Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
gerberica
Posts: 4944
Joined: 26/07/2011 22:28

#4276 Re: Hayat

Post by gerberica »

Koliki jezik ima onaj momak skoro heheh
User avatar
Reglan
Posts: 5011
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#4277 Re: Hayat

Post by Reglan »

On ono bas krkanski,neumjesno mada ni njihovo maslo nije za ramazana.
Gledam ovo zbog Bijedica,razvaljuje. :thumbup:
gerberica
Posts: 4944
Joined: 26/07/2011 22:28

#4278 Re: Hayat

Post by gerberica »

jeko Bijedic?
User avatar
Reglan
Posts: 5011
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#4279 Re: Hayat

Post by Reglan »

gerberica wrote:jeko Bijedic?
Jedan od ucesnika,sarajlija.
gerberica
Posts: 4944
Joined: 26/07/2011 22:28

#4280 Re: Hayat

Post by gerberica »

arshavin wrote:
gerberica wrote:jeko Bijedic?
Jedan od ucesnika,sarajlija.
evo nasla sam ga i u pravu si :). posto ja to ne pratim ne znam ko se kako zove ali sam par puta slusala ga i dobar je.
User avatar
ole69
Posts: 762
Joined: 30/01/2012 17:51
Location: Krajina

#4281 Re: Hayat

Post by ole69 »

Ljubi vas Kadra :lol: :mrgreen: koji kralj
Baba_Droga
Posts: 407
Joined: 24/01/2006 23:16

#4282 Re: Hayat

Post by Baba_Droga »

A šta je bilo sa Kadricem ???
Sta se desilo, nisam u toku ? Detalji...detalji... :-)
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4283 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

napunice on Kosevo...AHAHHAHAHA... :lol: sto me nasmija :D ako on napuni Kosevo, ja nisam ja :D
User avatar
Miss D
Posts: 1598
Joined: 14/12/2009 17:33

#4284 Re: Hayat

Post by Miss D »

Baba_Droga wrote:A šta je bilo sa Kadricem ???
Sta se desilo, nisam u toku ? Detalji...detalji... :-)
Evo vidi,
i ja sad gledala hahahaha

Ljubi Kadraaaa :lol: :lol: :lol:

User avatar
PasoDzigera007
Posts: 472
Joined: 27/01/2007 21:57

#4285 Re: Hayat

Post by PasoDzigera007 »

dusa_raskopuša wrote:napunice on Kosevo...AHAHHAHAHA... :lol: sto me nasmija :D ako on napuni Kosevo, ja nisam ja :D
E nek je neko ,onoj Babicki zacepio usta. Bravo Kadricu,ona je to vec odavno zasluzila,a nije to prvi put da on ziriju odbrusi. Jednom je rekao profesorima,necu ja da pjevam "tasun,tasun,tanana" :D
Nek je se konacno neko nasao,da se ne uvlaci u pakas profesorima,nego da ima svoj stav. A za ovo veceras,mislim da ce dobiti par hiljada glasaca vise :D,a i to Hayatu ide u korist
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4286 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

sta uraaaaaaaadi crna Jasna :dance: :lol: ooooj zene lude :lol:


edit: Ana je tuka! Prvo je brutalna kad daje komentare osobama koje 'ne gotivi'. Pravi se pametna i biva arogantna maksimalno. A onda kad ne moze nista onda da 1. Idiot zena. :dance:
User avatar
ole69
Posts: 762
Joined: 30/01/2012 17:51
Location: Krajina

#4287 Re: Hayat

Post by ole69 »

Nego kolika je trenutna gledanost? :mrgreen: :zzzz:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79548
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4288 Re: Hayat

Post by Velkoski »

Miss D wrote: Evo vidi,
i ja sad gledala hahahaha

Ljubi Kadraaaa :lol: :lol: :lol:

bra'o mali, ovu glupaču ne volim vidjet' ni na sliKi :mrgreen:


i u gradu si poznata po tome što bi ti svi rado šamar opalili, seljanko. :mrgreen:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28526
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#4289 Re: Hayat

Post by BHF_Manijak »

Uvijek sam sanjo kako nalupati ovako arogantne kucke ko sto je Ana. Joj ko je bio drugi nosilac liste SBB-a majko draga! :lol: :roll: :(


Al' da je starka i po, stoji vala sto jes' jes'. :mrgreen: :mrgreen:
Nuken
Posts: 2110
Joined: 09/09/2011 14:47

#4290 Re: Hayat

Post by Nuken »

KADRA-Idol nacije :)
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4291 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

veci ste vi 'idoli' smatrajuci njega idolom :lol:

napinje se kad pjeva i pjeva kroz nos :-)
Nuken
Posts: 2110
Joined: 09/09/2011 14:47

#4292 Re: Hayat

Post by Nuken »

Nisam ni reko da Kadra pjeva k`o slavj al brate mili bolji mi i on nego one rahmetlije na sceni.Stoji čitavo vrijeme na sceni,ni prstom da je makeo dobija 10 za scenski nastup,a Kadra nije tatin sin pa nema ko da ga pogura dalje već momak fino svima kaze ono što misli,a ne ko neki da se uliziju i sl.
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#4293 Re: Hayat

Post by Ambrozija »

Dobro, ova Ana je vise puta pokazala kakva je zapravo, ali ovo sinoc od Elvina je ipak bilo primitivno i nezrelo. Nije trebao tako reagovati.
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4294 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Apa dobro, sta je treb'o co'j'k uraditi kad mu je rekla da je nekulturan i da je izas'o sa zvakom? Da joj usuti? Ma nek' je ono uradio, kol'ko god bilo 'primitivno i nezrelo'. :roll:
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#4295 Re: Hayat

Post by Chuckie »

Miss D wrote:
Ne gledam ovo često, ali kako joj je začepio žvalje, bravo majstore! :thumbup:
rozalija80
Posts: 43
Joined: 28/07/2012 18:21

#4296 Re: Hayat

Post by rozalija80 »

Bravo majstore Ana ne bira rijeci kada komentarise ucesnike
rozalija80
Posts: 43
Joined: 28/07/2012 18:21

#4297 Re: Hayat

Post by rozalija80 »

hayat bi trebao malo promijeniti clanove zirija da cujemo misljenja drugih strucnih ljudi
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#4298 Re: Hayat

Post by karanana »

Ne znam sta je toliko problem sa zirijem. Ne moram biti profesor muzike da cujem da jucer niko nije valjo. Nije ni trema, negi generalno ova generacija je totalni promasaj i vrijeme je zakljuciti serijal na nekoliko godina dok kakav talentirani maloljetnik/ljetnica ne narastu.
User avatar
Gradski
Posts: 274
Joined: 05/12/2012 18:41
Location: NI NA NEBU NI NA ZEMLJI

#4299 Re: Hayat

Post by Gradski »

Bitno je pare uzeti i gledam sinoć onog papka spasi žiri najgori pjevač i ona ga spašava radi para koje dobijaju glasanjem za kandidate njemu je najveći televoting sve mućka i lopovluk iznervirah se sinoć i veće smeće od televizije nisam vidio zgadili su mi se još odonda kad su nosili kurban hasanu čengiću da nam se svima smije u lice smeće.
Last edited by Gradski on 08/12/2012 18:26, edited 1 time in total.
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#4300 Re: Hayat

Post by Chuckie »

Kaže se TeleVOTING, ne TeleVOLTING.

Trebalo bi i žiriju, kandidatima i cijeloj produkciji Hayata to reći.
Last edited by Chuckie on 08/12/2012 18:21, edited 1 time in total.
Post Reply