Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
Melami
Posts: 2563
Joined: 25/10/2004 04:43

#4251 Re: Hayat

Post by Melami »

Entropio wrote:Ako se dobro sjećam, ta glupost se zvala "Izgubljeni".
Ja ako se dobro sjecam vidio sam ih jednom kad sam saltao kanale,bilo ih je 10tak u jednoj sobici,i jos jednom sam ih vidio na nekakvoj planini ko nesto hodaju, sta li rade, ko ce znati.
A imena nema sanse da se sjetim. Znam da je bilo odron.
User avatar
Ljuska_u_BaklaFi
Posts: 2689
Joined: 27/06/2008 00:48
Location: Tu i tamo...vise tu, nego tamo..
Contact:

#4252 Re: Hayat

Post by Ljuska_u_BaklaFi »

Bio Kalimero, ona nazovi manekenka Mersa, peValjka Tajči kako li vec, nazovi maneken Amil, Izet Gegaj, slikar sa masnom kosom, naumpasce mi kasnije jos njih, moralo je biti jos zena..... i da, zvali su se izgubljeni :roll: :D
Melami
Posts: 2563
Joined: 25/10/2004 04:43

#4253 Re: Hayat

Post by Melami »

Ljuska_u_BaklaFi wrote:Bio Kalimero, ona nazovi manekenka Mersa, peValjka Tajči kako li vec, nazovi maneken Amil, Izet Gegaj, slikar sa masnom kosom, naumpasce mi kasnije jos njih, moralo je biti jos zena..... i da, zvali su se izgubljeni :roll: :D
Ja se sjecam onog ludog slikara da je bio.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70277
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4254 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

Ljuska_u_BaklaFi wrote:Bio Kalimero, ona nazovi manekenka Mersa, peValjka Tajči kako li vec, nazovi maneken Amil, Izet Gegaj, slikar sa masnom kosom, naumpasce mi kasnije jos njih, moralo je biti jos zena..... i da, zvali su se izgubljeni :roll: :D
nisam to gledala, ali nadam se da ih jos nisu nasli :lol:
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#4255 Re: Hayat

Post by boracha »

meni amar ruzno prica, mislim nek on prica kako hoce, al ne kad vodi emisiju...kad razvuce ono meeneee :run:
User avatar
Ljuska_u_BaklaFi
Posts: 2689
Joined: 27/06/2008 00:48
Location: Tu i tamo...vise tu, nego tamo..
Contact:

#4256 Re: Hayat

Post by Ljuska_u_BaklaFi »

plain vanilla wrote:
Ljuska_u_BaklaFi wrote:Bio Kalimero, ona nazovi manekenka Mersa, peValjka Tajči kako li vec, nazovi maneken Amil, Izet Gegaj, slikar sa masnom kosom, naumpasce mi kasnije jos njih, moralo je biti jos zena..... i da, zvali su se izgubljeni :roll: :D
nisam to gledala, ali nadam se da ih jos nisu nasli :lol:
evo jedan kratak citat, vise isjecak citata :D
"Ne može se od kafanskih pjevača tipa Izeta Gegaja,Jasminke Hamze Tajči,Snježane Komar,Mirele Šalake.zaboravljene Azemine Grbić,imitatora Edina Alađuza Kalimera,Dj-a iz diskoteke Aqua Suada Karamustafića,SAMOZVANOG SLIKARA Sulejmana Haljevca Meme,manekenke Merse Sejfić i novinarke žutog Svijeta Mirze Vranj napaviti zvijezdu.I dok voditeljica Šejla Salihefendić,sjedeći na stolici koja podsjeća na wc šolju,uzalud pokušava uspostaviti vezu sa ukućanima,jedan od takmičara,rekao je,barem pravu istinu:Ovdje nismo Izgubljeni, nego Pogubljeni"Samo će se onaj posljedni,koji ostane sam u kući,osjećati kao da je izgubljen u svemiru."

I ako me sjecanje sluzi, Izet Gegaj je pobijedio :roll:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70277
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4257 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

Ljuska_u_BaklaFi wrote:
plain vanilla wrote:
Ljuska_u_BaklaFi wrote:Bio Kalimero, ona nazovi manekenka Mersa, peValjka Tajči kako li vec, nazovi maneken Amil, Izet Gegaj, slikar sa masnom kosom, naumpasce mi kasnije jos njih, moralo je biti jos zena..... i da, zvali su se izgubljeni :roll: :D
nisam to gledala, ali nadam se da ih jos nisu nasli :lol:
evo jedan kratak citat, vise isjecak citata :D
"Ne može se od kafanskih pjevača tipa Izeta Gegaja,Jasminke Hamze Tajči,Snježane Komar,Mirele Šalake.zaboravljene Azemine Grbić,imitatora Edina Alađuza Kalimera,Dj-a iz diskoteke Aqua Suada Karamustafića,SAMOZVANOG SLIKARA Sulejmana Haljevca Meme,manekenke Merse Sejfić i novinarke žutog Svijeta Mirze Vranj napaviti zvijezdu.I dok voditeljica Šejla Salihefendić,sjedeći na stolici koja podsjeća na wc šolju,uzalud pokušava uspostaviti vezu sa ukućanima,jedan od takmičara,rekao je,barem pravu istinu:Ovdje nismo Izgubljeni, nego Pogubljeni"Samo će se onaj posljedni,koji ostane sam u kući,osjećati kao da je izgubljen u svemiru."

