Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- animus
- Posts: 5728
- Joined: 21/06/2012 13:13
#4251 Re: Utakmice.
Skoro da sanse nismo imali. Mora Jarni da malo poprica sa njima. Travancica ubaciti i Radovca pa malo tika taka da se i ostali razigraju. I Vule bi ovdje dobro dosao da malo popravimo duele
Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#4252 Re: Utakmice.
I to se slazem...ali igrate bezmudo totalno-LIBERO- wrote:Ne mozes ti napraviti neku tecnu igru kada ti je nakom tri dodira u 90% slucajeva klizevi ili povlacenje za dres.
Jbg. nije ovo prijateljska u Antaliji. Stim da je sudija MORAO od prve minute zute poceo dijeliti. Jer ovako fakticki samo stimulise ovako ostru igru klizece sa ledja i povlacenje za dres.
Zato sam i napisao, izvuci ovdje x nije katastrofa. Prije svega zbog svega sto sam pobrojao.
U nekim ranijim utakmicama tuklo se i brutalnije pa ste igrali znatno bolje
- kinzekonze
- Posts: 845
- Joined: 05/02/2013 23:23
- Location: MOJ GRAD MOJ KLUB
#4253 Re: Utakmice.
Izgleda nista, jebiga.wannabe_ultra wrote:nema od ovog' nista, nazalost
-
internazionale
- Posts: 2562
- Joined: 30/12/2009 15:52
#4254 Re: Utakmice.
pa 98% utakmica sto igramo u ovoj kanalizaciji od lige je u 5 deka
ko ce se nadigravati po ovim oranicama
jos te malo sudija pripazi i to je to
samo nismo ni mi nista odigrali
ko ce se nadigravati po ovim oranicama
jos te malo sudija pripazi i to je to
samo nismo ni mi nista odigrali
- R2D2_SA
- Posts: 1321
- Joined: 19/02/2007 11:45
- Location: Sarajevo
#4255 Re: Utakmice.
De ba odmah panika. Nije Celik nista bolji, u biti brane se, klasicna njihova igra sa puno prekrsaja, udaranja, nabijanja, nismo losi toliko samo skripi u napadu. I imali smo sut na gol, Todor. Idemo momci.
1946
1946
- Faruk
- Posts: 889
- Joined: 03/04/2004 15:57
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan kokuz drugi mu se ruga
#4256 Re: Utakmice.
mi smo genetski kurac od kluba
od nas nikad ništa
od nas nikad ništa
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#4257 Re: Utakmice.
Idemo, sad pa sad. United LS u 2 minute osvojio, fudbal je ovo jebo vas negativa
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#4258 Re: Utakmice.
Hajde momci molim vas! Moramo ovo uzeti.
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#4259 Re: Utakmice.
Tatko

- kinzekonze
- Posts: 845
- Joined: 05/02/2013 23:23
- Location: MOJ GRAD MOJ KLUB
#4260 Re: Utakmice.
Jesmo li mi presli centar u 2. pol
- Zavatoni
- Posts: 1641
- Joined: 06/07/2005 07:44
- Location: Sarajevo
#4261 Re: Utakmice.
Ne ide posjed i tika-taka na oranicama i kada protivnik bije a sudiji ne pada na pamet da smiruje tenzije...
Nema veze...uzimamo ovo...treba pojacati napad...krste umjesto cimirota...
Nema veze...uzimamo ovo...treba pojacati napad...krste umjesto cimirota...
-
nebitan lik
- Posts: 1434
- Joined: 17/06/2011 22:29
#4263 Re: Utakmice.
ja sudije sta je ovowannabe_ultra wrote:ofsajd, jebem li ti seku sudija
- art vandeley
- Posts: 2352
- Joined: 12/06/2010 11:14
- Location: Monk˙s Restaurant
#4264 Re: Utakmice.
ali ga na zabiwannabe_ultra wrote:ofsajd, jebem li ti seku sudija
- armin071
- Posts: 6552
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#4265 Re: Utakmice.
jebem li ti sudija majku....
-
nebitan lik
- Posts: 1434
- Joined: 17/06/2011 22:29
#4266 Re: Utakmice.
Da se hoce ovaj FB raspast,nekima je drazi face nego majka rodjena
-
nebitan lik
- Posts: 1434
- Joined: 17/06/2011 22:29
#4267 Re: Utakmice.
dajte link svi pukli Zukenberg zelim ti da postanes peder i da ukines FB
- art vandeley
- Posts: 2352
- Joined: 12/06/2010 11:14
- Location: Monk˙s Restaurant
#4268 Re: Utakmice.
Barem sad pokazujemo zelju za poravnanjem, napadamo i stiscemo, budemo aBda zabili i okrenuli 
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#4269 Re: Utakmice.
Zakuhva se
Jajalo vam klasa fakat
Jajalo vam klasa fakat
-
nebitan lik
- Posts: 1434
- Joined: 17/06/2011 22:29
#4270 Re: Utakmice.
imal ruznijeg igraca od ovog Dedica?
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#4272 Re: Utakmice.
Ima Mesanovic.nebitan lik wrote:imal ruznijeg igraca od ovog Dedica?
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#4273 Re: Utakmice.
Moglo bi Sarajevo izjednaciti. Celik se povukao otpocetka drugog i poceli su se gubiti u odbrani.
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#4275 Re: Utakmice.
HAJDE KRSTEEEEEEEE
