BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
- splend
- Posts: 1060
- Joined: 30/01/2011 23:34
#4252 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
eee kad se sjetim koliko sam virtuelnih napada prezivio zbog stilica
ima onaj jedan, koji je govorio kako je stilic bolji od misketa. sreca pa takve administracija ukloni na vrijeme, da ne truju omladinu
ima onaj jedan, koji je govorio kako je stilic bolji od misketa. sreca pa takve administracija ukloni na vrijeme, da ne truju omladinu
- GeneralBHF
- Posts: 627
- Joined: 11/10/2012 08:28
#4253 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Stilic bio veliki talenat da izraste u velikog igraca ali se nikada nije trudio dovoljno. Kontao moze kroz talenat da izraste u velikog igraca ali bez rada nema uspjeha!
-
zlajapravaraja
- Posts: 4039
- Joined: 23/10/2009 12:56
#4254 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Zadnji put kad je Stila igrao (protiv Bjelorusije), ipak je odigrao sjajno 
-
juventus
- Posts: 1098
- Joined: 26/05/2008 03:03
#4255 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Čuj Halilović nije za naše mlade U21 reprezentacije i ne treba mu to sad, a treba mu da igra za Hrvatsku U17?
Niđe veze.
EDIT: PRIPAZI NA RIJECNIK!
Niđe veze.
EDIT: PRIPAZI NA RIJECNIK!
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#4256 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Ne vidim ja razloga nekoj ljutnji prema njemu ili ocu mu. Inače smo mi poznati da zaboravljamo brzo neke stvari. Pišem realno, obuće li kockasti dres gaditi će mi se i on, a još više otac njegov koji je to dozvolio. Država ispred ličnog interesa 
-
Reneee
- Posts: 97
- Joined: 02/07/2012 21:48
#4257 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Nedim Halilović (a i njegov ćale) će biti ili veliki bosanski heroj ili najomrznutija ličnost, treće mu nema
Mada mislim da ne treba toliku frku oko toga dizat, šta se svake godine ovakvih "vanserijskih" talenata pojavi (pogotovo kod nas gdje novine stalno bruje o nekim supertalentovanim izbjeglicama), pa na kraju ništa od njih ne bude.
- Ajatolah_
- Posts: 8609
- Joined: 11/02/2009 15:21
#4258 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Ne može njega Sead natjerati da igra za jedne ili druge, na Alenu je odluka.
I ko je sad Nedim Halilović?
I ko je sad Nedim Halilović?
- shalla
- Posts: 9496
- Joined: 31/01/2006 09:12
- Location: so close no matter how far
#4259 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
koliko ja znam, ex reprezentativac BiHEdoI wrote:Ne može njega Sead natjerati da igra za jedne ili druge, na Alenu je odluka.
I ko je sad Nedim Halilović?
Sent from my iPhone using Tapatalk
- Edin H.
- Posts: 53659
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#4260 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Eh, da smo drzava kao sto nismo trebalo bi familiju prvo izvuci iz onog nacionalistickog okruzenja i ponuditi im uslove da se presele u BiH (stan, posao...)...onda ne bi ni malom bilo tesko da donese jedinu ispravnu odluku i igra za BiHReneee wrote:Nedim Halilović (a i njegov ćale) će biti ili veliki bosanski heroj ili najomrznutija ličnost, treće mu nemaMada mislim da ne treba toliku frku oko toga dizat, šta se svake godine ovakvih "vanserijskih" talenata pojavi (pogotovo kod nas gdje novine stalno bruje o nekim supertalentovanim izbjeglicama), pa na kraju ništa od njih ne bude.
Cisto sumnjam da mali nije tamo imao problema i da ga nisu provocirali zbog porijekla.
Bas bih volio vidjeti Pakistanca npr. koji je odrastao u Engleskoj, a ako ima kvalitet da ce igrati za kriket reprezentaciju Engleske, a ne Pakistana.
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#4261 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Stan, posao ? Haj mi reci da se šališ. Mali sa 16 godina ima veću godišnju platu od nekolicine ljudi. Mene sada briga boli za koga će on igrati. Očigledno ne razmišlja sa nečim što je mozak. Nije do keša, pustite šuplju. Oni su u EU, Evropejci, pa šta ako igra za svoju državu, kako mogu Ćorluka i slični igrati za Hrvatsku a rođeni u BiH 
- GeneralBHF
- Posts: 627
- Joined: 11/10/2012 08:28
#4262 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Naravno svi za.ebavali Bosanac glupi i ono fazona ma on je Bosanac ali se nadam da bas zbog toga nece igrati za Hrvatsku. Pa tako i Srbe iz Bosne u Srbiji zovu Bosancima i za njih nikada nece biti Srbi i gledaju ih sa manjim vrijednostima. Ali ovi nasi Srbi zele da budu veci Srbi od onih u Srbiji. Na kraju gdje god da odes ti si Bosanac i takvog te gledaju!!!Edin H. wrote:Eh, da smo drzava kao sto nismo trebalo bi familiju prvo izvuci iz onog nacionalistickog okruzenja i ponuditi im uslove da se presele u BiH (stan, posao...)...onda ne bi ni malom bilo tesko da donese jedinu ispravnu odluku i igra za BiHReneee wrote:Nedim Halilović (a i njegov ćale) će biti ili veliki bosanski heroj ili najomrznutija ličnost, treće mu nemaMada mislim da ne treba toliku frku oko toga dizat, šta se svake godine ovakvih "vanserijskih" talenata pojavi (pogotovo kod nas gdje novine stalno bruje o nekim supertalentovanim izbjeglicama), pa na kraju ništa od njih ne bude.
