
Gdje u Sa......
- Skyfox
- Posts: 7488
- Joined: 27/09/2003 00:00
- Location: Selo Strumfova
#4251 Re: Gdje u Sa......
"drzac"
za slike na ovaj fazon?


-
Kapri
- Posts: 832
- Joined: 20/11/2011 12:14
#4252 Re: Gdje u Sa......
Gdje u sa naci Gorilapad stalak za male digitalne aparate
- Kladara
- Posts: 459
- Joined: 28/09/2012 11:19
- Location: Majke Jevrosime 33
#4253 Re: Gdje u Sa......
pogledaj u pionirskoj dolini.Kapri wrote:Gdje u sa naci Gorilapad stalak za male digitalne aparate
-
sombrer0
- Posts: 15
- Joined: 05/04/2012 17:54
#4256 Re: Gdje u Sa......
Danas citam na jednom plakatu: predavanje Hfz Dževada Gološa u Galeriji - velika sala, e sad me zanima gdje se u Sarajevu nalazi Galerija? Gledao sam ima li još kakvih podataka i nisam ništa našao SAMO PIŠE GALERIJA
Nije pisalo ni ulica ni koja Galerija pa me zanima da li neko zna gdje se nalazi ta Galerija???
Nije pisalo ni ulica ni koja Galerija pa me zanima da li neko zna gdje se nalazi ta Galerija???
-
rudy81
- Posts: 998
- Joined: 18/05/2007 08:43
#4257 Re: Gdje u Sa......
mozda je galerija mak, tamo znaju biti promocije knjiga al opet ptice znaju....slazem se da je bezveze ovako neprecizno najavljen dogadjajsombrer0 wrote:Danas citam na jednom plakatu: predavanje Hfz Dževada Gološa u Galeriji - velika sala, e sad me zanima gdje se u Sarajevu nalazi Galerija? Gledao sam ima li još kakvih podataka i nisam ništa našao SAMO PIŠE GALERIJA
Nije pisalo ni ulica ni koja Galerija pa me zanima da li neko zna gdje se nalazi ta Galerija???
- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#4258 Re: Gdje u Sa......
Gdje naruciti tortu za djeciji rodjendan? Ali onu sa fondantom i da je ukusna 
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
#4259 Re: Gdje u Sa......
Na FBu kod jedne zene iz Sarajeva koja pravi cuda...torte nisu skupe, ako zelis PPZubizareta wrote:Gdje naruciti tortu za djeciji rodjendan? Ali onu sa fondantom i da je ukusna
- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#4260 Re: Gdje u Sa......
Bila bih ti zahvalnaNisrin wrote:Na FBu kod jedne zene iz Sarajeva koja pravi cuda...torte nisu skupe, ako zelis PPZubizareta wrote:Gdje naruciti tortu za djeciji rodjendan? Ali onu sa fondantom i da je ukusna
-
rudy81
- Posts: 998
- Joined: 18/05/2007 08:43
#4261 Re: Gdje u Sa......
...kupiti cajnik, onako malo ljepsi
i kravatu, a da nije neka od 100 km
i kravatu, a da nije neka od 100 km
-
mp3problem
- Posts: 414
- Joined: 09/08/2012 19:01
-
rudy81
- Posts: 998
- Joined: 18/05/2007 08:43
#4263 Re: Gdje u Sa......
mp3problem wrote:Kravatu u Granoffu i Varteksu (Miss Irbina). Imaš i u waikikiju (Alta) prejeftinih kravata, a lijepih, ako ne nosiš često pa ti ne treba kvalitetna.rudy81 wrote:...kupiti cajnik, onako malo ljepsi
i kravatu, a da nije neka od 100 km
Čajnike imaš kad ideš Titovom od BBI do vječne vatre s desne strane. U par trgovina tu možeš pogledati, ima baš lijepih
hvala
- Curve
- Posts: 1800
- Joined: 03/04/2011 01:18
- Location: Waterloo, Ontario
#4264 Re: Gdje u Sa......
isao, kazu imali su nekad davno nema viserudy81 wrote:bilo u mercatoru (socijalno), trebalo bi da ima i sadCurve wrote:gdje ima
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
#4265 Re: Gdje u Sa......
