Gledate seriju - preporučite je
Moderator: _BataZiv_0809
-
Laza9292
- Posts: 37
- Joined: 12/04/2013 13:34
#4251 Re: Gledate seriju - preporucite je
Rules of Engagement, Everybody Loves Raymond ...
Nego, da li postoji neki bolji kvalitet za seriju Sex and The City? Pokusavam da nadjem neki dobar kvalitet, ali ... Za 'Friends" sam nasao odlican kvalitet za sve sezona i to u HDTV, ali ovo nema pa nema. Jeste, serija je stara, ali opet ...
Nego, da li postoji neki bolji kvalitet za seriju Sex and The City? Pokusavam da nadjem neki dobar kvalitet, ali ... Za 'Friends" sam nasao odlican kvalitet za sve sezona i to u HDTV, ali ovo nema pa nema. Jeste, serija je stara, ali opet ...
-
The 51st State
- Posts: 16743
- Joined: 12/01/2008 12:06
#4252 Re: Gledate seriju - preporucite je
da ne pretrazujem topik, pogolemo je, dakle postapokalipticne teme, osim twd i survivors-a (steta sto ne nastavise) ima te li jos sta za preporuciti?
-
The 51st State
- Posts: 16743
- Joined: 12/01/2008 12:06
#4253 Re: Gledate seriju - preporucite je
iko?The 51st State wrote:da ne pretrazujem topik, pogolemo je, dakle postapokalipticne teme, osim twd i survivors-a (steta sto ne nastavise) ima te li jos sta za preporuciti?
-
Ras Al Ghul
- Posts: 2296
- Joined: 25/09/2012 22:14
- Location: Sarajevo
#4254 Re: Gledate seriju - preporucite je
Sons of Anarchy, po meni najbolja što pratim do sada uz gore navedenih 5 serija 
-
Ras Al Ghul
- Posts: 2296
- Joined: 25/09/2012 22:14
- Location: Sarajevo
#4255 Re: Gledate seriju - preporucite je
Falling Skies, postapokaliptična bore se sa vaznemaljcima, pogledaj pa reci kakva je, meni iskreno nije nešto!The 51st State wrote:iko?The 51st State wrote:da ne pretrazujem topik, pogolemo je, dakle postapokalipticne teme, osim twd i survivors-a (steta sto ne nastavise) ima te li jos sta za preporuciti?
- vicious2
- Posts: 384
- Joined: 17/08/2010 13:03
#4256 Re: Gledate seriju - preporucite je
Recimo Revolution. Tematika koju si trazio ali iritirajuca gluma... Ako nemas nista bolje mozda i moze proci ...The 51st State wrote:iko?The 51st State wrote:da ne pretrazujem topik, pogolemo je, dakle postapokalipticne teme, osim twd i survivors-a (steta sto ne nastavise) ima te li jos sta za preporuciti?
- Joker88
- Posts: 4398
- Joined: 05/08/2012 17:07
#4257 Re: Gledate seriju - preporucite je
ja sam ovu voljela gledat kad sam bila mladjaThe 51st State wrote:da ne pretrazujem topik, pogolemo je, dakle postapokalipticne teme, osim twd i survivors-a (steta sto ne nastavise) ima te li jos sta za preporuciti?
The Tribe
- nineinchnails
- Posts: 1734
- Joined: 24/02/2009 12:09
#4258 Re: Gledate seriju - preporucite je
Bice sezona 2 do godine...gidra wrote:Sta je sa Vikinzima? Ima li kakvih najava za nastavak, taman sam se ufurao u seriju kad ono samo 9 epizoda snimljeno?
http://www.imdb.com/title/tt2306299/
-
Laza9292
- Posts: 37
- Joined: 12/04/2013 13:34
#4259 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ovo sam kopirao sa nekog sajta ... da ne bude zabune. To se moze videti i po 'kvacicama" koje ja ne koristim kada pisem iz glave sto bi se reklo. Mrzelo me je da pisem, pa sam jednostavno kopirao tekst ...NeyDan wrote:Laza9292 wrote:Foks Internešenl Čenelz i Šeftsburi Filmz![]()
![]()
Trebalo mi je namjanje 2 minute da skontam o čemu je tačno riječ.
gud đab!
Inače, pratim trenutno samo Grey's Anatomy i Revenge, za ostale nemam vremena. Game of Thrones sam sve nove poskidao, i to one 720p, ali jednostavno nisam se još natjerao da pogledam - vjerovatno sam jedini, I know. Vidim i Borgias su ponovo krenuli.
