Automobilizam - sve o tome
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#4276 Re: Automobilizam - All about
E onda ništa. Ima onaj benzinac za 15-ak, ali to je mrtvo puvalo sa 1.4 motorom. 
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#4277 Re: Automobilizam - All about
Dajte mu gasa ! Citroenu 1.4 mislim...
Da ovdje neko nije zaboravio jedno decimalno mjesto...? Cuj tegljac, 9 godina star, sa 20.000 km/godisnje...? Pa sa Felicijom gazim skoro toliko...
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#4278 Re: Automobilizam - All about
Imao sam i ja nekad 20,30lavic wrote:Otisao takav, sa 40000 km na sat, alu, crni metalik,... za 18000 KM.Bakir1 wrote:ima li ko c4 2011 + godiste dizel za prodati?
prvi vlasnik i slicno?
-
lavic
- Posts: 3589
- Joined: 14/04/2011 15:03
#4279 Re: Automobilizam - All about
Ovo je bilo prije par dana.Bakir1 wrote:Imao sam i ja nekad 20,30lavic wrote:Otisao takav, sa 40000 km na sat, alu, crni metalik,... za 18000 KM.Bakir1 wrote:ima li ko c4 2011 + godiste dizel za prodati?
prvi vlasnik i slicno?
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#4280 Re: Automobilizam - All about
Nije bilo sudjeno jbg, ali hvala na info 
Ps sta bi sa pumpom?
Ps sta bi sa pumpom?
- mk ultra
- Posts: 24036
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#4281 Re: Automobilizam - All about
Mozda nakon generalkedrndalo wrote:Dajte mu gasa ! Citroenu 1.4 mislim...
Da ovdje neko nije zaboravio jedno decimalno mjesto...? Cuj tegljac, 9 godina star, sa 20.000 km/godisnje...? Pa sa Felicijom gazim skoro toliko...
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#4282 Re: Automobilizam - All about
Tegljac je skoro nov dovezen u BiH. Vise je tu bio radi sminke,nego sto je teglio. Tek u zadnjih 2-3 godine je poceo aktivnije raditi.
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#4283 Re: Automobilizam - All about
Taj kamion je bio kod lika prema kacunima dzoja vukasin kako li sekundarne sirovine kod njega je bio za sminku, kada je on cucnuo prodao ga je negdje, ja prosle godine nisam mogao do lasve otici da ga ne sretnem, njega i actrosa v8 sa njim...
Ovo vozikanje po sarajevu celo je furao 98 sa zutom scanijom
Vukoja komerc ima lik i bijelog ciru 5,9 i kamion je bio bijeli,
Ovo vozikanje po sarajevu celo je furao 98 sa zutom scanijom
Vukoja komerc ima lik i bijelog ciru 5,9 i kamion je bio bijeli,
-
lavic
- Posts: 3589
- Joined: 14/04/2011 15:03
#4284 Re: Automobilizam - All about
Otisla pumpa visokog pritiska i tri grijacaBakir1 wrote:Nije bilo sudjeno jbg, ali hvala na info
Ps sta bi sa pumpom?
Stavili mi majstori nove grijace, i njihovu polovnu pumpu za koju tvrde da je dobra, da probam dok ne skontam sta cu.
Reparacija stare, njihova polovna, ili Bosch iz Njemacke.
Nisam pametan?????
Auto mi treba, stalno letanje......
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#4285 Re: Automobilizam - All about
Koji auto?lavic wrote:Otisla pumpa visokog pritiska i tri grijacaBakir1 wrote:Nije bilo sudjeno jbg, ali hvala na info
Ps sta bi sa pumpom?![]()
Stavili mi majstori nove grijace, i njihovu polovnu pumpu za koju tvrde da je dobra, da probam dok ne skontam sta cu.
Reparacija stare, njihova polovna, ili Bosch iz Njemacke.
Nisam pametan?????
Auto mi treba, stalno letanje......
- Optimist
- Posts: 15530
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#4286 Re: Automobilizam - All about
Evo sta ja nadjoh u pretrazi:Bakir1 wrote:ima li ko c4 2011 + godiste dizel za prodati?
prvi vlasnik i slicno?
http://www.olx.ba/artikal/19190544/citroen-c4/
http://www.olx.ba/artikal/15949760/citr ... ll-oprema/
Drugi je malo skuplji ali mislim da vrijedi zbog jaceg motora i opreme.
