Dres reprezentacije BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#4276 Re: Dres reprezentacije BiH
Japan predobro uradio, 90% ih sfuserio 
- bruce lee
- Posts: 796
- Joined: 19/09/2007 01:37
#4277 Re: Dres reprezentacije BiH
JoseMujica wrote:phillie wrote:Pocelo je![]()
http://www.klix.ba/sport/nogomet/poslje ... /140304018
Fino bogami, nek ih malo srededakle kome sad uzmu mjeru on ide u Brazil. Valjda cene Muratovica mjeriti
![]()
![]()
opa...ako ovi kroje odjeću onda je fakat za očekivati neku beton marku za dresove
ili je zamazivanje ociju i priprema javnosti za produzivanje ugovora sa legeom
-
cagisegi
- Posts: 3
- Joined: 04/03/2014 17:21
#4278 Re: Dres reprezentacije BiH
- Jazzy.ba
- Posts: 2061
- Joined: 26/04/2012 00:43
#4279 Re: Dres reprezentacije BiH
Sudeći da je Adidas poslao lopte za repku, vjerovatno će stići i njihova oprema.


- bruce lee
- Posts: 796
- Joined: 19/09/2007 01:37
#4280 Re: Dres reprezentacije BiH
sluzbena lopta svjetskog je adidasova, mislim da je zbog toga ovo gore. nema to veze sa nasim sponzorom
- DonVitoN
- Posts: 1987
- Joined: 16/11/2013 01:01
- Location: Bihac
#4281 Re: Dres reprezentacije BiH
bruce lee wrote:sluzbena lopta svjetskog je adidasova, mislim da je zbog toga ovo gore. nema to veze sa nasim sponzorom
- Jazzy.ba
- Posts: 2061
- Joined: 26/04/2012 00:43
#4282 Re: Dres reprezentacije BiH
Lopta iznad je personalizovana za BiH reprezentaciju. Ne štanca Adidas ime svake repke na svoje lopte, kontaš?bruce lee wrote:sluzbena lopta svjetskog je adidasova, mislim da je zbog toga ovo gore. nema to veze sa nasim sponzorom
- limeni
- Posts: 2745
- Joined: 30/12/2007 00:39
#4283 Re: Dres reprezentacije BiH
mozda ce nam bas taj adidas biti sponzor..zna li neko kada bi se moglo ocekivati objavljivanje novih dresova?bruce lee wrote:sluzbena lopta svjetskog je adidasova, mislim da je zbog toga ovo gore. nema to veze sa nasim sponzorom
- bruce lee
- Posts: 796
- Joined: 19/09/2007 01:37
#4284 Re: Dres reprezentacije BiH
moguce je da adidas personalizuje lopte za svakog od 32 ucesnika sp-a. ne bih to gledao kao neki indikator za novog sponzora, mada bih volio da je takoJazzy.ba wrote:Lopta iznad je personalizovana za BiH reprezentaciju. Ne štanca Adidas ime svake repke na svoje lopte, kontaš?bruce lee wrote:sluzbena lopta svjetskog je adidasova, mislim da je zbog toga ovo gore. nema to veze sa nasim sponzorom
- DonVitoN
- Posts: 1987
- Joined: 16/11/2013 01:01
- Location: Bihac
#4285 Re: Dres reprezentacije BiH
Jazzy.ba wrote:Lopta iznad je personalizovana za BiH reprezentaciju. Ne štanca Adidas ime svake repke na svoje lopte, kontaš?bruce lee wrote:sluzbena lopta svjetskog je adidasova, mislim da je zbog toga ovo gore. nema to veze sa nasim sponzorom

- Warashii
- Posts: 4282
- Joined: 13/09/2011 12:55
#4286 Re: Dres reprezentacije BiH
Smjesan mu je ovaj nas dres
, a neki fakat nisu losi .
Onaj hrvatski mi je ljepsi njegov dizajn nego li njihov sadasnji "novi" .
Onaj hrvatski mi je ljepsi njegov dizajn nego li njihov sadasnji "novi" .
- haris0032
- Posts: 1470
- Joined: 02/06/2012 19:27
- Location: 11541
#4287 Re: Dres reprezentacije BiH
Evo ga novi dres!!!
Al malo stura, ovo sam malo iz dosade radio, cisto da ovaj plavi prethodni ne bode oci. Neko je spominjao bosanski cilim pa sam i taj detalj uradio.

