Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
merlin246 wrote:Ja sam jednom pomislila da ima mogucnosti da budemo prijatelji ali bas obicni prijatelji, jer je decko bio nekako cijeli dobrica..
I otisli na pice, sve prica oke prijateljska..kad otpratio on mene kuci i kaze ja necu otici dok me ne poljubis
Ja pobjegla glavom bez obzira nesto mu smrljala i poslje mu poslala poruku da je glupo da se vise vidjamo jer on ocekuje nesto vise od prijateljstva..
Od tada ne vjerujem nikako u musko-zenska prijateljstva..Jedino da je muskarac gay
Jos jedan primjer da ne treba biti dobrica prema zenama.
sheilak wrote:
Znao sam da si latentni pedercim si to pomislio sto si pomislio
Poenta je sta drugarica njegovih mozes zadovoljiti casanova ti nije ravan (r)
sheilak wrote:
Znao sam da si latentni pedercim si to pomislio sto si pomislio
Poenta je sta drugarica njegovih mozes zadovoljiti casanova ti nije ravan (r)
sheilak wrote:
Pusti sad price sala zezanje
Ima u tome istine a i mecanje je mecanje
Vidis i u friendzoni je kao ono ma ja bi s tobom spavao da hoces a kad nastane tisina ma salio sam se i onda smjeh a u mislima je vec skino (r)
Ma vidi
svi smo prošli, u to sam ubjeđen, kroz friendzone, da li smo bili vršitelji ili primatelji iste, svejedno. Znam da jesam i jedno i drugo.
Ali lično je meni osjećaj bio bezze znajući da sam rezervni položaj, nakon te situacije jasno sam stavljao do znanja i drugoj strani da ako primjetim flert a nije moj tip da od toga nema ništa.
sheilak wrote:
Pusti sad price sala zezanje
Ima u tome istine a i mecanje je mecanje
Vidis i u friendzoni je kao ono ma ja bi s tobom spavao da hoces a kad nastane tisina ma salio sam se i onda smjeh a u mislima je vec skino (r)
Ma vidi
svi smo prošli, u to sam ubjeđen, kroz friendzone, da li smo bili vršitelji ili primatelji iste, svejedno. Znam da jesam i jedno i drugo.
Ali lično je meni osjećaj bio bezze znajući da sam rezervni položaj, nakon te situacije jasno sam stavljao do znanja i drugoj strani da ako primjetim flert a nije moj tip da od toga nema ništa.
merlin246 wrote:Ja sam jednom pomislila da ima mogucnosti da budemo prijatelji ali bas obicni prijatelji, jer je decko bio nekako cijeli dobrica..
I otisli na pice, sve prica oke prijateljska..kad otpratio on mene kuci i kaze ja necu otici dok me ne poljubis
Ja pobjegla glavom bez obzira nesto mu smrljala i poslje mu poslala poruku da je glupo da se vise vidjamo jer on ocekuje nesto vise od prijateljstva..
Od tada ne vjerujem nikako u musko-zenska prijateljstva..Jedino da je muskarac gay
Jos jedan primjer da ne treba biti dobrica prema zenama.
inače je ta priča o muško-ženskim prijateljstvima, frendzoni i sl. počesto degradirajuća za muškarce i utemeljena na pogrešnoj pretpostavci da je svaki muškarac rasplodni bik koji robuje nagonima i želi oploditi baš svaku ženku koju vidi.. naravno, ima takvih muškaraca, nemalo, al to nije opravdanje za trpanje različitih ljudi u isti koš..
medvjed23 wrote:inače je ta priča o muško-ženskim prijateljstvima, frendzoni i sl. počesto degradirajuća za muškarce i utemeljena na pogrešnoj pretpostavci da je svaki muškarac rasplodni bik koji robuje nagonima i želi oploditi baš svaku ženku koju vidi.. naravno, ima takvih muškaraca, nemalo, al to nije opravdanje za trpanje različitih ljudi u isti koš..
Tako je.
"Ne postoje muško-ženska prijateljstva"... pa normalno kad ljudi ne vide dalje od vlastitih kompleksa i generalizacija pa počnu sve trpati u isti koš.
medvjed23 wrote:inače je ta priča o muško-ženskim prijateljstvima, frendzoni i sl. počesto degradirajuća za muškarce i utemeljena na pogrešnoj pretpostavci da je svaki muškarac rasplodni bik koji robuje nagonima i želi oploditi baš svaku ženku koju vidi.. naravno, ima takvih muškaraca, nemalo, al to nije opravdanje za trpanje različitih ljudi u isti koš..
Tako je.
"Ne postoje muško-ženska prijateljstva"... pa normalno kad ljudi ne vide dalje od vlastitih kompleksa i generalizacija pa počnu sve trpati u isti koš.
mah..ja sam vec jednom rekla,musko-zenska prijateljstva su zakon al eto nije ni svacije iskustvo isto pa ne treba generalizirat...
normalni ljudi znaju da razgranice neke stvari,nisu svi rasplodni bikovi k'o sto rece medo