Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
The Realist
Posts: 6776
Joined: 31/03/2006 11:46
Location: Sarajevo

#4276 Re: Liverpool FC

Post by The Realist »

To ti je ono, ma hebite se, mogu ja sam :D.

Ali definitivno mu morati nabaviti suigrače, pogotovo što pokazuje šta sve može.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#4277 Re: Liverpool FC

Post by missko »

The Realist wrote:To ti je ono, ma hebite se, mogu ja sam :D.

Ali definitivno mu morati nabaviti suigrače, pogotovo što pokazuje šta sve može.
Otreso je onog Ramiresa kulturno, tesko se moglo vidjet, ali to je odlika ovih juzno amera, takav je i El Tigre (Falcao) prije primanja lopte vec nacepi ovog sto ga cuva i pola posla je odradio da ga se oslobodi.
User avatar
Edin H.
Posts: 53636
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#4278 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

missko wrote:
The Realist wrote:To ti je ono, ma hebite se, mogu ja sam :D.

Ali definitivno mu morati nabaviti suigrače, pogotovo što pokazuje šta sve može.
Otreso je onog Ramiresa kulturno, tesko se moglo vidjet, ali to je odlika ovih juzno amera, takav je i El Tigre (Falcao) prije primanja lopte vec nacepi ovog sto ga cuva i pola posla je odradio da ga se oslobodi.
Sto kulturno, bas ga je fino gurnuo :oops:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4279 Re: Liverpool FC

Post by todd_smith »

[img][img]http://img832.imageshack.us/img832/2883 ... 651923.gif[/img][/img]

forever alone :lol:
bob sap
Posts: 332
Joined: 16/08/2011 13:05

#4280 Re: Liverpool FC

Post by bob sap »

todd_smith wrote:[img][img]http://img832.imageshack.us/img832/2883 ... 651923.gif[/img][/img]

forever alone :lol:
popravi ovo :-D
The Realist
Posts: 6776
Joined: 31/03/2006 11:46
Location: Sarajevo

#4281 Re: Liverpool FC

Post by The Realist »

missko wrote: Otreso je onog Ramiresa kulturno, tesko se moglo vidjet, ali to je odlika ovih juzno amera, takav je i El Tigre (Falcao) prije primanja lopte vec nacepi ovog sto ga cuva i pola posla je odradio da ga se oslobodi.
Možda je sudija mogao teško vidjeti, ali na gifu se fino vidi guranje. Međutim, vidi se i držanje Ramiresa za Suarezov dres, što znači da ni on nije baš po pravilima postupio, tako da ne treba raspravljati oko ovoga. Da je Sudija svirao faul, imao bi opravdanje, ali ima i da ga ne svira, tako da je sve čisto, čak i da zanemarimo to da li je sudija mogao vidjeti (što je ipak glavni faktor, a u onakvoj gužvi i nije).
User avatar
vaučer
Posts: 11541
Joined: 04/08/2009 15:22

#4282 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Prvi strijelac lige u ekipi gdje sam sebi stvara prilike. Ako glupi Ameri ne kupe bar dva igrača visoke kvalitete da prate ovu silu prirode zvanu Luis Suarez onda su gluplji nego izgledaju. Rijedak igrač, ako izbaci suvišna valjanja bit će prva zvijezda lige.
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#4283 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Suarez je svjetska klasa , usudiću se napisat' po snalažljivosti i driblinzima kao segmentima igre, u rangu s Messijem, mada je generalno gledajući, Argentinac bez ikakve dileme broj 1.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#4284 Re: Liverpool FC

Post by skafiskafsnjak »

Gandalf wrote:Suarez je svjetska klasa , usudiću se napisat' po snalažljivosti i driblinzima kao segmentima igre, u rangu s Messijem, mada je generalno gledajući, Argentinac bez ikakve dileme broj 1.
Mah, da je taaako dobar, ne bi on igrao u Liverpoolu . Ovime ne omalovazavam Liverpool, ali cinjenica je da su zadnjih par godina prosjek ...

Igrao bi u Sitiju mozda, jer imaju para. Ili bar u Real Madridu ...
User avatar
vaučer
Posts: 11541
Joined: 04/08/2009 15:22

#4285 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Glupost, i da, omalovažavaš Liverpool.
Suarez je klasan igrač, sigurno bi mogao naći mjesto u prvih jedanaest najboljih ekipa na svijetu. To je jednostavno tako a on igra u Liverpoolu jer su ga uspijeli uhvatiti u zimskom roku, nakon kazne za napad na protivničkog igrača i jer je htio otići po kratkom postupku iz Ajaxa. Da je ostao do ljeta Liverpool ga ne bi mogao uhvatiti, išao bi u neki bogatiji klub. Tvoj zaključak je kako je Liverpool prosjek pa je i Suarez prosjek - vrlo mudro nema šta.

