carpisi nema toga sto me zanima :D)
User avatar
bombašica
Posts: 459
Joined: 17/05/2011 23:23
Location: ...gdje Dunav ljubi nebo

#4280 Re: Gdje u Sa......

Post by bombašica »

Vidim da ovdje samo nešto kupujete...ali, mene zanima gdje se u SA odnosno u kojoj kafanici se organizuju karaoke? Možda pitanje nije najpogodnije za ovu teme, progledajte mi kroz prstiće, i pomozite :D
User avatar
HaHaHa2
Posts: 933
Joined: 03/04/2008 00:21
Location: Sarajevo

#4281 Re: Gdje u Sa......

Post by HaHaHa2 »

bombašica wrote:Vidim da ovdje samo nešto kupujete...ali, mene zanima gdje se u SA odnosno u kojoj kafanici se organizuju karaoke? Možda pitanje nije najpogodnije za ovu teme, progledajte mi kroz prstiće, i pomozite :D
Johnny - Malta - Petkom :mrgreen:
zaon1
Posts: 174
Joined: 21/10/2012 19:31

#4282 Re: Gdje u Sa......

Post by zaon1 »

Gdje kupiti auto na daljinski (poklon) da nije onaj bas sto je smece, ali i da nije preskup :D
kojeime
Posts: 3624
Joined: 11/11/2010 13:03

#4283 Re: Gdje u Sa......

Post by kojeime »

zaon1 wrote:Gdje kupiti auto na daljinski (poklon) da nije onaj bas sto je smece, ali i da nije preskup :D
Sta znaci preskup? Vidjao sam ih od 50-ak maraka pa navise. Pristojni su blize cijeni oko 100 KM. Jeftiniji ni na sta ne lice. Sto skuplji to bolji. Ovi ispod 50-ak maraka nisu na daljinsko vec je kontroler zicom spojen za auto. A takvih ima vec od 10-ak KM iako su ti bas smece :)

Pogledaj u BBI na 4. spratu, ima jedna prodavica igracaka cini mi se negdje kod OHR-a, pa onda ostali trzni centri, pa razne prodavnice po carsiji i drugdje, pa se mogu naci i u knjizarama, pa cak i u supermarketima.
kojeime
Posts: 3624
Joined: 11/11/2010 13:03

#4284 Re: Gdje u Sa......

Post by kojeime »

Chustaa wrote:EE ljudi,gdje ima kupiti garaza na ovaj fazon?? :-?
Image
Hvala :mrgreen: i i ako sam uranio, Barjram Serif Mubarek Olsun :mrgreen:
Kupljena slicna malom braticu. Ne znam gdje, nisam ja kupovao. Ove garaze brzo dosade jer su stvarno monotone. Da imaju automatsko dizanje, bilo pokretanjem baterijom ili nekom polugom ili nesto tako malo automatizovano OK, ali gledajuci mog bratica te sto se nista na njima ne mice dosade za nekoliko sati, ne cak ni dana.
Medjutim odgovaram zbog slijedeceg: Da sada kupujem prije bih mu kupio onaj tepih (itison) sto ima iscrtane ulice i znakove (cini mi se da ga ima na Alipasinom u prodavnici tepiha iza ASA auta kod Rajfajzen banke, a vidio sam ih i na jos jednom ili dva mjesta). Taj tepih je po meni super jer dok je mali moze gurati autice po tepihu, kada poraste moze po njemu voziti autice kontolisane zicanim kontorlerom, pa kada jos poraste moze voziti auto na daljinsko. Pa sa bratom ili drugom ili vise njih klinac se moze lijepo igrati. A cini mi se da ima nesto slicno i na linoleumu, pa ako roditelji klinca nisu sretni idejom da mijenjaju tepih za taj "saobracajni" onda je to rjesenje. Druga ideja je, narocito ako ti se taj "tepih" ne svidi, da na racunaru iscrtas staze, negdje odstampas na linoleumu ili slicnom materijalu, ima na carsiji stamparija koje rade sitostampu, ove kompjuterske stamparije ne mogu stampati na linoleumu i slicnom, pa to poklonis uz recimo jedan ili dva autica prikladna uzrastu klinca.
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#4285 Re: Gdje u Sa......

