Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post Reply

Cije interese brani Fahrudin Radoncic?

Velikosrpske
142
20%
Velikohrvatske
14
2%
Vlastite kriminalne hobotnice
419
59%
Americke
21
3%
Njemacke
4
1%
Neke druge
38
5%
Sve nabrojane
71
10%
 
Total votes: 709

User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#426 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Ridjobrki »

jao_situacije wrote:
Ridjobrki wrote:Teško je biti "nizočija" od njega.
brko znaš li ti kako se zove čovjek koji radi sa bušilicom na baušteli ?
Joj znao sam pa sam zaboravijo, molim te reci mi :D
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#427 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by jao_situacije »

Ridjobrki wrote:
jao_situacije wrote:
Ridjobrki wrote:Teško je biti "nizočija" od njega.
brko znaš li ti kako se zove čovjek koji radi sa bušilicom na baušteli ?
Joj znao sam pa sam zaboravijo, molim te reci mi :D
meni rekoše da se zove fahro, pa reko da provjerim...
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#428 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Ridjobrki »

jao_situacije wrote: meni rekoše da se zove fahro, pa reko da provjerim...
A jessssss zaboraviJo jaaaa............. :-) :-) :-)


Image
razonoda
Posts: 3532
Joined: 27/09/2014 16:19

#429 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by razonoda »

razonoda wrote:http://www.avaz.ba/clanak/177532/sokant ... a-u-evropi

Uhvate vanzemaljci : njemca,japanca i bosanca , da vide sta im ima u glavama :?:
Otvore japanca........ :-)
Otvore njemca........ :-)
Otvore bosanca... :shock: :? jedna zica. Kako samo zica, sta ce mu. Kaze jedan od njih ---hajmo presjec, da vidimo sta ce se desiti.
IIIIII presjeku zicu --bosancu otpadnu usi. :wink:
:eh:
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#430 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by jao_situacije »

Ridjobrki wrote:
jao_situacije wrote: meni rekoše da se zove fahro, pa reko da provjerim...
A jessssss zaboraviJo jaaaa............. :-) :-) :-)


Image
on je napravijo najvisoćiji borer na svijetu, sve je to simbolićnost i alegorićnost u fahra
razonoda
Posts: 3532
Joined: 27/09/2014 16:19

#431 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by razonoda »

Innovation wrote:
razonoda wrote::dosadno:
A ovo?
Radončić se po drugi put razveo i oženio unuku Šantićeve Emine

Image
Kao grom iz vedra neba odjeknula je vijest da su se Fahrudin i Azra, dakle bračni par Radončić, ipak sporazumno razveli i da je radončić svoj Avaza «velikodušno» predao i «ustupio» svojoj bivšoj supruzi.

Fahrudin Radončić i Azra, djevojački Bučan, vjenčali su se u ratnom Sarajevu 1994. godine i u braku dobili dvojicu sinova. Radončića su, kako piše Slobodna Bosna kasnije njegovi protivnici optuživali da je taj brak sklopljen nezakonito, budući se u to vrijeme još nije bio razveo od prve supruge Snježane, djevojački Rakonjac, koja je živjela s njihovim sinom u Crnoj Gori. Također se tvrdilo da Radončić u to vrijeme uopće nije bio državljanin Bosne i Hercegovine, da je to postao tek nakon okončanja rata, te da je „stajanje na ludi kamen“ i s te strane upitno.

Nova odrabranica Radončićevog srca, Alma Ferović, operska je pjevačica, sopranistica, a magistrirala je pjevanje u Londonu. Potpredsjednica je Radončićevog Saveza za bolju budućnost i prema tvrdnjama stranačkih kolega aktivna je u stranci i stranačkim aktivnostima. Zanimljivo je napomenuti da je Ferovićka unuka čuvene mostarske ljepotice Emine Sefić-Koluder koja je u povijst ušla kroz neprolaznu pjesmu Emina velikog pjesnika Alekse Šantića, piše Slobodna Bosna.
:smeker:
:roza: meni se Azra vise svidja.
User avatar
pumica
Posts: 1077
Joined: 30/05/2014 14:36

#432 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by pumica »

razonoda wrote:
pumica wrote:
razonoda wrote:
Image :dosadno:
Ups :shock: usi ti spadose :lol:
:-) eee. nije , to je vic za bosance a on je vanizamaljac. :babinsin:
Stima fahro kosu kroz nos :nosic:
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#433 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Ridjobrki »

