Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Skyfox
Posts: 7488
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#4251 Re: Gdje u Sa......

Post by Skyfox »

"drzac" :D za slike na ovaj fazon?

Image
Kapri
Posts: 832
Joined: 20/11/2011 12:14

#4252 Re: Gdje u Sa......

Post by Kapri »

Gdje u sa naci Gorilapad stalak za male digitalne aparate
User avatar
Kladara
Posts: 459
Joined: 28/09/2012 11:19
Location: Majke Jevrosime 33

#4253 Re: Gdje u Sa......

Post by Kladara »

Kapri wrote:Gdje u sa naci Gorilapad stalak za male digitalne aparate
pogledaj u pionirskoj dolini.
Kapri
Posts: 832
Joined: 20/11/2011 12:14

#4254 Re: Gdje u Sa......

Post by Kapri »

Bez zezanja zna li neko?
heavyLoad
Posts: 9
Joined: 07/11/2011 12:31

#4255 Re: Gdje u Sa......

Post by heavyLoad »

dobar DVD shop??
sombrer0
Posts: 15
Joined: 05/04/2012 17:54

#4256 Re: Gdje u Sa......

Post by sombrer0 »

Danas citam na jednom plakatu: predavanje Hfz Dževada Gološa u Galeriji - velika sala, e sad me zanima gdje se u Sarajevu nalazi Galerija? Gledao sam ima li još kakvih podataka i nisam ništa našao SAMO PIŠE GALERIJA
Nije pisalo ni ulica ni koja Galerija pa me zanima da li neko zna gdje se nalazi ta Galerija???
rudy81
Posts: 998
Joined: 18/05/2007 08:43

#4257 Re: Gdje u Sa......

Post by rudy81 »

sombrer0 wrote:Danas citam na jednom plakatu: predavanje Hfz Dževada Gološa u Galeriji - velika sala, e sad me zanima gdje se u Sarajevu nalazi Galerija? Gledao sam ima li još kakvih podataka i nisam ništa našao SAMO PIŠE GALERIJA
Nije pisalo ni ulica ni koja Galerija pa me zanima da li neko zna gdje se nalazi ta Galerija???
mozda je galerija mak, tamo znaju biti promocije knjiga al opet ptice znaju....slazem se da je bezveze ovako neprecizno najavljen dogadjaj :?
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#4258 Re: Gdje u Sa......

Post by DaffyDuck »

Gdje naruciti tortu za djeciji rodjendan? Ali onu sa fondantom i da je ukusna :D
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#4259 Re: Gdje u Sa......

Post by Nisrin »

Zubizareta wrote:Gdje naruciti tortu za djeciji rodjendan? Ali onu sa fondantom i da je ukusna :D
Na FBu kod jedne zene iz Sarajeva koja pravi cuda...torte nisu skupe, ako zelis PP
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#4260 Re: Gdje u Sa......

Post by DaffyDuck »

Nisrin wrote:
Zubizareta wrote:Gdje naruciti tortu za djeciji rodjendan? Ali onu sa fondantom i da je ukusna :D
Na FBu kod jedne zene iz Sarajeva koja pravi cuda...torte nisu skupe, ako zelis PP
Bila bih ti zahvalna :-D
rudy81
Posts: 998
Joined: 18/05/2007 08:43

#4261 Re: Gdje u Sa......

Post by rudy81 »

...kupiti cajnik, onako malo ljepsi

i kravatu, a da nije neka od 100 km
mp3problem
Posts: 414
Joined: 09/08/2012 19:01

#4262 Re: Gdje u Sa......

Post by mp3problem »

.
Last edited by mp3problem on 17/04/2014 23:37, edited 1 time in total.
rudy81
Posts: 998
Joined: 18/05/2007 08:43

#4263 Re: Gdje u Sa......

Post by rudy81 »

mp3problem wrote:
rudy81 wrote:...kupiti cajnik, onako malo ljepsi

i kravatu, a da nije neka od 100 km
Kravatu u Granoffu i Varteksu (Miss Irbina). Imaš i u waikikiju (Alta) prejeftinih kravata, a lijepih, ako ne nosiš često pa ti ne treba kvalitetna.
Čajnike imaš kad ideš Titovom od BBI do vječne vatre s desne strane. U par trgovina tu možeš pogledati, ima baš lijepih :)

hvala :) ne nosim kravate, treba mi za poklon :D
User avatar
Curve
Posts: 1800
Joined: 03/04/2011 01:18
Location: Waterloo, Ontario

#4264 Re: Gdje u Sa......