Mada neko moje misljenje, sumnjam da ce ikako promjeniti dobavljaca. Sve sam vise uvjeren da ce ostati Legea. Otprilike, po meni, 60% su sanse da ostane Legea, 40 % da ce biti Adidas ili neko drugi.. Bog zna sta je Munja potpisao i kakve stavke, mozda su i ti penali jednostavno previsoki da bi ih placao savez, adidas il' ko vec. Da su penali problem davno bi to bilo rijeseno. Ostaje nam da se strpimo. Sta je tu je.
Al malo stura, ovo sam malo iz dosade radio, cisto da ovaj plavi prethodni ne bode oci. Neko je spominjao bosanski cilim pa sam i taj detalj uradio.

Mada neko moje misljenje, sumnjam da ce ikako promjeniti dobavljaca. Sve sam vise uvjeren da ce ostati Legea. Otprilike, po meni, 60% su sanse da ostane Legea, 40 % da ce biti Adidas ili neko drugi.. Bog zna sta je Munja potpisao i kakve stavke, mozda su i ti penali jednostavno previsoki da bi ih placao savez, adidas il' ko vec. Da su penali problem davno bi to bilo rijeseno. Ostaje nam da se strpimo. Sta je tu je.
- noiserr
- Posts: 3025
- Joined: 13/11/2011 01:18
- Location: Američki Zavajt
#4288 Re: Dres reprezentacije BiH
Hrvatski sadasnji je dobar za piknika.Warashii wrote:Smjesan mu je ovaj nas dres, a neki fakat nisu losi .
Onaj hrvatski mi je ljepsi njegov dizajn nego li njihov sadasnji "novi" .
-
groove
- Posts: 4644
- Joined: 13/10/2007 08:18
#4289 Re: Dres reprezentacije BiH
?veze s vezom wrote:
He he
-
groove
- Posts: 4644
- Joined: 13/10/2007 08:18
#4290 Re: Dres reprezentacije BiH
pa pricaj o cemu se radiveze s vezom wrote:Stiglo nestA..
- Logovan
- Posts: 102745
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4291 Re: Dres reprezentacije BiH
Zakuha i onda neće da kaže. 
- burek_in_space
- Posts: 17290
- Joined: 04/12/2007 16:32
#4292 Re: Dres reprezentacije BiH
E pa jebem li ga ako niste skontali o chemu se radi

- denimb
- Posts: 2725
- Joined: 27/03/2009 14:33
#4293 Re: Dres reprezentacije BiH
Adidas, evo sad rekose... BHT dnevnik...
- denimb
- Posts: 2725
- Joined: 27/03/2009 14:33
#4296 Re: Dres reprezentacije BiH
Ili ono bi na SPACE TV-u
Ma pade mi na pamet onaj sto 100 puta ponovi, kazu bit ce sutra u dnevniku
Ma pade mi na pamet onaj sto 100 puta ponovi, kazu bit ce sutra u dnevniku
- N.N.
- Posts: 3541
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#4297 Re: Dres reprezentacije BiH
Ma ovo su neseseri za parfeme iz CM-aveze s vezom wrote:Stiglo nestA..
-
berba123
- Posts: 19
- Joined: 02/03/2014 02:08
#4298 Re: Dres reprezentacije BiH
al fakat ne kontam koji im je sad k.... Svi su već predstavili dresove jedino naši se.. Nek je i legea samo objavi više
Sent from my C6616 using Tapatalk
Sent from my C6616 using Tapatalk
- DonVitoN
- Posts: 1987
- Joined: 16/11/2013 01:01
- Location: Bihac
#4300 Re: Dres reprezentacije BiH
Evo i portugalci prezentovali svoj dres za SP.

Raul M

Raul M

