Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4276 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by todd_smith »

Japan predobro uradio, 90% ih sfuserio :lol:
User avatar
bruce lee
Posts: 796
Joined: 19/09/2007 01:37

#4277 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by bruce lee »

JoseMujica wrote:
phillie wrote:Pocelo je :D :D

http://www.klix.ba/sport/nogomet/poslje ... /140304018

Fino bogami, nek ih malo srede :D dakle kome sad uzmu mjeru on ide u Brazil. Valjda cene Muratovica mjeriti :D :D :D
:thumbup: opa...ako ovi kroje odjeću onda je fakat za očekivati neku beton marku za dresove

ili je zamazivanje ociju i priprema javnosti za produzivanje ugovora sa legeom :D
cagisegi
Posts: 3
Joined: 04/03/2014 17:21

#4278 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by cagisegi »

:P trebali bi imati prepoznatljive dresove i to u kombinacija plava-žuta što oslikava boje zastave :-) :izet: npr.Hrvatska ima dresove koji su posebni a sa druge strane oslikavaju njihov idetitet...ovo posebni se odnosi što ih niko nema u svijetu dok plava-bijela kom.imaju dosta reprezentacija i sam dizajn je depresivan :zzzz: :zzzz:
User avatar
Jazzy.ba
Posts: 2061
Joined: 26/04/2012 00:43

#4279 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Jazzy.ba »

Sudeći da je Adidas poslao lopte za repku, vjerovatno će stići i njihova oprema.

Image
User avatar
bruce lee
Posts: 796
Joined: 19/09/2007 01:37

#4280 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by bruce lee »

sluzbena lopta svjetskog je adidasova, mislim da je zbog toga ovo gore. nema to veze sa nasim sponzorom
User avatar
DonVitoN
Posts: 1987
Joined: 16/11/2013 01:01
Location: Bihac

#4281 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by DonVitoN »

bruce lee wrote:sluzbena lopta svjetskog je adidasova, mislim da je zbog toga ovo gore. nema to veze sa nasim sponzorom
:thumbup:
User avatar
Jazzy.ba
Posts: 2061
Joined: 26/04/2012 00:43

#4282 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Jazzy.ba »

bruce lee wrote:sluzbena lopta svjetskog je adidasova, mislim da je zbog toga ovo gore. nema to veze sa nasim sponzorom
Lopta iznad je personalizovana za BiH reprezentaciju. Ne štanca Adidas ime svake repke na svoje lopte, kontaš?
User avatar
limeni
Posts: 2745
Joined: 30/12/2007 00:39

#4283 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by limeni »

bruce lee wrote:sluzbena lopta svjetskog je adidasova, mislim da je zbog toga ovo gore. nema to veze sa nasim sponzorom
mozda ce nam bas taj adidas biti sponzor..zna li neko kada bi se moglo ocekivati objavljivanje novih dresova?
User avatar
bruce lee
Posts: 796
Joined: 19/09/2007 01:37

#4284 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by bruce lee »

Jazzy.ba wrote:
bruce lee wrote:sluzbena lopta svjetskog je adidasova, mislim da je zbog toga ovo gore. nema to veze sa nasim sponzorom
Lopta iznad je personalizovana za BiH reprezentaciju. Ne štanca Adidas ime svake repke na svoje lopte, kontaš?
moguce je da adidas personalizuje lopte za svakog od 32 ucesnika sp-a. ne bih to gledao kao neki indikator za novog sponzora, mada bih volio da je tako
User avatar
DonVitoN
Posts: 1987
Joined: 16/11/2013 01:01
Location: Bihac

#4285 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by DonVitoN »

Jazzy.ba wrote:
bruce lee wrote:sluzbena lopta svjetskog je adidasova, mislim da je zbog toga ovo gore. nema to veze sa nasim sponzorom
Lopta iznad je personalizovana za BiH reprezentaciju. Ne štanca Adidas ime svake repke na svoje lopte, kontaš?
Image
User avatar
Warashii
Posts: 4282
Joined: 13/09/2011 12:55

#4286 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Warashii »

Smjesan mu je ovaj nas dres :), a neki fakat nisu losi .
Onaj hrvatski mi je ljepsi njegov dizajn nego li njihov sadasnji "novi" .
User avatar
haris0032
Posts: 1470
Joined: 02/06/2012 19:27
Location: 11541

#4287 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by haris0032 »

Evo ga novi dres!!!
Al malo stura, ovo sam malo iz dosade radio, cisto da ovaj plavi prethodni ne bode oci. Neko je spominjao bosanski cilim pa sam i taj detalj uradio.
Image
Mada neko moje misljenje, sumnjam da ce ikako promjeniti dobavljaca. Sve sam vise uvjeren da ce ostati Legea. Otprilike, po meni, 60% su sanse da ostane Legea, 40 % da ce biti Adidas ili neko drugi.. Bog zna sta je Munja potpisao i kakve stavke, mozda su i ti penali jednostavno previsoki da bi ih placao savez, adidas il' ko vec. Da su penali problem davno bi to bilo rijeseno. Ostaje nam da se strpimo. Sta je tu je.
User avatar
noiserr
Posts: 3025
Joined: 13/11/2011 01:18
Location: Američki Zavajt

#4288 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by noiserr »

Warashii wrote:Smjesan mu je ovaj nas dres :), a neki fakat nisu losi .
Onaj hrvatski mi je ljepsi njegov dizajn nego li njihov sadasnji "novi" .
Hrvatski sadasnji je dobar za piknika.
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#4289 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by groove »

veze s vezom wrote:Image
He he :D
?
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#4290 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by groove »

veze s vezom wrote:Stiglo nestA..:run:
pa pricaj o cemu se radi :-)
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4291 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Logovan »

Zakuha i onda neće da kaže. :D
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#4292 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by burek_in_space »

E pa jebem li ga ako niste skontali o chemu se radi :-) :D
User avatar
denimb
Posts: 2725
Joined: 27/03/2009 14:33

#4293 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by denimb »

Adidas, evo sad rekose... BHT dnevnik...
User avatar
Jazzy.ba
Posts: 2061
Joined: 26/04/2012 00:43

#4294 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Jazzy.ba »

Nemoj yebat?
User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#4295 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

Kakvo trolanje :lol: :lol:
User avatar
denimb
Posts: 2725
Joined: 27/03/2009 14:33

#4296 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by denimb »

Ili ono bi na SPACE TV-u :lol:



Ma pade mi na pamet onaj sto 100 puta ponovi, kazu bit ce sutra u dnevniku :D
User avatar
N.N.
Posts: 3541
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#4297 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by N.N. »

veze s vezom wrote:Stiglo nestA..:run:
Ma ovo su neseseri za parfeme iz CM-a :D
berba123
Posts: 19
Joined: 02/03/2014 02:08

#4298 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by berba123 »

al fakat ne kontam koji im je sad k.... Svi su već predstavili dresove jedino naši se.. Nek je i legea samo objavi više

Sent from my C6616 using Tapatalk
User avatar
BadCopy
Posts: 2941
Joined: 18/09/2013 23:01
Location: Beton

#4299 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by BadCopy »

:D
User avatar
DonVitoN
Posts: 1987
Joined: 16/11/2013 01:01
Location: Bihac

#4300 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by DonVitoN »

Evo i portugalci prezentovali svoj dres za SP.

Image
Raul M :lol:
Post Reply