Automobilizam - sve o tome

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#4276 Re: Automobilizam - All about

Post by citroen xm »

E onda ništa. Ima onaj benzinac za 15-ak, ali to je mrtvo puvalo sa 1.4 motorom. :D
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#4277 Re: Automobilizam - All about

Post by drndalo »

Dajte mu gasa ! Citroenu 1.4 mislim...

Da ovdje neko nije zaboravio jedno decimalno mjesto...? Cuj tegljac, 9 godina star, sa 20.000 km/godisnje...? Pa sa Felicijom gazim skoro toliko...
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#4278 Re: Automobilizam - All about

Post by Bakir1 »

lavic wrote:
Bakir1 wrote:ima li ko c4 2011 + godiste dizel za prodati?
prvi vlasnik i slicno?
:D
Otisao takav, sa 40000 km na sat, alu, crni metalik,... za 18000 KM.
Imao sam i ja nekad 20,30 :D
lavic
Posts: 3589
Joined: 14/04/2011 15:03

#4279 Re: Automobilizam - All about

Post by lavic »

Bakir1 wrote:
lavic wrote:
Bakir1 wrote:ima li ko c4 2011 + godiste dizel za prodati?
prvi vlasnik i slicno?
:D
Otisao takav, sa 40000 km na sat, alu, crni metalik,... za 18000 KM.
Imao sam i ja nekad 20,30 :D
Ovo je bilo prije par dana.
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#4280 Re: Automobilizam - All about

Post by Bakir1 »

Nije bilo sudjeno jbg, ali hvala na info :thumbup:
Ps sta bi sa pumpom?
User avatar
mk ultra
Posts: 24036
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#4281 Re: Automobilizam - All about

Post by mk ultra »

drndalo wrote:Dajte mu gasa ! Citroenu 1.4 mislim...

Da ovdje neko nije zaboravio jedno decimalno mjesto...? Cuj tegljac, 9 godina star, sa 20.000 km/godisnje...? Pa sa Felicijom gazim skoro toliko...
Mozda nakon generalke :mrgreen:
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#4282 Re: Automobilizam - All about

Post by mali_milojica »

Tegljac je skoro nov dovezen u BiH. Vise je tu bio radi sminke,nego sto je teglio. Tek u zadnjih 2-3 godine je poceo aktivnije raditi.
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#4283 Re: Automobilizam - All about

Post by Bakir1 »

Taj kamion je bio kod lika prema kacunima dzoja vukasin kako li sekundarne sirovine kod njega je bio za sminku, kada je on cucnuo prodao ga je negdje, ja prosle godine nisam mogao do lasve otici da ga ne sretnem, njega i actrosa v8 sa njim...
Ovo vozikanje po sarajevu celo je furao 98 sa zutom scanijom :mrgreen:
Vukoja komerc ima lik i bijelog ciru 5,9 i kamion je bio bijeli,
lavic
Posts: 3589
Joined: 14/04/2011 15:03

#4284 Re: Automobilizam - All about

Post by lavic »

Bakir1 wrote:Nije bilo sudjeno jbg, ali hvala na info :thumbup:
Ps sta bi sa pumpom?
Otisla pumpa visokog pritiska i tri grijaca :(

Stavili mi majstori nove grijace, i njihovu polovnu pumpu za koju tvrde da je dobra, da probam dok ne skontam sta cu.

Reparacija stare, njihova polovna, ili Bosch iz Njemacke.

Nisam pametan?????

Auto mi treba, stalno letanje......
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#4285 Re: Automobilizam - All about

Post by mali_milojica »

lavic wrote:
Bakir1 wrote:Nije bilo sudjeno jbg, ali hvala na info :thumbup:
Ps sta bi sa pumpom?
Otisla pumpa visokog pritiska i tri grijaca :(

Stavili mi majstori nove grijace, i njihovu polovnu pumpu za koju tvrde da je dobra, da probam dok ne skontam sta cu.

Reparacija stare, njihova polovna, ili Bosch iz Njemacke.

Nisam pametan?????

Auto mi treba, stalno letanje......
Koji auto?
User avatar
Optimist
Posts: 15530
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#4286 Re: Automobilizam - All about

Post by Optimist »

Bakir1 wrote:ima li ko c4 2011 + godiste dizel za prodati?
prvi vlasnik i slicno?
:D
Evo sta ja nadjoh u pretrazi:

http://www.olx.ba/artikal/19190544/citroen-c4/

http://www.olx.ba/artikal/15949760/citr ... ll-oprema/

Drugi je malo skuplji ali mislim da vrijedi zbog jaceg motora i opreme.
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#4288 Re: Automobilizam - All about

Post by Bakir1 »