Post by Nisrin »

kojeime wrote:
Chustaa wrote:EE ljudi,gdje ima kupiti garaza na ovaj fazon?? :-?
Image
Hvala :mrgreen: i i ako sam uranio, Barjram Serif Mubarek Olsun :mrgreen:
Kupljena slicna malom braticu. Ne znam gdje, nisam ja kupovao. Ove garaze brzo dosade jer su stvarno monotone. Da imaju automatsko dizanje, bilo pokretanjem baterijom ili nekom polugom ili nesto tako malo automatizovano OK, ali gledajuci mog bratica te sto se nista na njima ne mice dosade za nekoliko sati, ne cak ni dana.
Medjutim odgovaram zbog slijedeceg: Da sada kupujem prije bih mu kupio onaj tepih (itison) sto ima iscrtane ulice i znakove (cini mi se da ga ima na Alipasinom u prodavnici tepiha iza ASA auta kod Rajfajzen banke, a vidio sam ih i na jos jednom ili dva mjesta). Taj tepih je po meni super jer dok je mali moze gurati autice po tepihu, kada poraste moze po njemu voziti autice kontolisane zicanim kontorlerom, pa kada jos poraste moze voziti auto na daljinsko. Pa sa bratom ili drugom ili vise njih klinac se moze lijepo igrati. A cini mi se da ima nesto slicno i na linoleumu, pa ako roditelji klinca nisu sretni idejom da mijenjaju tepih za taj "saobracajni" onda je to rjesenje. Druga ideja je, narocito ako ti se taj "tepih" ne svidi, da na racunaru iscrtas staze, negdje odstampas na linoleumu ili slicnom materijalu, ima na carsiji stamparija koje rade sitostampu, ove kompjuterske stamparije ne mogu stampati na linoleumu i slicnom, pa to poklonis uz recimo jedan ili dva autica prikladna uzrastu klinca.
Djeci DANAS sve jako brzo dosadi. govorim iz iskustva, uvijek je dosta malde djece oko mene :D
Ove garaze su super kad imaju i neku formulicu ili auto na daljinski, ali opet i to im dosadi, ovi moji su imali i garaze, i sine sa vozovima, autostaze, cak i itison sa iscrtanim cestama, kucama, vodom itd i zaista mogu potvrditi to se najduze koristi :) Ma i ne prlja se tako lako, a zanimljivo i mi stariji da se igramo s tim...
Inace, kad uzimam nekome poklon radije uzmem neke misaone igre za razvijanje inteligencije hahaha Naprimjer, za manju djecu neke kocke, trokutice i dr. geometrijske figure pa oni to ubacuju u kantice i moraju naci odgovarajucu rupu haha Ili tako neke igre koje se mogu naci u turbo limachu i po djecijim radnjama koje se nalaze na carsiji, u trznim centrima itd itd U principu, ukoliko neko ima prostora u kuci/stanu volim pokloniti i mini kuhinjicu ili neki fin sator. do 50ak KM ima po BBIu, FISu, Bingu itd :) To je nesto sto im traje duze i zanimljivije im je :)
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#4286 Re: Gdje u Sa......

Post by pakica_ »

bombašica wrote:Vidim da ovdje samo nešto kupujete...ali, mene zanima gdje se u SA odnosno u kojoj kafanici se organizuju karaoke? Možda pitanje nije najpogodnije za ovu teme, progledajte mi kroz prstiće, i pomozite :D
prije je bilo u route 66 petkom, pa proviri i vidi da li je jos uvijek to slucaj :D znalo je bit ludilo kad vidis celave bajkere s VOL'KIM brkovima i u koznim prslucima kako pjevaju neke emo ljubavne pjesme :lol: dobra za'ebancija :lol:
User avatar
dust in the wind
Posts: 2114
Joined: 26/08/2012 23:52
Location: isključena

#4287 Re: Gdje u Sa......

