Najbolja pizza u SA?

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28526
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#426 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by BHF_Manijak »

Cholina_Lokica wrote:Meni cim neko uporedjuje pizzu sa mahirovom, kakva je bila prije ili kakva je sad, znam da zaobilazim to mjesto :D Sve samo pizza nije
Ne uporedjujem, vec me gore pitase "cini mi se da je to verzija Mahir 2" :mrgreen:
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#427 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by MedenoSrce »

Cholina_Lokica wrote:Meni cim neko uporedjuje pizzu sa mahirovom, kakva je bila prije ili kakva je sad, znam da zaobilazim to mjesto :D Sve samo pizza nije
:thumbup: ma men

pizza je najbolja u tratoriji kod 3. gimnazije
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#428 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by VenomousV »

MedenoSrce wrote:
Cholina_Lokica wrote:Meni cim neko uporedjuje pizzu sa mahirovom, kakva je bila prije ili kakva je sad, znam da zaobilazim to mjesto :D Sve samo pizza nije
:thumbup: ma men

pizza je najbolja u tratoriji kod 3. gimnazije

meni je ta bila prosjecna, mozda cak i ispod prosjeka obzirom na cijenu...
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#429 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by vicious »

Vidi se da sam gladan pa odgovaram na teme o buregdzinacama i picerijama :D

Vala zadnjih godina nikako ne mogu da kazem da mi je neka pica bila bas dobra... u najboljem slucaju to je ono "moze proci".
Galija odavno nije ono sto je nekad bila, Dundee i Casper onako, Mahir zavisi kako potrefis. Bassta eto nije losa, mada nisam odavno narucivao od njih.
E nedavno sam probao picu iz Mutvaka, sa onim doner mesom, i bila mi je dobra, pravo ukusna a i tijesto bas kako treba biti.

Ove jeftine varijante tipa u2 i ago ne treba ni da spominjem, ne mogu ni valjati za te pare.
TheDocToR
Posts: 215
Joined: 06/02/2009 19:56

#430 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by TheDocToR »

jeo sam pizzu u ilidzisu i iako sam bio gladan nisam nesto pretjerano impresioniran, tanko tijesto, izgorilo...

bio sam oko 15 h pa mozda pic majstor nije bio raspolozen, ali ako neko mjesto nema konstantu ne treba ni ici tamo.

Za one sto nisu bili Capricossa srednja 9 KM, velika 10 KM, a razlika izmedju srednje i velike se ne primjeti.
User avatar
basar
Posts: 1055
Joined: 06/05/2013 09:15
Location: Sarajevo

#431 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by basar »

U Šopingu na Grbavici probajte, u prizemlju, Casa se zove ja mislim.. Bilo je zatvoreno, mijenjao se vlasnik valjda, sad opet otvoreno, pa probajte.
User avatar
dust in the wind
Posts: 2114
Joined: 26/08/2012 23:52
Location: isključena

#432 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by dust in the wind »

ma vapiano zakon...skup, ali dobar.i pizza i pasta
iTo
Posts: 923
Joined: 06/06/2013 14:37

#433 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by iTo »

fakat neki ljudi su operisani od cula ukusa...
La Scala na ciglanama daleko najukusnija pica u drzavi :)
User avatar
dust in the wind
Posts: 2114
Joined: 26/08/2012 23:52
Location: isključena

#434 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by dust in the wind »

iTo wrote:fakat neki ljudi su operisani od cula ukusa...
La Scala na ciglanama daleko najukusnija pica u drzavi :)
kakva pretjerana reakcija na ukuse koji su od kako je svijeta i vijeka razliciti :-)
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#435 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Michun »

dust in the wind wrote:
iTo wrote:fakat neki ljudi su operisani od cula ukusa...
La Scala na ciglanama daleko najukusnija pica u drzavi :)
kakva pretjerana reakcija na ukuse koji su od kako je svijeta i vijeka razliciti :-)
odes u italiju i probas pizzu i ovdje ni jedna ne valja...ukusi :D
vnm
Posts: 1489
Joined: 08/07/2008 01:28

