Senaid Memić - ALL ABOUT

Post Reply
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 5422
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#426 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by duh_sa_sjekirom »

stafi wrote:
duh_sa_sjekirom wrote:[
Nema potrebe da raspravu prebacamo na lični nivo. Imaš svoje mišljenje a ja svoje. Kapak!
pa koliko mu se diviš mogo bi ga i kući povesti. poklopac!
Slaganje sa nečijim mišljenjem ili komentarom nije nikakav znak divljenja.
Jednostavno, čovjek se ne bavi tvojom ličnošću ni tvojim fizičkim atributima a ti uporno potežeš priču tipa "vidi mu glave", iako nemaš blage veze s kim diskutuješ, a to je znak nedoraslosti.
Last edited by duh_sa_sjekirom on 22/04/2015 15:24, edited 1 time in total.
stafi
Posts: 584
Joined: 25/01/2015 16:13
Location: Ni na nebu, ni na zemlji.

#427 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by stafi »

duh_sa_sjekirom wrote:
stafi wrote:
duh_sa_sjekirom wrote:[
Nema potrebe da raspravu prebacamo na lični nivo. Imaš svoje mišljenje a ja svoje. Kapak!
pa koliko mu se diviš mogo bi ga i kući povesti. poklopac!
Slaganje sa nečijim mišljenjem ili komentarom nije nikakav znak divljenja.
Jednostavno, čovjek se ne bavi tvojom ličnošću ni tvojim fizičkim atributima a ti uporno potežeš priču tipa "vidi mu glave". Ko je tu superioran a ko inferioran, jasno je.
sad ste mi sumnjivi vas dvojica.
User avatar
fidoremilienko
Posts: 9626
Joined: 17/08/2010 10:34
Location: You are here!

#428 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by fidoremilienko »

Ma vidiš da je lik malo udaren u vugla, ovaj hizo :D Cijelo vrijeme piše kao nepismen, a onda se propismeni. :lol:
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 5422
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#429 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by duh_sa_sjekirom »

stafi wrote:

sad ste mi sumnjivi vas dvojica.
:lol:
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#430 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by hizo ramidovic »

fidoremilienko wrote:Ma vidiš da je lik malo udaren u vugla, ovaj hizo :D Cijelo vrijeme piše kao nepismen, a onda se propismeni. :lol:
jes, jes, udara ti on dobro...
stafi
Posts: 584
Joined: 25/01/2015 16:13
Location: Ni na nebu, ni na zemlji.

#431 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by stafi »

fidoremilienko wrote:Ma vidiš da je lik malo udaren u vugla, ovaj hizo :D Cijelo vrijeme piše kao nepismen, a onda se propismeni. :lol:
a i to propismenjivanje je upitno.
User avatar
fidoremilienko
Posts: 9626
Joined: 17/08/2010 10:34
Location: You are here!

#432 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by fidoremilienko »

stafi wrote:
fidoremilienko wrote:Ma vidiš da je lik malo udaren u vugla, ovaj hizo :D Cijelo vrijeme piše kao nepismen, a onda se propismeni. :lol:
a i to propismenjivanje je upitno.
Upitno je kod njega sve. :D
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#433 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by hizo ramidovic »

stafi wrote:
fidoremilienko wrote:Ma vidiš da je lik malo udaren u vugla, ovaj hizo :D Cijelo vrijeme piše kao nepismen, a onda se propismeni. :lol:
a i to propismenjivanje je upitno.
takoje, jednom ne pismen-uvjek ne pismen
stafi
Posts: 584
Joined: 25/01/2015 16:13
Location: Ni na nebu, ni na zemlji.

#434 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by stafi »

fidoremilienko wrote:
stafi wrote:
fidoremilienko wrote:Ma vidiš da je lik malo udaren u vugla, ovaj hizo :D Cijelo vrijeme piše kao nepismen, a onda se propismeni. :lol:
a i to propismenjivanje je upitno.
Upitno je kod njega sve. :D
jedino ovaj duh sa sjekirom nije upitan, ide uz njega ko šipka uz bubanj.
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#435 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by hizo ramidovic »

fidoremilienko wrote:
stafi wrote:
fidoremilienko wrote:Ma vidiš da je lik malo udaren u vugla, ovaj hizo :D Cijelo vrijeme piše kao nepismen, a onda se propismeni. :lol:
a i to propismenjivanje je upitno.
Upitno je kod njega sve. :D
...osim plate
stafi
Posts: 584
Joined: 25/01/2015 16:13
Location: Ni na nebu, ni na zemlji.

#436 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by stafi »

hizo ramidovic wrote:
stafi wrote:
fidoremilienko wrote:Ma vidiš da je lik malo udaren u vugla, ovaj hizo :D Cijelo vrijeme piše kao nepismen, a onda se propismeni. :lol:
a i to propismenjivanje je upitno.
takoje, jednom ne pismen-uvjek ne pismen
dobri moj hizaga, a ko ti je ovaj duh, to ti pajdo neki?
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#437 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by hizo ramidovic »

stafi wrote:
dobri moj hizaga, a ko ti je ovaj duh, to ti pajdo neki?
pitaj covijeka
stafi
Posts: 584
Joined: 25/01/2015 16:13
Location: Ni na nebu, ni na zemlji.

#438 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by stafi »

hizo ramidovic wrote:
stafi wrote:
dobri moj hizaga, a ko ti je ovaj duh, to ti pajdo neki?
pitaj covijeka
sumnjivi ste mi nekako
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#439 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by hizo ramidovic »

stafi wrote:
hizo ramidovic wrote:
stafi wrote:
dobri moj hizaga, a ko ti je ovaj duh, to ti pajdo neki?
pitaj covijeka
sumnjivi ste mi nekako
bogami, i ti i ovaj milenko ste mi suhveli...ti mi se nesto puno bavis analizom muskih tijela...
stafi
Posts: 584
Joined: 25/01/2015 16:13
Location: Ni na nebu, ni na zemlji.

