Hayat
Moderator: anex
-
gerberica
- Posts: 4944
- Joined: 26/07/2011 22:28
#4276 Re: Hayat
Koliki jezik ima onaj momak skoro heheh
- Reglan
- Posts: 5011
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#4277 Re: Hayat
On ono bas krkanski,neumjesno mada ni njihovo maslo nije za ramazana.
Gledam ovo zbog Bijedica,razvaljuje.
Gledam ovo zbog Bijedica,razvaljuje.
- Reglan
- Posts: 5011
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#4279 Re: Hayat
Jedan od ucesnika,sarajlija.gerberica wrote:jeko Bijedic?
-
gerberica
- Posts: 4944
- Joined: 26/07/2011 22:28
#4280 Re: Hayat
evo nasla sam ga i u pravu siarshavin wrote:Jedan od ucesnika,sarajlija.gerberica wrote:jeko Bijedic?
- ole69
- Posts: 762
- Joined: 30/01/2012 17:51
- Location: Krajina
#4281 Re: Hayat
Ljubi vas Kadra
koji kralj
-
Baba_Droga
- Posts: 407
- Joined: 24/01/2006 23:16
#4282 Re: Hayat
A šta je bilo sa Kadricem ???
Sta se desilo, nisam u toku ? Detalji...detalji...
Sta se desilo, nisam u toku ? Detalji...detalji...
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#4283 Re: Hayat
napunice on Kosevo...AHAHHAHAHA...
sto me nasmija
ako on napuni Kosevo, ja nisam ja 
- Miss D
- Posts: 1598
- Joined: 14/12/2009 17:33
#4284 Re: Hayat
Evo vidi,Baba_Droga wrote:A šta je bilo sa Kadricem ???
Sta se desilo, nisam u toku ? Detalji...detalji...
i ja sad gledala hahahaha
Ljubi Kadraaaa
- PasoDzigera007
- Posts: 472
- Joined: 27/01/2007 21:57
#4285 Re: Hayat
E nek je neko ,onoj Babicki zacepio usta. Bravo Kadricu,ona je to vec odavno zasluzila,a nije to prvi put da on ziriju odbrusi. Jednom je rekao profesorima,necu ja da pjevam "tasun,tasun,tanana"dusa_raskopuša wrote:napunice on Kosevo...AHAHHAHAHA...sto me nasmija
ako on napuni Kosevo, ja nisam ja
Nek je se konacno neko nasao,da se ne uvlaci u pakas profesorima,nego da ima svoj stav. A za ovo veceras,mislim da ce dobiti par hiljada glasaca vise
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#4286 Re: Hayat
sta uraaaaaaaadi crna Jasna
ooooj zene lude 
edit: Ana je tuka! Prvo je brutalna kad daje komentare osobama koje 'ne gotivi'. Pravi se pametna i biva arogantna maksimalno. A onda kad ne moze nista onda da 1. Idiot zena.
edit: Ana je tuka! Prvo je brutalna kad daje komentare osobama koje 'ne gotivi'. Pravi se pametna i biva arogantna maksimalno. A onda kad ne moze nista onda da 1. Idiot zena.
- ole69
- Posts: 762
- Joined: 30/01/2012 17:51
- Location: Krajina
#4287 Re: Hayat
Nego kolika je trenutna gledanost?

- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79548
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#4288 Re: Hayat
bra'o mali, ovu glupaču ne volim vidjet' ni na sliKiMiss D wrote: Evo vidi,
i ja sad gledala hahahaha
Ljubi Kadraaaa![]()
![]()
![]()
i u gradu si poznata po tome što bi ti svi rado šamar opalili, seljanko.
- BHF_Manijak
- Posts: 28526
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#4289 Re: Hayat
Uvijek sam sanjo kako nalupati ovako arogantne kucke ko sto je Ana. Joj ko je bio drugi nosilac liste SBB-a majko draga!
Al' da je starka i po, stoji vala sto jes' jes'.

Al' da je starka i po, stoji vala sto jes' jes'.
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#4291 Re: Hayat
veci ste vi 'idoli' smatrajuci njega idolom 
napinje se kad pjeva i pjeva kroz nos
napinje se kad pjeva i pjeva kroz nos
-
Nuken
- Posts: 2110
- Joined: 09/09/2011 14:47
#4292 Re: Hayat
Nisam ni reko da Kadra pjeva k`o slavj al brate mili bolji mi i on nego one rahmetlije na sceni.Stoji čitavo vrijeme na sceni,ni prstom da je makeo dobija 10 za scenski nastup,a Kadra nije tatin sin pa nema ko da ga pogura dalje već momak fino svima kaze ono što misli,a ne ko neki da se uliziju i sl.
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#4293 Re: Hayat
Dobro, ova Ana je vise puta pokazala kakva je zapravo, ali ovo sinoc od Elvina je ipak bilo primitivno i nezrelo. Nije trebao tako reagovati.
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#4294 Re: Hayat
Apa dobro, sta je treb'o co'j'k uraditi kad mu je rekla da je nekulturan i da je izas'o sa zvakom? Da joj usuti? Ma nek' je ono uradio, kol'ko god bilo 'primitivno i nezrelo'. 
-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#4295 Re: Hayat
Ne gledam ovo često, ali kako joj je začepio žvalje, bravo majstore!Miss D wrote:
-
rozalija80
- Posts: 43
- Joined: 28/07/2012 18:21
#4296 Re: Hayat
Bravo majstore Ana ne bira rijeci kada komentarise ucesnike
-
rozalija80
- Posts: 43
- Joined: 28/07/2012 18:21
#4297 Re: Hayat
hayat bi trebao malo promijeniti clanove zirija da cujemo misljenja drugih strucnih ljudi
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4298 Re: Hayat
Ne znam sta je toliko problem sa zirijem. Ne moram biti profesor muzike da cujem da jucer niko nije valjo. Nije ni trema, negi generalno ova generacija je totalni promasaj i vrijeme je zakljuciti serijal na nekoliko godina dok kakav talentirani maloljetnik/ljetnica ne narastu.
- Gradski
- Posts: 274
- Joined: 05/12/2012 18:41
- Location: NI NA NEBU NI NA ZEMLJI
#4299 Re: Hayat
Bitno je pare uzeti i gledam sinoć onog papka spasi žiri najgori pjevač i ona ga spašava radi para koje dobijaju glasanjem za kandidate njemu je najveći televoting sve mućka i lopovluk iznervirah se sinoć i veće smeće od televizije nisam vidio zgadili su mi se još odonda kad su nosili kurban hasanu čengiću da nam se svima smije u lice smeće.
Last edited by Gradski on 08/12/2012 18:26, edited 1 time in total.
-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#4300 Re: Hayat
Kaže se TeleVOTING, ne TeleVOLTING.
Trebalo bi i žiriju, kandidatima i cijeloj produkciji Hayata to reći.
Trebalo bi i žiriju, kandidatima i cijeloj produkciji Hayata to reći.
Last edited by Chuckie on 08/12/2012 18:21, edited 1 time in total.
