Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#426 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

charrrmed wrote:Maja je dno dna i ispod toga! Nadam se da ce Ava pobjediti samo u inat njoj!
Dovoljno govori o vrijedjanju na nacionalnoj osnovi u reality-u Dvor a upravo je uvrijedila i Makedonku.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65947
Joined: 03/08/2010 19:04

#427 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

dobro se zakačiše blizanac i uroš
User avatar
Nivri
Posts: 439
Joined: 10/06/2012 20:10
Location: Land Of Freedom

#428 Re: Veliki Brat 2013

Post by Nivri »

trebaju ubaciti vendi da ugusi maju :lol: :lol:
User avatar
Casual's
Posts: 6722
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#429 Re: Veliki Brat 2013

Post by Casual's »

kakavdanakneiskustvu wrote:dobro se zakačiše blizanac i uroš
zaeban kaskader :lol:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65947
Joined: 03/08/2010 19:04

#430 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

i topić se kući krenuo spremati
Last edited by kakavdanakneiskustvu on 30/03/2013 22:41, edited 1 time in total.
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#431 Re: Veliki Brat 2013

Post by VenomousV »

kaskader je piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizda

oooo ubacite mene ili nekoga od forumasa maja bi se poklopila
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#432 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

Zalosno sta jedna osoba moze da ucini u par sati.
User avatar
vedra nebesa
Posts: 561
Joined: 19/03/2013 17:32
Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.

#433 Re: Veliki Brat 2013

Post by vedra nebesa »

Odustala sam od gledanja večeras, niti mogu slušati Avino naricanje niti kuju Maju.
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#434 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

Nakacila se na Avu, a starija od nje 12 godina. Msm halo, ohani malo matora vreco. :-) Ne znam je l' namjerno, al' Ava joj govori nesto u smislu, izaci cu ja, ja sam mladja, ti si starija (iz prikolice). Vjerujem da je ovo pogodilo. :lol:

Ona Ava nikako da napravi pravu stvar i pomnozi Urosa sa 0. :dance:

Koji primitivac. Imam osjecaj da bi udario i zensko u onom naletu ljutnje. Ni'e on dobar s mozgom nikako. :-)
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#435 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

dusa_raskopuša wrote:Nakacila se na Avu, a starija od nje 12 godina. Msm halo, ohani malo matora vreco. :-) Ne znam je l' namjerno, al' Ava joj govori nesto u smislu, izaci cu ja, ja sam mladja, ti si starija (iz prikolice). Vjerujem da je ovo pogodilo. :lol:

Ona Ava nikako da napravi pravu stvar i pomnozi Urosa sa 0. :dance:

Koji primitivac. Imam osjecaj da bi udario i zensko u onom naletu ljutnje. Ni'e on dobar s mozgom nikako. :-)
Skoro pa joj majka moze biti a ponasa se onako, nevjerovatno koja primitivnost. I Uros je isti, a Ava je jos jednom pokazala koliko je glupa jer je presla preko svega ovoga sto je Uros o njoj govorio.
mali_balon
Posts: 14559
Joined: 12/09/2012 09:57

#436 Re: Veliki Brat 2013

Post by mali_balon »

Maja je namazanaaaaaa uhhhh kako ih fino prca toje cudi, i treba ih prcati jer su glupi, umjesto da je ignorisu oni se upustaju s njom u rasprave. Mica je nju najbolje smirio :D , sad on rahat sa sorajom, gleda i smije se
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65947
Joined: 03/08/2010 19:04

#437 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

zar ne bi trebao uroš biti istjeran zbog ovih prijetnji i psovki?
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#438 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

Je li ovo Maja spava u onoj haljini u kojoj je usla u kucu i sa full sminkom :shock:

Milica defiitivno treba ubaciti ubrzo u kucu, jedino je on moze spusiti na zemlju.
User avatar
vedra nebesa
Posts: 561
Joined: 19/03/2013 17:32
Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.

#439 Re: Veliki Brat 2013

Post by vedra nebesa »

Miliću, na tebe je red!
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#440 Re: Veliki Brat 2013

Post by Iker C »

Čovjek psuje majku fracusku? Zar to nije uvreda na nacionalnoj osnovi i govor mržnje? :-)
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65947
Joined: 03/08/2010 19:04

#441 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

vedra nebesa wrote:Miliću, na tebe je red!



da imamo i mi jednog bosanca
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65947
Joined: 03/08/2010 19:04

#442 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

Iker C wrote:Čovjek psuje majku fracusku? Zar to nije uvreda na nacionalnoj osnovi i govor mržnje? :-)


zar ne bi trebao biti istjeran ili na neki drugi način kažnjen?
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#443 Re: Veliki Brat 2013

Post by VenomousV »

maja spava sa odvratnim ofirnim ekstenzijama, fejk trepavicama i ful sminkom

i onda ona nesto prica o higijeni :-)
User avatar
Đinajlu
Posts: 460
Joined: 24/05/2012 02:38
Location: Marijan's left nut

#444 Re: Veliki Brat 2013

Post by Đinajlu »

kakavdanakneiskustvu wrote:dobro se zakačiše blizanac i uroš
Ima l' snimak?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65947
Joined: 03/08/2010 19:04

#445 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

Đinajlu wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:dobro se zakačiše blizanac i uroš
Ima l' snimak?



ne znam,bilo je na obn pa na b92
User avatar
vedra nebesa
Posts: 561
Joined: 19/03/2013 17:32
Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.

#446 Re: Veliki Brat 2013

Post by vedra nebesa »

kakavdanakneiskustvu wrote:
vedra nebesa wrote:Miliću, na tebe je red!



da imamo i mi jednog bosanca
I Milić je prije bio grozan u VB, svađao se i vrijeđao, provocirao koga god je mogao, a sve pravdao činjenicom da je VB show i da ne smije biti dosadno. Ali kad sam vidjela ove spodobe, Milić je nježni cvjetić.
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#447 Re: Veliki Brat 2013

Post by Iker C »

Blizanac vidi se da je odrastao u Francuskoj, recimo da je bilo kojem prosječnom Balkancu psovao mater nebi se ono onako završilo.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65947
Joined: 03/08/2010 19:04

#448 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

Iker C wrote:Blizanac vidi se da je odrastao u Francuskoj, recimo da je bilo kojem prosječnom Balkancu psovao mater nebi se ono onako završilo.


jebo ovo ako uroš ne bude kažnjen,sad i avi psuje
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65947
Joined: 03/08/2010 19:04

#449 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

bože sačuvaj,jadan petruči sa ovim budalama u kombiju
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#450 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

Naime, kaskader Uroše Ćertić, sinoć je na najgori način izvređao starletu iz Hrvatske. "Da si mi ćerka ubio bi te budalo jedna, nalupao bih ti šamare tamo u Zadru ili Splitu." Nakon čega se šokirana Ava samo okrenula i promenila položaj ležanja.

"Šta ćeš sad da mi okreneš noge? Sa tom dvojom diplomom možeš dupe da obrišeš, trebalo bi da ti je mozak u prvom planu a ne bradavice!"





:roll:
Locked