#440 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by stafi »

hizo ramidovic wrote: bogami, i ti i ovaj milenko ste mi suhveli...ti mi se nesto puno bavis analizom muskih tijela...
ma haj to, nego ti spominješ ove neke specifične organe, a duh skače od radosti.

možda je i do mene, ali to nisu čista posla.
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#441 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by hizo ramidovic »

stafi wrote:
hizo ramidovic wrote: bogami, i ti i ovaj milenko ste mi suhveli...ti mi se nesto puno bavis analizom muskih tijela...
ma haj to, nego ti spominješ ove neke specifične organe, a duh skače od radosti.

možda je i do mene, ali to nisu čista posla.
cuj haj to? pa ti si nesretnice poceo prvi sa analizom i opisom tudjih ramena, muda, guzova itd.
tema je sm-ol abaut a ti se bavis mojim mudima i ramenima...mislim, bas je onako degutantno, i drugi ti to govore
jaraniko, postujem ja tvoj izbor ali ti ipak moram reci da produzis dalje...
stafi
Posts: 584
Joined: 25/01/2015 16:13
Location: Ni na nebu, ni na zemlji.

#442 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by stafi »

hizo ramidovic wrote:
stafi wrote:
hizo ramidovic wrote: bogami, i ti i ovaj milenko ste mi suhveli...ti mi se nesto puno bavis analizom muskih tijela...
ma haj to, nego ti spominješ ove neke specifične organe, a duh skače od radosti.

možda je i do mene, ali to nisu čista posla.
cuj haj to? pa ti si nesretnice poceo prvi sa analizom i opisom tudjih ramena, muda, guzova itd.
tema je sm-ol abaut a ti se bavis mojim mudima i ramenima...mislim, bas je onako degutantno, i drugi ti to govore
jaraniko, postujem ja tvoj izbor ali ti ipak moram reci da produzis dalje...
e šefe mogao si malo bolje upratiti hronologiju analize.
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#443 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by hizo ramidovic »

stafi wrote: e šefe mogao si malo bolje upratiti hronologiju analize.
ajde?
sto se bola provaljujes bezze... kao da se tesko vratiti par stranica natrag,,,
nekad je sutnja zaista zlato.
haj vozdra
stafi
Posts: 584
Joined: 25/01/2015 16:13
Location: Ni na nebu, ni na zemlji.

#444 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by stafi »

hizo ramidovic wrote:
stafi wrote: e šefe mogao si malo bolje upratiti hronologiju analize.
ajde?
sto se bola provaljujes bezze... kao da se tesko vratiti par stranica natrag,,,
nekad je sutnja zaista zlato.
haj vozdra

pa vrati se junače. Ako je sutnja zlato ti si onda puki siroma'.

Poselami ako ko uspita.
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#445 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by hizo ramidovic »

stafi wrote:
pa vrati se junače. Ako je sutnja zlato ti si onda puki siroma'.

Poselami ako ko uspita.
mislim, kad me vec vuces za prste, evo nesretnice kako si poceo:
stafi wrote:
a ko zna, možda je uzak u ramenima a širok u guzovima, i još k tomu i ovo zadnje mu malehno.

Image
i ono se naslo da nekome kaze da se vrati...haj sad razligu i knjigu u ruke...
stafi
Posts: 584
Joined: 25/01/2015 16:13
Location: Ni na nebu, ni na zemlji.

#446 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by stafi »

generale, prije tog je bio post koji tretira predmetnu problematiku a na koji sam se ja nadovezao, a gle čuda, nije moj. Haj sad pažljivo to prelistaj.
User avatar
fidoremilienko
Posts: 9626
Joined: 17/08/2010 10:34
Location: You are here!

#447 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by fidoremilienko »

hizo djeca ti se smiju. :D
stafi
Posts: 584
Joined: 25/01/2015 16:13
Location: Ni na nebu, ni na zemlji.

#448 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by stafi »

puko hizaga ko livada. :D
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#449 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by hizo ramidovic »

stafi wrote:generale, prije tog je bio post koji tretira predmetnu problematiku a na koji sam se ja nadovezao, a gle čuda, nije moj. Haj sad pažljivo to prelistaj.
genijalac, govorimo o raspravi izmedju dva lica. mojim tjelesnim atributima si se poceo baviti ti dok mene tvoji ne zanimaju jer ocito nemamo iste sklonosti. kontas sad?
evo te ovaj milenko opet toplo podrzava...daje ti vjetar odzada..sumnjivo skroz...
haj sad pisat pa spavat.
stafi
Posts: 584
Joined: 25/01/2015 16:13
Location: Ni na nebu, ni na zemlji.

#450 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by stafi »

hizo ramidovic wrote:
stafi wrote:generale, prije tog je bio post koji tretira predmetnu problematiku a na koji sam se ja nadovezao, a gle čuda, nije moj. Haj sad pažljivo to prelistaj.
genijalac, govorimo o raspravi izmedju dva lica. mojim tjelesnim atributima si se poceo baviti ti dok mene tvoji ne zanimaju jer ocito nemamo iste sklonosti. kontas sad?
evo te ovaj milenko opet toplo podrzava...daje ti vjetar odzada..sumnjivo skroz...
haj sad pisat pa spavat.
sad malo vadione, ha?

Dobri moj Hizaga, ohani malo, jutro je pametnije. A i dosta si se isprovaljivao za danas.
Post Reply