Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#4277 Re: Utakmice.
Ako izgubite mozete se tjesit da ste bili ljepsinebitan lik wrote:imal ruznijeg igraca od ovog Dedica?
-
nebitan lik
- Posts: 1434
- Joined: 17/06/2011 22:29
#4278 Re: Utakmice.
najgluplji igrac Sarajeva dugo vremena Todorovic
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#4279 Re: Utakmice.
http://iptv-kanali.blogspot.com/p/bhtel ... sne-i.htmlIlijaLadin wrote:ništa link?
-
nebitan lik
- Posts: 1434
- Joined: 17/06/2011 22:29
#4280 Re: Utakmice.
http://www.twitch.tv/vedad033Senf wrote:nek neko stavi link
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#4281 Re: Utakmice.
Ev vam se neki zuti priprema da udje a nije btravancuc
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#4282 Re: Utakmice.
Lijepo će sebi kritike navući Jarni, ako ne izvučemo pozitivan rezultat.
-
nebitan lik
- Posts: 1434
- Joined: 17/06/2011 22:29
#4283 Re: Utakmice.
Imal neko da objasni Todoru da se ne zabija stalno u igrace protivnicke ekipe?
- Quaresma
- Posts: 7938
- Joined: 19/07/2010 16:37
#4284 Re: Utakmice.
izaso todwannabe_ultra wrote:pa izbaci vise todorovica frajer nista uradio nije
ulazi irfan, sad sve u napad
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#4285 Re: Utakmice.
Nista od ovog', jebaji ga.
Korner

Korner
Last edited by BegA_ on 01/03/2014 16:03, edited 1 time in total.
-
nebitan lik
- Posts: 1434
- Joined: 17/06/2011 22:29
#4286 Re: Utakmice.
jebem ti loptu i sut i sve kod hodze sve poslat
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#4287 Re: Utakmice.
Evo se kod nas fenan zagrijava...sad ste donji 
- kinzekonze
- Posts: 845
- Joined: 05/02/2013 23:23
- Location: MOJ GRAD MOJ KLUB
#4288 Re: Utakmice.
Koliko smo puta opucali prema golu? Koliko u okvir gola?
- Quaresma
- Posts: 7938
- Joined: 19/07/2010 16:37
#4289 Re: Utakmice.
ma bice ovde preokret samo da padne bar jedan gol
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#4290 Re: Utakmice.
mane vremenaQuaresma wrote:ma bice ovde preokret samo da padne bar jedan gol
-
nebitan lik
- Posts: 1434
- Joined: 17/06/2011 22:29
#4291 Re: Utakmice.
Tadejevic je Mesi za Puzigacu
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79560
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#4292 Re: Utakmice.
Puzigaća totalni kurac, ništa on nije uradio danas.
- kinzekonze
- Posts: 845
- Joined: 05/02/2013 23:23
- Location: MOJ GRAD MOJ KLUB
#4293 Re: Utakmice.
Jedina nam je nada da njima nestane snage i da u zadnjih 5-6 minuta napravimo preokret. Zato ih sada treba rastrcati, umorit ih ko konje, da lipsaju i tup jedan pa tup drugi.
-
Nuken
- Posts: 2110
- Joined: 09/09/2011 14:47
#4294 Re: Utakmice.
Ja šta uradiše od stadiona.Pa ovi bi i givikt razjebali.Vidi trave isto da je 50 stepeni pa spržilo 
- art vandeley
- Posts: 2352
- Joined: 12/06/2010 11:14
- Location: Monk˙s Restaurant
#4295 Re: Utakmice.
Da se ovako krenulo na pocetku... znaci velikim dijelom zbog pristupa negativan rezultat.
- pozegina
- Posts: 61
- Joined: 02/11/2013 13:29
#4296 Re: Utakmice.
Bolji smo, vidi se iz aviona, ali ne može se ovako igrati na gostovanjima.
Ne grizu. Ovi šibicari iz Radakova igraju ko da im je zadnja...
Ne grizu. Ovi šibicari iz Radakova igraju ko da im je zadnja...
-
nebitan lik
- Posts: 1434
- Joined: 17/06/2011 22:29
#4297 Re: Utakmice.
da udje ona Bilbijina 10 bi im dali
-
nebitan lik
- Posts: 1434
- Joined: 17/06/2011 22:29
#4298 Re: Utakmice.
Nek odigraju za Zelju,valjo im je Zeljopozegina wrote:Bolji smo, vidi se iz aviona, ali ne može se ovako igrati na gostovanjima.
Ne grizu. Ovi šibicari iz Radakova igraju ko da im je zadnja...
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#4299 Re: Utakmice.
Sudija

-
nebitan lik
- Posts: 1434
- Joined: 17/06/2011 22:29
#4300 Re: Utakmice.
Kakva su ovo pravila,pusti igrace da se valjaju po 20 minuta
