UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- darius_maximus
- Posts: 4485
- Joined: 22/01/2007 02:18
- Location: Sarajevo
#42626 Re: UEFA Champions League
Imam osjećaj da će Borussia igrati kao Real sa Cityem, bunker s kontrama.
Real je preiskusan i neće srljati, tako da očekujem baš meh utakmicu, a nadam se da griješim.
Real je preiskusan i neće srljati, tako da očekujem baš meh utakmicu, a nadam se da griješim.
- Point.
- Posts: 33496
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#42627 Re: UEFA Champions League
Forza BVB!
-
giovanni008
- Posts: 1611
- Joined: 20/05/2008 12:20
#42628 Re: UEFA Champions League
Nek nas Bosanac osvoji Ligu Prvaka! Naprijed BVB!!!
https://avaz.ba/sport/nogomet/710455/ed ... ercegovinu
"
Edin je rođen u Njemačkoj, ali vrlo dobro priča bosanski jezik.
- Iako sam rođen u Njemačkoj, volim Bosnu i Hercegovinu, pogotovo bosanski narod koji je uvijek veseo, nasmijan... Igraju, plešu, vesele se i kad nemaju pravi razlog za to. Također, volim i bosanska jela.
Inače, otac mi je iz Donjeg Vakufa, a majka iz Hrvatske.
Često idem u Vakuf, jer tamo imam dosta rodbine. Na more idem u Split, Makarsku, pa se i tu vidim s rodbinom iz BiH i Hrvatske. Zbog korone je trenutno malo teže putovati - rekao je Terzić, koji redovno prati i našu fudbalsku reprezentaciju.
- Naravno da pratim. Žao mi je zbog peha protiv Finske (1:3, op. a.) iz prošlih kvalifikacija, a imali su lijepu priliku za plasman. To je, nažalost, tako u fudbalu. Bosna, kao rijetko koja zemlja, ima puno talenata. Uostalom, kao i čitav Balkan. Pjanić, Ibišević, Džeko, Kolašinac, Misimović i drugi su veliki igrači. Oni su ostavili dubok trag u najjačim klubovima. I sada Bosna ima puno talenata. Veliki broj ih već igra u mlađim kategorijama. Treba to samo malo posložiti. Tu mislim na mladog Demirovića, a ima ih još puno - zaključio je Terzić.
"
https://www.instagram.com/bhlopta/reel/ ... cale=en_CA
https://fakta.ba/ekskluzivno-fakta-ba-u ... e-bosanac/
https://avaz.ba/sport/nogomet/710455/ed ... ercegovinu
"
Edin je rođen u Njemačkoj, ali vrlo dobro priča bosanski jezik.
- Iako sam rođen u Njemačkoj, volim Bosnu i Hercegovinu, pogotovo bosanski narod koji je uvijek veseo, nasmijan... Igraju, plešu, vesele se i kad nemaju pravi razlog za to. Također, volim i bosanska jela.
Inače, otac mi je iz Donjeg Vakufa, a majka iz Hrvatske.
Često idem u Vakuf, jer tamo imam dosta rodbine. Na more idem u Split, Makarsku, pa se i tu vidim s rodbinom iz BiH i Hrvatske. Zbog korone je trenutno malo teže putovati - rekao je Terzić, koji redovno prati i našu fudbalsku reprezentaciju.
- Naravno da pratim. Žao mi je zbog peha protiv Finske (1:3, op. a.) iz prošlih kvalifikacija, a imali su lijepu priliku za plasman. To je, nažalost, tako u fudbalu. Bosna, kao rijetko koja zemlja, ima puno talenata. Uostalom, kao i čitav Balkan. Pjanić, Ibišević, Džeko, Kolašinac, Misimović i drugi su veliki igrači. Oni su ostavili dubok trag u najjačim klubovima. I sada Bosna ima puno talenata. Veliki broj ih već igra u mlađim kategorijama. Treba to samo malo posložiti. Tu mislim na mladog Demirovića, a ima ih još puno - zaključio je Terzić.
"
https://www.instagram.com/bhlopta/reel/ ... cale=en_CA
https://fakta.ba/ekskluzivno-fakta-ba-u ... e-bosanac/
- SmokingMan
- Posts: 22587
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#42629 Re: UEFA Champions League
Ima li neki kvalitetan stream? 
- plain vanilla
- Posts: 70284
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#42630 Re: UEFA Champions League
Danasnja vaznija utakmica je zavrsila
Sad se treba spremiti za navijanje protiv mrskog okupatora
Sad se treba spremiti za navijanje protiv mrskog okupatora
- kamberovica polje
- Posts: 4105
- Joined: 28/01/2012 11:38
#42631 Re: UEFA Champions League
Ne bi klubovi trebali potpisivat ugovore ni s kladionicama i farmaceutskim kompanijama i ne bi ih svakakvi (fašistički) režimi trebali gurat kroz historiju...i neka cijeli ovaj svijet zove se bajka, cvijetna sva i mirisna, nježna sva i nevina livada iz sna.jeza u ledja wrote: ↑01/06/2024 03:11 Kome god da salju oruzje problem je. Fudbalski klubovi ne bi trebali potpisivati sponzorstva sa proizvodjacima oruzja.
