La Liga Santander

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4226 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

channel10 wrote:
Tomahawk11 wrote:Ma sta jedno, 13 kopalja iznad :-)
Sad krecu bajke.
Haj zdravo :run:
Sta je, nisu sjele pive :D
Jasta nego su sjele, utakmica je bila odlicna :thumbup:
Al ne mogu pretjerivanja.
Messi je odlican igrac, ali kad vidim tu pricu milion puta ispricanu (cak i ovdje na forumu), onda stvarno :roll:
Istina je da cemo mi plakati (ne bukvalno) i za Ronaldom i za Messijem.
User avatar
animals
Posts: 21623
Joined: 19/04/2013 22:13

#4227 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by animals »

Realov napadacki trojac nula..
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4228 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Samprotivsviju wrote:Glupo vise i porediti Ronalda i Messija....covjek mu u njegovoj avliji ocitao lekciju
Jah....
http://www.flashscore.com/match/OKQjmlDj/#match-summary
User avatar
Better Man
Posts: 18741
Joined: 01/10/2006 20:10

#4229 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Better Man »

animals wrote:Realov napadacki trojac nula..
Benzema najlošiji ubjedljivo.
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#4230 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by north »

Tomahawk11 wrote:Ma sta jedno, 13 kopalja iznad :-)
Sad krecu bajke.
Haj zdravo :run:
Nećeš vjerovati, ali vise simpatišem Real.....ne mogu reći da navijam, jer smiješno je odavde navijati za klub koji nikad nisi gledao, mada neki tako misle, ali simpatisati je drugo...Ali pričajmo činjenicama, Messi je večeras ponovo imao šou, dva gola, drugi je baš odlika igrača koji je prevaga, na njemu crveni, opravdan..igrač utakmice bio ubjedljivo...
Samprotivsviju
Posts: 7046
Joined: 03/12/2011 13:10

#4231 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Samprotivsviju »

Tomahawk11 wrote:
Samprotivsviju wrote:Glupo vise i porediti Ronalda i Messija....covjek mu u njegovoj avliji ocitao lekciju
Jah....
http://www.flashscore.com/match/OKQjmlDj/#match-summary
Pa dobro zabio gol na Nou kampu, nazabijao ih se i Messi i to kakvih na Bernabeu, slalom kroz vise igraca Reala
Last edited by Samprotivsviju on 23/04/2017 22:57, edited 1 time in total.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4232 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

north wrote:
Tomahawk11 wrote:Ma sta jedno, 13 kopalja iznad :-)
Sad krecu bajke.
Haj zdravo :run:
Nećeš vjerovati, ali vise simpatišem Real.....ne mogu reći da navijam, jer smiješno je odavde navijati za klub koji nikad nisi gledao, mada neki tako misle, ali simpatisati je drugo...Ali pričajmo činjenicama, Messi je večeras ponovo imao šou, dva gola, drugi je baš odlika igrača koji je prevaga, na njemu crveni, opravdan..igrač utakmice bio ubjedljivo...
Sve stoji.
Hocemo li reci da Ronaldo nije igrac koji cesto donosi prevagu?
Ne zelim zapoceti novu raspravu CRvsMessi, stvarno. Valjda smo to prevazisli i prerasli.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4233 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Samprotivsviju wrote:
Tomahawk11 wrote:
Samprotivsviju wrote:Glupo vise i porediti Ronalda i Messija....covjek mu u njegovoj avliji ocitao lekciju
Jah....
http://www.flashscore.com/match/OKQjmlDj/#match-summary
Pa dobro zabio gol na Nou kampu, nazabijao ih se i Messi i to kakvih na Bernabeu, slalom kroz vise igraca Reala
Super sve, nazabijali su se i jedan i drugi i donosili odluke u Clasicima, finalima, za titule....
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#4234 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by channel10 »

Tomahawk11 wrote:
channel10 wrote:
Tomahawk11 wrote:Ma sta jedno, 13 kopalja iznad :-)
Sad krecu bajke.
Haj zdravo :run:
Sta je, nisu sjele pive :D
Jasta nego su sjele, utakmica je bila odlicna :thumbup:
Al ne mogu pretjerivanja.
Messi je odlican igrac, ali kad vidim tu pricu milion puta ispricanu (cak i ovdje na forumu), onda stvarno :roll:
Istina je da cemo mi plakati (ne bukvalno) i za Ronaldom i za Messijem.
Ma zezam se malo :thumbup: . Dobri su obojica, ali veceras je Messi bio bolji.

