U 08:00h!radostan dan wrote:U koliko je trka?
F1 2008, 2009, 2010 and counting
Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#4251 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#4252 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ja ovakvu Balinu dominaciju nisam vidio jako dugo vremena... Izdominirao ih je samo tako...
- Kio
- Posts: 494
- Joined: 24/08/2010 23:10
#4253 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
RbR, cestitke na konstruktorskoj tituli
Zao dedice, Petrov powerd by votka
Zao dedice, Petrov powerd by votka
-
dinosaur
- Posts: 248
- Joined: 10/06/2008 13:27
#4254 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Menscini da Webber ne zna preticat ,bar kad naidje na nekog ko stvarno zna da se brani
(a nisam Hamiltonov fan )...
Žali bože dobrog auta,da ga vozi neko drugi ,bilo bi puno interesantnije
(a nisam Hamiltonov fan )...
Žali bože dobrog auta,da ga vozi neko drugi ,bilo bi puno interesantnije
- beco
- Posts: 5096
- Joined: 25/08/2004 14:22
#4255 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ovo više ne može ovako, dosadilo da stalno Vettel pobjeđuje. Moja mati koja ništa ne zna o F1 jutros prolazi i pita me kako se taj ne napije već jedanput stalno zaljeva;)
- beco
- Posts: 5096
- Joined: 25/08/2004 14:22
#4256 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Zar nisu ona dvojca jutros spominjali statistiku po kojoj je Weber ove sezone napravio najviše preticanja čini mi se 67dinosaur wrote:Menscini da Webber ne zna preticat ,bar kad naidje na nekog ko stvarno zna da se brani
(a nisam Hamiltonov fan )...
Žali bože dobrog auta,da ga vozi neko drugi ,bilo bi puno interesantnije
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#4257 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Kad bi ukinuli DRS Webber bi imao 2 preticanja po sezoni
Hamilton odlican 
-
candy_Man
- Posts: 146
- Joined: 07/10/2011 14:08
#4258 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
kad bi ukinuli drs onda bi sudije morale svaku utrku da kaznjavaju balu 
-
dinosaur
- Posts: 248
- Joined: 10/06/2008 13:27
#4259 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Onoj dvojici bas i ne vjerujem previše ... znam samo da je Schumacher dobio na startu otprilike mjesta ove godine koliko je Webber izgubio... a ja u preticanja ne računam kad krene od 17-18 mjesta pa predje one jadnike što ne znaju ni u kom su krugu ... a vozi najjači bolid na gridu i kasni za timskim kolegom ,mislim - 3,4 mjesta u poretku vozača ...
- BHF_Manijak
- Posts: 28539
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#4260 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Bas dominira, ali unistavanjem vlastitog bolida!drndalo wrote:Ja ovakvu Balinu dominaciju nisam vidio jako dugo vremena... Izdominirao ih je samo tako...
I kad neko kaze "lahko je Vettelu, ima najjace auto", pa vidim po Webberu, lik s istim bolidom meda ne moze, ne kazem ja, ima auto mnogo udjela, ali brate ima i do vozaca...
-
lady____
- Posts: 163
- Joined: 02/03/2008 14:26
-
shin
- Posts: 7118
- Joined: 19/09/2005 10:52
#4262 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Za one koji ne znaju kako zvuci retarded ignition&EBD
Prvi Red Bull na snimku.
Prvi Red Bull na snimku.
- van Basten
- Posts: 7968
- Joined: 21/09/2006 02:59
#4263 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
http://www.sarajevo-x.com/sport/formula ... /111024149
a evo i kako izgleda ta nova staza u Indiji.
Koliko god se režiseri trudili da napucaju snimku, meni iskreno ova staza ne obećava previše... da se hoće i taj Tilke više penzije hvatati
a evo i kako izgleda ta nova staza u Indiji.
Koliko god se režiseri trudili da napucaju snimku, meni iskreno ova staza ne obećava previše... da se hoće i taj Tilke više penzije hvatati
- kokuz_sa
- Posts: 9070
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#4264 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Naucna fantastika
vala ovi novinari ce svasta napisat
Formula 1 dolazi u BIH
PREMA vijesti koju prenose beogradski B92 i agencija Beta, nova destinacija Svjetskog prvenstva Formule 1 mogla bi postati Banja Luka.
U projektu, u koji je Beta imala uvid, navodi se da bi na sajamskom prostoru bio auto-motodrom u skladu sa standardima Svjetske automobilističke federacije (FIA) za održavanje utrka svih klasa pa tako i utrka Svjetskog prvenstva Formule 1 i Moto GP-a.
Sajamski kompleks bi bio na lokaciji vojarne "Krajiških brigada". Cilj projekta izgradnje Sajamskog kompleksa su jačanje međunarodne suradnje, privlačenje investitora i poslovno unaprjeđenje Banja Luke.
Nositelji projekta su Grad Banja Luka i Gradska razvojna agencija, a projekt će potencijalnim investitorima biti predstavljen na Sajmu investicija Investekspo koji se na sajmu u Novom Sadu održava od utorka, 25. listopada.
Uz izgradnju sajamskih paviljona, uređenja otvorenog prostora i auto-motodroma, planirana je i izgradnja površina za padobranstvo i terena za rekreaciju.
Predviđena je i izgradnja hotela sa najmanje četiri zvjezdice, parkinga, željezničke stanice, kongresnog centra, medicinskog centra, vatrogasne stanice, press-centra i zgrade uprave.
