Ne znam jeste li primjetili da mi teže i gore igramo kad imamo igraca više

...cim nam se protivnik zabunkeriše i kad moramo mi konstantno napadati,onda je belaj...pocne neka nenormalna kombinatorika,pametovanje,peglanje lopte,prebacivanje sa jedne na drugu stranu,maximalna potrošnja energije a ucinaka nikakav.
Ali eto da ne serem puno...pobjedili smo 3-0 sasvim zasluženo i to je najbitnije

,ali ponajprije zbog katastrofalnog Rudara koji uopšte nije ni pomišljao da napada...u prevenstvenoj utakmici su nam na foru zabili gol i onda opet bunker i tu je opet belaj,cim nam protivnik složi bunker mi se gubimo na terenu...ne znamo igrati sa igracem više...nevjerovatno je da smo mnogo ucinkovitiji kad igramo 11 protiv 11

.