Jamal Murray has 92 points, 19 rebounds & 15 assists with 0 turnovers on 61-57-100 splits in Games 4 & 5 of this series.
NBA - National Basketball Association
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#42326 Re: NBA - National Basketball Association
- Diwan
- Posts: 6546
- Joined: 12/11/2005 00:59
- Location: Transcendencija
#42327 Re: NBA - National Basketball Association
Fali ljudima realnosti u svemu. Percepcija k'o klada u većine.
Last edited by Diwan on 26/08/2020 08:30, edited 1 time in total.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#42328 Re: NBA - National Basketball Association
Malo je dvije klase. Bar 5.
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#42329 Re: NBA - National Basketball Association
i onda priča sjo zabio 30, sjo zabio 40...a poeni u inflaciji k'o slobini dinari
- spree
- Posts: 8674
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#42330 Re: NBA - National Basketball Association
stokholmski sindrom na djelu. ja bas i ne vidim da neko govori da je nurkic bolji. haj dajte te postove. bitno je sebi dati opravdanje da se jokica uzdize. jokic je top igrac u napadu. nesvakidašnji inteligentni big man sa fantasticnim osjecajem za prostor. realno je u tom segmentu bolji od nurkica, ali i nurk ima dosta asistencija i postaje sve bolji u tome. na strani odbrane nema uopste poređenja, nurk je puno bolji. svakako su oni razliciti tipovi centara, ali nisam siguran da bi svaka ekipa uzela jokica prije nurkica. recimo u portlandu sa jokicem bi to bio raspasoj, a sigurno bi mu se smanjio i usage rate, pa ni brojke ovakve ne bi imao.
Last edited by spree on 26/08/2020 09:38, edited 1 time in total.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#42331 Re: NBA - National Basketball Association
-
Concord
- Posts: 956
- Joined: 14/12/2017 15:51
#42332 Re: NBA - National Basketball Association
Ide noga direkt na zlgob:
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#42333 Re: NBA - National Basketball Association
uzrok je jedan, zabranjeno igranje odbrane na perimetru, pa prodor ide prelako i prelako se dolazi i do otvorenog šuta. naravno, jesu se igrači prilagodili i više radili na šutu. ali za mene lično je balans igre pokvaren i previše trpe ostali segmenti.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#42334 Re: NBA - National Basketball Association
Ma jbt ono se baš ne da gledati, isto u nekoj zoni, ali u napadu...svi se poredaju na liniju za 3 poena i šalju loptu okolo, nikog pod košem, je li se nekom otvorio promil prostora, odmah je ispali

-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66016
- Joined: 03/08/2010 19:04
#42335 Re: NBA - National Basketball Association
nisam vidio na ovom forumu takve postove ali jesam na ss. ba forumu znao procitati da je nurkić bolji od jokića,i to sad u nastavku sezone kad je nurkić odigrao par izuzetnih tekmispree wrote: ↑26/08/2020 09:30 stokholmski sindrom na djelu. ja bas i ne vidim da neko govori da je nurkic bolji. haj dajte te postove. bitno je sebi dati opravdanje da se jokica uzdize. jokic je top igrac u napadu. nesvakidašnji inteligentni big man sa fantasticnim osjecajem za prostor. realno je u tom segmentu bolji od nurkica, ali i nurk ima dosta asistencija i postaje sve bolji u tome. na strani odbrane nema uopste poređenja, nurk je puno bolji. svakako su oni razliciti tipovi centara, ali nisam siguran da bi svaka ekipa uzela jokica prije nurkica. recimo u portlandu sa jokicem bi to bio raspasoj, a sigurno bi mu se smanjio i usage rate, pa ni brojke ovakve ne bi imao.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66016
- Joined: 03/08/2010 19:04
#42336 Re: NBA - National Basketball Association
hardenu nekad ne treba ni promil prostora da šutne sa 9 metara,a prethodno 20 ekundi napada lopta iskljucivo u njegovom posjeduTomahawk11 wrote: ↑26/08/2020 09:43 Ma jbt ono se baš ne da gledati, isto u nekoj zoni, ali u napadu...svi se poredaju na liniju za 3 poena i šalju loptu okolo, nikog pod košem, je li se nekom otvorio promil prostora, odmah je ispali :lol: :roll:
-
moke_31
- Posts: 1985
- Joined: 18/05/2011 14:54
#42337 Re: NBA - National Basketball Association
Jokara ispuho ko dušica, nije on igrač za playoffa, prespor i kad odbrane malo stisnu gotovo. Izvlače ga osjećaj za asistencije i mehka ruka pa ubode nešto.
