Ne samo veri, nego i naciji, jer vo zna se cija je Bosna oduvEk bila.RtrnOfSalisbury wrote: ↑15/02/2023 14:18 opce je poznato da u srbijanskoj crkvi nidze nema mrznjeona bi samo hotila da se svi vrate pravoj veri pradzedova a to nije mrznja. ajte molim vas
![]()
FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Moderator: anex
- dr_Evil
- Posts: 21804
- Joined: 01/07/2019 15:35
- Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!
#4276 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
-
RtrnOfSalisbury
- Posts: 3981
- Joined: 13/02/2008 04:52
- Location: Tullarosa
#4277 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
a tek dalmatnska zagora i prigora, pa obala sve do dubrovnika, pa na zapad do trsta i veneciju, (ne zna se dze slovenci spadaju po pravoj veri) pa ondak dole do carigrada i preko do nazareta jer dokazato je da je djizus nista drugo do srbin a i aca makedonski je sumljiv, pa po imenu se vidi da je srbin sa dna kace. jos ako aljbance pridobiju ...dr_Evil wrote: ↑15/02/2023 14:52Ne samo veri, nego i naciji, jer vo zna se cija je Bosna oduvEk bila.RtrnOfSalisbury wrote: ↑15/02/2023 14:18 opce je poznato da u srbijanskoj crkvi nidze nema mrznjeona bi samo hotila da se svi vrate pravoj veri pradzedova a to nije mrznja. ajte molim vas
![]()
-
dzolix
- Posts: 2139
- Joined: 16/02/2021 12:20
#4278 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

[youtube]https://youtu.be/MpOeSG-MVqc[/youtube]
citiram : A onda ga je phh glupo zvuci pravo da vam kazem prvi ga je ubio forenzicki ubio upravo nas gost Slobodan Vaskovic.

citiram : A nikada prije ni u zivotu ni u programu nisam rekao, nikada nisam izgovorio tu rijec koja je najcesca u vokabularu nasih naroda.,,,,
- suad-sarajevo
- Posts: 3689
- Joined: 22/08/2006 01:54
- Location: Memli strana
- Horoskop: sarajevski seljak
- Contact:
#4279 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Zna li se ko je večeras na "tapeti"? 
-
Officer Crabtree
- Posts: 3553
- Joined: 14/10/2006 10:09
- Location: Gol u selu
- n+1
- Posts: 7012
- Joined: 23/02/2022 09:38
- Location: https://shorturl.at/bkpqD
#4281 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Možeš računati da će biti ili četnik, ili teoretičar negativnih jona.
- Hercegoviina
- Posts: 2862
- Joined: 14/02/2013 14:11
#4282 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Ovaj osmanagic je posebna vrsta budale
-
sajber87
- Posts: 4325
- Joined: 25/07/2008 13:14
#4283 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Ovaj senad i semir su kao srpski teoreticari zavjere, evo sad su ameri krivi za zemljotrese pomocu harpa.
Bolesno i opasno, neobrazovani balkan je plodno tlo za ovakve bajke a osnova svega su ruske sluzbe koje su dokazano godinama trovale javno mnenje antizapadnim narativom.
-
Officer Crabtree
- Posts: 3553
- Joined: 14/10/2006 10:09
- Location: Gol u selu
#4284 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
BH Telecom je plodno tlo za ovakve budale.sajber87 wrote: ↑17/02/2023 19:09 Ovaj senad i semir su kao srpski teoreticari zavjere, evo sad su ameri krivi za zemljotrese pomocu harpa.Bolesno i opasno, neobrazovani balkan je plodno tlo za ovakve bajke a osnova svega su ruske sluzbe koje su dokazano godinama trovale javno mnenje antizapadnim narativom.
- n+1
- Posts: 7012
- Joined: 23/02/2022 09:38
- Location: https://shorturl.at/bkpqD
#4285 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Ako ga RAK za nešto treba kazniti, treba za ove gluposti, dezinformacije, i laži.
- karanana
- Posts: 50776
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4286 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
kako je propala emisija to je nevjerovatno. sad mu neki jubiliej dolazi jelde....100 hiljaditi cd ili tako nesto. nakon toga motaj masine, gasi kablove.
- billy organ
- Posts: 1629
- Joined: 04/07/2021 19:19
#4287 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Mislio sam da je Semir dobro proracunati biznismen sad vidim da je psihicki nije stabilan. U proslom zivotu ukrao zlato, u ovom ga ganjaju.
