FK Željezničar

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#4276 Re: FK Zeljeznicar

Post by Neelix »

Đerzelez :D
salle_eh1986
Posts: 4212
Joined: 20/08/2009 23:08

#4277 Re: FK Zeljeznicar

Post by salle_eh1986 »

Sve i da je ovo moguće što se piše ovde, nikad nebi pristao na to da nam onaj Tarpi Gracić dođe u klub, pa vala ni da je pun ko Abramovič
User avatar
ArtefakT
Posts: 263
Joined: 23/02/2004 00:00
Location: EU

#4278 Re: FK Zeljeznicar

Post by ArtefakT »

Vjerovatno ne bi doslo do fuzije nego samo do prelaska "para" i igraca iz olimpika u Zelju... Ne mogu zamislit da ce olimpik tek tako nestati.
b_stulic
Posts: 103
Joined: 31/07/2008 15:05

#4279 Re: FK Zeljeznicar

Post by b_stulic »

Bili bismo jedini klub sa dva stadiona... A neki nemaju ni jedan
User avatar
slucajan
Posts: 603
Joined: 10/04/2008 10:08
Location: u najgorem slucaju, jedan korak ispred...

#4280 Re: FK Zeljeznicar

Post by slucajan »

Bez obzira na sve, mislim da se Gracić neće tako lahko odreći Olimpika i gazdovanja u njemu. Vjerovatno samo želi da mu Željezničar bude filijala, jer je doveo 20+ igrača, a sobzirom da svi ne mogu igrati odjednom, nego samo 11, bolje je da barem u Želji igraju.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24702
Joined: 26/08/2007 17:10

#4281 Re: FK Zeljeznicar

Post by Charuga »

slucajan wrote:Bez obzira na sve, mislim da se Gracić neće tako lahko odreći Olimpika i gazdovanja u njemu. Vjerovatno samo želi da mu Željezničar bude filijala, jer je doveo 20+ igrača, a sobzirom da svi ne mogu igrati odjednom, nego samo 11, bolje je da barem u Želji igraju.
Pun si ovih sega, sala i posalica .. :mrgreen:
User avatar
irac300
Posts: 9066
Joined: 18/07/2009 18:36

#4282 Re: FK Zeljeznicar

Post by irac300 »

Ma sta uopste raspravljate o izjavi ovog (ne znam kako bih ga nazvao da ne fasujem ban) :-D Covjek totalnu istu stvar pise i na sportsport, ali bukvalno isti post i prvi i drugi, na principu copy-past!
User avatar
irac300
Posts: 9066
Joined: 18/07/2009 18:36

#4283 Re: FK Zeljeznicar

Post by irac300 »

slucajan wrote:Bez obzira na sve, mislim da se Gracić neće tako lahko odreći Olimpika i gazdovanja u njemu. Vjerovatno samo želi da mu Željezničar bude filijala, jer je doveo 20+ igrača, a sobzirom da svi ne mogu igrati odjednom, nego samo 11, bolje je da barem u Želji igraju.
Jarane, filijale ti stanuju na drugoj adresi, pokusaj na Kosevu oni su poznata filijala! :dance:
User avatar
slucajan
Posts: 603
Joined: 10/04/2008 10:08
Location: u najgorem slucaju, jedan korak ispred...

#4284 Re: FK Zeljeznicar

Post by slucajan »

irac300 wrote:
slucajan wrote:Bez obzira na sve, mislim da se Gracić neće tako lahko odreći Olimpika i gazdovanja u njemu. Vjerovatno samo želi da mu Željezničar bude filijala, jer je doveo 20+ igrača, a sobzirom da svi ne mogu igrati odjednom, nego samo 11, bolje je da barem u Želji igraju.
Jarane, filijale ti stanuju na drugoj adresi, pokusaj na Kosevu oni su poznata filijala! :dance:
Pokušao... I ništa :(

A očekivao sam Sammira, Ibaneza, Slepičku & co. na kaljenju... Ali izgleda da je to bila samo novinarska patka.

Nadam se da Gracić misli ozbilno, pa vas neće izlevatiti, kao što je nas Dinamo :(
Last edited by slucajan on 29/10/2009 14:18, edited 1 time in total.
User avatar
karanana
Posts: 50772
Joined: 26/02/2004 00:00

#4285 Re: FK Zeljeznicar

Post by karanana »

osvjedoceni teski pitar gracic ce da zrtvuje olimpik kako bi preuzeo zeljeznicar te sa tim preuzimanjem dosao na korak pred integrisanje zeljeznicara u fk sarajevo. time bi se rijesio i dugogodisnji problem stadiona za fk sarajevo.
User avatar
perke
Posts: 2316
Joined: 31/12/2003 00:00
Location: Rade Paprica - pitarima cuclica

#4286 Re: FK Zeljeznicar

Post by perke »

b_stulic wrote:Bili bismo jedini klub sa dva stadiona... A neki nemaju ni jedan
:D :D :D


znaci, zbog toga je bila ona frka na zapadu :shock: :? :lol: kakav ba Gracic.... :roll:
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#4287 Re: FK Zeljeznicar

Post by simonese »

Olympik Zeljonaise :D
User avatar
BSn
Posts: 4938
Joined: 12/09/2006 15:49
Location: Kad se hoce, pa lijevo...