Murray im izvuče dvije utakmice na čisto ludilo
Murray im izvuče dvije utakmice na čisto ludilo
-
Concord
- Posts: 956
- Joined: 14/12/2017 15:51
#42338 Re: NBA - National Basketball Association
Odvratna kosarka i odvratno za gledati, volim kad ih neko razbuca vise nego pare. Milione su ulozili u tu analizu suta za 3, koristili machine learning, vlasnik Rocketsa se hvalio na sva usta, ali broj osvojenih titula je i dalje 0.kakavdanakneiskustvu wrote: ↑26/08/2020 11:02hardenu nekad ne treba ni promil prostora da šutne sa 9 metara,a prethodno 20 ekundi napada lopta iskljucivo u njegovom posjeduTomahawk11 wrote: ↑26/08/2020 09:43 Ma jbt ono se baš ne da gledati, isto u nekoj zoni, ali u napadu...svi se poredaju na liniju za 3 poena i šalju loptu okolo, nikog pod košem, je li se nekom otvorio promil prostora, odmah je ispali![]()
![]()
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66016
- Joined: 03/08/2010 19:04
#42339 Re: NBA - National Basketball Association
i ostaće na 0 titula sa tom košarkom,ove sezone očito ne osvajaju čim ne mogu da lako prodju thundere,neće iduće sezone sa tuckerom u 37. godini na centru nešto osvojiti,neozbiljno poimanje košarkeConcord wrote: ↑26/08/2020 11:15Odvratna kosarka i odvratno za gledati, volim kad ih neko razbuca vise nego pare. Milione su ulozili u tu analizu suta za 3, koristili machine learning, vlasnik Rocketsa se hvalio na sva usta, ali broj osvojenih titula je i dalje 0.kakavdanakneiskustvu wrote: ↑26/08/2020 11:02hardenu nekad ne treba ni promil prostora da šutne sa 9 metara,a prethodno 20 ekundi napada lopta iskljucivo u njegovom posjeduTomahawk11 wrote: ↑26/08/2020 09:43 Ma jbt ono se baš ne da gledati, isto u nekoj zoni, ali u napadu...svi se poredaju na liniju za 3 poena i šalju loptu okolo, nikog pod košem, je li se nekom otvorio promil prostora, odmah je ispali :lol: :roll:
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#42340 Re: NBA - National Basketball Association
Nisam ni povrijedio prst kojim vrata otvaram pa je patnja bila.Velkoski wrote: ↑26/08/2020 01:2490minut wrote: ↑25/08/2020 15:59 Molim vas nemojte pricati da su zatvorili Dejma, Dejm igra povrijeđen suzbio je covjek prst koji mu je natekao istu sekundu.
Identicna stvar mi se desila prije par mjeseci i kad moraš šutirati kao on gotov si nemaš šansu, tacnije impresioniran sam da je uopšte pogađao bio.
Ja bi prvi pisao da je choker i slicno kao 2018 šteta stvarno baš šteta Lakersi su bili spremni da ih se uzme.
Pa nije povrijedio prst na šuterskoj ruci![]()
A znamo i jednog košarkaša koji je trpao i sa slomljenim![]()
Sinoc pogodim one mlade Realove ne znam ni sam kako prođe Zvezda, Klipersi i snimak upalim na Denver imao još njih kako odmice utakmica samo zaostatak na kraju mi pun kurac bude prebacim na sam kraj kad minutu prije kraja 10 razlike.
A morali su dobiti realno kvota bi 2,40 baš puno.
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#42341 Re: NBA - National Basketball Association
Sigurno da bi ga uzeli prije Nurkica, al' produkcija u vidu prstena bi bila ista niti jedan ne mogu primirisati.spree wrote: ↑26/08/2020 09:30 stokholmski sindrom na djelu. ja bas i ne vidim da neko govori da je nurkic bolji. haj dajte te postove. bitno je sebi dati opravdanje da se jokica uzdize. jokic je top igrac u napadu. nesvakidašnji inteligentni big man sa fantasticnim osjecajem za prostor. realno je u tom segmentu bolji od nurkica, ali i nurk ima dosta asistencija i postaje sve bolji u tome. na strani odbrane nema uopste poređenja, nurk je puno bolji. svakako su oni razliciti tipovi centara, ali nisam siguran da bi svaka ekipa uzela jokica prije nurkica. recimo u portlandu sa jokicem bi to bio raspasoj, a sigurno bi mu se smanjio i usage rate, pa ni brojke ovakve ne bi imao.
Imace Jokara bolje brojke na kraju i to je to osvojit nece ništa.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66016
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66016
- Joined: 03/08/2010 19:04
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#42344 Re: NBA - National Basketball Association
Koji debilizam
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
- spinel_
- Posts: 6633
- Joined: 15/11/2013 02:33
#42346 Re: NBA - National Basketball Association
Sve koje bojkotuju banovati iz lige
Ako onaj klaun ima muda to bi uradio
Ah, da ne smije ipak su crnacki zivoti u pitanju
Fuj
Ako onaj klaun ima muda to bi uradio
Ah, da ne smije ipak su crnacki zivoti u pitanju
Fuj
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
- spinel_
- Posts: 6633
- Joined: 15/11/2013 02:33
#42348 Re: NBA - National Basketball Association
Ranjavanje ovog lika
Trump zaprijetio protestantima u Wisconsinu: Šaljem saveznu policiju i nacionalnu gardu
http://www.klix.ba/clanak/200826163
Trump zaprijetio protestantima u Wisconsinu: Šaljem saveznu policiju i nacionalnu gardu
http://www.klix.ba/clanak/200826163
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#42349 Re: NBA - National Basketball Association
Crni kriminalac koji je upucan u ledja 7 puta nakon sto je odsetao od policije i krenuo u auto i pored naredbi da stane. U drzavi iz koje su bucksi.
Nece celavi klempo imati muda ni da dadne ovu tekmu orlandu.
Izgleda da ce sve tekme biti otkazane. Ko ih jebe. Treba pozvat bijelce da bojkotuju nba ako se ikad i vrati pa cemo vidjeti od cega ce ovaj jad dobijat milione po tekmi.
Nece celavi klempo imati muda ni da dadne ovu tekmu orlandu.
Izgleda da ce sve tekme biti otkazane. Ko ih jebe. Treba pozvat bijelce da bojkotuju nba ako se ikad i vrati pa cemo vidjeti od cega ce ovaj jad dobijat milione po tekmi.
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#42350 Re: NBA - National Basketball Association
Da li je to potvrđeno da je kriminalac?
Koliko se sjecam clanka bila su djeca u autu.