Obrati pažnju koji će klubovi doći po Suareza za koju godinu ako Liverpool ne izgradi dobru ekipu oko njega. Sve će ti se samo reći.
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#4286 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

Suarez bi bez problema mogao naći sebi mjesta u prvih 11 bilo koje ekipe, čak i one krcatom napadačima ala Real - Suarez može igrati i napadača ali i krilnog napadača i bez problema bi sebi obezbjedio mjesto kod Mourinha, nauštrb Benzeme ili Higuaina - ove sezone i Tevez i Aguero se baš ne ubiše od efikasnosti, jedan od njih bi grio klupu Suarezu, da ne spominjem Barcu, tj. koliko je konkretniji i spremniji i od Ville i od Alexisa
User avatar
horion_bosona
Posts: 2819
Joined: 08/06/2005 10:20

#4287 Re: Liverpool FC

Post by horion_bosona »

Suarez sinoc sam razmontiro Poljake... i Cavani pored njega izgleda kao prosjecan igrac...
User avatar
Ajant
Posts: 268
Joined: 07/02/2011 21:00

#4288 Re: Liverpool FC

Post by Ajant »

Suarez je miljama ispred bilo kojeg drugog igrača u Liverpoolu, to je očigledno svakome ko je dva puta gledao 'pool ove sezone. Čudi me da se ne jagmi da ide, jer on zaslužuje da igra u timu koji je konkurent za titulu LP, a ne u jednom timu sredine tabele, kakav je Liverpool, na moju žalost, postao.
Mustang1
Posts: 29954
Joined: 29/12/2010 17:31

#4289 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Ma ima i on bubica i to kakvih .. Moze on svaku utakmicu odigrati samo tako da sam pobjedi protivnika ..Ali na zalost vise puta unistava akcije nego sto odlucuje utakmice .. Hajd valjda ce ga sada krenuti i smanjiti visak poteza
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#4290 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

Eh sad , da li siluje loptu jer nema s kim igrati ili je siluje jer je jednostavno sebicnjak kao i 90% Juznoamerikanaca?!
Prije ovo drugo ja mislim al' hajd...Tacno je da frajer usere gro ackija svojim driblinzima, posebno kad se ko sivonja zabije pa ne kvadratnom metru uz golaut liniju dribla po 15 puta jednog te istog igraca. Jednom ce proci kao onda protiv Uniteda, ali cesce ce biti zaustavljan trazeci penal. :roll:
User avatar
Koolin1
Posts: 494
Joined: 01/11/2010 23:19

#4291 Re: Liverpool FC

Post by Koolin1 »

Suarez je dobar, a da je za klasu bolji od svakog u Liverpoolu nije tacno... Njegova sebicnost mi odavno ide na zivce, sad pogadja pa mnogi to zanemare, ali on puno vise unisti akcija nego sto stvori.
User avatar
horion_bosona
Posts: 2819
Joined: 08/06/2005 10:20

#4292 Re: Liverpool FC

Post by horion_bosona »

simultanka :dance:
User avatar
Koolin1
Posts: 494
Joined: 01/11/2010 23:19

#4293 Re: Liverpool FC

Post by Koolin1 »

konacno
User avatar
Admir_1984
Posts: 7641
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#4294 Re: Liverpool FC

Post by Admir_1984 »

Koolin1 wrote:Suarez je dobar, a da je za klasu bolji od svakog u Liverpoolu nije tacno... Njegova sebicnost mi odavno ide na zivce, sad pogadja pa mnogi to zanemare, ali on puno vise unisti akcija nego sto stvori.
ne za klasu, za dvije klase je bolji od propaliteta tipa downing i balvana tipa shelvi, henderson i slicna engleska buranija
User avatar
Aziz_Bešlagić
Posts: 53
Joined: 12/11/2012 16:24

#4295 Re: Liverpool FC

Post by Aziz_Bešlagić »

ovaj mali sterling fin igrac pravo.
The Realist
Posts: 6776
Joined: 31/03/2006 11:46
Location: Sarajevo

#4296 Re: Liverpool FC

Post by The Realist »

Image

Ovdje se i napolje moglo izletiti, jer izgleda da uopšte ne ide na loptu (prije crveni, nego žuti).

