Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
PrtiBeeGee
Posts: 741
Joined: 24/05/2012 11:00
Location: Drzava Tuzla

#4251 Re: Liverpool FC

Post by PrtiBeeGee »

Dobro stoji i to da je Liverpool zainteresovan i za Sturridge i Walcotta ali opet mi na tim pozicijama imamo dva jako mlada i perspektivna igraca Suso i sterling. I nevidim sad cilj dovodjenje i ove dvojice... Po meni je Borini cist promasaj jer BR stavlja Suareza u spic a Borinija desno od njega, sto po meni nema nikakve logike... Suarez je mnogo bolji i opasniji na poziciji lijevog jer manje gubi lopti i bolje prodore stvara. Kad se dovodio Borini ja sam bio uvjeren da ce igrati klasicnog spic napadaca jer po svemu sto sam gledao o njemu on je Copy/Past Pipo Inzagi... I ko sto neko rece treba da igraci sredine terena vise idu prema naprijed i daju golove... Sa ovom formacijom 4-3-3 za mene je to nemoguce. Sve dok Lucas kvari igru, Alen djeli pasove, i Gerrard radi to sto radi to po naredjenju Br nije moguce... jer sjetite se formacije Beniteza 4-2-3-1 gdje je Alonso bio kao bestrzajni top sa 35m -25m davao je golove bez problema... A ko to danas moze... Lucas i kad se vrati on je tip igraca za rusenje protivnicke igre i napada, a ne da daje golove. A ni od Alena ne ocekujem to nego vise da djeli one svoje zadnje pasove... Huntelar je po meni idealno rijesenje jer je pokazao da moze igrati bilo gdje i da ima ogroman osjecaj za gol... Ali opet nisam trener i nez kako to razmislja BR sa tim pojacanjima pozicijama formacijama i ostalo, ali jedno znam potrebna su nam PROMJENE, pojacanja, prodati ove skupe igrace sto primaju od 90k do 120k pod hitno.... Dovesti SAMO PROVJERENE IGRACE po mogucnosti NE IZ ENGLESKE, i nadati se ko sto Vaucer kaze da celni ljudi Liverpool-a ne ponavljaju iste greske sa igracaima koji ulaze u zadnje godine ugovora............ Hvala na smjetnji :-D YNWA
User avatar
vaučer
Posts: 11540
Joined: 04/08/2009 15:22

#4252 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

352 formacija

Jones
Wisdom Carra Agger
Johnson Enrique
Allen Sahin
Gerrard
Sterling Suarez
User avatar
Koolin1
Posts: 494
Joined: 01/11/2010 23:19

#4253 Re: Liverpool FC

Post by Koolin1 »

Pa sta je sa Skertl-om?????
User avatar
vaučer
Posts: 11540
Joined: 04/08/2009 15:22

#4254 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Neku virozu je pokupio.
Mustang1
Posts: 29947
Joined: 29/12/2010 17:31

#4255 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Razmontirat ce nas .. Zadnjih nekoliko utakmica uvijek sam u gostima protiv Chelsea igrao na Liverpool ali danas nisam optimista ..
User avatar
Edin H.
Posts: 53623
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#4256 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

Ovo pjevaju:

All round the Fields of Anfield Road
Where once we watched the King Kenny play (and he could play)
We had Heighway on the wing
We had dreams and songs to sing
Of the glory round the Fields of Anfield Road
User avatar
vaučer
Posts: 11540
Joined: 04/08/2009 15:22

#4257 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Tri stopera i Terry ima free header.
Otužno. Nedostaje mi rafina odbrana, čak i ona pod Steve Clarkeom.
:sad:
The Realist
Posts: 6776
Joined: 31/03/2006 11:46
Location: Sarajevo

#4258 Re: Liverpool FC

Post by The Realist »

vaučer wrote:Tri stopera i Terry ima free header.
Smijem li nešto ovdje postati, ali je podhebavanje :D?
User avatar
vaučer
Posts: 11540
Joined: 04/08/2009 15:22

#4259 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Tvoja su bar smiješna uglavnom. :thumbup:
The Realist
Posts: 6776
Joined: 31/03/2006 11:46
Location: Sarajevo