Fahro stari kompenzator. 8-)

Visoka avta, visoki tornjovi, visočije žemske. :wink:
User avatar
Danguba
Posts: 15864
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#434 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Danguba »

jao_situacije wrote:
meni rekoše da se zove fahro, pa reko da provjerim...
Fahro maKita. :D
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#435 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by jao_situacije »

Ridjobrki wrote:Fahro stari kompenzator. 8-)

Visoka avta, visoki tornjovi, visočije žemske. :wink:
visoČe pete :oops:

jesi upratio to ?
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#436 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by jao_situacije »

Danguba wrote:
jao_situacije wrote:
meni rekoše da se zove fahro, pa reko da provjerim...
Fahro maKita. :D
:lol:
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#437 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Ridjobrki »

jao_situacije wrote:
Ridjobrki wrote:Fahro stari kompenzator. 8-)

Visoka avta, visoki tornjovi, visočije žemske. :wink:
visoČe pete :oops:

jesi upratio to ?

Nije to visok DŽon, to se nagazo po iskopanim kuglicama pa se nafatalo na đonove. :wink:
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#438 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by jao_situacije »

Ridjobrki wrote:
jao_situacije wrote:
Ridjobrki wrote:Fahro stari kompenzator. 8-)

Visoka avta, visoki tornjovi, visočije žemske. :wink:
visoČe pete :oops:

jesi upratio to ?

Nije to visok DŽon, to se nagazo po iskopanim kuglicama pa se nafatalo na đonove. :wink:
ugodno s korisnim :oops:
razonoda
Posts: 3532
Joined: 27/09/2014 16:19

#439 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by razonoda »

razonoda wrote:http://www.avaz.ba/clanak/177532/sokant ... a-u-evropi

Uhvate vanzemaljci : njemca,japanca i bosanca , da vide sta im ima u glavama :?:
Otvore japanca........ :-)
Otvore njemca........ :-)
Otvore bosanca... :shock: :? jedna zica. Kako samo zica, sta ce mu. Kaze jedan od njih ---hajmo presjec, da vidimo sta ce se desiti.
IIIIII presjeku zicu --bosancu otpadnu usi. :wink:
:pijani: samo za -simpaticno drustvo u cosku-- :babinsin:
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#440 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Ridjobrki »

Lako se sa Bosancima zajebavat' - pustiš KOS-ovca, prihvatiš ga k'o najrođenijeg, daš mu sve i on te još zajebava na kraju. :)
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#441 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by GeeTnT »

Ridjobrki wrote:Lako se sa Bosancima zajebavat' - pustiš KOS-ovca, prihvatiš ga k'o najrođenijeg, daš mu sve i on te još zajebava na kraju. :)
Mali je... al je "tehničar".
razonoda
Posts: 3532
Joined: 27/09/2014 16:19

#442 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by razonoda »

:napoleon: Nije li cudno da Fahro -poslanik u DN, prima amb. Rumunije. Po meni--to nije isti nivo . :?:
Dzematlija
Posts: 602
Joined: 29/04/2015 12:06

#443 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Dzematlija »

Jel se to fakat Fahro od Šćepan Polja oženio?
User avatar
Danguba
Posts: 15864
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#444 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Danguba »

Je li istina da Scepan moli da se snekim sastane. :lol:
bumerangss
Posts: 5610
Joined: 12/01/2015 16:47

#445 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by bumerangss »

Ima li jos iko da nije dobio onoh obecanih 50KM od izbora zaradjenih kao posmatrac ispred SBBa ili sam ja jedini koga su zaboravili tj izradili?
Innovation
Posts: 4229
Joined: 23/03/2011 11:58

#446 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Innovation »

INCIDENT TOKOM POSJETE ERDOGANA Evo šta je turskom studentu uradilo obezbjeđenje pred Carevom džamijom! - See more at: http://www.avaz.ba/clanak/178794/incide ... 8RcNc.dpuf
Sta je OBEZBJEDJENJE trebalo uraditi? :roll:
budza
Posts: 1130
Joined: 21/11/2013 23:40

#447 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by budza »

je li fakrao osudio danasnje antidrzavne ispade ahbaba mu milorada?
User avatar
Danguba
Posts: 15864
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#448 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by Danguba »

Scepan je obican lesinar. :D
User avatar
pumica
Posts: 1077
Joined: 30/05/2014 14:36