Post by dust in the wind »

pakica_ wrote:
bombašica wrote:Vidim da ovdje samo nešto kupujete...ali, mene zanima gdje se u SA odnosno u kojoj kafanici se organizuju karaoke? Možda pitanje nije najpogodnije za ovu teme, progledajte mi kroz prstiće, i pomozite :D
prije je bilo u route 66 petkom, pa proviri i vidi da li je jos uvijek to slucaj :D znalo je bit ludilo kad vidis celave bajkere s VOL'KIM brkovima i u koznim prslucima kako pjevaju neke emo ljubavne pjesme :lol: dobra za'ebancija :lol:
mislim da nije...bila sam u petak nedavno i nista se slicno tome nije desavalo...
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#4288 Re: Gdje u Sa......

Post by pakica_ »

dust in the wind wrote:
mislim da nije...bila sam u petak nedavno i nista se slicno tome nije desavalo...
pih :D znaci bajkeri odlucili biti bad-ass, a ne pjevuckati gibonija :D mora da je prestalo biti dobrila cim su se modernizovali i fuzionisali sa rigoroznim.. a mali route je bio tako.. tako.. super :(
User avatar
Chustaa
Posts: 188
Joined: 03/04/2011 14:24
Location: čekrčići

#4289 Re: Gdje u Sa......

Post by Chustaa »

Nisrin wrote:
kojeime wrote:
Chustaa wrote:EE ljudi,gdje ima kupiti garaza na ovaj fazon?? :-?
Image
Hvala :mrgreen: i i ako sam uranio, Barjram Serif Mubarek Olsun :mrgreen:
Kupljena slicna malom braticu. Ne znam gdje, nisam ja kupovao. Ove garaze brzo dosade jer su stvarno monotone. Da imaju automatsko dizanje, bilo pokretanjem baterijom ili nekom polugom ili nesto tako malo automatizovano OK, ali gledajuci mog bratica te sto se nista na njima ne mice dosade za nekoliko sati, ne cak ni dana.
Medjutim odgovaram zbog slijedeceg: Da sada kupujem prije bih mu kupio onaj tepih (itison) sto ima iscrtane ulice i znakove (cini mi se da ga ima na Alipasinom u prodavnici tepiha iza ASA auta kod Rajfajzen banke, a vidio sam ih i na jos jednom ili dva mjesta). Taj tepih je po meni super jer dok je mali moze gurati autice po tepihu, kada poraste moze po njemu voziti autice kontolisane zicanim kontorlerom, pa kada jos poraste moze voziti auto na daljinsko. Pa sa bratom ili drugom ili vise njih klinac se moze lijepo igrati. A cini mi se da ima nesto slicno i na linoleumu, pa ako roditelji klinca nisu sretni idejom da mijenjaju tepih za taj "saobracajni" onda je to rjesenje. Druga ideja je, narocito ako ti se taj "tepih" ne svidi, da na racunaru iscrtas staze, negdje odstampas na linoleumu ili slicnom materijalu, ima na carsiji stamparija koje rade sitostampu, ove kompjuterske stamparije ne mogu stampati na linoleumu i slicnom, pa to poklonis uz recimo jedan ili dva autica prikladna uzrastu klinca.
Djeci DANAS sve jako brzo dosadi. govorim iz iskustva, uvijek je dosta malde djece oko mene :D
Ove garaze su super kad imaju i neku formulicu ili auto na daljinski, ali opet i to im dosadi, ovi moji su imali i garaze, i sine sa vozovima, autostaze, cak i itison sa iscrtanim cestama, kucama, vodom itd i zaista mogu potvrditi to se najduze koristi :) Ma i ne prlja se tako lako, a zanimljivo i mi stariji da se igramo s tim...
Inace, kad uzimam nekome poklon radije uzmem neke misaone igre za razvijanje inteligencije hahaha Naprimjer, za manju djecu neke kocke, trokutice i dr. geometrijske figure pa oni to ubacuju u kantice i moraju naci odgovarajucu rupu haha Ili tako neke igre koje se mogu naci u turbo limachu i po djecijim radnjama koje se nalaze na carsiji, u trznim centrima itd itd U principu, ukoliko neko ima prostora u kuci/stanu volim pokloniti i mini kuhinjicu ili neki fin sator. do 50ak KM ima po BBIu, FISu, Bingu itd :) To je nesto sto im traje duze i zanimljivije im je :)

Hvala vam puuuno :mrgreen: :mrgreen: Na te misaone igre i staze sam potpuno zaboravio. :run:
User avatar
perfect_guy
Posts: 6942
Joined: 18/04/2008 23:08
Location: Anfield road
Contact:

#4290 Re: Gdje u Sa......

