BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#4251 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Eborg »

:thumbup:
User avatar
splend
Posts: 1060
Joined: 30/01/2011 23:34

#4252 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by splend »

eee kad se sjetim koliko sam virtuelnih napada prezivio zbog stilica :-D

ima onaj jedan, koji je govorio kako je stilic bolji od misketa. sreca pa takve administracija ukloni na vrijeme, da ne truju omladinu :mrgreen:
User avatar
GeneralBHF
Posts: 627
Joined: 11/10/2012 08:28

#4253 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by GeneralBHF »

Stilic bio veliki talenat da izraste u velikog igraca ali se nikada nije trudio dovoljno. Kontao moze kroz talenat da izraste u velikog igraca ali bez rada nema uspjeha!
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#4254 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by zlajapravaraja »

Zadnji put kad je Stila igrao (protiv Bjelorusije), ipak je odigrao sjajno ;-)
juventus
Posts: 1098
Joined: 26/05/2008 03:03

#4255 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by juventus »

Čuj Halilović nije za naše mlade U21 reprezentacije i ne treba mu to sad, a treba mu da igra za Hrvatsku U17?

Niđe veze.

EDIT: PRIPAZI NA RIJECNIK!
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#4256 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Tkd »

Ne vidim ja razloga nekoj ljutnji prema njemu ili ocu mu. Inače smo mi poznati da zaboravljamo brzo neke stvari. Pišem realno, obuće li kockasti dres gaditi će mi se i on, a još više otac njegov koji je to dozvolio. Država ispred ličnog interesa ;-)
Reneee
Posts: 97
Joined: 02/07/2012 21:48

#4257 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Reneee »

Nedim Halilović (a i njegov ćale) će biti ili veliki bosanski heroj ili najomrznutija ličnost, treće mu nema :D Mada mislim da ne treba toliku frku oko toga dizat, šta se svake godine ovakvih "vanserijskih" talenata pojavi (pogotovo kod nas gdje novine stalno bruje o nekim supertalentovanim izbjeglicama), pa na kraju ništa od njih ne bude.
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8609
Joined: 11/02/2009 15:21

#4258 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Ajatolah_ »

Ne može njega Sead natjerati da igra za jedne ili druge, na Alenu je odluka.
I ko je sad Nedim Halilović? :D
User avatar
shalla
Posts: 9496
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#4259 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by shalla »

EdoI wrote:Ne može njega Sead natjerati da igra za jedne ili druge, na Alenu je odluka.
I ko je sad Nedim Halilović? :D
koliko ja znam, ex reprezentativac BiH :-)


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
Edin H.
Posts: 53659
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#4260 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Edin H. »

Reneee wrote:Nedim Halilović (a i njegov ćale) će biti ili veliki bosanski heroj ili najomrznutija ličnost, treće mu nema :D Mada mislim da ne treba toliku frku oko toga dizat, šta se svake godine ovakvih "vanserijskih" talenata pojavi (pogotovo kod nas gdje novine stalno bruje o nekim supertalentovanim izbjeglicama), pa na kraju ništa od njih ne bude.
Eh, da smo drzava kao sto nismo trebalo bi familiju prvo izvuci iz onog nacionalistickog okruzenja i ponuditi im uslove da se presele u BiH (stan, posao...)...onda ne bi ni malom bilo tesko da donese jedinu ispravnu odluku i igra za BiH :dance:

Cisto sumnjam da mali nije tamo imao problema i da ga nisu provocirali zbog porijekla.

Bas bih volio vidjeti Pakistanca npr. koji je odrastao u Engleskoj, a ako ima kvalitet da ce igrati za kriket reprezentaciju Engleske, a ne Pakistana.
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#4261 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Tkd »

Stan, posao ? Haj mi reci da se šališ. Mali sa 16 godina ima veću godišnju platu od nekolicine ljudi. Mene sada briga boli za koga će on igrati. Očigledno ne razmišlja sa nečim što je mozak. Nije do keša, pustite šuplju. Oni su u EU, Evropejci, pa šta ako igra za svoju državu, kako mogu Ćorluka i slični igrati za Hrvatsku a rođeni u BiH :-)
User avatar
GeneralBHF
Posts: 627
Joined: 11/10/2012 08:28

#4262 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by GeneralBHF »

Edin H. wrote:
Reneee wrote:Nedim Halilović (a i njegov ćale) će biti ili veliki bosanski heroj ili najomrznutija ličnost, treće mu nema :D Mada mislim da ne treba toliku frku oko toga dizat, šta se svake godine ovakvih "vanserijskih" talenata pojavi (pogotovo kod nas gdje novine stalno bruje o nekim supertalentovanim izbjeglicama), pa na kraju ništa od njih ne bude.
Eh, da smo drzava kao sto nismo trebalo bi familiju prvo izvuci iz onog nacionalistickog okruzenja i ponuditi im uslove da se presele u BiH (stan, posao...)...onda ne bi ni malom bilo tesko da donese jedinu ispravnu odluku i igra za BiH :dance:

Cisto sumnjam da mali nije tamo imao problema i da ga nisu provocirali zbog porijekla.