Post by Curve »

rudy81 wrote:
Curve wrote:gdje ima

Image
bilo u mercatoru (socijalno), trebalo bi da ima i sad
isao, kazu imali su nekad davno nema vise :roll:
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#4265 Re: Gdje u Sa......

Post by Nisrin »

ILVANA GRANOV -KRVAVAC
061/274-213


ZENA koja pravi torte kakve pozelite sa fondan masom...evo i FB profil: http://www.facebook.com/atortesarajevo.sarajevo
el_Norte
Posts: 142
Joined: 18/06/2012 19:11

#4266 Re: Gdje u Sa......

Post by el_Norte »

Gdje se mogu kupiti Abercrombie and Fitch majice u Sa ?
GaRGa
Posts: 2831
Joined: 25/02/2009 15:00

#4267 Re: Gdje u Sa......

Post by GaRGa »

Image[/quote]

u Mashu[/quote]


mash kod pozorista na spratu ? bio sam cesto al nisam vidjeo :S[/quote]

u Mash-u vise nema :S
User avatar
de facto.
Posts: 3077
Joined: 10/07/2011 18:49
Location: ...jer me more uvik spasi,život krade,more vrati,vrime prođe,al' stoje sati.Tu san dite,to me hrani.

#4268 Re: Gdje u Sa......

Post by de facto. »

Gdje ću kupiti mini zen vrt,koji čine drvena kutija s pijeskom, nekoliko oblutaka((kamenčića),sa ili bez njih svejedno) i minijaturne grablje ? :)
User avatar
charrrmed
Posts: 1003
Joined: 08/06/2009 13:37

#4269 Re: Gdje u Sa......

Post by charrrmed »

SilvioM wrote:Gdje se mogu kupiti Abercrombie and Fitch majice u Sa ?
Mislim da nema nigdje :( i ja ih trazim vec duzi period! :(
User avatar
PodRoom
Posts: 156
Joined: 13/09/2012 18:19

#4270 Re: Gdje u Sa......

Post by PodRoom »

Gdje je najjeftinije printanje u koloru i kolko je?
ifbbpro
Posts: 490
Joined: 19/05/2006 00:13

#4271 Re: Gdje u Sa......

Post by ifbbpro »

de facto. wrote:Gdje ću kupiti mini zen vrt,koji čine drvena kutija s pijeskom, nekoliko oblutaka((kamenčića),sa ili bez njih svejedno) i minijaturne grablje ? :)
Probaj u Merkuru na Stupu
User avatar
SAID5
Posts: 599
Joined: 11/06/2011 23:29
Contact:

#4272 Re: Gdje u Sa......

Post by SAID5 »

kupiti lexan folije 0.8 do 1 mm debljine
User avatar
de facto.
Posts: 3077
Joined: 10/07/2011 18:49
Location: ...jer me more uvik spasi,život krade,more vrati,vrime prođe,al' stoje sati.Tu san dite,to me hrani.

#4273 Re: Gdje u Sa......

Post by de facto. »

ifbbpro wrote:
de facto. wrote:Gdje ću kupiti mini zen vrt,koji čine drvena kutija s pijeskom, nekoliko oblutaka((kamenčića),sa ili bez njih svejedno) i minijaturne grablje ? :)
Probaj u Merkuru na Stupu
Hvala ;-)
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#4274 Re: Gdje u Sa......

Post by kokuz_sa »

gdje dodje
Elektrotehnički fakultet Istočno Sarajevo
neko objasnjenje kako doci do toga..koliko je daleko od npr TOM-a i TUS-a
User avatar
tf2_spy
Posts: 521
Joined: 15/06/2012 12:38

#4275 Re: Gdje u Sa......

Post by tf2_spy »

kokuz_sa wrote:gdje dodje
Elektrotehnički fakultet Istočno Sarajevo
neko objasnjenje kako doci do toga..koliko je daleko od npr TOM-a i TUS-a
mislim da je na istom mjestu gdje je nekad bio elektrotehnički fakultet sarajevo :D

http://www.etf.unssa.rs.ba/etf.php?task=view&fak_id=41

google is your friend
Post Reply