#449 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by pumica »

bumerangss wrote:Ima li jos iko da nije dobio onoh obecanih 50KM od izbora zaradjenih kao posmatrac ispred SBBa ili sam ja jedini koga su zaboravili tj izradili?
Vjerujem da mozete osnovati udruzenje.
:roll:
User avatar
pumica
Posts: 1077
Joined: 30/05/2014 14:36

#450 Re: Dnevni Avaz-SBB-Fahrudin Radoncic ALL ABOUT

Post by pumica »

2010. ...
Radončić s krvavim parama ulazi u Tuzlu

Jan 27, 2010

Uspaničen zbog toga što se detalji njegovog kriminala ogromnih razmjera sve više razotkrivaju, prema pisanju dnevne novine San, Fahrudin Radončić, vlasnik ˝Avaza˝, na sve načine pokušava da sebe predstavi ˝uspješnim biznismenom i neimarom˝. Sada najavljuje početak izgradnje ˝atraktivnog tržnog i stambeno-poslovnog centra u Tuzli na površini od 30.000 kvadratnih metara i kulom od šest spratova˝.

Ortaci i šefovi iz Beograda

Prema informacijama koje dolaze iz njegovog sarajevskog tornja, Radončić je obezbijedio krvave pare kojima će objekat u Tuzli izgraditi, a radi se o sumi od oko 50 miliona maraka. U najkraćem, ˝Avaz˝ je kupio lokaciju u Tuzli i dobio građevinsku dozvolu i njih će Radončić predati beogradskim ortacima i nalogodavcima Miroslavu Miškoviću i Vojinu Lazareviću. Suština je u tome da će formalno ˝Avaz˝ graditi objekat u Tuzli, a stvarni finansijeri i vlasnici su Mišković i Lazarević. Drugim riječima, oni će preko Radončića, kojem će isplatiti dosadašnje troškove, ekonomski okupirati Tuzlu i isisavati novac koji će završiti u Beogradu. Miroslav Mišković je odavno Radončićev ortak, pa su prije dvije godine u Sarajevu osnovali i zajedničku firmu ˝Prezident nekretnine˝. Inače, Mišković je bio jedan od glavnih stubova režima ratnog zločinca Slobodana Miloševića i potpredsjednik njegove vlade. Kasnije je u Beogradu otvorio svoju firmu ˝Delta˝, nastavio da radi kao finansijer Miloševića i tokom srpsko-crnogorske agresije na BiH enormno se obogatio. Radončić mu se ponudio, a Mišković je to prihvatio, pa su zajedno krenuli u drugu fazu ostvarenja Miloševićevog plana o okupaciji BiH, ovog puta ekonomskoj.

Finansijer ratnih zločinaca

Crnogorac Vojin Lazarević je stekao veliki novac švercajući naftu tokom rata, a uz saglasnost Slobodana Miloševića i Mile Đikanovića. On je bio i finansijer ratnih zločinaca Željka Ražnjatovića Arkana, Vojislava Šešelja i Radovana Kradžića, bio je i osnivač Narodne stranke u Crnoj Gori čiji su članovi počinili brojne ratne zločine u BiH, a danas je vlasnik beogradske firme ˝Rudnap˝koja se bavi prodajom struje. Lazarević je preko Radončića pokušao preuzeti sarajevski ˝Energoinvest˝, a on ga je povezaoi sa bivšim premijerom FBiH Nedžadom Brankovićem kako bi mu isposlovao da prodaje struju Elektroprivrede BiH. Dio svojih dobro razgranatih poslova u BiH on finasira preko jedne ruske banke koju je osnovao Milošević, a on je preuzeo 2001.godine. U beogradskim dobro obaviještenim krugovima može se čuti da su Radončića, Miškovića i Lazarevića povezali podzemlje, kriminal i srbijanske i crnogorske obavještajne službe. ˝Mišković i Lazarević su stekli ogroman novac na Miloševićevim zvjerstvima u BiH i s tim istim krvavim novcem oni preko Radončića ulaze u BiH. Milošević je vojnim putem htio okupirati BiH, a njih trojica to sada rade novcem stečenim ratnim zločinima˝, kažu u tim krugovima. I dok Radončić s tim i takvim novcem gradi zgrade i praktično ga pere, Tuzlak Ilija Jurišić, samo zbog toga što se usprotivio okupaciji BiH, trune u beogradskom zatvoru.
2015. ...
Delegat Kluba Bosnjaka u Domu naroda BiH, a zamalo bosnjacki clan Predsjednistva BiH.
Post Reply