Bas bih volio vidjeti Pakistanca npr. koji je odrastao u Engleskoj, a ako ima kvalitet da ce igrati za kriket reprezentaciju Engleske, a ne Pakistana.
Naravno svi za.ebavali Bosanac glupi i ono fazona ma on je Bosanac ali se nadam da bas zbog toga nece igrati za Hrvatsku. Pa tako i Srbe iz Bosne u Srbiji zovu Bosancima i za njih nikada nece biti Srbi i gledaju ih sa manjim vrijednostima. Ali ovi nasi Srbi zele da budu veci Srbi od onih u Srbiji. Na kraju gdje god da odes ti si Bosanac i takvog te gledaju!!!
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#4263 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by zlajapravaraja »

Edin H. wrote:
Reneee wrote:Nedim Halilović (a i njegov ćale) će biti ili veliki bosanski heroj ili najomrznutija ličnost, treće mu nema :D Mada mislim da ne treba toliku frku oko toga dizat, šta se svake godine ovakvih "vanserijskih" talenata pojavi (pogotovo kod nas gdje novine stalno bruje o nekim supertalentovanim izbjeglicama), pa na kraju ništa od njih ne bude.
Eh, da smo drzava kao sto nismo trebalo bi familiju prvo izvuci iz onog nacionalistickog okruzenja i ponuditi im uslove da se presele u BiH (stan, posao...)...onda ne bi ni malom bilo tesko da donese jedinu ispravnu odluku i igra za BiH :dance:

Cisto sumnjam da mali nije tamo imao problema i da ga nisu provocirali zbog porijekla.
Da, trebali su im naci stan negdje u Zenici, pa nek se mali kali u Celikovim juniorima dok ne bude stasao za Reala ili Barce :lol: ali je ipak najvaznije da se mali spasi svakodnevnog terora zagrebackih fasista :roll: koji ga zele unistiti nacionalistickom retorikom, al ipak dobro unovciti :?

Smijesno je sta vec mjesecima moramo citati u vezi ovog jadnog djeteta :sad:
User avatar
xXBl0odXx
Posts: 508
Joined: 28/04/2009 00:17
Location: Sarajevo
Contact:

#4264 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by xXBl0odXx »

Ma sta vam je ljudi. Nece on ocima vidjeti nasu reprezentaciju. Ne vidim nekog razloga i da ima zelju da igra za BiH. Mama mu je hrvatica, tako da nije nista vise Bosanac nego Hrvat.
Rodjen je tamo, zivi tamo, mama mu je rodjena tamo i to je to. On je Bosanac samo po ocu kojeg iskreno libo taki.
User avatar
deer_hunter
Posts: 1268
Joined: 28/09/2012 15:46

#4265 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by deer_hunter »

Edin H. wrote: Eh, da smo drzava kao sto nismo trebalo bi familiju prvo izvuci iz onog nacionalistickog okruzenja i ponuditi im uslove da se presele u BiH (stan, posao...)...onda ne bi ni malom bilo tesko da donese jedinu ispravnu odluku i igra za BiH :dance:

Cisto sumnjam da mali nije tamo imao problema i da ga nisu provocirali zbog porijekla.

Bas bih volio vidjeti Pakistanca npr. koji je odrastao u Engleskoj, a ako ima kvalitet da ce igrati za kriket reprezentaciju Engleske, a ne Pakistana.
naravno, u Bosni je baš zdravo okuruženje bez nacionalizma. tu i tamo se guzica pokaže, hebe ustasko-balijsko-cetnicka mater, ubije navijač, poziva na ubistva, veličaju ratni zločini,pale zastave susjednih zemalja,ali sve je to ništa u usporedbi sa ultranacionalistima u Zagrebu i njihovim pokličima " Mamiću, cigane" i "Tovarske čkepi"