ILVANA GRANOV -KRVAVAC
061/274-213
ZENA koja pravi torte kakve pozelite sa fondan masom...evo i FB profil: http://www.facebook.com/atortesarajevo.sarajevo
061/274-213
ZENA koja pravi torte kakve pozelite sa fondan masom...evo i FB profil: http://www.facebook.com/atortesarajevo.sarajevo
-
el_Norte
- Posts: 142
- Joined: 18/06/2012 19:11
#4266 Re: Gdje u Sa......
Gdje se mogu kupiti Abercrombie and Fitch majice u Sa ?
-
GaRGa
- Posts: 2831
- Joined: 25/02/2009 15:00
#4267 Re: Gdje u Sa......
[/quote]u Mashu[/quote]
mash kod pozorista na spratu ? bio sam cesto al nisam vidjeo :S[/quote]
u Mash-u vise nema :S
- de facto.
- Posts: 3077
- Joined: 10/07/2011 18:49
- Location: ...jer me more uvik spasi,život krade,more vrati,vrime prođe,al' stoje sati.Tu san dite,to me hrani.
#4268 Re: Gdje u Sa......
Gdje ću kupiti mini zen vrt,koji čine drvena kutija s pijeskom, nekoliko oblutaka((kamenčića),sa ili bez njih svejedno) i minijaturne grablje ? 
- charrrmed
- Posts: 1003
- Joined: 08/06/2009 13:37
#4269 Re: Gdje u Sa......
Mislim da nema nigdjeSilvioM wrote:Gdje se mogu kupiti Abercrombie and Fitch majice u Sa ?
- PodRoom
- Posts: 156
- Joined: 13/09/2012 18:19
#4270 Re: Gdje u Sa......
Gdje je najjeftinije printanje u koloru i kolko je?
-
ifbbpro
- Posts: 490
- Joined: 19/05/2006 00:13
#4271 Re: Gdje u Sa......
Probaj u Merkuru na Stupude facto. wrote:Gdje ću kupiti mini zen vrt,koji čine drvena kutija s pijeskom, nekoliko oblutaka((kamenčića),sa ili bez njih svejedno) i minijaturne grablje ?
- SAID5
- Posts: 599
- Joined: 11/06/2011 23:29
- Contact:
#4272 Re: Gdje u Sa......
kupiti lexan folije 0.8 do 1 mm debljine
- de facto.
- Posts: 3077
- Joined: 10/07/2011 18:49
- Location: ...jer me more uvik spasi,život krade,more vrati,vrime prođe,al' stoje sati.Tu san dite,to me hrani.
#4273 Re: Gdje u Sa......
Hvalaifbbpro wrote:Probaj u Merkuru na Stupude facto. wrote:Gdje ću kupiti mini zen vrt,koji čine drvena kutija s pijeskom, nekoliko oblutaka((kamenčića),sa ili bez njih svejedno) i minijaturne grablje ?
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#4274 Re: Gdje u Sa......
gdje dodje
Elektrotehnički fakultet Istočno Sarajevo
neko objasnjenje kako doci do toga..koliko je daleko od npr TOM-a i TUS-a
Elektrotehnički fakultet Istočno Sarajevo
neko objasnjenje kako doci do toga..koliko je daleko od npr TOM-a i TUS-a
- tf2_spy
- Posts: 521
- Joined: 15/06/2012 12:38
#4275 Re: Gdje u Sa......
mislim da je na istom mjestu gdje je nekad bio elektrotehnički fakultet sarajevokokuz_sa wrote:gdje dodje
Elektrotehnički fakultet Istočno Sarajevo
neko objasnjenje kako doci do toga..koliko je daleko od npr TOM-a i TUS-a
http://www.etf.unssa.rs.ba/etf.php?task=view&fak_id=41
google is your friend