Optimist wrote:
Bakir1 wrote:ima li ko c4 2011 + godiste dizel za prodati?
prvi vlasnik i slicno?
:D
Evo sta ja nadjoh u pretrazi:

http://www.olx.ba/artikal/19190544/citroen-c4/

http://www.olx.ba/artikal/15949760/citr ... ll-oprema/

Drugi je malo skuplji ali mislim da vrijedi zbog jaceg motora i opreme.
limit je 17, bijeli ne ide za te pare a crni skoro pa nikako....
ali hvala :thumbup:
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#4290 Re: Automobilizam - All about

Post by condy »

Cijena crnog je povoljna ako je s autom sve ok. Kod Kramara C4 2011 u tom paketu opreme i sa preko 130kkm košta približno isto.
User avatar
Optimist
Posts: 15530
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#4291 Re: Automobilizam - All about

Post by Optimist »

Naravno da je povoljna. Mislim da bi za kes isao za 18500-19000 KM jer ide kraj godine a registracija mu je u februaru. Ovo je opet daleko od Exclusive opreme, ali barem se malo istice od ovih kakvi se najcesce prodaju.
lavic
Posts: 3589
Joined: 14/04/2011 15:03

#4292 Re: Automobilizam - All about

Post by lavic »

mali_milojica wrote:
lavic wrote:
Bakir1 wrote:Nije bilo sudjeno jbg, ali hvala na info :thumbup:
Ps sta bi sa pumpom?
Otisla pumpa visokog pritiska i tri grijaca :(

Stavili mi majstori nove grijace, i njihovu polovnu pumpu za koju tvrde da je dobra, da probam dok ne skontam sta cu.

Reparacija stare, njihova polovna, ili Bosch iz Njemacke.

Nisam pametan?????

Auto mi treba, stalno letanje......
Koji auto?
BMW E46
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#4293 Re: Automobilizam - All about

Post by Bakir1 »

jesi nazvao njih dole ikako?
vidi koliko kosta reparacija i ima li neka garancija ;-)
User avatar
ranger
Posts: 2740
Joined: 14/04/2008 14:58
Location: Po sumama i gorama nase zemlje ponosne

#4294 Re: Automobilizam - All about

Post by ranger »

pa svakako ako si pri parama Bosch iz DE, u drugim slucajevima reparacija kod nekog provjerenog majstora...
ne znam koja je bosch ili cr, ali kad sam imao bosch pumpu sam radio kod Burina u Sapcu i preporucujem.
strucnjak_kofol
Posts: 183
Joined: 26/08/2015 09:33

#4295 Re: Automobilizam - All about

Post by strucnjak_kofol »

evo ti C4 kod Kie u rajlovcu ,dace ga oni za 17 mozda i manje ako im zamases lovom ispred nosa :

http://www.olx.ba/artikal/19100197/citroen-c4-1-6-hdi/
lavic
Posts: 3589
Joined: 14/04/2011 15:03

#4296 Re: Automobilizam - All about

Post by lavic »

Bakir1 wrote:jesi nazvao njih dole ikako?
vidi koliko kosta reparacija i ima li neka garancija ;-)
Jesam, u subotu.
Rekli da donesem da vide koliko je potrosena, ima li joj spasa.
Sad ovu vozam, pa kad uhvatim vremena onda cu vidjet sta sa starom, za sad je sve OK, ali ja ne volim onaj osjecaj, kad kontas hoce li opet.
User avatar
Nabucco
Posts: 1336
Joined: 13/06/2012 19:45

#4297 Re: Automobilizam - All about

Post by Nabucco »

strucnjak_kofol wrote:evo ti C4 kod Kie u rajlovcu ,dace ga oni za 17 mozda i manje ako im zamases lovom ispred nosa :

http://www.olx.ba/artikal/19100197/citroen-c4-1-6-hdi/

Ja sam prije par sedmica naletio na njihov letak, kao nesto 2 godine garancije.... Ali nigdje ne vidim na piku da reklamiraju tu garanciju :?
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#4298 Re: Automobilizam - All about

Post by Bakir1 »

strucnjak_kofol wrote:evo ti C4 kod Kie u rajlovcu ,dace ga oni za 17 mozda i manje ako im zamases lovom ispred nosa :

http://www.olx.ba/artikal/19100197/citroen-c4-1-6-hdi/
ispod 80.000 km za 17 ;-)
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#4299 Re: Automobilizam - All about

Post by mali_milojica »

lavic wrote:
BMW E46
Ako bude moglo,repariraj svoju. Zadnja neka bude iz DE,ne znam koliko se isplati.
Joj Bakira,pravi visocak,trazi skoro nemoguce :mrgreen:
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#4300 Re: Automobilizam - All about

Post by Bakir1 »

o da te visocak tj focak ;-)
ima ima moze se naci :D
Post Reply