FK Željezničar
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#4276 Re: FK Zeljeznicar
Đerzelez 
-
salle_eh1986
- Posts: 4212
- Joined: 20/08/2009 23:08
#4277 Re: FK Zeljeznicar
Sve i da je ovo moguće što se piše ovde, nikad nebi pristao na to da nam onaj Tarpi Gracić dođe u klub, pa vala ni da je pun ko Abramovič
- ArtefakT
- Posts: 263
- Joined: 23/02/2004 00:00
- Location: EU
#4278 Re: FK Zeljeznicar
Vjerovatno ne bi doslo do fuzije nego samo do prelaska "para" i igraca iz olimpika u Zelju... Ne mogu zamislit da ce olimpik tek tako nestati.
-
b_stulic
- Posts: 103
- Joined: 31/07/2008 15:05
#4279 Re: FK Zeljeznicar
Bili bismo jedini klub sa dva stadiona... A neki nemaju ni jedan
- slucajan
- Posts: 603
- Joined: 10/04/2008 10:08
- Location: u najgorem slucaju, jedan korak ispred...
#4280 Re: FK Zeljeznicar
Bez obzira na sve, mislim da se Gracić neće tako lahko odreći Olimpika i gazdovanja u njemu. Vjerovatno samo želi da mu Željezničar bude filijala, jer je doveo 20+ igrača, a sobzirom da svi ne mogu igrati odjednom, nego samo 11, bolje je da barem u Želji igraju.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24702
- Joined: 26/08/2007 17:10
#4281 Re: FK Zeljeznicar
Pun si ovih sega, sala i posalica ..slucajan wrote:Bez obzira na sve, mislim da se Gracić neće tako lahko odreći Olimpika i gazdovanja u njemu. Vjerovatno samo želi da mu Željezničar bude filijala, jer je doveo 20+ igrača, a sobzirom da svi ne mogu igrati odjednom, nego samo 11, bolje je da barem u Želji igraju.
- irac300
- Posts: 9066
- Joined: 18/07/2009 18:36
#4282 Re: FK Zeljeznicar
Ma sta uopste raspravljate o izjavi ovog (ne znam kako bih ga nazvao da ne fasujem ban)
Covjek totalnu istu stvar pise i na sportsport, ali bukvalno isti post i prvi i drugi, na principu copy-past!
- irac300
- Posts: 9066
- Joined: 18/07/2009 18:36
#4283 Re: FK Zeljeznicar
Jarane, filijale ti stanuju na drugoj adresi, pokusaj na Kosevu oni su poznata filijala!slucajan wrote:Bez obzira na sve, mislim da se Gracić neće tako lahko odreći Olimpika i gazdovanja u njemu. Vjerovatno samo želi da mu Željezničar bude filijala, jer je doveo 20+ igrača, a sobzirom da svi ne mogu igrati odjednom, nego samo 11, bolje je da barem u Želji igraju.
- slucajan
- Posts: 603
- Joined: 10/04/2008 10:08
- Location: u najgorem slucaju, jedan korak ispred...
#4284 Re: FK Zeljeznicar
Pokušao... I ništairac300 wrote:Jarane, filijale ti stanuju na drugoj adresi, pokusaj na Kosevu oni su poznata filijala!slucajan wrote:Bez obzira na sve, mislim da se Gracić neće tako lahko odreći Olimpika i gazdovanja u njemu. Vjerovatno samo želi da mu Željezničar bude filijala, jer je doveo 20+ igrača, a sobzirom da svi ne mogu igrati odjednom, nego samo 11, bolje je da barem u Želji igraju.
A očekivao sam Sammira, Ibaneza, Slepičku & co. na kaljenju... Ali izgleda da je to bila samo novinarska patka.
Nadam se da Gracić misli ozbilno, pa vas neće izlevatiti, kao što je nas Dinamo
Last edited by slucajan on 29/10/2009 14:18, edited 1 time in total.
- karanana
- Posts: 50772
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4285 Re: FK Zeljeznicar
osvjedoceni teski pitar gracic ce da zrtvuje olimpik kako bi preuzeo zeljeznicar te sa tim preuzimanjem dosao na korak pred integrisanje zeljeznicara u fk sarajevo. time bi se rijesio i dugogodisnji problem stadiona za fk sarajevo.
- perke
- Posts: 2316
- Joined: 31/12/2003 00:00
- Location: Rade Paprica - pitarima cuclica
#4286 Re: FK Zeljeznicar
b_stulic wrote:Bili bismo jedini klub sa dva stadiona... A neki nemaju ni jedan
znaci, zbog toga je bila ona frka na zapadu
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#4287 Re: FK Zeljeznicar
Olympik Zeljonaise 
- BSn
- Posts: 4938
- Joined: 12/09/2006 15:49
- Location: Kad se hoce, pa lijevo...
#4288 Re: FK Zeljeznicar
Prije ce biti da Gracic zeli da uradi jedinu normalnu stvar - integrise Sarajevo u Zelju. Time bi se ispravila najveca nepravda jugoslovenskog fudbala. "Klub na silu" bi opet postao ono sto je i bio prije nasilnog otcjepljenja - F.K. Zeljeznicar. Dakle, Gracic zeli da vrati Sarajevo njegovim korjenima, tj. da se ispravi vekovna nepravda.karanana wrote:osvjedoceni teski pitar gracic ce da zrtvuje olimpik kako bi preuzeo zeljeznicar te sa tim preuzimanjem dosao na korak pred integrisanje zeljeznicara u fk sarajevo. time bi se rijesio i dugogodisnji problem stadiona za fk sarajevo.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24702
- Joined: 26/08/2007 17:10
- striker
- Posts: 1253
- Joined: 23/03/2007 23:27
- Location: atraktivna
#4290 Re: FK Zeljeznicar
Evo ja već zamišljam situaciju kako prije utakmice ispijam "Plavo pivo" i usput sve oko sebe ubjeđujem kako je to najbolje pivo do sad koje sam probao. Neprocjenjivo...babuka zgembo wrote:ova informacija je 100% tacna i 100% provjerena:
Sinoc je na utakmici na Grbavici vidjen Nijaz Gracić, iz najuzeg rukovodstva zelje ponudjeno mu je da preuzme zelju, odnosno da bude predsjednik zelje, i da u narednu sezonu zeljo i olimpik budu fuzionisani, odnosno da udju u narednu sezonu kao jedan klub. Koliko sam upucen, a vjerujte da sam itekako upucen Gracic nije o0dbacio ovu ideju, te je razgovore o fuzionisanju ova dva kluba prolongirao za decembar, odnosno za prvenstvenu pauzu!
- veljaca
- Posts: 7753
- Joined: 11/03/2008 14:25
- Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....
#4291 Re: FK Zeljeznicar
Moze biti 100% tacna samo ako si ti:babuka zgembo wrote:ova informacija je 100% tacna i 100% provjerena:
Sinoc je na utakmici na Grbavici vidjen Nijaz Gracić, iz najuzeg rukovodstva zelje ponudjeno mu je da preuzme zelju, odnosno da bude predsjednik zelje, i da u narednu sezonu zeljo i olimpik budu fuzionisani, odnosno da udju u narednu sezonu kao jedan klub. Koliko sam upucen, a vjerujte da sam itekako upucen Gracic nije o0dbacio ovu ideju, te je razgovore o fuzionisanju ova dva kluba prolongirao za decembar, odnosno za prvenstvenu pauzu!
a) Gracic
b) Zujo
Ako nije nista od ovoga, onda si ti 1000%:
c) neobavjesten ( da ne kazem nesto teze )....
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#4292 Re: FK Zeljeznicar
nije, on je husref

