Dovoljno govori o vrijedjanju na nacionalnoj osnovi u reality-u Dvor a upravo je uvrijedila i Makedonku.charrrmed wrote:Maja je dno dna i ispod toga! Nadam se da ce Ava pobjediti samo u inat njoj!
Veliki Brat 2013
Moderator: anex
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#426 Re: Veliki Brat 2013
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65947
- Joined: 03/08/2010 19:04
#427 Re: Veliki Brat 2013
dobro se zakačiše blizanac i uroš
- Nivri
- Posts: 439
- Joined: 10/06/2012 20:10
- Location: Land Of Freedom
#428 Re: Veliki Brat 2013
trebaju ubaciti vendi da ugusi maju

- Casual's
- Posts: 6722
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#429 Re: Veliki Brat 2013
zaeban kaskaderkakavdanakneiskustvu wrote:dobro se zakačiše blizanac i uroš
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65947
- Joined: 03/08/2010 19:04
#430 Re: Veliki Brat 2013
i topić se kući krenuo spremati
Last edited by kakavdanakneiskustvu on 30/03/2013 22:41, edited 1 time in total.
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#431 Re: Veliki Brat 2013
kaskader je piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizda
oooo ubacite mene ili nekoga od forumasa maja bi se poklopila
oooo ubacite mene ili nekoga od forumasa maja bi se poklopila
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#432 Re: Veliki Brat 2013
Zalosno sta jedna osoba moze da ucini u par sati.
- vedra nebesa
- Posts: 561
- Joined: 19/03/2013 17:32
- Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.
#433 Re: Veliki Brat 2013
Odustala sam od gledanja večeras, niti mogu slušati Avino naricanje niti kuju Maju.
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#434 Re: Veliki Brat 2013
Nakacila se na Avu, a starija od nje 12 godina. Msm halo, ohani malo matora vreco.
Ne znam je l' namjerno, al' Ava joj govori nesto u smislu, izaci cu ja, ja sam mladja, ti si starija (iz prikolice). Vjerujem da je ovo pogodilo.
Ona Ava nikako da napravi pravu stvar i pomnozi Urosa sa 0.
Koji primitivac. Imam osjecaj da bi udario i zensko u onom naletu ljutnje. Ni'e on dobar s mozgom nikako.
Ona Ava nikako da napravi pravu stvar i pomnozi Urosa sa 0.
Koji primitivac. Imam osjecaj da bi udario i zensko u onom naletu ljutnje. Ni'e on dobar s mozgom nikako.
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#435 Re: Veliki Brat 2013
Skoro pa joj majka moze biti a ponasa se onako, nevjerovatno koja primitivnost. I Uros je isti, a Ava je jos jednom pokazala koliko je glupa jer je presla preko svega ovoga sto je Uros o njoj govorio.dusa_raskopuša wrote:Nakacila se na Avu, a starija od nje 12 godina. Msm halo, ohani malo matora vreco.Ne znam je l' namjerno, al' Ava joj govori nesto u smislu, izaci cu ja, ja sam mladja, ti si starija (iz prikolice). Vjerujem da je ovo pogodilo.
![]()
Ona Ava nikako da napravi pravu stvar i pomnozi Urosa sa 0.
Koji primitivac. Imam osjecaj da bi udario i zensko u onom naletu ljutnje. Ni'e on dobar s mozgom nikako.
-
mali_balon
- Posts: 14559
- Joined: 12/09/2012 09:57
#436 Re: Veliki Brat 2013
Maja je namazanaaaaaa uhhhh kako ih fino prca toje cudi, i treba ih prcati jer su glupi, umjesto da je ignorisu oni se upustaju s njom u rasprave. Mica je nju najbolje smirio
, sad on rahat sa sorajom, gleda i smije se
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65947
- Joined: 03/08/2010 19:04
#437 Re: Veliki Brat 2013
zar ne bi trebao uroš biti istjeran zbog ovih prijetnji i psovki?
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#438 Re: Veliki Brat 2013
Je li ovo Maja spava u onoj haljini u kojoj je usla u kucu i sa full sminkom
Milica defiitivno treba ubaciti ubrzo u kucu, jedino je on moze spusiti na zemlju.
