UEFA Champions League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
darius_maximus
Posts: 4485
Joined: 22/01/2007 02:18
Location: Sarajevo

#42626 Re: UEFA Champions League

Post by darius_maximus »

Imam osjećaj da će Borussia igrati kao Real sa Cityem, bunker s kontrama.
Real je preiskusan i neće srljati, tako da očekujem baš meh utakmicu, a nadam se da griješim.
User avatar
Point.
Posts: 33496
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#42627 Re: UEFA Champions League

Post by Point. »

Forza BVB!
giovanni008
Posts: 1611
Joined: 20/05/2008 12:20

#42628 Re: UEFA Champions League

Post by giovanni008 »

Nek nas Bosanac osvoji Ligu Prvaka! Naprijed BVB!!!




https://avaz.ba/sport/nogomet/710455/ed ... ercegovinu

"

Edin je rođen u Njemačkoj, ali vrlo dobro priča bosanski jezik.

- Iako sam rođen u Njemačkoj, volim Bosnu i Hercegovinu, pogotovo bosanski narod koji je uvijek veseo, nasmijan... Igraju, plešu, vesele se i kad nemaju pravi razlog za to. Također, volim i bosanska jela.

Inače, otac mi je iz Donjeg Vakufa, a majka iz Hrvatske.

Često idem u Vakuf, jer tamo imam dosta rodbine. Na more idem u Split, Makarsku, pa se i tu vidim s rodbinom iz BiH i Hrvatske. Zbog korone je trenutno malo teže putovati - rekao je Terzić, koji redovno prati i našu fudbalsku reprezentaciju.

- Naravno da pratim. Žao mi je zbog peha protiv Finske (1:3, op. a.) iz prošlih kvalifikacija, a imali su lijepu priliku za plasman. To je, nažalost, tako u fudbalu. Bosna, kao rijetko koja zemlja, ima puno talenata. Uostalom, kao i čitav Balkan. Pjanić, Ibišević, Džeko, Kolašinac, Misimović i drugi su veliki igrači. Oni su ostavili dubok trag u najjačim klubovima. I sada Bosna ima puno talenata. Veliki broj ih već igra u mlađim kategorijama. Treba to samo malo posložiti. Tu mislim na mladog Demirovića, a ima ih još puno - zaključio je Terzić.



"


https://www.instagram.com/bhlopta/reel/ ... cale=en_CA


https://fakta.ba/ekskluzivno-fakta-ba-u ... e-bosanac/
User avatar
SmokingMan
Posts: 22587
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#42629 Re: UEFA Champions League

Post by SmokingMan »

Ima li neki kvalitetan stream? 😁
User avatar
plain vanilla
Posts: 70284
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#42630 Re: UEFA Champions League

Post by plain vanilla »

Danasnja vaznija utakmica je zavrsila :kiss:
Sad se treba spremiti za navijanje protiv mrskog okupatora :mrgreen:
User avatar
kamberovica polje
Posts: 4105
Joined: 28/01/2012 11:38

#42631 Re: UEFA Champions League

Post by kamberovica polje »

jeza u ledja wrote: 01/06/2024 03:11 Kome god da salju oruzje problem je. Fudbalski klubovi ne bi trebali potpisivati sponzorstva sa proizvodjacima oruzja.

Nevjerovatno da su ovo uradili. :shock: Rheinmetalu svakako ovih dana pinka kapanod svih ratova. Pa valjda sponzorstvu se nije moglo odoliti. :roll:

Cujem da su iz Dusseldorfa…mozda im je propao deal sa Fortunom. :-?
Ne bi klubovi trebali potpisivat ugovore ni s kladionicama i farmaceutskim kompanijama i ne bi ih svakakvi (fašistički) režimi trebali gurat kroz historiju...i neka cijeli ovaj svijet zove se bajka, cvijetna sva i mirisna, nježna sva i nevina livada iz sna.

Baš me zanima šta su sudija Janez i njegovi pajdaši spremili večeras...penal, gol iz ofsajda ili nesvirani crveni.
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#42632 Re: UEFA Champions League

Post by Karikaturist »

SmokingMan wrote: 01/06/2024 17:36 Ima li neki kvalitetan stream? 😁
Rd live i imas tamo sve fino linkove od Arene sport do ovih stranjskih. Zadovoljan licno - topla preporuka.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83486
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#42633 Re: UEFA Champions League

Post by _BataZiv_0809 »

Karikaturist wrote: 01/06/2024 20:04
SmokingMan wrote: 01/06/2024 17:36 Ima li neki kvalitetan stream? 😁
Rd live i imas tamo sve fino linkove od Arene sport do ovih stranjskih. Zadovoljan licno - topla preporuka.
Hvala
User avatar
Rothmans
Posts: 4651
Joined: 21/11/2019 21:32

#42634 Re: UEFA Champions League

Post by Rothmans »

Jel se ne moze gledat utakmica na Telemahu ?
User avatar
SmokingMan
Posts: 22587
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#42635 Re: UEFA Champions League

Post by SmokingMan »

Na HRT2 je prenos, ali će biti zatamnjen.
NediM17
Posts: 26448
Joined: 05/11/2009 11:49

#42636 Re: UEFA Champions League

Post by NediM17 »

Moze i na Telemachu, kupis Moja web TV. :mrgreen:
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#42637 Re: UEFA Champions League

Post by avetinja »

Kako li će izgledati poruke u fazonu "Pis, braders" pored reklame Rajnmetal. :D Ali, ima logike. Sloboda se osvaja, a mir se puškom štiti.