-
samo_ovaj_put
- Posts: 1001
- Joined: 16/10/2009 15:33
#4293 Re: FK Zeljeznicar
info je 100% provjerljiva
samo se jos ne zna naziv kluba,ali o tome ce u decembru,dok skontaju par interesantnih naziva

samo se jos ne zna naziv kluba,ali o tome ce u decembru,dok skontaju par interesantnih naziva
- veljaca
- Posts: 7753
- Joined: 11/03/2008 14:25
- Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....
#4294 Re: FK Zeljeznicar
Moze biti 100% provjerljiva samo ako si ti:samo_ovaj_put wrote:info je 100% provjerljiva
samo se jos ne zna naziv kluba,ali o tome ce u decembru,dok skontaju par interesantnih naziva
a) Gracic
b) Zujo
Ako nije nista od ovoga, onda si ti 1000%:
c) neobavjesten ( da ne kazem nesto teze )....
-
samo_ovaj_put
- Posts: 1001
- Joined: 16/10/2009 15:33
#4295 Re: FK Zeljeznicar
b) zuto,moj konacan odgovor 
-
LSD
- Posts: 29911
- Joined: 24/07/2007 08:26
#4296 Re: FK Zeljeznicar
Pocelo je ponovo sa glupiranjem na ovoj temi
cuj fuzija sa Olimpikom

- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24702
- Joined: 26/08/2007 17:10
#4297 Re: FK Zeljeznicar
Dolaze neki novi klinci koji nisu ucestvovali u svim onim raspravama i sranjima pa sad hoce da kazu koju "pametnu" .. Neka ih, proci ce ih to s vremenom ..LSD wrote:Pocelo je ponovo sa glupiranjem na ovoj temicuj fuzija sa Olimpikom
![]()
-
Adi_vp
- Posts: 477
- Joined: 31/07/2009 18:11
- Location: Hrasno
#4298 Re: FK Zeljeznicar
Opet se pocela topla voda izmisljat'.Jelde pokretac?Mozda si treb'o i jednu temu baska otvorit'?Ipak je ovo filozofija?Klinac nemoj vise ovih 100% infa puna mi ona stvar tih infa,ziv bio...
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52760
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#4299 Re: FK Zeljeznicar
kako će se zvati? Željolimpik

- karanana
- Posts: 50772
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4300 Re: FK Zeljeznicar
Olimpique Cheminot (zeljeznicar na francuskom). nije lose jelde?
