X FACTOR Adria

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
bojanap
Posts: 6
Joined: 07/12/2013 14:37

#426 Re: X FACTOR Adria

Post by bojanap »

Tamara me oduševila.

A onaj Nikola, arogantnijeg čovjeka u životu vidjela nisam.
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#427 Re: X FACTOR Adria

Post by P308 »

Evo Ilme:

User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#428 Re: X FACTOR Adria

Post by P308 »

Maid:

User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#429 Re: X FACTOR Adria

Post by VenomousV »

ja tog maida ne mogu organski :roll:
laly
Posts: 280
Joined: 16/01/2012 14:41

#430 Re: X FACTOR Adria

Post by laly »

Joj ovaj "cola" nidje veze :roll: nije nimalo originalan, pa mogao se komotno prijaviti kao colin imitator
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#431 Re: X FACTOR Adria

Post by MedenoSrce »

Meni je i ova Aleksandra Brkovic bas, bas dobra, pored Ilme meni omiljeni zenski vokal
Haris Cato mi nekako nije dorastao ovom takmicenju, mozda ovo govorim preuranjeno ali takav sam dojam stekla sinoc.

a Maid mi ima panchabl fejs :evil:
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#432 Re: X FACTOR Adria

Post by KatarinaKosaca »

Prošao Hare :kontrabas: :bih: :sretan:
User avatar
Altsa
Posts: 9226
Joined: 19/03/2004 18:31

#433 Re: X FACTOR Adria

Post by Altsa »

KatarinaKosaca wrote:Prošao Hare :kontrabas: :bih: :sretan:
i ode u istambul :-D
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#434 Re: X FACTOR Adria

Post by Havatar »

Ilma i Maid najbolji a ni ova Hristina nije losa.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#435 Re: X FACTOR Adria

Post by It_is_a_Leclerc »

Better Man wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Makedonka ima X factor, k'o ja vilu na obalama Grenade.
Cura ili je autistična ili ima neki drugi problem, jer je ono ponašanja u smislu - "Evo mene sad ovdje neko doveo i samo nemojte da me bijete".

Naši su najbolji. I mali i veliki.

P.S. Draga Emina, ima takmičara koji ne govore srpski. Barem bi to neko iz Pazara trebao znati. Prema tome, oprezno sa tim nekim kvalifikacijama jer kandidati moraju gutati knedle i klimati glavom, dok ih pitaš - znaju li neku na srpskom.
Nemaš ti pojma i zato bolje je nekad zašutit nego valjati gluposti. Makedonka kao što mnogi rekoše ne da je poderala show, već je ga je rasturila i dobro prodrmala, a tek joj je 15 godina! Zajebala je i samog Roberta Planta! Otpjevala je savršeno pjesmu koju pjeva muški glas! I cura je maksimalno simpatična i slatka, a to što ti i slični tebi imaju blago rečeno uvredljive zaključke na račun djevojke, vama na dušu. Dosta je bilo nakvih cmizdravih glupih pop pjesmuljaka, konačno se neko drznuo da otpjeva pravi Hard Rock Classic i to savršeno. Pored nje tu je svakako Ilma, koja sa svojih 13 godina pjeva kao da je odrasla i dobro iskusna pjevačica sa nekih 20 godina iskustva. Ostalo što sam nako poratio na YouTube je čisti prosjek i niko me nije impresionirao.
Eto..Baš je savršena pjevačica... Vidim, proslavila se na Bootcampu :lol:
User avatar
aCme
Posts: 4542
Joined: 23/04/2010 01:06

#436 Re: X FACTOR Adria

Post by aCme »

Havatar wrote:Ilma i Maid najbolji a ni ova Hristina nije losa.
a Tamara ? :shock:
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#437 Re: X FACTOR Adria

Post by Partizzanka »

HRISTINA VAM DOBRA????

PA ONO IMA SLUHA KAO DA JOJ JE SLON PRNUO U UHO!!!
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#438 Re: X FACTOR Adria

Post by JanuaryJones »

Maid je opet na trenutke djelovao kao da će mu glava eksplodirati od napora a Ilma je svoj dio pošteno odradila! ;)


Sent from my iPad using Tapatalk
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#439 Re: X FACTOR Adria

Post by WildRedRose »

ljuuudi , jel pros'o nikolaaa ? :mrgreen:

kako nema video na yt izbacivanja ? :roll:
Ljuba Moljac
Posts: 735
Joined: 07/05/2013 23:49

#441 Re: X FACTOR Adria

Post by Ljuba Moljac »

Ilma nema sekund x faktora, Maid ima iako i mene nervira. Tamara i Aleksandra najjace, Makedonac podbacio, ali pobjednik ce biti neko treci...

