Friendzone

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#426 Re: Friendzone

Post by mad_max_ba »

Tomahawk11 wrote:
mad_max_ba wrote:samo da se tuspasim da sam posvjedočio metanju u friendzonu, pred mojim sopstvenim očima se desi,

:D
Jeste li mu halalili?

:mrgreen:
ma primjetio sam ja da tu nešto ima, ali javno reče da ga je dobro za jarana imat

ja sam mu odmah halalio, al nezz jel on sebi.

Valjalo je ba izvršiti onaj zahtjev

:D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#427 Re: Friendzone

Post by Tomahawk11 »

Kabulosun :mrgreen:
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#428 Re: Friendzone

Post by mad_max_ba »

Tomahawk11 wrote:Kabulosun :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#429 Re: Friendzone

Post by sheilak »

Ja samo znam da je najbolje iskustvo imati pe3dera za prijatelja sto se tice mecanja (r)
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#430 Re: Friendzone

Post by mad_max_ba »

sheilak wrote:Ja samo znam da je najbolje iskustvo imati pe3dera za prijatelja sto se tice mecanja (r)
:D :lol: :lol: :lol:
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#431 Re: Friendzone

Post by Xavier1 »

merlin246 wrote:Ja sam jednom pomislila da ima mogucnosti da budemo prijatelji ali bas obicni prijatelji, jer je decko bio nekako cijeli dobrica..
I otisli na pice, sve prica oke prijateljska..kad otpratio on mene kuci i kaze ja necu otici dok me ne poljubis :shock:
Ja pobjegla glavom bez obzira nesto mu smrljala i poslje mu poslala poruku da je glupo da se vise vidjamo jer on ocekuje nesto vise od prijateljstva..

Od tada ne vjerujem nikako u musko-zenska prijateljstva..Jedino da je muskarac gay
Jos jedan primjer da ne treba biti dobrica prema zenama.
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#432 Re: Friendzone

Post by sheilak »

mad_max_ba wrote:
sheilak wrote:Ja samo znam da je najbolje iskustvo imati pe3dera za prijatelja sto se tice mecanja (r)
:D :lol: :lol: :lol:
Znao sam da si latentni pedercim si to pomislio sto si pomislio
Poenta je sta drugarica njegovih mozes zadovoljiti casanova ti nije ravan (r)
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#433 Re: Friendzone

Post by mad_max_ba »

sheilak wrote:
mad_max_ba wrote:
sheilak wrote:Ja samo znam da je najbolje iskustvo imati pe3dera za prijatelja sto se tice mecanja (r)
:D :lol: :lol: :lol:
Znao sam da si latentni pedercim si to pomislio sto si pomislio
Poenta je sta drugarica njegovih mozes zadovoljiti casanova ti nije ravan (r)

.
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#434 Re: Friendzone

Post by sheilak »

mad_max_ba wrote:
sheilak wrote: Znao sam da si latentni pedercim si to pomislio sto si pomislio
Poenta je sta drugarica njegovih mozes zadovoljiti casanova ti nije ravan (r)

.
Pa pokusaj al nemoj bez kreme neke :) (r)
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#435 Re: Friendzone

Post by mad_max_ba »

sheilak wrote:
mad_max_ba wrote:
sheilak wrote: Znao sam da si latentni pedercim si to pomislio sto si pomislio
Poenta je sta drugarica njegovih mozes zadovoljiti casanova ti nije ravan (r)

.
Pa pokusaj al nemoj bez kreme neke :) (r)
:thumbup:


svjestan si da se šalim??
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#436 Re: Friendzone

Post by sheilak »

mad_max_ba wrote:
sheilak wrote: Pa pokusaj al nemoj bez kreme neke :) (r)
:thumbup:


svjestan si da se šalim??
Pusti sad price sala zezanje
Ima u tome istine a i mecanje je mecanje

Vidis i u friendzoni je kao ono ma ja bi s tobom spavao da hoces a kad nastane tisina ma salio sam se i onda smjeh a u mislima je vec skino (r)
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#437 Re: Friendzone

Post by mad_max_ba »

sheilak wrote: Pusti sad price sala zezanje
Ima u tome istine a i mecanje je mecanje

Vidis i u friendzoni je kao ono ma ja bi s tobom spavao da hoces a kad nastane tisina ma salio sam se i onda smjeh a u mislima je vec skino (r)
Ma vidi
svi smo prošli, u to sam ubjeđen, kroz friendzone, da li smo bili vršitelji ili primatelji iste, svejedno. Znam da jesam i jedno i drugo.

Ali lično je meni osjećaj bio bezze znajući da sam rezervni položaj, nakon te situacije jasno sam stavljao do znanja i drugoj strani da ako primjetim flert a nije moj tip da od toga nema ništa.
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#438 Re: Friendzone

Post by sheilak »

mad_max_ba wrote:
sheilak wrote: Pusti sad price sala zezanje
Ima u tome istine a i mecanje je mecanje

Vidis i u friendzoni je kao ono ma ja bi s tobom spavao da hoces a kad nastane tisina ma salio sam se i onda smjeh a u mislima je vec skino (r)
Ma vidi
svi smo prošli, u to sam ubjeđen, kroz friendzone, da li smo bili vršitelji ili primatelji iste, svejedno. Znam da jesam i jedno i drugo.

