BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#4276 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Muhamed Đakmić »

Trebaju ga nazvati i porazgovarati sa njim, da se ne pravimo ludi. Nije izgubljen i ako zaigra protiv Tunisa jer je u pitanju prijateljska, ali biće puno teže dobiti ga kasnije.
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#4277 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Tkd »

Kasno je to sada. Još jednom su postupili amaterski i potpuno neozbiljno. Neka malo pogledaju košarkaški savez, možda nešto i nauče :roll:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79560
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4278 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Velkoski »

Haj' ba, ako mu se igra za Švicarsku neka igra i zdra'o. Sretno mu bilo.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#4279 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Muhamed Đakmić »

Ma možda bi igrao za nas da su naši ozbiljnije pristupili problemu.
SaPnA
Posts: 7102
Joined: 12/05/2011 20:02
Location: Kattegat

#4280 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by SaPnA »

KPNCTNJAH wrote:Kakve veze ima Pape s tim sto momak ne moze da dobije papire... pa kad bi Pape radio sve te poslove koje vi ocekujete od njega, on bi bio najzaposleniji covjek u BiH, malo bi mu bilo i da ima platu k'o Dzeko...
pa nebi mu falilo nista ako bi malo pomogao momku, to mu je i posao, njemu i ljudima iz saveza, valjda ima neki covjek tu koji treba razgovarati sa momkom, uputiti ga kako treba, sta gdje, pa jebem ga nismo brazil ili njemacka da imamo igrace na izvoz, ova generacija nam se pravo poklopila, a boga pitaj sta ce biti za 5 godina, ako ovaj ode u svicu, alen u cro i jos mnogi drugi.

nego da onako pitam, sta je sa cocalica?
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#4281 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Tkd »

Sarajevo1946 wrote:Ma možda bi igrao za nas da su naši ozbiljnije pristupili problemu.
:thumbup:
marschall
Posts: 388
Joined: 19/04/2007 12:21

#4282 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by marschall »

KPNCTNJAH wrote:Kakve veze ima Pape s tim sto momak ne moze da dobije papire... pa kad bi Pape radio sve te poslove koje vi ocekujete od njega, on bi bio najzaposleniji covjek u BiH, malo bi mu bilo i da ima platu k'o Dzeko...

Pa niko ne kaze da on za njima trcat mora. Mora bit neko ko ce te stvari nadgledat. Pa radi se potencijalnim igracima repke, koju on vodi. Ovo se i njega tice itekako...Ako negdje skripi onda se to brzo mora rjesit, ako neko ne radi svoj posao onda te treba javno imenovat. Pa ta procedura oko sportskog drzavljanstva je valjda uvjek ista...
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#4283 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by KPNCTNJAH »

SaPnA wrote:
KPNCTNJAH wrote:Kakve veze ima Pape s tim sto momak ne moze da dobije papire... pa kad bi Pape radio sve te poslove koje vi ocekujete od njega, on bi bio najzaposleniji covjek u BiH, malo bi mu bilo i da ima platu k'o Dzeko...
pa nebi mu falilo nista ako bi malo pomogao momku, to mu je i posao, njemu i ljudima iz saveza, valjda ima neki covjek tu koji treba razgovarati sa momkom, uputiti ga kako treba, sta gdje, pa jebem ga nismo brazil ili njemacka da imamo igrace na izvoz, ova generacija nam se pravo poklopila, a boga pitaj sta ce biti za 5 godina, ako ovaj ode u svicu, alen u cro i jos mnogi drugi.

nego da onako pitam, sta je sa cocalica?
Pa eto Osima, on je veci strucnjak od Papeta, kad bi mu on otisao na vrata i popricao s njim, sigurno bi odjebao Svicarsku iste sekunde... ili da se Osim kao predsjednik komiteta malo potrudi, pa pogura sredjivanje papira... kako smo ranije preko noci sredjivali te papire, pogotovo kad su kosarkasi u pitanju, sad odjednom ispade da je to nemoguca misija...
SaPnA
Posts: 7102
Joined: 12/05/2011 20:02
Location: Kattegat

#4284 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by SaPnA »

ne moze osim, covjek je star i bolestan, on da ide nekome na noge i putuje po nekoliko sati nije uredu pa makar on bio i novi messi, imaju ljudi koji su zaduzeniza to, osim sigurno nije
SaPnA
Posts: 7102
Joined: 12/05/2011 20:02
Location: Kattegat

#4285 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by SaPnA »

i to sto je predsjednik komiteta je samo njegova dobra volja, spasio nam je fudbal i hvala mu
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#4286 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Muhamed Đakmić »

Ne mora se svesti na Pape-Osim relaciju rasprava, *ebo ga uvijek iste rasprave. Valjda postoji tijelo pri Savezu da se bavi ovim stvarima.
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#4287 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by kokuz_sa »

SaPnA wrote:ne moze osim, covjek je star i bolestan, on da ide nekome na noge i putuje po nekoliko sati nije uredu pa makar on bio i novi messi, imaju ljudi koji su zaduzeniza to, osim sigurno nije
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
pa nece zimnicu nosat :D
SaPnA
Posts: 7102
Joined: 12/05/2011 20:02
Location: Kattegat

#4288 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by SaPnA »

kokuz_sa wrote:
SaPnA wrote:ne moze osim, covjek je star i bolestan, on da ide nekome na noge i putuje po nekoliko sati nije uredu pa makar on bio i novi messi, imaju ljudi koji su zaduzeniza to, osim sigurno nije
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
pa nece zimnicu nosat :D
e jebiga
User avatar
Artest
Posts: 3942
Joined: 12/05/2012 17:04