a sad ozbiljno, zar stvarno mislite da ste mu vi koji ga u životu nikad niste vidjeli,osim na televiziji veći prijatelji od zagrebačke djece s kojom je odrastao? zar mislite da ce nakon dugih napornih sezona u klubovima, na odmor dolaziti u Bosnu, a ne u svoj rodni Zagreb? zar mislite da će nakon karijere živjeti u Doboju, a ne u Zagrebu? evo šta nam kapiten Spahić kaže: "Ono što je sigurno od prvog dana mog odlaska iz Dubrovnika je da ću se vratiti tamo. Nakon karijere vraćam se u svoj Dubrovnik ." manite se te priče, da mali nije talenat, sve bi vas bolio racku za njega. pravi prijetelji su mu oni s kojima je odrastao i koji su bili s njim dok je bio niko i ništa, vi što ga sad opsjedate niste mu prijatelji nego mi više ličite na one ravaku što prate boy bandove i poznate rokere(mislim da ima i naziv za takve) :D
znači u redu je željeti da Alen igra za nas, ali pričati o tome kako ga u Zagrebu pljuju , vrijeđaju na nacionalnoj osnovi(bez ikakvih dokaza), kako mu je teško živjeti u takvom okruženju sa zagarantovanom godišnjom platom od 120 000 eura godišnje u narednih 5 godina je glupo.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#4266 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Muhamed Đakmić »

E, ali za koga igra Spahić i voli li Bosnu i Hercegovinu? :D Puno pametujemo, neće mali još donijeti odluku, i sigurno da niko ne znamo šta mu je u glavi.
Micaha
Posts: 1018
Joined: 01/06/2011 15:29

#4267 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Micaha »

Malom su otvorena vrata. To znaju i on i babo mu. Dalje je do njih, njihovog ubjedenja, savjesti, obraza... Glupo bi bilo da ga se moli i ubjeduje. Ako ne misli da treba da igra za BiH, kasno je da mu se to sada objasnjava.
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#4268 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by agent_zero »

http://sportsport.ba/bh_fudbal/jagodic- ... laze/91422

I naravno, bez ikakvog objašnjenja zašto i kako.

Mislim za malog mogu pretpostaviti, ali šta bi s kolašincem :?:
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4269 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Logovan »

agent_zero wrote:http://sportsport.ba/bh_fudbal/jagodic- ... laze/91422

I naravno, bez ikakvog objašnjenja zašto i kako.

Mislim za malog mogu pretpostaviti, ali šta bi s kolašincem :?:
I na kraju ćemo obojicu "izgubiti". :roll:
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#4270 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by shake69 »

Vrlo dobra vijest da ne dolazi Zahirovic! Sada Pape moze mirno isprobati par igraca na njegovoj poziciji i napokon doci do zakljucka da je Nalchik - za klupe!
User avatar
Infaze Studio
Posts: 1784
Joined: 23/10/2009 14:43

#4271 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Infaze Studio »

shake69 wrote:Vrlo dobra vijest da ne dolazi Zahirovic! Sada Pape moze mirno isprobati par igraca na njegovoj poziciji i napokon doci do zakljucka da je Nalchik - za klupe!
:D :D Ne prepisuj :D

P.S. Uh, izgleda ja prepisujem.....
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#4272 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by shake69 »

Infaze Studio wrote:
shake69 wrote:Vrlo dobra vijest da ne dolazi Zahirovic! Sada Pape moze mirno isprobati par igraca na njegovoj poziciji i napokon doci do zakljucka da je Nalchik - za klupe!
:D :D Ne prepisuj :D

P.S. Uh, izgleda ja prepisujem.....
Samo se nadam da ce s nedolaskom Zahirovica sansu od prve minute dobiti mozda Besic na njegovoj poziciji i Zukan na Vranjesovoj, tek da vidimo ima li rezervnih opcija a ne 'na vrat na nos' pred Grcku krpiti ekipu ako se neko povrijedi!
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#4273 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by agent_zero »

http://sportsport.ba/ino_fudbal/hitzfel ... vica/91484

Vidim savez i Pape nastavlju kao u najcrnja vremena. A ako (i kad) ode Švabo, bit će još gore po svemu sudeći.
SaPnA
Posts: 7102
Joined: 12/05/2011 20:02
Location: Kattegat

#4274 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by SaPnA »

momak je u pravu, ako nema nista konkretno od nase strane neka mu je sa srecom kao i svakom drugom koga zapostavlja susic i savez, nece ni dzeko, spaha, vedo, miske... bit zauvijek a onda nek zove sesare i svrake
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#4275 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by KPNCTNJAH »

Kakve veze ima Pape s tim sto momak ne moze da dobije papire... pa kad bi Pape radio sve te poslove koje vi ocekujete od njega, on bi bio najzaposleniji covjek u BiH, malo bi mu bilo i da ima platu k'o Dzeko...
Post Reply