Ali lično je meni osjećaj bio bezze znajući da sam rezervni položaj, nakon te situacije jasno sam stavljao do znanja i drugoj strani da ako primjetim flert a nije moj tip da od toga nema ništa.
Nije beze akcija mtela bila budi u frendu (r)
zipoo
Posts: 18881
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#439 Re: Friendzone

Post by zipoo »

Xavier1 wrote:
merlin246 wrote:Ja sam jednom pomislila da ima mogucnosti da budemo prijatelji ali bas obicni prijatelji, jer je decko bio nekako cijeli dobrica..
I otisli na pice, sve prica oke prijateljska..kad otpratio on mene kuci i kaze ja necu otici dok me ne poljubis :shock:
Ja pobjegla glavom bez obzira nesto mu smrljala i poslje mu poslala poruku da je glupo da se vise vidjamo jer on ocekuje nesto vise od prijateljstva..

Od tada ne vjerujem nikako u musko-zenska prijateljstva..Jedino da je muskarac gay
Jos jedan primjer da ne treba biti dobrica prema zenama.
Mijesas pojam dobrica i pickica
User avatar
medvjed23
Posts: 30194
Joined: 16/07/2010 13:49
Location: https://poezijaisve.blog/
Contact:

#440 Re: Friendzone

Post by medvjed23 »

inače je ta priča o muško-ženskim prijateljstvima, frendzoni i sl. počesto degradirajuća za muškarce i utemeljena na pogrešnoj pretpostavci da je svaki muškarac rasplodni bik koji robuje nagonima i želi oploditi baš svaku ženku koju vidi.. naravno, ima takvih muškaraca, nemalo, al to nije opravdanje za trpanje različitih ljudi u isti koš..
User avatar
lmo
Posts: 7815
Joined: 28/06/2012 17:53
Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace

#441 Re: Friendzone

Post by lmo »

što je teško biti iskren glede svojih osjećaja i želja :-)
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#442 Re: Friendzone

Post by MarlboroGold »

medvjed23 wrote:inače je ta priča o muško-ženskim prijateljstvima, frendzoni i sl. počesto degradirajuća za muškarce i utemeljena na pogrešnoj pretpostavci da je svaki muškarac rasplodni bik koji robuje nagonima i želi oploditi baš svaku ženku koju vidi.. naravno, ima takvih muškaraca, nemalo, al to nije opravdanje za trpanje različitih ljudi u isti koš..
Tako je.

"Ne postoje muško-ženska prijateljstva"... pa normalno kad ljudi ne vide dalje od vlastitih kompleksa i generalizacija pa počnu sve trpati u isti koš.
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#443 Re: Friendzone

Post by cendlerbing »

Pa, kad mi za nešto nismo sposobni ili nam se nikad nije desilo, zar to nije dovoljno dobar razlog da okarakterišemo kao nemoguće :mrgreen:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#444 Re: Friendzone

Post by MarlboroGold »

Dobro, ima i toga. Desiće se valjda :D
User avatar
Belay Queen
Posts: 31936
Joined: 28/08/2015 11:58

#445 Re: Friendzone

Post by Belay Queen »

MarlboroGold wrote:
medvjed23 wrote:inače je ta priča o muško-ženskim prijateljstvima, frendzoni i sl. počesto degradirajuća za muškarce i utemeljena na pogrešnoj pretpostavci da je svaki muškarac rasplodni bik koji robuje nagonima i želi oploditi baš svaku ženku koju vidi.. naravno, ima takvih muškaraca, nemalo, al to nije opravdanje za trpanje različitih ljudi u isti koš..
Tako je.

"Ne postoje muško-ženska prijateljstva"... pa normalno kad ljudi ne vide dalje od vlastitih kompleksa i generalizacija pa počnu sve trpati u isti koš.
:thumbup: :thumbup:

mah..ja sam vec jednom rekla,musko-zenska prijateljstva su zakon :mrgreen: al eto nije ni svacije iskustvo isto pa ne treba generalizirat...
normalni ljudi znaju da razgranice neke stvari,nisu svi rasplodni bikovi k'o sto rece medo :lol:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#446 Re: Friendzone

Post by cendlerbing »

Nemam ja problema biti prijatelj muškarcima, oni imaju sa mnom. :lol:
User avatar
Belay Queen
Posts: 31936
Joined: 28/08/2015 11:58

#447 Re: Friendzone

Post by Belay Queen »

:lol:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#448 Re: Friendzone

Post by MarlboroGold »

Eno ti triconje. Idealan kandidat da se uvjeriš u suprotno :D
User avatar
Nastasia
Posts: 3472
Joined: 12/01/2018 13:44

#449 Re: Friendzone

Post by Nastasia »

mad_max_ba wrote:
Tomahawk11 wrote:
mad_max_ba wrote:samo da se tuspasim da sam posvjedočio metanju u friendzonu, pred mojim sopstvenim očima se desi,

:D
Jeste li mu halalili?

:mrgreen:
ma primjetio sam ja da tu nešto ima, ali javno reče da ga je dobro za jarana imat

ja sam mu odmah halalio, al nezz jel on sebi.

Valjalo je ba izvršiti onaj zahtjev

:D
:lol: :lol: :lol:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#450 Re: Friendzone

Post by triconja »

MarlboroGold wrote:Eno ti triconje. Idealan kandidat da se uvjeriš u suprotno :D
Cega ba, ja nemam ni muskih jarana kako treba a da sa zenskom budem u tim odnosima? :D
Post Reply