#4289 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Artest »

hrvatima nije iz ponizenja ici po jednog daniela bilosa u argentinu....rakitica, ili novi (uspjesan slucja) zavrsavanja svedjanina hrgote

ali eto...nasima jeste...nasi se jos uvije igraju gluhih telefona i imaju stav " ako nece- ne mora" "ko ga jebe, da je patriota cekao bi"


kolasinac i halilovic? zar jos uvijek neko gaji nadu da ce ovi igrati za nas?? nemojte me vise zasmijavat....

vec sam pominjao svoje razocarenje u izvjesnog bakovica...ali i pasivni i konfliktu skloni susic, snosi svoju krivicu

nego zahavlimo ćiri sto je uveo begovica protiv estonije u zadnjoj minuti...inace ga taj nikad ne bi vidio Bosne, uz ovu garnituru
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#4290 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by KPNCTNJAH »

Ko god bi trebao da poprica s njim, nema jos puno vremena... iako je prijateljska u pitanju, ako tad zaigra za njih vjerovatno je tu zavrsena prica, jer sumnjam da ce htjeti igrati za nas ako se tamo uklopi... mozda da Pape ode do njega, a protiv Alzira nas moze voditi i njegov pomocnik :oops: ono sto mene nervira je to da su svi ovi "nasi" fudbaleri sto vagaju za koga ce igrati pravi ljigavci... prije par dana njegova izjava kako jedva ceka poziv naseg selektora, a sad za njihove medije izjavljuje kako jedva ceka utakmicu protiv Tunisa... naravno kad su novinari u pitanju treba sve uzeti s rezervom, ali mi je pun k*** ovakvih izjava...
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79560
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4291 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Velkoski »

KPNCTNJAH wrote:ono sto mene nervira je to da su svi ovi "nasi" fudbaleri sto vagaju za koga ce igrati pravi ljigavci...
Meni lično je ovo ključ svega. Ja da imam šansu da igram za svoju državu se nikada ne bi' odazvao na poziv neke lijeve zemlje nego bi' čekao na poziv i godinu dana ako treba.
User avatar
Artest
Posts: 3942
Joined: 12/05/2012 17:04

#4292 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Artest »

nek se nadju na skajpu

minut do 12 da ide po njega? gotovo je sad...kasno su se sjetili...a prica s eda ovaj momak ima i pasos i drzavljanstvo bh

ocekujem spin pecikoze i ostalih niskoristi dzabojeda iz saveza ..."ne mozemo mu mi sredjivat papire"
a pape ce isto ponovit
User avatar
Slo Burner
Posts: 5899
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#4293 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Slo Burner »

Koliko smo mi nespoobni ne mozes da povjerujes :D.

Cak i kad nam se nesto ponudi na tacni to ne znamo uzeti.

Cuj kao kad sredi scve papire, mozda ga i pozovemc c c c
Muka mi je
marschall
Posts: 388
Joined: 19/04/2007 12:21

#4294 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by marschall »

leet wrote:
KPNCTNJAH wrote:ono sto mene nervira je to da su svi ovi "nasi" fudbaleri sto vagaju za koga ce igrati pravi ljigavci...
Meni lično je ovo ključ svega. Ja da imam šansu da igram za svoju državu se nikada ne bi' odazvao na poziv neke lijeve zemlje nego bi' čekao na poziv i godinu dana ako treba.

vi na to sve malo jednostavno gledate..svicarska nije malta pa da ceka na nas i nasu punudu...ti igraci imaju menadzere koji na njima zaradjuju, koji im mozak peru svaki dan. sa igracke tacke gledista tebi se sa statusom reprezantativca otvaraju druga vrata i sanse u karijeri. tu lova istao veliku ulogu igra.
cekanjem na nas i nasu reprezentaciju njemu vrjeme curi i sansa za neki veci transfer i vecu lovu propada.....
User avatar
Slo Burner
Posts: 5899
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#4296 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Slo Burner »

Ma dzabe care moj, moze on tamo u nekoj skotskoj biti strijelac broj jedan, kakve to veze ima sa Bosnom. Imamo mi Svrake Sesare i Sunjice ...
User avatar
luckylaka
Posts: 26230
Joined: 15/01/2010 06:28

#4297 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by luckylaka »

ma odmah ga u A reprezentaciju.Za koga god da cujete da je bar na kakvom turniru postigao gol odmah ovdje postaviti i preporuciti selektoru tako da na spisku ima bar 300-400 igraca.
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#4298 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by agent_zero »

Slo Burner wrote:
Ma dzabe care moj, moze on tamo u nekoj skotskoj biti strijelac broj jedan, kakve to veze ima sa Bosnom. Imamo mi Svrake Sesare i Sunjice ...
Nisu oni krivi, nego onaj koji ih poziva :roll:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79560
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4299 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Velkoski »

Mensčini da se ova tema svodi na "Pape odlazi".

pa dobro, Pape odlazi !
User avatar
Slo Burner
Posts: 5899
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#4300 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Slo Burner »

agent_zero wrote:
Slo Burner wrote:
Ma dzabe care moj, moze on tamo u nekoj skotskoj biti strijelac broj jedan, kakve to veze ima sa Bosnom. Imamo mi Svrake Sesare i Sunjice ...
Nisu oni krivi, nego onaj koji ih poziva :roll:
Naravno da nisu oni
Post Reply