Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
duh_sa_sjekirom wrote:[
Nema potrebe da raspravu prebacamo na lični nivo. Imaš svoje mišljenje a ja svoje. Kapak!
pa koliko mu se diviš mogo bi ga i kući povesti. poklopac!
Slaganje sa nečijim mišljenjem ili komentarom nije nikakav znak divljenja.
Jednostavno, čovjek se ne bavi tvojom ličnošću ni tvojim fizičkim atributima a ti uporno potežeš priču tipa "vidi mu glave", iako nemaš blage veze s kim diskutuješ, a to je znak nedoraslosti.
Last edited by duh_sa_sjekirom on 22/04/2015 15:24, edited 1 time in total.
duh_sa_sjekirom wrote:[
Nema potrebe da raspravu prebacamo na lični nivo. Imaš svoje mišljenje a ja svoje. Kapak!
pa koliko mu se diviš mogo bi ga i kući povesti. poklopac!
Slaganje sa nečijim mišljenjem ili komentarom nije nikakav znak divljenja.
Jednostavno, čovjek se ne bavi tvojom ličnošću ni tvojim fizičkim atributima a ti uporno potežeš priču tipa "vidi mu glave". Ko je tu superioran a ko inferioran, jasno je.
hizo ramidovic wrote:
bogami, i ti i ovaj milenko ste mi suhveli...ti mi se nesto puno bavis analizom muskih tijela...
ma haj to, nego ti spominješ ove neke specifične organe, a duh skače od radosti.
možda je i do mene, ali to nisu čista posla.
cuj haj to? pa ti si nesretnice poceo prvi sa analizom i opisom tudjih ramena, muda, guzova itd.
tema je sm-ol abaut a ti se bavis mojim mudima i ramenima...mislim, bas je onako degutantno, i drugi ti to govore
jaraniko, postujem ja tvoj izbor ali ti ipak moram reci da produzis dalje...
hizo ramidovic wrote:
bogami, i ti i ovaj milenko ste mi suhveli...ti mi se nesto puno bavis analizom muskih tijela...
ma haj to, nego ti spominješ ove neke specifične organe, a duh skače od radosti.
možda je i do mene, ali to nisu čista posla.
cuj haj to? pa ti si nesretnice poceo prvi sa analizom i opisom tudjih ramena, muda, guzova itd.
tema je sm-ol abaut a ti se bavis mojim mudima i ramenima...mislim, bas je onako degutantno, i drugi ti to govore
jaraniko, postujem ja tvoj izbor ali ti ipak moram reci da produzis dalje...
e šefe mogao si malo bolje upratiti hronologiju analize.
generale, prije tog je bio post koji tretira predmetnu problematiku a na koji sam se ja nadovezao, a gle čuda, nije moj. Haj sad pažljivo to prelistaj.
stafi wrote:generale, prije tog je bio post koji tretira predmetnu problematiku a na koji sam se ja nadovezao, a gle čuda, nije moj. Haj sad pažljivo to prelistaj.
genijalac, govorimo o raspravi izmedju dva lica. mojim tjelesnim atributima si se poceo baviti ti dok mene tvoji ne zanimaju jer ocito nemamo iste sklonosti. kontas sad?
evo te ovaj milenko opet toplo podrzava...daje ti vjetar odzada..sumnjivo skroz...
haj sad pisat pa spavat.
stafi wrote:generale, prije tog je bio post koji tretira predmetnu problematiku a na koji sam se ja nadovezao, a gle čuda, nije moj. Haj sad pažljivo to prelistaj.
genijalac, govorimo o raspravi izmedju dva lica. mojim tjelesnim atributima si se poceo baviti ti dok mene tvoji ne zanimaju jer ocito nemamo iste sklonosti. kontas sad?
evo te ovaj milenko opet toplo podrzava...daje ti vjetar odzada..sumnjivo skroz...
haj sad pisat pa spavat.
sad malo vadione, ha?
Dobri moj Hizaga, ohani malo, jutro je pametnije. A i dosta si se isprovaljivao za danas.