NBA - National Basketball Association

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#42551 Re: NBA - National Basketball Association

Post by 90minut »

Velkoski wrote: 04/09/2020 03:19 Ma kak'a klada, fuck boston :mrgreen: :mrgreen: :izet:
:kiss:

Ja odigrao Ruse protiv srba, Toronto i cekam Kliperse jos.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#42552 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Velkoski »

A klada, prošlu tekmu čekam Kembu cijelo poluvrijeme i četiri minute da baci još jedan assist :D Niko sretniji od mene ako izlete :mrgreen:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#42553 Re: NBA - National Basketball Association

Post by 90minut »

Velkoski wrote: 04/09/2020 03:25 A klada, prošlu tekmu čekam Kembu cijelo poluvrijeme i četiri minute da baci još jedan assist :D Niko sretniji od mene ako izlete :mrgreen:
Mogu li ovi klipersi uzeti za popisanih 180
User avatar
ZyzzSar
Posts: 2450
Joined: 08/04/2017 02:14
Location: Sarajevo

#42554 Re: NBA - National Basketball Association

Post by ZyzzSar »

northgate wrote: 04/09/2020 03:21 Imas priliku da im zakucas ekser i ti ostavis samog lika i vracas citavoj ekipi samopouzdanje
mogli bi lahko ispast sad
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#42555 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Velkoski »

90minut wrote: 04/09/2020 03:27
Velkoski wrote: 04/09/2020 03:25 A klada, prošlu tekmu čekam Kembu cijelo poluvrijeme i četiri minute da baci još jedan assist :D Niko sretniji od mene ako izlete :mrgreen:
Mogu li ovi klipersi uzeti za popisanih 180
Gled'o sam svaku tekmu Nuggetsa, ako dobiju Kliperse nek' ih Balmer odmah proda :mrgreen:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#42556 Re: NBA - National Basketball Association

Post by ultima_palabra »

northgate wrote: 04/09/2020 03:21 Imas priliku da im zakucas ekser i ti ostavis samog lika i vracas citavoj ekipi samopouzdanje
Ne kontam kako uopste mozes onako nesto amaterski napraviti. Da odigras iole pristojnu odbranu, protivnik bi morao sutirati ledjima okrenut ili iz nekog ludog trka, sto mu daje nekih 1% sanse da pogodi.
northgate
Posts: 25
Joined: 29/01/2014 05:11

#42557 Re: NBA - National Basketball Association

Post by northgate »

ultima_palabra wrote: 04/09/2020 04:12
northgate wrote: 04/09/2020 03:21 Imas priliku da im zakucas ekser i ti ostavis samog lika i vracas citavoj ekipi samopouzdanje
Ne kontam kako uopste mozes onako nesto amaterski napraviti. Da odigras iole pristojnu odbranu, protivnik bi morao sutirati ledjima okrenut ili iz nekog ludog trka, sto mu daje nekih 1% sanse da pogodi.
Sta im je stevens rekao pojma nemam ali po meni je u ovim situacijama uvijek bolje duplati nego ostaviti nekoga na lopti. Nema veze uzimamo ih sljedecu pa nek se polako pakuju.
User avatar
ZyzzSar
Posts: 2450
Joined: 08/04/2017 02:14
Location: Sarajevo

#42558 Re: NBA - National Basketball Association

Post by ZyzzSar »

je li realno da ovim klipersima sudije navlace u svakoj utakmici playoffa, pa cak i ovakvoj kad nema nikakve rezultatske neizvjesnosti
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#42559 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Tomahawk11 »

Fak nisam gledao :mrgreen: :oops:

Pa na navlače i LAL i šakom i kapom..biće zanimljivo pratiti njihov međusobni dvoboj.
noviclan
Posts: 15011
Joined: 31/10/2013 06:48

#42560 Re: NBA - National Basketball Association

Post by noviclan »

Hoce li kawhi moci uzeti prsten i sa clippersima, ako ga george bude pratio sa 22+ nije nemoguce
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#42561 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Evolution_IV »

niece dokle god ima lakersa..

@ZyzzSar

naravno,jos od kako je poceo buble,zato mi se uz prgavu igru i gade :lol:
Korovjev
Posts: 846
Joined: 17/03/2018 18:42

#42563 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Korovjev »