#436 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by vnm »

iTo wrote:fakat neki ljudi su operisani od cula ukusa...
La Scala na ciglanama daleko najukusnija pica u drzavi :)
ja prolazio prije nekoliko dana, zamirisala mi strasno, a nisam nikad jeo tamo. ima miris vrlo sličan kao italijanske picerije.
iTo
Posts: 923
Joined: 06/06/2013 14:37

#437 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by iTo »

vnm wrote:
iTo wrote:fakat neki ljudi su operisani od cula ukusa...
La Scala na ciglanama daleko najukusnija pica u drzavi :)
ja prolazio prije nekoliko dana, zamirisala mi strasno, a nisam nikad jeo tamo. ima miris vrlo sličan kao italijanske picerije.

probaj neces se pokajati :)
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79548
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#438 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Velkoski »

Michun wrote:
dust in the wind wrote:
iTo wrote:fakat neki ljudi su operisani od cula ukusa...
La Scala na ciglanama daleko najukusnija pica u drzavi :)
kakva pretjerana reakcija na ukuse koji su od kako je svijeta i vijeka razliciti :-)
odes u italiju i probas pizzu i ovdje ni jedna ne valja...ukusi :D
Prob'o u Veneciji i definitivno nisam jeo goru picu u životu. :mrgreen:
iTo
Posts: 923
Joined: 06/06/2013 14:37

#439 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by iTo »

dust in the wind wrote:
iTo wrote:fakat neki ljudi su operisani od cula ukusa...
La Scala na ciglanama daleko najukusnija pica u drzavi :)
kakva pretjerana reakcija na ukuse koji su od kako je svijeta i vijeka razliciti :-)

sidje modno osvijestena..
http://en.wikipedia.org/wiki/Taste_bud
iTo
Posts: 923
Joined: 06/06/2013 14:37

#440 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by iTo »

leet wrote: Prob'o u Veneciji i definitivno nisam jeo goru picu u životu. :mrgreen:

iance Italiju preoprucuju samo oni koji u Italiji picu jeli nisu :mrgreen:
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#441 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Michun »

iTo wrote:
leet wrote: Prob'o u Veneciji i definitivno nisam jeo goru picu u životu. :mrgreen:

iance Italiju preoprucuju samo oni koji u Italiji picu jeli nisu :mrgreen:
inace da se ne raspravljamo...obisla italiju uzduz i poprijeko i nasa najbolja je ko njihova najgora.
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#442 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by MedenoSrce »

da se ne raspravljamo, nije pizza kakvo jelo :wink:
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#443 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Michun »

MedenoSrce wrote:da se ne raspravljamo, nije pizza kakvo jelo :wink:
ma tijesto i pec na drva...
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#444 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by MedenoSrce »

prave filozofiju i od pizze a najbolja je kada je moja sisterka napravi i eto sta cemo sad :-D
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#445 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Michun »

MedenoSrce wrote:prave filozofiju i od pizze a najbolja je kada je moja sisterka napravi i eto sta cemo sad :-D
pozovi me na veceru :-)
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#446 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by WildRedRose »

Michun wrote:
MedenoSrce wrote:prave filozofiju i od pizze a najbolja je kada je moja sisterka napravi i eto sta cemo sad :-D
pozovi me na veceru :-)
+1 :trepp:
boyche
Posts: 141
Joined: 03/01/2013 18:51

#447 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by boyche »

U2??
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28526
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#448 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by BHF_Manijak »

Zavisi koji. :mrgreen: Ako je onaj fuserski tipa Ago, onda ne valja nicemu, ako je onaj "stari" U2, onda moze proci, dobra im je pizza.
boyche
Posts: 141
Joined: 03/01/2013 18:51

#449 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by boyche »

Onaj kad ides titovom pa na semaforu desno kad ides prema vjecnoj vatri... cini mi se da je to Kulovića ulica, tako nekako..
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#450 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by KatarinaKosaca »

U Tibrinoj zgradi prva faza je picerija, sasvim ok i cijene i ukus.
Post Reply