Makedonka slicno Ilmi, sve je to lijepo i prazno :D
User avatar
Skyfox
Posts: 7488
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#442 Re: X FACTOR Adria

Post by Skyfox »

Ljuba Moljac wrote:Ilma nema sekund x faktora, Maid ima iako i mene nervira. Tamara i Aleksandra najjace, Makedonac podbacio, ali pobjednik ce biti neko treci...

Makedonka slicno Ilmi, sve je to lijepo i prazno :D
Maid pomalo iritira jer se ponasa kao da je vec vip ali i ima sanse da daleko dogura...
User avatar
magi87
Posts: 188
Joined: 23/07/2011 11:43

#443 Re: X FACTOR Adria

Post by magi87 »

Nisam vidjela Ičkovu sinoć. :? nije valjda da je odustala od takmicenja? Čačanska oluja- odličnaa! :thumbup: Hristina loša, bilo je puno boljih cura koje su ispale…mali Haris super! :-D
Ljuba Moljac
Posts: 735
Joined: 07/05/2013 23:49

#444 Re: X FACTOR Adria

Post by Ljuba Moljac »

magi87 wrote:Nisam vidjela Ičkovu sinoć. :? nije valjda da je odustala od takmicenja? Čačanska oluja- odličnaa! :thumbup: Hristina loša, bilo je puno boljih cura koje su ispale…mali Haris super! :-D
ima li video cacanske oluje od sinoc?
Ljuba Moljac
Posts: 735
Joined: 07/05/2013 23:49

#445 Re: X FACTOR Adria

Post by Ljuba Moljac »

Skyfox wrote:
Ljuba Moljac wrote:Ilma nema sekund x faktora, Maid ima iako i mene nervira. Tamara i Aleksandra najjace, Makedonac podbacio, ali pobjednik ce biti neko treci...

Makedonka slicno Ilmi, sve je to lijepo i prazno :D
Maid pomalo iritira jer se ponasa kao da je vec vip ali i ima sanse da daleko dogura...
da i ima glas kad ide nisko i visoko. tacno i lijepo zvuci.
User avatar
manekenka u penziji
Posts: 4000
Joined: 03/07/2013 08:37

#446 Re: X FACTOR Adria

Post by manekenka u penziji »

ma meni je maid super, jeste da pomalo iritira, ali to je ono sto kamere traze, pravi showmen.
bilo bi bolje da se ne zabrinemo svi kolektivno da li ce mu glava eksplodirati ili da li ce ostati bez zraka kada pjeva teze pjesme, ali sta je tu je :D
User avatar
magi87
Posts: 188
Joined: 23/07/2011 11:43

#447 Re: X FACTOR Adria

Post by magi87 »

Ljuba Moljac wrote:
magi87 wrote:Nisam vidjela Ičkovu sinoć. :? nije valjda da je odustala od takmicenja? Čačanska oluja- odličnaa! :thumbup: Hristina loša, bilo je puno boljih cura koje su ispale…mali Haris super! :-D
ima li video cacanske oluje od sinoc?
ima, s ilmom je bila u grupi 2!
klixo
Posts: 2020
Joined: 09/07/2012 03:28

#448 Re: X FACTOR Adria

Post by klixo »

Percholi :shock: ... Koji brat :lol: :lol: :lol:
artime
Posts: 1331
Joined: 08/01/2013 19:36

#449 Re: X FACTOR Adria

Post by artime »

Ja sam se preznojila dok sam pregledala emisiju i to zbog glupe koncepcije. Mislim koji vrag onako da osmisle?? Eh što se tiče ovih što su kao napokon usli. Ima super vokala, ali da li svi imaju x factor? Po meni ne. Ima onaj lik s bradom što se snimao i kao nešto svađao. Maid je precijenjen. Ilma premlada i nema x factor mada razvaljuje. Dosta njih se i nije pokazao/dokazao. Eh onaj naš mali ne znam kako se zove, on def ima nešto. I da jos dodam kako se neiskustvo zirija u ovom projektu jos treba vidjeti.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#450 Re: X FACTOR Adria

Post by KatarinaKosaca »

artime wrote:Ja sam se preznojila dok sam pregledala emisiju i to zbog glupe koncepcije. Mislim koji vrag onako da osmisle?? Eh što se tiče ovih što su kao napokon usli. Ima super vokala, ali da li svi imaju x factor? Po meni ne. Ima onaj lik s bradom što se snimao i kao nešto svađao. Maid je precijenjen. Ilma premlada i nema x factor mada razvaljuje. Dosta njih se i nije pokazao/dokazao. Eh onaj naš mali ne znam kako se zove, on def ima nešto. I da jos dodam kako se neiskustvo zirija u ovom projektu jos treba vidjeti.
:thumbup: Mislim da misliš na Hareta Haris Ćato, moj favorit. :)
Post Reply