Večeras mi je svejedno ko će uzeti, imam argumente i za i protiv. Borusiji neću oprostiti što su pogani Majnc pustili da ostane u ligi, ali i da osvoje ne bi mi smetalo.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83486
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#42638 Re: UEFA Champions League

Post by _BataZiv_0809 »

NediM17 wrote: 01/06/2024 20:39 Moze i na Telemachu, kupis Moja web TV. :mrgreen:
Koliko keša
NediM17
Posts: 26448
Joined: 05/11/2009 11:49

#42639 Re: UEFA Champions League

Post by NediM17 »

Mjesec cenka, 3 mjeseca 25.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83486
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#42640 Re: UEFA Champions League

Post by _BataZiv_0809 »

Cenka :lol: :thumbup:
Moze li se kupit online?
NediM17
Posts: 26448
Joined: 05/11/2009 11:49

#42641 Re: UEFA Champions League

Post by NediM17 »

Sad odmah, nije ti jos kasno do pocetka tekme.
Imam neku Haplikaciju i besplatnu kanal listu al' zna trzati kad svi gledaju pa me sin danas pocastio ovom Mojom TV da rahat pogledam tekmu.
Last edited by NediM17 on 01/06/2024 20:49, edited 1 time in total.
User avatar
kamberovica polje
Posts: 4105
Joined: 28/01/2012 11:38

#42642 Re: UEFA Champions League

Post by kamberovica polje »

Ne znam kako vam se da gledat ovu fudbalsku lakrdiju večeras.
Relevantno i kompetitivno ko kečeri.
Randy Orton vs. Undertaker
skank
Posts: 86
Joined: 23/03/2018 15:38

#42643 Re: UEFA Champions League

Post by skank »

NediM17 wrote: 01/06/2024 20:45 Sad odmah, nije ti jos kasno do pocetka tekme.
Imam neku Haplikaciju i besplatnu kanal listu al' zna trzati kad svi gledaju pa me sin danas pocastio ovom Mojom TV da rahat pogledam tekmu.
Jest, al cim je neka jaca tekma kad puno ljudi gleda ocekuj da ti stopa ili cak da ti nikako ne moze
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83486
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#42644 Re: UEFA Champions League

Post by _BataZiv_0809 »

NediM17 wrote: 01/06/2024 20:45 Sad odmah, nije ti jos kasno do pocetka tekme.
Imam neku Haplikaciju i besplatnu kanal listu al' zna trzati kad svi gledaju pa me sin danas pocastio ovom Mojom TV da rahat pogledam tekmu.
Moze li nam sincina poslat link da vidim sta ti je uzeo
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50687
Joined: 29/12/2005 01:20

#42645 Re: UEFA Champions League

Post by jeza u ledja »

Umro bi ne bih znao da postoji jezik na kom se rijec metal pise sa dva l.

Sad mi je jasnije zasto ne postoji Metalica.
NediM17
Posts: 26448
Joined: 05/11/2009 11:49

#42646 Re: UEFA Champions League

Post by NediM17 »

Nije mi tu, ali izadji na stranicu bht i sve ti se samo kaze.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83486
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#42647 Re: UEFA Champions League

Post by _BataZiv_0809 »

skank wrote: 01/06/2024 20:50
NediM17 wrote: 01/06/2024 20:45 Sad odmah, nije ti jos kasno do pocetka tekme.
Imam neku Haplikaciju i besplatnu kanal listu al' zna trzati kad svi gledaju pa me sin danas pocastio ovom Mojom TV da rahat pogledam tekmu.
Jest, al cim je neka jaca tekma kad puno ljudi gleda ocekuj da ti stopa ili cak da ti nikako ne moze
Moja tv?
Crvena Tifoza
Posts: 11775
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#42648 Re: UEFA Champions League

Post by Crvena Tifoza »

Halftime show za sirotinju :D
Osmi Socrates
Posts: 12614
Joined: 19/10/2020 15:33

#42649 Re: UEFA Champions League

Post by Osmi Socrates »

Lenny Kravitz je osvježenje, ma koliko paradoksalno zvučalo.
User avatar
SmokingMan
Posts: 22587
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#42650 Re: UEFA Champions League

Post by SmokingMan »

Kakve geografije BVB.a :thumbup:
Post Reply