![]()
Cisto sumnjam da mali nije tamo imao problema i da ga nisu provocirali zbog porijekla.
Bas bih volio vidjeti Pakistanca npr. koji je odrastao u Engleskoj, a ako ima kvalitet da ce igrati za kriket reprezentaciju Engleske, a ne Pakistana.
-
zlajapravaraja
- Posts: 4039
- Joined: 23/10/2009 12:56
#4263 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Da, trebali su im naci stan negdje u Zenici, pa nek se mali kali u Celikovim juniorima dok ne bude stasao za Reala ili BarceEdin H. wrote:Eh, da smo drzava kao sto nismo trebalo bi familiju prvo izvuci iz onog nacionalistickog okruzenja i ponuditi im uslove da se presele u BiH (stan, posao...)...onda ne bi ni malom bilo tesko da donese jedinu ispravnu odluku i igra za BiHReneee wrote:Nedim Halilović (a i njegov ćale) će biti ili veliki bosanski heroj ili najomrznutija ličnost, treće mu nemaMada mislim da ne treba toliku frku oko toga dizat, šta se svake godine ovakvih "vanserijskih" talenata pojavi (pogotovo kod nas gdje novine stalno bruje o nekim supertalentovanim izbjeglicama), pa na kraju ništa od njih ne bude.
![]()
Cisto sumnjam da mali nije tamo imao problema i da ga nisu provocirali zbog porijekla.
Smijesno je sta vec mjesecima moramo citati u vezi ovog jadnog djeteta
- xXBl0odXx
- Posts: 508
- Joined: 28/04/2009 00:17
- Location: Sarajevo
- Contact:
#4264 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Ma sta vam je ljudi. Nece on ocima vidjeti nasu reprezentaciju. Ne vidim nekog razloga i da ima zelju da igra za BiH. Mama mu je hrvatica, tako da nije nista vise Bosanac nego Hrvat.
Rodjen je tamo, zivi tamo, mama mu je rodjena tamo i to je to. On je Bosanac samo po ocu kojeg iskreno libo taki.
Rodjen je tamo, zivi tamo, mama mu je rodjena tamo i to je to. On je Bosanac samo po ocu kojeg iskreno libo taki.
- deer_hunter
- Posts: 1268
- Joined: 28/09/2012 15:46
#4265 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
naravno, u Bosni je baš zdravo okuruženje bez nacionalizma. tu i tamo se guzica pokaže, hebe ustasko-balijsko-cetnicka mater, ubije navijač, poziva na ubistva, veličaju ratni zločini,pale zastave susjednih zemalja,ali sve je to ništa u usporedbi sa ultranacionalistima u Zagrebu i njihovim pokličima " Mamiću, cigane" i "Tovarske čkepi"Edin H. wrote: Eh, da smo drzava kao sto nismo trebalo bi familiju prvo izvuci iz onog nacionalistickog okruzenja i ponuditi im uslove da se presele u BiH (stan, posao...)...onda ne bi ni malom bilo tesko da donese jedinu ispravnu odluku i igra za BiH![]()
Cisto sumnjam da mali nije tamo imao problema i da ga nisu provocirali zbog porijekla.
Bas bih volio vidjeti Pakistanca npr. koji je odrastao u Engleskoj, a ako ima kvalitet da ce igrati za kriket reprezentaciju Engleske, a ne Pakistana.
a sad ozbiljno, zar stvarno mislite da ste mu vi koji ga u životu nikad niste vidjeli,osim na televiziji veći prijatelji od zagrebačke djece s kojom je odrastao? zar mislite da ce nakon dugih napornih sezona u klubovima, na odmor dolaziti u Bosnu, a ne u svoj rodni Zagreb? zar mislite da će nakon karijere živjeti u Doboju, a ne u Zagrebu? evo šta nam kapiten Spahić kaže: "Ono što je sigurno od prvog dana mog odlaska iz Dubrovnika je da ću se vratiti tamo. Nakon karijere vraćam se u svoj Dubrovnik ." manite se te priče, da mali nije talenat, sve bi vas bolio racku za njega. pravi prijetelji su mu oni s kojima je odrastao i koji su bili s njim dok je bio niko i ništa, vi što ga sad opsjedate niste mu prijatelji nego mi više ličite na one ravaku što prate boy bandove i poznate rokere(mislim da ima i naziv za takve)
znači u redu je željeti da Alen igra za nas, ali pričati o tome kako ga u Zagrebu pljuju , vrijeđaju na nacionalnoj osnovi(bez ikakvih dokaza), kako mu je teško živjeti u takvom okruženju sa zagarantovanom godišnjom platom od 120 000 eura godišnje u narednih 5 godina je glupo.