Allahu dragi
Allahu dragi
- karanana
- Posts: 50776
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4288 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
200 hiljada mrtvih rusa, 300 hiljada mrtvih ukra.
desetine bioloskih laboratorija.
nas i rusa 320 miliona.
ovo je sramotno sta gledamo. ali imamo daljinski do nas je.
desetine bioloskih laboratorija.
nas i rusa 320 miliona.
ovo je sramotno sta gledamo. ali imamo daljinski do nas je.
- billy organ
- Posts: 1629
- Joined: 04/07/2021 19:19
#4289 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Ne valja im Amerika i EU, nikad ne pricaju protiv Rusije - teoretiĆari zavjera.
- n+1
- Posts: 7012
- Joined: 23/02/2022 09:38
- Location: https://shorturl.at/bkpqD
#4290 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Jedino se nadam kako Senad zna da Obmanagić nije klinički normalan, ali ga dovodi jer njegova gostovanja imaju ubjedljivo najviše pregleda, pa samim tim mu donose i najviše para.
A imaju najviše pregleda jer narod nije, također, klinički normalan.
A imaju najviše pregleda jer narod nije, također, klinički normalan.
-
sajber87
- Posts: 4325
- Joined: 25/07/2008 13:14
#4291 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Ovaj osmanagic je cetnicko ruski agent , slusam sta prica o agresiji rusije na ukrajinu, svi su krivi osim putina , a senad mu udara tercu, matore budaletine postaju obojica. U americi stekao sve i sere kao grlica protiv zapada, klasican youtube cetnicki teoreticar zavjere vjerovatno na platnom spisku kremlja ili nekoga povezanog sa istim
- karanana
- Posts: 50776
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4292 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
pa sto u rusiji nije ublehario i studiro nego u americi, pa doso ovde prosipat znanje. ovaj mi dize veci pritisak od bilo kojeg gosta.
- karanana
- Posts: 50776
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4293 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
to ti govori o strukturi njegovih gledalaca. i telefonske ankete i misljenja gradjana koji zovnu da izjave nesto.
- n+1
- Posts: 7012
- Joined: 23/02/2022 09:38
- Location: https://shorturl.at/bkpqD
#4294 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
- Osim_13
- Posts: 2857
- Joined: 06/11/2020 21:53
#4295 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Najgora stvar u svemu ovome je to što sam ja ovo preslušao. Doslovno me stid samog sebe.
-
nekome
- Posts: 3764
- Joined: 17/05/2011 10:41
#4296 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
5KM "ulaznica" na planinu da vidis prirodno kamenje koje su volonteri otkopali prije 15 godina (i od tad ni dijelica vise)
nisu pare krive sto su budale zive
nisu pare krive sto su budale zive
- SmokingMan
- Posts: 22632
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#4297 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Samo presvučen koncept obmane od Mišaka i Miroljuba, sve ostalo je isto. 
-
sajber87
- Posts: 4325
- Joined: 25/07/2008 13:14
#4298 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Pa sto nisi isao u vladivostok osmanagicu nego 25 godina u ameriku, sta kaze kad se evropska unija raspadne praviti savez zemalja sa istog govornog podrucija, rekoh ja ruski fsb bia agent koji sluzi za ubijanje bosnjaka u pojam i okretanje ka rusiji sto nas vodi u nestanak. Obican opasni bajkoklepac placen rubljom i dinarom konvertovanim u euro i dolar, ali senad me vise brine jer izgleda da vjeruje u ove bajke i nasjeda na ove bajkovite gluposti. Osmanagic ga gleda smjeska se i misli koji idiot kad nasjeda na ovakve nebuloze
- yamakashii
- Posts: 191
- Joined: 04/07/2017 15:28
#4299 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
imas kompleks nize vrijednost i nema ti pomoci (pravi poltron, za fotelje kakve)sajber87 wrote: ↑17/02/2023 19:09 Ovaj senad i semir su kao srpski teoreticari zavjere, evo sad su ameri krivi za zemljotrese pomocu harpa.Bolesno i opasno, neobrazovani balkan je plodno tlo za ovakve bajke a osnova svega su ruske sluzbe koje su dokazano godinama trovale javno mnenje antizapadnim narativom.
ameri nego sta
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52764
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#4300 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
najluđe je slušati opravdanja što se dalje ne kopa... ima, kažu, kopa se, tu je, samo što nije... do sad se moglo trnokopom prekopati cijelo visoko, al hajd...