#4288 Re: FK Zeljeznicar

Post by BSn »

karanana wrote:osvjedoceni teski pitar gracic ce da zrtvuje olimpik kako bi preuzeo zeljeznicar te sa tim preuzimanjem dosao na korak pred integrisanje zeljeznicara u fk sarajevo. time bi se rijesio i dugogodisnji problem stadiona za fk sarajevo.
Prije ce biti da Gracic zeli da uradi jedinu normalnu stvar - integrise Sarajevo u Zelju. Time bi se ispravila najveca nepravda jugoslovenskog fudbala. "Klub na silu" bi opet postao ono sto je i bio prije nasilnog otcjepljenja - F.K. Zeljeznicar. Dakle, Gracic zeli da vrati Sarajevo njegovim korjenima, tj. da se ispravi vekovna nepravda. :D
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24702
Joined: 26/08/2007 17:10

#4289 Re: FK Zeljeznicar

Post by Charuga »

:mrgreen: :mrgreen:
Last edited by Charuga on 29/10/2009 14:01, edited 1 time in total.
User avatar
striker
Posts: 1253
Joined: 23/03/2007 23:27
Location: atraktivna

#4290 Re: FK Zeljeznicar

Post by striker »

babuka zgembo wrote:ova informacija je 100% tacna i 100% provjerena:
Sinoc je na utakmici na Grbavici vidjen Nijaz Gracić, iz najuzeg rukovodstva zelje ponudjeno mu je da preuzme zelju, odnosno da bude predsjednik zelje, i da u narednu sezonu zeljo i olimpik budu fuzionisani, odnosno da udju u narednu sezonu kao jedan klub. Koliko sam upucen, a vjerujte da sam itekako upucen Gracic nije o0dbacio ovu ideju, te je razgovore o fuzionisanju ova dva kluba prolongirao za decembar, odnosno za prvenstvenu pauzu!
Evo ja već zamišljam situaciju kako prije utakmice ispijam "Plavo pivo" i usput sve oko sebe ubjeđujem kako je to najbolje pivo do sad koje sam probao. Neprocjenjivo... :-) :-) :run:
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#4291 Re: FK Zeljeznicar

Post by veljaca »

babuka zgembo wrote:ova informacija je 100% tacna i 100% provjerena:
Sinoc je na utakmici na Grbavici vidjen Nijaz Gracić, iz najuzeg rukovodstva zelje ponudjeno mu je da preuzme zelju, odnosno da bude predsjednik zelje, i da u narednu sezonu zeljo i olimpik budu fuzionisani, odnosno da udju u narednu sezonu kao jedan klub. Koliko sam upucen, a vjerujte da sam itekako upucen Gracic nije o0dbacio ovu ideju, te je razgovore o fuzionisanju ova dva kluba prolongirao za decembar, odnosno za prvenstvenu pauzu!
Moze biti 100% tacna samo ako si ti:

a) Gracic

b) Zujo

Ako nije nista od ovoga, onda si ti 1000%:

c) neobavjesten ( da ne kazem nesto teze )....
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#4292 Re: FK Zeljeznicar

Post by JThomas »

nije, on je husref :D :D
samo_ovaj_put
Posts: 1001
Joined: 16/10/2009 15:33

#4293 Re: FK Zeljeznicar

Post by samo_ovaj_put »

info je 100% provjerljiva
samo se jos ne zna naziv kluba,ali o tome ce u decembru,dok skontaju par interesantnih naziva

:lol:
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#4294 Re: FK Zeljeznicar

Post by veljaca »

samo_ovaj_put wrote:info je 100% provjerljiva
samo se jos ne zna naziv kluba,ali o tome ce u decembru,dok skontaju par interesantnih naziva

:lol:
Moze biti 100% provjerljiva samo ako si ti:

a) Gracic

b) Zujo

Ako nije nista od ovoga, onda si ti 1000%:

c) neobavjesten ( da ne kazem nesto teze )....

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
samo_ovaj_put
Posts: 1001
Joined: 16/10/2009 15:33

#4295 Re: FK Zeljeznicar

Post by samo_ovaj_put »

b) zuto,moj konacan odgovor :lol:
LSD
Posts: 29911
Joined: 24/07/2007 08:26

#4296 Re: FK Zeljeznicar

Post by LSD »

Pocelo je ponovo sa glupiranjem na ovoj temi :shock: cuj fuzija sa Olimpikom :lol: :lol:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24702
Joined: 26/08/2007 17:10

#4297 Re: FK Zeljeznicar

Post by Charuga »

LSD wrote:Pocelo je ponovo sa glupiranjem na ovoj temi :shock: cuj fuzija sa Olimpikom :lol: :lol:
Dolaze neki novi klinci koji nisu ucestvovali u svim onim raspravama i sranjima pa sad hoce da kazu koju "pametnu" .. Neka ih, proci ce ih to s vremenom .. 8-)
Adi_vp
Posts: 477
Joined: 31/07/2009 18:11
Location: Hrasno

#4298 Re: FK Zeljeznicar

Post by Adi_vp »

Opet se pocela topla voda izmisljat'.Jelde pokretac?Mozda si treb'o i jednu temu baska otvorit'?Ipak je ovo filozofija?Klinac nemoj vise ovih 100% infa puna mi ona stvar tih infa,ziv bio...
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52760
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#4299 Re: FK Zeljeznicar

Post by Chmoljo »

kako će se zvati? Željolimpik :-) :shock:
User avatar
karanana
Posts: 50772
Joined: 26/02/2004 00:00

#4300 Re: FK Zeljeznicar

Post by karanana »

Olimpique Cheminot (zeljeznicar na francuskom). nije lose jelde?
Post Reply