#4260 Re: Liverpool FC

Post by The Realist »

That goal surprised me - Liverpool are normally good at defending racists. Image Image

Te sa još jednog foruma :D :
Suki (Suarez) je poruku fight angainst racism shvatio doslovno Image
Nisam o ovome ovdje raspravljao, pa zato pitam (davno sam se ja izjasnio da ne smatram da je ijedan od ovih rasista). I da, nisam autor nijednog od ova dva posta :D.
Last edited by The Realist on 11/11/2012 17:47, edited 3 times in total.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#4261 Re: Liverpool FC

Post by missko »

Valja li tekma, da gledam ili da gledam Stutgart i Ibisa?
User avatar
vaučer
Posts: 11540
Joined: 04/08/2009 15:22

#4262 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Ne baš.
Liverpool je nemoćan, Chelsea rutiniran i sve će biti gotovo ako plavi zabiju još jedan.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#4263 Re: Liverpool FC

Post by missko »

vaučer wrote:Ne baš.
Liverpool je nemoćan, Chelsea rutiniran i sve će biti gotovo ako plavi zabiju još jedan.
Pretpostavljo sam, ja Celsija nisam gledo 2 put da im je tekma dobra.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#4264 Re: Liverpool FC

Post by missko »

Zabi Vedo penal za 2-0 sad mogu gledat drugo poluvrijeme Celski i Liverpul.
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#4265 Re: Liverpool FC

Post by Gandalf »

SUAREZ :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
The Realist
Posts: 6776
Joined: 31/03/2006 11:46
Location: Sarajevo

#4266 Re: Liverpool FC

Post by The Realist »

Ramiresa baš neće danas. Prvo jedan od glavnih krivaca za povredu Terry (iako je stvarno peh to bio), a sada njegov igrač dade gol.
User avatar
vaučer
Posts: 11540
Joined: 04/08/2009 15:22

#4267 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Carragher joker dana. :-D
The Realist
Posts: 6776
Joined: 31/03/2006 11:46
Location: Sarajevo

#4268 Re: Liverpool FC

Post by The Realist »

Image
Mustang1
Posts: 29947
Joined: 29/12/2010 17:31

#4269 Re: Liverpool FC

Post by Mustang1 »

Rezultat na kraju za mene iznenadjujuce dobar ali ovakva igra ? :-)
User avatar
horion_bosona
Posts: 2819
Joined: 08/06/2005 10:20

#4270 Re: Liverpool FC

Post by horion_bosona »

za razliku od utakmica protiv Evertona i Newcastle-a, odličan rezultat...

Suarez je skroz polomio starog rasistu Terrya... :mrgreen:
User avatar
vaučer
Posts: 11540
Joined: 04/08/2009 15:22

#4271 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Drugi dio puno bolji kad smo izašli iz 352.
Bodčina, tri gadne utakmice su prošle bez poraza.
User avatar
Edin H.
Posts: 53623
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#4272 Re: Liverpool FC

Post by Edin H. »

horion_bosona wrote:za razliku od utakmica protiv Evertona i Newcastle-a, odličan rezultat...

Suarez je skroz polomio starog rasistu Terrya... :mrgreen:
Ma htio Ramirez da polomi obadvojicu jednim udarcem, ali Luis se ne da :razz:
User avatar
Koolin1
Posts: 494
Joined: 01/11/2010 23:19

#4273 Re: Liverpool FC

Post by Koolin1 »

Ja sam zadovoljan:)

Kao sto su neki vec rekli, rezultat iznenadjujuce dobar, cak se moglo i pobjediti na kraju, u zadnjih 10 minuta bili smo mnogo opasniji od Chelsea-a...
The Realist
Posts: 6776
Joined: 31/03/2006 11:46
Location: Sarajevo

#4274 Re: Liverpool FC

Post by The Realist »

Zašto niko nije htio slaviti s njim :D:

Image
Last edited by The Realist on 12/11/2012 07:46, edited 1 time in total.
User avatar
vaučer
Posts: 11540
Joined: 04/08/2009 15:22

#4275 Re: Liverpool FC

Post by vaučer »

Otišli za Carragherom.
Koja faca, a onda nastavi, ne treba njemu nitko.
:lol:
Post Reply