I ako me sjecanje sluzi, Izet Gegaj je pobijedio :roll:
jao katastrofe :lol:
Mustang1
Posts: 29924
Joined: 29/12/2010 17:31

#4258 Re: Hayat

Post by Mustang1 »

Nije Izoni pobijedio .. Onaj fola slikar je pobijedio ako se sjecam .. Kasnije je imao svoju emisiju na hayatu nesto kao Dzanko hodao po gradovima sjecam se da je i kod nas bio pa zato i mislim da su govorili da je on u tome pobijedio :D Ali eto samo sam vas htio podsjetiti kakvih odrona ima :D
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#4259 Re: Hayat

Post by Ambrozija »

Bubalo1 wrote:Nije Izoni pobijedio .. Onaj fola slikar je pobijedio ako se sjecam .. Kasnije je imao svoju emisiju na hayatu nesto kao Dzanko hodao po gradovima sjecam se da je i kod nas bio pa zato i mislim da su govorili da je on u tome pobijedio :D Ali eto samo sam vas htio podsjetiti kakvih odrona ima :D
Sulejman Haljevac - Memo a emisija se zvala "Zlate mi" :-) - odron! ZMBT je na svjetskom nivou u odnosu na to xD
Last edited by Ambrozija on 18/11/2012 17:53, edited 1 time in total.
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#4260 Re: Hayat

Post by Chuckie »

Jel pobjedio ona Memo što viče Zlate mi? :lol:
User avatar
awaken
Posts: 1588
Joined: 10/05/2011 23:28

#4261 Re: Hayat

Post by awaken »

.
Last edited by awaken on 04/01/2013 00:41, edited 1 time in total.
User avatar
mustang
Posts: 249
Joined: 16/12/2009 08:40
Location: negdje u Sibiru

#4262 Re: Hayat

Post by mustang »

Chuckie wrote:
Ambrozija wrote:Nisam mislila da cu ikada to reci, ali ispade da je Dalila najbolji voditelj ZMBT-a.
Amar i Fikret katastrofa, ali tek ona druga voditeljica, ona plava... :shock: Koji su kriteriji bili kada su je primili?
Iako su mi i Igor i Sejla bili iritantni, daleko su bolji ili bar profesionalniji...
Šta fali maloj plavoj, pravi je bombon, samo od fiće ne može doći do riječi. :D
otjerajte Amara u tristotine p.... maternih. ja koji moron mati mila,,,,,,e pa svašta je bilo al ovaj je vrh debilizma.

izgubiće Hayat u stvari zmbt gledanost upravo zbog ovakvih
vrbas1979
Posts: 1456
Joined: 27/06/2012 13:34

#4263 Re: Hayat

Post by vrbas1979 »

Zar ima još neko ko gleda Hayat? Meni nije na daljinskom ni na broju 101, nego je izbrisan.
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#4264 Re: Hayat

Post by karanana »

kakva su ovo sranja sa ovim majicama?
uh, bas su mi postali pravo antipaticni. fakat mislim da je zbog ammara.
User avatar
charrrmed
Posts: 1003
Joined: 08/06/2009 13:37

#4265 Re: Hayat

Post by charrrmed »

Ili ja dobro ne cujem ili ovaj Elvin Kadric fkt ne zna pjevati a dobiva ocjene 8 i 9? :shock:
Rottweiler
Posts: 578
Joined: 27/01/2007 08:37

#4266 Re: Hayat

Post by Rottweiler »

Elvin pjeva iz duse sa osjecajem, ha ja pa nece pjevati tasun tasun tanana :D
Definitivno je on moj favorit :D

Od zeMskih moj gals ide Belmi Karsic ;)
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#4267 Re: Hayat

Post by Ambrozija »

Rottweiler wrote:Elvin pjeva iz duse sa osjecajem, ha ja pa nece pjevati tasun tasun tanana :D
Definitivno je on moj favorit :D

Od zeMskih moj gals ide Belmi Karsic ;)
I meni je katastrofa, grozno pjeva a pun samopouzdanja :-?
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4268 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Elvin je raja, cini mi se. Budala zesca. Samo se za*ebava na taj zonfa. :roll:

A Jasmin R. mi se cini hinjav skroz. :roll:
User avatar
Loulou
Posts: 3017
Joined: 16/04/2008 15:18

#4269 Re: Hayat

Post by Loulou »

0:36 - 1:13 a cappella najbolje pokaže ko zna pjevati. :thumbup:







:music2:
User avatar
mustang
Posts: 249
Joined: 16/12/2009 08:40
Location: negdje u Sibiru

#4270 Re: Hayat

Post by mustang »

Amare DEBILU, nestani molim te,uslisi molbe mnogobrojnih gledalaca ZMBT
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#4271 Re: Hayat

Post by karanana »

KATASTROFALNA grupa "zvijezda". nikad gori pjevaci bez ijednog da se istice a ne 2-3. fuj. a ni machicha nesto posebno. gledam jedino jer petkom bas nista nema. ali i ovo sada gasim, odoh film neki skinut i gledat.
ova voditeljica moze proci. nisam nasilan covjek ali ammara bih polomio.
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#4272 Re: Hayat

Post by Ambrozija »

Pa meni je gori Fikret od Amara, nemam pojma sto :-?
User avatar
Reglan
Posts: 5011
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#4273 Re: Hayat

Post by Reglan »

:lol:

Gledate li ovo veceras,jao zirija. :lol:
Rottweiler
Posts: 578
Joined: 27/01/2007 08:37

#4274 Re: Hayat

Post by Rottweiler »

Kadra idol nacije :D
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4275 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Sjooo one tuke od Ane, sto hoce da joj pocupam kosu. :D (nisam nasilna)
Post Reply