- Optimist
- Posts: 15530
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#4288 Re: Automobilizam - All about
limit je 17, bijeli ne ide za te pare a crni skoro pa nikako....Optimist wrote:Evo sta ja nadjoh u pretrazi:Bakir1 wrote:ima li ko c4 2011 + godiste dizel za prodati?
prvi vlasnik i slicno?
http://www.olx.ba/artikal/19190544/citroen-c4/
http://www.olx.ba/artikal/15949760/citr ... ll-oprema/
Drugi je malo skuplji ali mislim da vrijedi zbog jaceg motora i opreme.
ali hvala
-
condy
- Posts: 7814
- Joined: 22/09/2011 14:34
#4289 Re: Automobilizam - All about
Nek golica maštuOptimist wrote:Nadjoh par zanimljivih linkova na piku:
http://www.olx.ba/artikal/18724541/chev ... ingray-c7/
http://www.olx.ba/artikal/13576104/chev ... cabrio-c7/
http://www.olx.ba/artikal/18283753/ford-mustang-cabrio/
-
condy
- Posts: 7814
- Joined: 22/09/2011 14:34
#4290 Re: Automobilizam - All about
Cijena crnog je povoljna ako je s autom sve ok. Kod Kramara C4 2011 u tom paketu opreme i sa preko 130kkm košta približno isto.
- Optimist
- Posts: 15530
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#4291 Re: Automobilizam - All about
Naravno da je povoljna. Mislim da bi za kes isao za 18500-19000 KM jer ide kraj godine a registracija mu je u februaru. Ovo je opet daleko od Exclusive opreme, ali barem se malo istice od ovih kakvi se najcesce prodaju.
-
lavic
- Posts: 3589
- Joined: 14/04/2011 15:03
#4292 Re: Automobilizam - All about
BMW E46mali_milojica wrote:Koji auto?lavic wrote:Otisla pumpa visokog pritiska i tri grijacaBakir1 wrote:Nije bilo sudjeno jbg, ali hvala na info
Ps sta bi sa pumpom?![]()
Stavili mi majstori nove grijace, i njihovu polovnu pumpu za koju tvrde da je dobra, da probam dok ne skontam sta cu.
Reparacija stare, njihova polovna, ili Bosch iz Njemacke.
Nisam pametan?????
Auto mi treba, stalno letanje......
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#4293 Re: Automobilizam - All about
jesi nazvao njih dole ikako?
vidi koliko kosta reparacija i ima li neka garancija
vidi koliko kosta reparacija i ima li neka garancija
- ranger
- Posts: 2740
- Joined: 14/04/2008 14:58
- Location: Po sumama i gorama nase zemlje ponosne
#4294 Re: Automobilizam - All about
pa svakako ako si pri parama Bosch iz DE, u drugim slucajevima reparacija kod nekog provjerenog majstora...
ne znam koja je bosch ili cr, ali kad sam imao bosch pumpu sam radio kod Burina u Sapcu i preporucujem.
ne znam koja je bosch ili cr, ali kad sam imao bosch pumpu sam radio kod Burina u Sapcu i preporucujem.
-
strucnjak_kofol
- Posts: 183
- Joined: 26/08/2015 09:33
#4295 Re: Automobilizam - All about
evo ti C4 kod Kie u rajlovcu ,dace ga oni za 17 mozda i manje ako im zamases lovom ispred nosa :
http://www.olx.ba/artikal/19100197/citroen-c4-1-6-hdi/
http://www.olx.ba/artikal/19100197/citroen-c4-1-6-hdi/
-
lavic
- Posts: 3589
- Joined: 14/04/2011 15:03
#4296 Re: Automobilizam - All about
Jesam, u subotu.Bakir1 wrote:jesi nazvao njih dole ikako?
vidi koliko kosta reparacija i ima li neka garancija
Rekli da donesem da vide koliko je potrosena, ima li joj spasa.
Sad ovu vozam, pa kad uhvatim vremena onda cu vidjet sta sa starom, za sad je sve OK, ali ja ne volim onaj osjecaj, kad kontas hoce li opet.
- Nabucco
- Posts: 1336
- Joined: 13/06/2012 19:45
#4297 Re: Automobilizam - All about
strucnjak_kofol wrote:evo ti C4 kod Kie u rajlovcu ,dace ga oni za 17 mozda i manje ako im zamases lovom ispred nosa :
http://www.olx.ba/artikal/19100197/citroen-c4-1-6-hdi/
Ja sam prije par sedmica naletio na njihov letak, kao nesto 2 godine garancije.... Ali nigdje ne vidim na piku da reklamiraju tu garanciju
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#4298 Re: Automobilizam - All about
ispod 80.000 km za 17strucnjak_kofol wrote:evo ti C4 kod Kie u rajlovcu ,dace ga oni za 17 mozda i manje ako im zamases lovom ispred nosa :
http://www.olx.ba/artikal/19100197/citroen-c4-1-6-hdi/
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#4299 Re: Automobilizam - All about
Ako bude moglo,repariraj svoju. Zadnja neka bude iz DE,ne znam koliko se isplati.lavic wrote:
BMW E46
Joj Bakira,pravi visocak,trazi skoro nemoguce
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#4300 Re: Automobilizam - All about
o da te visocak tj focak
ima ima moze se naci
ima ima moze se naci