- Muhamed Đakmić
- Posts: 14652
- Joined: 25/05/2012 18:56
- Location: Dunjaluk
- Contact:
#4266 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
E, ali za koga igra Spahić i voli li Bosnu i Hercegovinu?
Puno pametujemo, neće mali još donijeti odluku, i sigurno da niko ne znamo šta mu je u glavi.
-
Micaha
- Posts: 1018
- Joined: 01/06/2011 15:29
#4267 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Malom su otvorena vrata. To znaju i on i babo mu. Dalje je do njih, njihovog ubjedenja, savjesti, obraza... Glupo bi bilo da ga se moli i ubjeduje. Ako ne misli da treba da igra za BiH, kasno je da mu se to sada objasnjava.
- agent_zero
- Posts: 10478
- Joined: 27/01/2010 23:58
- Location: tamni vilajet SDA zlotvora!
#4268 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
http://sportsport.ba/bh_fudbal/jagodic- ... laze/91422
I naravno, bez ikakvog objašnjenja zašto i kako.
Mislim za malog mogu pretpostaviti, ali šta bi s kolašincem
I naravno, bez ikakvog objašnjenja zašto i kako.
Mislim za malog mogu pretpostaviti, ali šta bi s kolašincem
- Logovan
- Posts: 102861
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4269 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
I na kraju ćemo obojicu "izgubiti".agent_zero wrote:http://sportsport.ba/bh_fudbal/jagodic- ... laze/91422
I naravno, bez ikakvog objašnjenja zašto i kako.
Mislim za malog mogu pretpostaviti, ali šta bi s kolašincem
- shake69
- Posts: 7601
- Joined: 18/06/2011 01:21
- Location: Soukbunar
#4270 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Vrlo dobra vijest da ne dolazi Zahirovic! Sada Pape moze mirno isprobati par igraca na njegovoj poziciji i napokon doci do zakljucka da je Nalchik - za klupe!
- Infaze Studio
- Posts: 1784
- Joined: 23/10/2009 14:43
#4271 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
shake69 wrote:Vrlo dobra vijest da ne dolazi Zahirovic! Sada Pape moze mirno isprobati par igraca na njegovoj poziciji i napokon doci do zakljucka da je Nalchik - za klupe!
P.S. Uh, izgleda ja prepisujem.....
- shake69
- Posts: 7601
- Joined: 18/06/2011 01:21
- Location: Soukbunar
#4272 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Samo se nadam da ce s nedolaskom Zahirovica sansu od prve minute dobiti mozda Besic na njegovoj poziciji i Zukan na Vranjesovoj, tek da vidimo ima li rezervnih opcija a ne 'na vrat na nos' pred Grcku krpiti ekipu ako se neko povrijedi!Infaze Studio wrote:shake69 wrote:Vrlo dobra vijest da ne dolazi Zahirovic! Sada Pape moze mirno isprobati par igraca na njegovoj poziciji i napokon doci do zakljucka da je Nalchik - za klupe!![]()
Ne prepisuj
P.S. Uh, izgleda ja prepisujem.....
- agent_zero
- Posts: 10478
- Joined: 27/01/2010 23:58
- Location: tamni vilajet SDA zlotvora!
#4273 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
http://sportsport.ba/ino_fudbal/hitzfel ... vica/91484
Vidim savez i Pape nastavlju kao u najcrnja vremena. A ako (i kad) ode Švabo, bit će još gore po svemu sudeći.
Vidim savez i Pape nastavlju kao u najcrnja vremena. A ako (i kad) ode Švabo, bit će još gore po svemu sudeći.
-
SaPnA
- Posts: 7102
- Joined: 12/05/2011 20:02
- Location: Kattegat
#4274 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
momak je u pravu, ako nema nista konkretno od nase strane neka mu je sa srecom kao i svakom drugom koga zapostavlja susic i savez, nece ni dzeko, spaha, vedo, miske... bit zauvijek a onda nek zove sesare i svrake
- KPNCTNJAH
- Posts: 12758
- Joined: 23/05/2008 00:42
#4275 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Kakve veze ima Pape s tim sto momak ne moze da dobije papire... pa kad bi Pape radio sve te poslove koje vi ocekujete od njega, on bi bio najzaposleniji covjek u BiH, malo bi mu bilo i da ima platu k'o Dzeko...