Post by perfect_guy »

bombašica wrote:Vidim da ovdje samo nešto kupujete...ali, mene zanima gdje se u SA odnosno u kojoj kafanici se organizuju karaoke? Možda pitanje nije najpogodnije za ovu teme, progledajte mi kroz prstiće, i pomozite :D
ljetos je bilo (ne znam je li aktuelno i sad) u Piratu četvrtkom
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#4291 Re: Gdje u Sa......

Post by Mračajski proto »

Đe se ima kupiti adidas ruksak i kol'ko je para otpriike?
User avatar
mondo bizarro
Posts: 62826
Joined: 16/07/2009 00:24
Location: sa yossarianom na pianosi

#4292 Re: Gdje u Sa......

Post by mondo bizarro »

gdje se mogu napraviti usivne etikete za tekstil? :D
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#4293 Re: Gdje u Sa......

Post by pakica_ »

Sarajevo_Grad wrote:Đe se ima kupiti adidas ruksak i kol'ko je para otpriike?
vjerovatno ima u sport lifeu, a cijene.. hm.. od jedno 70 pa gore :D
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#4294 Re: Gdje u Sa......

Post by Mračajski proto »

Nema ništa za petobu? :mrgreen:
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#4295 Re: Gdje u Sa......

Post by P308 »

pakica_ wrote:
Sarajevo_Grad wrote:Đe se ima kupiti adidas ruksak i kol'ko je para otpriike?
vjerovatno ima u sport lifeu, a cijene.. hm.. od jedno 70 pa gore :D
Cini mi se da vidjeh snizenje u Sport Lifeu, onom na Ilidzi, koji se tek otvorio.
rudy81
Posts: 998
Joined: 18/05/2007 08:43

#4296 Re: Gdje u Sa......

Post by rudy81 »

P308 wrote:
pakica_ wrote:
Sarajevo_Grad wrote:Đe se ima kupiti adidas ruksak i kol'ko je para otpriike?
vjerovatno ima u sport lifeu, a cijene.. hm.. od jedno 70 pa gore :D
Cini mi se da vidjeh snizenje u Sport Lifeu, onom na Ilidzi, koji se tek otvorio.
u svim sportife-ovima je snizenje al mislim da se ne odnosi na ruksake, samo obucu i odjecu...al et probaj opet.

vidi na PIKu, zalomi se i poneki nov ruksak
hammers
Posts: 60
Joined: 22/10/2011 12:38

#4297 Re: Gdje u Sa......

Post by hammers »

Gdje u sa ima velik izbor muških jakni, a da cijena nije preko 150KM?
BIONA
Posts: 1340
Joined: 02/09/2009 21:53
Contact:

#4298 Re: Gdje u Sa......

Post by BIONA »

Gdje mogu kupiti dugu kvalitetnu zimsku jaknu a da ne izgleda ko da sam sad pokisla u njoj? :D Od takvog materijala je vecina jakni koje sam ja vidjela... i da kostaju do 150 km...
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#4299 Re: Gdje u Sa......

Post by Nisrin »

BIONA wrote:Gdje mogu kupiti dugu kvalitetnu zimsku jaknu a da ne izgleda ko da sam sad pokisla u njoj? :D Od takvog materijala je vecina jakni koje sam ja vidjela... i da kostaju do 150 km...

orsay ili mango
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#4300 Re: Gdje u Sa......

Post by pakica_ »

morebit da sam ih ja gledala kad je bio pocetak skolske godine :P ako odes i vidis, javi nam kol'ko su para, da pocastim sestrica da ne nosi vise onaj svoj arsenal ruksak :lol: :lol:
Post Reply