Nevjerovatno da su ovo uradili.Rheinmetalu svakako ovih dana pinka kapanod svih ratova. Pa valjda sponzorstvu se nije moglo odoliti.
![]()
Cujem da su iz Dusseldorfa…mozda im je propao deal sa Fortunom.![]()
Baš me zanima šta su sudija Janez i njegovi pajdaši spremili večeras...penal, gol iz ofsajda ili nesvirani crveni.
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#42632 Re: UEFA Champions League
Rd live i imas tamo sve fino linkove od Arene sport do ovih stranjskih. Zadovoljan licno - topla preporuka.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83486
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#42633 Re: UEFA Champions League
HvalaKarikaturist wrote: ↑01/06/2024 20:04Rd live i imas tamo sve fino linkove od Arene sport do ovih stranjskih. Zadovoljan licno - topla preporuka.
- Rothmans
- Posts: 4651
- Joined: 21/11/2019 21:32
#42634 Re: UEFA Champions League
Jel se ne moze gledat utakmica na Telemahu ?
- SmokingMan
- Posts: 22587
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#42635 Re: UEFA Champions League
Na HRT2 je prenos, ali će biti zatamnjen.
-
NediM17
- Posts: 26448
- Joined: 05/11/2009 11:49
#42636 Re: UEFA Champions League
Moze i na Telemachu, kupis Moja web TV. 
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#42637 Re: UEFA Champions League
Kako li će izgledati poruke u fazonu "Pis, braders" pored reklame Rajnmetal.
Ali, ima logike. Sloboda se osvaja, a mir se puškom štiti.
Večeras mi je svejedno ko će uzeti, imam argumente i za i protiv. Borusiji neću oprostiti što su pogani Majnc pustili da ostane u ligi, ali i da osvoje ne bi mi smetalo.
Večeras mi je svejedno ko će uzeti, imam argumente i za i protiv. Borusiji neću oprostiti što su pogani Majnc pustili da ostane u ligi, ali i da osvoje ne bi mi smetalo.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83486
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
-
NediM17
- Posts: 26448
- Joined: 05/11/2009 11:49
#42639 Re: UEFA Champions League
Mjesec cenka, 3 mjeseca 25.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83486
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#42640 Re: UEFA Champions League
Cenka
Moze li se kupit online?
Moze li se kupit online?
-
NediM17
- Posts: 26448
- Joined: 05/11/2009 11:49
#42641 Re: UEFA Champions League
Sad odmah, nije ti jos kasno do pocetka tekme.
Imam neku Haplikaciju i besplatnu kanal listu al' zna trzati kad svi gledaju pa me sin danas pocastio ovom Mojom TV da rahat pogledam tekmu.
Imam neku Haplikaciju i besplatnu kanal listu al' zna trzati kad svi gledaju pa me sin danas pocastio ovom Mojom TV da rahat pogledam tekmu.
Last edited by NediM17 on 01/06/2024 20:49, edited 1 time in total.
- kamberovica polje
- Posts: 4105
- Joined: 28/01/2012 11:38
#42642 Re: UEFA Champions League
Ne znam kako vam se da gledat ovu fudbalsku lakrdiju večeras.
Relevantno i kompetitivno ko kečeri.
Randy Orton vs. Undertaker
Relevantno i kompetitivno ko kečeri.
Randy Orton vs. Undertaker
-
skank
- Posts: 86
- Joined: 23/03/2018 15:38
#42643 Re: UEFA Champions League
Jest, al cim je neka jaca tekma kad puno ljudi gleda ocekuj da ti stopa ili cak da ti nikako ne moze
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83486
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
- jeza u ledja
- Posts: 50687
- Joined: 29/12/2005 01:20
#42645 Re: UEFA Champions League
Umro bi ne bih znao da postoji jezik na kom se rijec metal pise sa dva l.
Sad mi je jasnije zasto ne postoji Metalica.
Sad mi je jasnije zasto ne postoji Metalica.
-
NediM17
- Posts: 26448
- Joined: 05/11/2009 11:49
#42646 Re: UEFA Champions League
Nije mi tu, ali izadji na stranicu bht i sve ti se samo kaze.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83486
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#42647 Re: UEFA Champions League
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11775
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#42648 Re: UEFA Champions League
Halftime show za sirotinju 
-
Osmi Socrates
- Posts: 12614
- Joined: 19/10/2020 15:33
#42649 Re: UEFA Champions League
Lenny Kravitz je osvježenje, ma koliko paradoksalno zvučalo.
- SmokingMan
- Posts: 22587
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#42650 Re: UEFA Champions League
Kakve geografije BVB.a 
