Haj ba ne provaljuj se. Prvo ja sam odrasao u centru na gradskom asfaltu tako da barem znam prepoznati seosku varalicu. Samo plitkoumni skorojevići mogu obećavati megalomaniju tamo gdje apsolutno nije potrebna
Ne vjerujem da Sarajevo ima više ulaznih traka i od Fahrinog Gusinja čak, stoga vjeruj mi da čovjek zna o čemu govori.
Ovom gradu a naročito ovoj zemlji treba puno drugih stvari prije 14 jebanih traka tamo gdje već imamo 6
Ma koji megaloman i tih 6 napravi, seljačina prevarantska.
Isto kao što nam nije bila potrebna ni zgrada od 40 spratova za koju je ucjenama i podmičivanjem dobio kredit od Razvojne banke koja se puni iz naših pareskih para
Prvi put čujem da neko može banku podmititi, svašta,.. Pa čekaj, ako ih je ucjenivao, zašto ih je onda trebao još i podmititi? Očigledno da niej znao šta će više sa parama
Za tih 20 miliona se moglo podjeliti stotine prioritetnijih kredita u proizvodnju koja će izvoziti i zapošljavati ljude a ne koristiti kao falusni simbol jednog iskompleksiranog provincijskog kepeca.
Taj novac su toj "seljačini" na kraju opet sarajlije, ili šire kazano, mi Bosanci podarili, stoga se ne ljuti na njega već na one čijim se porijeklom kitiš.
Njegovo umjeće u lažima manipulisanju ucjenama kojim je stekao sve što ima nikome normalnom ne može biti referensa jednog državnika.
U parvu si, ali tako će nam biti dok se bolji ne pojavi.
Kroz svoje manipulantske novine pokazao je svu svoju beskrupuloznost i sklonost diktaturi a svojim građevinskim projektima svoju korumpiranost i patološku opsjednutost vlašću.
Beskrupulozan jeste, i diktaturi je sklon, pa i opsjednut vlašću, što u ovakvoj anarhiji itekako može pozitivno biti, ali to opet ne znači da nužno mora biti i korumpiran jer bi po tim tvojim kriterijima onda Josip Broz bio najkorumpiranija i pokvarenija osoba koja je ikada ovim prostorima hodala.
I takvom ste vi htijeli dati vlast u ruke. Šta reći. Pomozite mi da vam približim veličinu vašeg grijeha.
Nek je vi dadoste nekome ko nije vlašću opsjednut, ko nije diktaturi sklon i ko nije korumpiran jer je i za one istrage koje se protiv njega vode opet Fahro kriv, taj jebeni svemogući i sveznajući Fahro. JA vama taj grijeh neću oprostiti jer ste mi svaku nadu u bolju budućnost ubili.