Nikako ga ne kontam. Zna često udariti, zna simulirati, a zašto? Lik je sjajan tehnički, ima vrhunski dribling (jedan od najboljih u Evropi), zna i zabiti, skoro ga je nemoguće čuvati. Ove stvari mu ne trebaju.

OK, znam da i njega dobro udaraju, sudije to ignorišu, ali to je opet druga tema i time se treba pozabaviti neko.
The Realist
Posts: 6776
Joined: 31/03/2006 11:46
Location: Sarajevo

#4297 Re: Liverpool FC

Post by The Realist »

The Daily Mirror reports that Liverpool boss Brendan Rodgers is considering moves for Reading defender Alex Pearce and Villarreal striker Giuseppe Rossi - a former Manchester United player.
Ne bi bilo loše za Liverpool.
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#4298 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

ne bih volio da dođe Rossi, lik je vazda povrijeđen, u Engleskoj bi ga polomili, već na prvoj utakmici
User avatar
PrtiBeeGee
Posts: 741
Joined: 24/05/2012 11:00
Location: Drzava Tuzla

#4299 Re: Liverpool FC

Post by PrtiBeeGee »

Rodgers: Liverpool bez većih pojačanja u siječnju

Menadžer Liverpoolovih nogometaša Brendan Rodgers najavio je kako njegova momčad neće značajno promijeniti roster u siječanjskom prijelaznom roku...

Iako Liverpool nakon 12 kola zauzima tek 11. mjesto prvenstvene ljestvice sa čak 13 bodova minusa za liderom Manchester Cityjem, uprava kluba nema namjere dovoditi zvučna pojačanja. Eventualno bi, prema Rodgersu, mogli malo pojačati konkurenciju u napadu gdje nakon ozljede Fabija Borinija (stopalo) i posudbe Andyja Carrolla u West Ham na raspolaganju zapravo imaju tek Luisa Suareza.

- Realnost je da klub ove godine pokušava sačuvati neki novac. Ipak, pokušat ćemo nešto napraviti u siječnju. Neće to biti puno promjena u smislu dolazaka igrača i to je realnost kluba. Gledamo kako napredovati u sljedećih šest mjeseci, a dovest ćemo neka pojačanja koja će pogurati momčad, a koja je za mene bila veličanstvena dosad – rekao je Rodgers koji bi se u siječnju mogao riješiti igrača koje je označio kao višak poput Stewarta Downinga, Jordana Hendersona i Joea Colea.

- Nadam se da ćemo na ljeto ponovo krenuti u izgradnju - dodao je Liverpoolov menadžer, donedavni strateg Swanseaja.


Toliko o nekoj nadi da dodje neko zvucno ime.. jedino sto je Liverpool pokazao zanimanje za vec poznatim Sturridgea
User avatar
PrtiBeeGee
Posts: 741
Joined: 24/05/2012 11:00
Location: Drzava Tuzla

#4300 Re: Liverpool FC

Post by PrtiBeeGee »

evo i tog clanka :)

Mirror: Liverpool počeo pregovore s Chelseajem oko Sturridgea

Liverpool je otvorio pregovore s Chelseajem oko mogućeg transfera 23-godišnjeg napadača Daniela Sturridgea na Anfield, piše Mirror...

Engleski dnevnik navodi da su vlasnici ''redsa'' John Henry i Tom Werner voljni ispuniti želju treneru Brendanu Rodgersu i dovesti mu u siječnju pojačanje u napadu. U tom su se cilju navodno već obratili Chelseaju i iskazali interes za dovođenje Sturridgea.

Engleski reprezentativac ne dobiva previše prilika na Stamford Bridgeu, pa se očekuje da mu europski prvaci neće raditi probleme ako iskaže želju za odlaskom. Tim prije što mu ugovor istječe u ljeto 2014. godine i ukoliko ga Chelsea uskoro ne proda, mogao bi na koncu ostati bez ikakve odštete.

Liverpool je, pak, u ljeto pustio Andyja Carrolla na jednogodišnju posudbu u West Ham, a nije uspio dovesti zamjenu za njega. Rodgers zato traži kvalitetno pojačanje u napadu koje bi se priključilo Luisu Suarezu, a prva je želja, čini se, Sturridge koji je ljetos već bio u kombinacijama za mogući dolazak na posudbu.
Post Reply