U projektu se navodi i da je, uzimajući u obzir karakteristike postojeće banjalučke staze, mogućnosti koje ona pruža i njenog stanja, neophodno predvidjeti rekonstrukciju i revitalizaciju.
Dodaje se da je prostor neophodno dopuniti adekvatnom stazom za automobile i motocikle jer je postojeća staza uska i nedovoljno zahtjevna za određene nivoe, kao i stazom za karting i obuku vozača, tribinama i drugim objektima.
O izgradnji staze u Banjoj Luci mnogo se već pričalo posljednjih godina, posebno dok je šef logistike u Ferariju bio Miodrag Kotur, koji je iz tih krajeva.
vala ovi novinari ce svasta napisat
Formula 1 dolazi u BIH
PREMA vijesti koju prenose beogradski B92 i agencija Beta, nova destinacija Svjetskog prvenstva Formule 1 mogla bi postati Banja Luka.
U projektu, u koji je Beta imala uvid, navodi se da bi na sajamskom prostoru bio auto-motodrom u skladu sa standardima Svjetske automobilističke federacije (FIA) za održavanje utrka svih klasa pa tako i utrka Svjetskog prvenstva Formule 1 i Moto GP-a.
Sajamski kompleks bi bio na lokaciji vojarne "Krajiških brigada". Cilj projekta izgradnje Sajamskog kompleksa su jačanje međunarodne suradnje, privlačenje investitora i poslovno unaprjeđenje Banja Luke.
Nositelji projekta su Grad Banja Luka i Gradska razvojna agencija, a projekt će potencijalnim investitorima biti predstavljen na Sajmu investicija Investekspo koji se na sajmu u Novom Sadu održava od utorka, 25. listopada.
Uz izgradnju sajamskih paviljona, uređenja otvorenog prostora i auto-motodroma, planirana je i izgradnja površina za padobranstvo i terena za rekreaciju.
Predviđena je i izgradnja hotela sa najmanje četiri zvjezdice, parkinga, željezničke stanice, kongresnog centra, medicinskog centra, vatrogasne stanice, press-centra i zgrade uprave.
U projektu se navodi i da je, uzimajući u obzir karakteristike postojeće banjalučke staze, mogućnosti koje ona pruža i njenog stanja, neophodno predvidjeti rekonstrukciju i revitalizaciju.
Dodaje se da je prostor neophodno dopuniti adekvatnom stazom za automobile i motocikle jer je postojeća staza uska i nedovoljno zahtjevna za određene nivoe, kao i stazom za karting i obuku vozača, tribinama i drugim objektima.
O izgradnji staze u Banjoj Luci mnogo se već pričalo posljednjih godina, posebno dok je šef logistike u Ferariju bio Miodrag Kotur, koji je iz tih krajeva.
- GAU8
- Posts: 9145
- Joined: 05/01/2011 09:18
#4265 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Sta vam je, za F1 se traze hoteli koji bi po nasim standardima bili bar 6-7 zvjezdicakokuz_sa wrote: Predviđena je i izgradnja hotela sa najmanje četiri zvjezdice
-
shin
- Posts: 7118
- Joined: 19/09/2005 10:52
#4266 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Abu Dhabi track building costs €893 million
Bahrain Construction cost US$ 150 million
Turkey Construction Cost €150 million
F1 struggling after poor attendance at Turkish GP
http://www.chinadaily.com.cn/sports/200 ... 262765.htm
Korea seeks to renegotiate GP contract
http://www.autosport.com/news/report.php/id/95498
I onda ovi nasi hoce f1 stazu za 20mil eura
Toliko o ozbiljnosti clanka.
Bahrain Construction cost US$ 150 million
Turkey Construction Cost €150 million
F1 struggling after poor attendance at Turkish GP
http://www.chinadaily.com.cn/sports/200 ... 262765.htm
Korea seeks to renegotiate GP contract
http://www.autosport.com/news/report.php/id/95498
According to local media, the cost for the race this year stands at £52 million - which includes a £35 million fee for hosting and television rights. The current deal with Formula One Management, which runs until 2016, includes a 10 per cent escalator for hosting rights over its duration.
I onda ovi nasi hoce f1 stazu za 20mil eura
Toliko o ozbiljnosti clanka.
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#4267 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
ma to je staza za autice na daljinski
- beco
- Posts: 5096
- Joined: 25/08/2004 14:22
#4268 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Nema tu staze bez 250mil $.
- Toto
- Posts: 8193
- Joined: 21/04/2009 11:09
- Location: 38° 26′ 55″ N, 122° 42′ 17″ W
- Grijem se na: solarno
- Vozim: EJ
#4269 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
da oni ne prave hipodrom ??
-
shin
- Posts: 7118
- Joined: 19/09/2005 10:52
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
-
mentalist
- Posts: 870
- Joined: 25/12/2009 20:32
#4272 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Jos kad bi se Montoja vratio, bila bi extra sezona
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#4273 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
i da dedi naprave konkurentno auto,dramamentalist wrote:Jos kad bi se Montoja vratio, bila bi extra sezona
- beco
- Posts: 5096
- Joined: 25/08/2004 14:22
#4274 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Sad cemo opet gledato kako Kimi mrtav hladan jede sladolede, dok Massa pada u bandak
Yea
-
shin
- Posts: 7118
- Joined: 19/09/2005 10:52
#4275 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Nista nije zvanicno potvrdjeno za Kimija jos.
