Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Maharadza
- Posts: 17071
- Joined: 30/01/2013 15:13
#42501 Re: Utakmice.
Jebo nas je slovenac pošteno, doveo nikad veće ublehe i retarde koje je vidio fudbal i sport općenito...
-
mond
- Posts: 3623
- Joined: 24/10/2010 20:45
#42502 Re: Utakmice.
Stavi bekove nazad. Četiri meča gubimo na isti fazom. Pa hajvan bi do sada skontao
-
18mn97
- Posts: 787
- Joined: 21/04/2021 12:56
#42503 Re: Utakmice.
Mi igramo tako da svaki nas protivnik izgleda kao mudar, zreo i iskusan tim.
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#42504 Re: Utakmice.
Boze sacuvaj, bruka za brukom 
-
velaxsa
- Posts: 408
- Joined: 12/04/2005 06:53
- Location: Sarajevo
- Contact:
#42505 Re: Utakmice.
Nestvarno je kako se nasim igracima lopta odbija od noge, svako dodavanje lopta odskoci prvo, pa dva-tri kontakta dok je svaki igrac smiri...nako toga peljanje, usporavanje i gubljenje lopte. Uporno forsiranje dugih lopti ne bih ni komentarisao.
Last edited by velaxsa on 09/03/2024 20:29, edited 1 time in total.
- vicious
- Posts: 7670
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#42507 Re: Utakmice.
Ma biće to dobro, samo strpljenja...

-
mond
- Posts: 3623
- Joined: 24/10/2010 20:45
#42509 Re: Utakmice.
Jebem ono pomoćnom sve što mu je drago
- Logovan
- Posts: 102857
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#42510 Re: Utakmice.
GOOOLLAAZOOOOO
Drugi gol odlican.
Ne vjerujem sta gledam
Drugi gol odlican.
Ne vjerujem sta gledam
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#42515 Re: Utakmice.
Ma nema ovdje selameta
-
mond
- Posts: 3623
- Joined: 24/10/2010 20:45
#42517 Re: Utakmice.
Jebaji ga. Malo odmora pa sekiracija poslije pauze.
-
velaxsa
- Posts: 408
- Joined: 12/04/2005 06:53
- Location: Sarajevo
- Contact:
#42518 Re: Utakmice.
Pomocni gad je ovu utakmicu odveo u drugom smjeru, mada smo mi nakon drugog gola tek proradili ikoliko...nismo imali ni srece veceras...sto reče kolega, uhljup Hebib je ove sanse kod nas redovno fulao, nasao veceras da pogodi...
- Logovan
- Posts: 102857
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#42519 Re: Utakmice.
Joj da smo prekrenuli
steta... Samopouzdanje kod igraca ravno nuli.
U kupu moramo proci dalje. Kako, ne znam. Haaajmoooooo
U kupu moramo proci dalje. Kako, ne znam. Haaajmoooooo
-
mond
- Posts: 3623
- Joined: 24/10/2010 20:45
#42520 Re: Utakmice.
Ovakav penal se samo smije na Koševu svirati.
Solidno su djelovali večeras a i nije se lahko vratiti od tri vezana debakla.
Trener mora pametnije a Duraković nek se hvata kelnerisanja. Ostale neću ružiti.
Solidno su djelovali večeras a i nije se lahko vratiti od tri vezana debakla.
Trener mora pametnije a Duraković nek se hvata kelnerisanja. Ostale neću ružiti.
-
velaxsa
- Posts: 408
- Joined: 12/04/2005 06:53
- Location: Sarajevo
- Contact:
#42521 Re: Utakmice.
Zadnjih 20 minuta nismo bili losi uopste, steta sto nismo preokrenuli...ima i neke nervoze u zavrsnici...ali ne mogu da shvatim kako drugi vazda imaju srece protiv nas, nas sreca posluzi svake prestupne godine...
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#42522 Re: Utakmice.
Kada nam je izgovor nepostojeci penal protiv Igmana, kao i ofsajd protiv Zvijezde, nisko smo pali.
-
velaxsa
- Posts: 408
- Joined: 12/04/2005 06:53
- Location: Sarajevo
- Contact:
#42523 Re: Utakmice.
Ma nije izgovor, trebali smo ih natrpati u prvom i privesti mirno utakmicu...znaju i ptice na grani da smo u krizi...ali Igman se nije sastavio s loptom pored naseg komplikovanja pred golom...i u takvoj igri gdje mi pokusavamo nazor, tesko ide, komplikujemo sami sebi...u toj situaciji ti supak svira prenal 20 monuta prije kraja...penal...koji penal...blagi dodir van 16 i teatralni pad u 16 na metar od igraca...i opet Gigovic...treba ovaj penal poslati FIFI i UEFI jer lika guraju da scira UFCL...
-
last mohicans
- Posts: 18272
- Joined: 09/08/2012 23:19
#42524 Re: Utakmice.
Jbg, opet nas sasječe, ali smo se podigli. Zaslužili smo pobjedu. Puno više želje i htijenja, petljamo u opasnim situacijama previše. Pena je unio živosti, ne da se ni njemu nikako da ga zabije..Mora igrati uvijek istih 9-10, da žmireći se poznaju. Jular naprijed je puno bolji kad Buljubašić ide po loptu, konačno življa sredina.
-
gold'n'brown
- Posts: 1960
- Joined: 20/02/2007 16:20
#42525 Re: Utakmice.
Ok je veceras bilo, igras u okromnom grcu uz ovakvo sudjenje. Nemoze im se zamjeriti nista. Buljubasic odlican, mora biti u prvih 11. Ne znam zasto je mjenjao Radovica koji je igrao dobro i uveo Durakovica koji nije igrac za Sarajevo.