-
NejlaH
- Posts: 33
- Joined: 02/02/2007 11:21
#4260 Re: Gledate seriju - preporucite je
Nova SF serija, mene je oduševila, za sve SF fanove - Defaiance: http://www.imdb.com/title/tt2189221/?ref_=sr_1
-
The 51st State
- Posts: 16743
- Joined: 12/01/2008 12:06
#4261 Re: Gledate seriju - preporucite je
hvala na preporukama, probracu nesto.
-
Bodkin
- Posts: 22535
- Joined: 03/09/2008 00:48
- Location: Overseas
#4262 Re: Gledate seriju - preporucite je
@51 state probaj ovaj defiance. pogledao sam prvih par i nije nista specijalno ali mozda te zadrzi malo 
- Joker88
- Posts: 4398
- Joined: 05/08/2012 17:07
#4263 Re: Gledate seriju - preporucite je
ova utopia, pregledala sam 1 epizodu, nije losa
jel valja ostatak?
jel valja ostatak?
- Gandalf
- Posts: 11175
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
- Sanchez22
- Posts: 1254
- Joined: 23/08/2012 16:02
#4265 Re: Gledate seriju - preporucite je
Izgleda dobro,dok zavrsi Arrow i TVD ova nastupa
- Joker88
- Posts: 4398
- Joined: 05/08/2012 17:07
#4266 Re: Gledate seriju - preporucite je
TVD dobra epizoda 
- irac300
- Posts: 9066
- Joined: 18/07/2009 18:36
#4267 Re: Gledate seriju - preporucite je
Dobri su mi Vikinzi. Odgledao sam svih 9 epizoda, serija ima potencijala. Malo su mi usporili radnju zadnje 2, 3 epizode, ali u globalu gledajući ima prolaznu ocjenu. Malo me radnja serije ponukala da nađem podatke o historijskim ličnostima o kojima se govori u seriji, kao i samim događajima, pa mogu slobodno reći da bi naredna sezona mogla biti jako zanimljiva.
-
jastuk1
- Posts: 3855
- Joined: 17/09/2010 14:38
#4269 Re: Gledate seriju - preporucite je
Nisi jedini, ja odgledo 2 epizode, ostalo na "čekanju." Jednostavno mi se pretvorilo u lošu bozu.NeyDan wrote:Game of Thrones sam sve nove poskidao, i to one 720p, ali jednostavno nisam se još natjerao da pogledam - vjerovatno sam jedini, I know.
Trenutno odgledavam Fringe. Četvrta sezona. Najvolim kako su se do ove sezone glumci "uvalili" u svoje likove i odlično odrađuju. Nekako mi krivo što mi je preostala samo još samo jedna sezona.
Ima naravno "zent" momenata, kao što je kvazi horor kratki džingl iz Lost, ali je tehnički sve odrađeno baš
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4270 Re: Gledate seriju - preporucite je
nisi jedini. ja nisam pogledo ni jednu. gledam druge stvari pa taman da se svih 10 epizoda zavrsi pa da gledam tempom kojim ja hocu.
- Zatamnjena stakla
- Posts: 10593
- Joined: 13/10/2009 03:15
- Location: Čaršija
#4271 Re: Gledate seriju - preporucite je
Je l' iko gledao seriju o Pablu Escobaru? Inače su je španci radili 
-
The 51st State
- Posts: 16743
- Joined: 12/01/2008 12:06
#4272 Re: Gledate seriju - preporucite je
ok, probacu i njih...valjda budu valjali imaloBodkin wrote:@51 state probaj ovaj defiance. pogledao sam prvih par i nije nista specijalno ali mozda te zadrzi malo
- horion_bosona
- Posts: 2819
- Joined: 08/06/2005 10:20
#4273 Re: Gledate seriju - preporucite je
poceo americki Shameless, odlicna i iznad ocekivanja... bolja mi je i od Californication, Hung i Eastbound & Down, serija koje se daju porediti...
- Sanchez22
- Posts: 1254
- Joined: 23/08/2012 16:02
#4274 Re: Gledate seriju - preporucite je
Sumnjam da su mogli tek tako sje*ati Sajlasa,ipak moguce je zbog Orginals,nece biti nekog spektakla na krajuJoker88 wrote:TVD dobra epizoda
- Joker88
- Posts: 4398
- Joined: 05/08/2012 17:07
#4275 Re: Gledate seriju - preporucite je
I meni je bilo glupo sto su ga se tek tako rijesili, tako da je moguce da ce se ta prica jos vrtiti.Sanchez22 wrote:Sumnjam da su mogli tek tako sje*ati Sajlasa,ipak moguce je zbog Orginals,nece biti nekog spektakla na krajuJoker88 wrote:TVD dobra epizoda
Mene zanima u sljedecoj epizodi ko je ziv, a ko mrtav. Po mojoj logici Katherine bi isto trebala biti mrtva.