Milica defiitivno treba ubaciti ubrzo u kucu, jedino je on moze spusiti na zemlju.
- vedra nebesa
- Posts: 561
- Joined: 19/03/2013 17:32
- Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.
#439 Re: Veliki Brat 2013
Miliću, na tebe je red!
-
Iker C
- Posts: 3006
- Joined: 04/07/2010 11:48
#440 Re: Veliki Brat 2013
Čovjek psuje majku fracusku? Zar to nije uvreda na nacionalnoj osnovi i govor mržnje? 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65947
- Joined: 03/08/2010 19:04
#441 Re: Veliki Brat 2013
vedra nebesa wrote:Miliću, na tebe je red!
da imamo i mi jednog bosanca
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65947
- Joined: 03/08/2010 19:04
#442 Re: Veliki Brat 2013
Iker C wrote:Čovjek psuje majku fracusku? Zar to nije uvreda na nacionalnoj osnovi i govor mržnje?
zar ne bi trebao biti istjeran ili na neki drugi način kažnjen?
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#443 Re: Veliki Brat 2013
maja spava sa odvratnim ofirnim ekstenzijama, fejk trepavicama i ful sminkom
i onda ona nesto prica o higijeni
i onda ona nesto prica o higijeni
- Đinajlu
- Posts: 460
- Joined: 24/05/2012 02:38
- Location: Marijan's left nut
#444 Re: Veliki Brat 2013
Ima l' snimak?kakavdanakneiskustvu wrote:dobro se zakačiše blizanac i uroš
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65947
- Joined: 03/08/2010 19:04
#445 Re: Veliki Brat 2013
Đinajlu wrote:Ima l' snimak?kakavdanakneiskustvu wrote:dobro se zakačiše blizanac i uroš
ne znam,bilo je na obn pa na b92
- vedra nebesa
- Posts: 561
- Joined: 19/03/2013 17:32
- Location: Bože, sačuvaj me od budala. Pametni me ionako zaobiđu.
#446 Re: Veliki Brat 2013
I Milić je prije bio grozan u VB, svađao se i vrijeđao, provocirao koga god je mogao, a sve pravdao činjenicom da je VB show i da ne smije biti dosadno. Ali kad sam vidjela ove spodobe, Milić je nježni cvjetić.kakavdanakneiskustvu wrote:vedra nebesa wrote:Miliću, na tebe je red!
da imamo i mi jednog bosanca
-
Iker C
- Posts: 3006
- Joined: 04/07/2010 11:48
#447 Re: Veliki Brat 2013
Blizanac vidi se da je odrastao u Francuskoj, recimo da je bilo kojem prosječnom Balkancu psovao mater nebi se ono onako završilo.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65947
- Joined: 03/08/2010 19:04
#448 Re: Veliki Brat 2013
Iker C wrote:Blizanac vidi se da je odrastao u Francuskoj, recimo da je bilo kojem prosječnom Balkancu psovao mater nebi se ono onako završilo.
jebo ovo ako uroš ne bude kažnjen,sad i avi psuje
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65947
- Joined: 03/08/2010 19:04
#449 Re: Veliki Brat 2013
bože sačuvaj,jadan petruči sa ovim budalama u kombiju
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#450 Re: Veliki Brat 2013
Naime, kaskader Uroše Ćertić, sinoć je na najgori način izvređao starletu iz Hrvatske. "Da si mi ćerka ubio bi te budalo jedna, nalupao bih ti šamare tamo u Zadru ili Splitu." Nakon čega se šokirana Ava samo okrenula i promenila položaj ležanja.
"Šta ćeš sad da mi okreneš noge? Sa tom dvojom diplomom možeš dupe da obrišeš, trebalo bi da ti je mozak u prvom planu a ne bradavice!"

"Šta ćeš sad da mi okreneš noge? Sa tom dvojom diplomom možeš dupe da obrišeš, trebalo bi da ti je mozak u prvom planu a ne bradavice!"