Malo sam naginjao OKC ali bolje da je prošao Houston, neko dobro reče ovo je ultimate test za ovo kockanje njihovo i bacanje sve na small ball. A konačno su počeli i da igraju dobru timsku odbranu, valjda su skontali konačno da bez toga ne može ništa u playoffu. Premda su Lakersi druga životinja u odnosu na OKC, ovamo visoki, ko Jokić brzi, Adams i Galinari, a ovdje AD i Lebron za koje baš moraš tjelesima napuniti reket, a opet te mogu izbušiti sa vana. I mora Westbrook puno bolje, mora neke tranzicije, kontre, lakih koševa za Houston više biti. Valjda i Hardena prosere sad kad se kutarisao ovog Dorta. Ne može se baš reći da ga je ovaj Dort stavio u džep, ali prvi igrač kojeg Harden nije prolazio jedan na jedan kad hoće i kako hoće. Baš sam pratio kakav lik ima rad nogu kako Harden kroz noge on isto nogama i tijelom napravi i tako ga prati. I onda ga Harden onako zalijepi na kraju, pošalje kući i popiša se po svemu dobrom što je napravio u cijeloj seriji.
Toronto ozbiljan tim, i da je otišlo u 3:0 ne bih se kladio da ne mogu okrenuti. Igraju daleko najbolju timsku odbranu, svi ginu, a imaju opet taj prsten i neku mirnoću i iskustvo za clutch. Nemaju igrača kao prošle godine Kawhi da se mogu u njega pouzdati ako ništa zbog renomea kod sudija, da ih vuče kad ostale ne ide šut kao što ih nije išao 2,5 tekme protiv Bostona. Znam da glupo zvuči ali i drugu su bili bolji od Bostona ali ih baš nije išao šut i opet su bili u egalu dok ih Smart ne ubi sa 5 uzastopnih trica u 4/4. Ako ih šut krene uzimaju Bostona. I bolji su oni bez Kawhija od Clippersa bez njega. Samo zato što imaju trenera koji je izmislio košarku za Doca koji je po meni najprecjenjeniji trener u NBA. Kako je sad Nurse vratio tim u igru u 3/4 kad im se Boston počeo odvajati. Prebacio na zonsku odbranu, dok se Stevens snašao okrenuli su tekmu na svoju stranu.
I uživam gledati playoff jer se i dalje dobija i prolazi odbranom. Sve je divno i krasno u regularnoj sezoni svi šaramo trice i živimo dugo i sretno, ali za playoff i prsten se moraju raskrvarit koljena i laktovi. I tu timovi koji ne igraju ozbiljnu odbranu ala Portland nemaju šta tražiti.
Pa se onda vidi ko je igrač koji može održati ili povećati prosjek u playoffu bez obzira na protivnika i ko ga čuva. Npr. od ovog Siakama napraviše haman zaman zvijezdu, al dođe playoff, naleti na prvog ozbiljnog odbrambenog igrača u Jalenu Brownu, koji ga ogoli i pokaže da lik u postu ima tri rutine koje vrti i da ga u tom postu može ladno čuvati i niži i slabiji igrač samo ako nauči ta tri plesna koraka. I još ako cijeli tim zaustavi tranziciju Toronta taj Siakam postaje ispodprosječan košarkaš za 100+ miliona dolara.
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#42564 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Evolution_IV »

Zar se neko nada da Houston moze proc Lakerse :shock: :zoka:
User avatar
ZyzzSar
Posts: 2450
Joined: 08/04/2017 02:14
Location: Sarajevo

#42565 Re: NBA - National Basketball Association

Post by ZyzzSar »

svaka cast Miami, kakva ekipa
nadam se da ce otici do kraja
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#42566 Re: NBA - National Basketball Association

Post by 90minut »

3 utakmice sam u nizu pogodio Miami samo veceras imam pravu priliku uzeti pare ako Lakersi prođu.

Igraju ljudi nema šta, Giannis po ko zna koji put ispuhao u PO.
User avatar
ZyzzSar
Posts: 2450
Joined: 08/04/2017 02:14
Location: Sarajevo

#42567 Re: NBA - National Basketball Association

Post by ZyzzSar »

ovaj westbrook ce unisiti houston, bruka izgubljenih lopti, procenat suta prelos, nema nista od njega
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#42568 Re: NBA - National Basketball Association

Post by 90minut »

Bože dragi uništi Lebron Westbricka gore nego Juku 2018 :evil:
User avatar
ZyzzSar
Posts: 2450
Joined: 08/04/2017 02:14
Location: Sarajevo

#42569 Re: NBA - National Basketball Association

Post by ZyzzSar »

90minut wrote: 05/09/2020 03:56 Bože dragi uništi Lebron Westbricka gore nego Juku 2018 :evil:
jos kakva blokada
westbrick ide da zavrsi sam u 2v1 akciji, osramotio ga dva puta lebron :mrgreen:
nema glupljeg igraca od westbricka u nba, dvije banane dobio, fulo zicer i dobio tehnicku u roku 40 sekundi
Last edited by ZyzzSar on 05/09/2020 04:52, edited 2 times in total.
User avatar
ZyzzSar
Posts: 2450
Joined: 08/04/2017 02:14
Location: Sarajevo

#42570 Re: NBA - National Basketball Association

Post by ZyzzSar »

...
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#42571 Re: NBA - National Basketball Association

Post by 90minut »

ZyzzSar wrote: 05/09/2020 04:43...
Još nakon blokade 2+1 Lebron kad se zainati nenormalan je još ako prođu ovo i budu se gombali s klipersima bice to jedna odbrambena simultanka Lebrona tacno vidiš da se cak i ovdje podosta odmara i ne igra baš do maksimuma.

Ako izgube ovu to ce tek biti 7 brzina.
northgate
Posts: 25
Joined: 29/01/2014 05:11

#42572 Re: NBA - National Basketball Association

Post by northgate »

ZyzzSar wrote: 05/09/2020 03:50 ovaj westbrook ce unisiti houston, bruka izgubljenih lopti, procenat suta prelos, nema nista od njega
Kakva je ovo budala. Lik hoda okolo prica sam sa sobom po citavu utakmicu :lol:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#42573 Re: NBA - National Basketball Association

Post by 90minut »

Houston dobar za nadati se da nece ispuhati kao Portland, doduše ispuhali su jer je Lillard sjebo prst.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#42574 Re: NBA - National Basketball Association

Post by 90minut »

Gleda Lebron Westbrooka kako stoji u pozi " pirueta " pred slobodna bacanja i glava ide gore dole kao da je spreman da ga ubije u fazonu vidimo se narednu tekmu. :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#42575 Re: NBA - National Basketball Association

Post by Tomahawk11 »

Jbt da li je moguće da su Bucksi odigrali ovakvu četvrtinu... Prenijelo me zaspim na +12,jutros zijan - 15 :shock:

LAL, kako ide ljudine, može li se ležat :mrgreen:
Post Reply