Svaka ti cast kad mozes mijesati Hell sa onim tamnim Leffe-om (cini mi se da je tamno). Ja tamno pivo ne volim ni vidjeti, a kamoli popiti.
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#4235 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by skenderija04 »

animals wrote:Zbog ovakvi tekmi se gleda nogomet..
Zidane je pokazao da nije trener..
Vidis, meni se bas veceras ucinio dobrim trenerom. Kako je rijesio 10X11 sa Jamesom je bilo za cestitku.Madrid bolji sa 10 igraca
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4236 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

channel10 wrote: Ma zezam se malo :thumbup: . Dobri su obojica, ali veceras je Messi bio bolji.

Svaka ti cast kad mozes mijesati Hell sa onim tamnim Leffe-om (cini mi se da je tamno). Ja tamno pivo ne volim ni vidjeti, a kamoli popiti.
Jeste, nema govora. Odavno nije ovako odigrao.
Hell je bio rezervni izbor :D
U zadnje vrijeme mi nekako najbolje lijezu tamna :thumbup:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4237 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

skenderija04 wrote:
animals wrote:Zbog ovakvi tekmi se gleda nogomet..
Zidane je pokazao da nije trener..
Vidis, meni se bas veceras ucinio dobrim trenerom. Kako je rijesio 10X11 sa Jamesom je bilo za cestitku.Madrid bolji sa 10 igraca
Imali su jos dvije prilike nakon izjednacenja.
Nije Zidane toliko los, ja mu najvise zamjeram Benzemu i ocito rovitog Balea.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4238 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Doduse, bio je jos jedan panj s druge strane.
Paca ne racunam :mrgreen:
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#4239 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by LSD »

Messi ubleha, CR razvalio veceras, najbolji svih vremena :nargila:
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#4240 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by uglavnomja »

LSD wrote:Messi ubleha, CR razvalio veceras, najbolji svih vremena :nargila:
:D
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#4241 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by skafiskafsnjak »

Ovo je veceras Realu bila prilika da osvoji titulu... ali porazom je svakako nisu izgubili. Jos imaju tekmu manje.... a i ko je rekao da ce Barselona dobiti sve do kraja? Defanzivno su losi , bas...

Bice zanimljivije u nastavku.
smijesni_ste
Posts: 6324
Joined: 09/10/2009 16:46

#4242 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by smijesni_ste »

Gledam raspored do kraja, ipak Real ima lakši čini mi se...doduše može im Sevilla opet presuditi :-D
Itsoktobealone
Posts: 2345
Joined: 25/08/2012 17:54

#4243 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Itsoktobealone »

Iako će Real uzeti i ligu i LP, mislim da je realno traziti dvojicu novih umjesto Benzeme i Bale-a. Benzema je vec odavno prestao biti relevantan a Bale je malo bolja verzija Sterlinga; više ranjen nego zdrav.
User avatar
Better Man
Posts: 18741
Joined: 01/10/2006 20:10

#4244 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Better Man »

Pobjedila je spretnija ekipa. Real je olako pustio zadnju kontru Barcelone. Trebali su praviti faul u startu i zaustaviti kontru. Isco je morao igrati. bez obzira na pobjedu Barcelone Real je bliži naslovu zbog utakmice manje i čudne igre Barcelone, odnosno gubljenja utakmica koje ne bi smjeli da izgube.
User avatar
Better Man
Posts: 18741
Joined: 01/10/2006 20:10

#4245 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Better Man »

Itsoktobealone wrote:Iako će Real uzeti i ligu i LP, mislim da je realno traziti dvojicu novih umjesto Benzeme i Bale-a. Benzema je vec odavno prestao biti relevantan a Bale je malo bolja verzija Sterlinga; više ranjen nego zdrav.
Benzema je već odavno zaslužio da bude bivši. Realu treba jedan rasni napadač koji će biti spreman zabiti svaki zicer, a ne da fula kao Benzema.
User avatar
Distortion
Posts: 3209
Joined: 08/09/2007 19:56

#4246 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Distortion »

Messi je genije, jel ono 500-ti gol u karijeri zabio veceras? Onako pogodit u sudijskoj nadoknadi, nemam rijeci.

Odlicna utakmica, ko god da je pobjedio nebi bilo nepravedno. Koliko sam sansi s obje strane, odlicne odbrane golmana, ljepota za gledat.

Ramos je zasluzio crveni, start s dvije noge. Kapa dole sudiji na hrabrosti! Barcelona nije iskoristila viska igraca a jos Lucho uveo mrtvog Gomesa koji nije napravio nista. Ustvari grijesim, dao je Albi loptu koju je Alba maestralno povratnom asistirao Messiju. Lucho je sebi dozvolio da ga Real hvata na kontre sa igracem manje, koji moron. :-) Mogao je uvesti Denisa pa i Mascherana da dobije na cvrstini i da smiri utakmicu. Ima srece sto ima genija sa broj 10.

Pomocne sudije :-) u sta su ti ljudi gledali veceras, koliko samo pogresnih odluka vecinom u korist Reala. Onaj gore lijevo nijedan ofsajd nije svirao :mrgreen: a likovi u ofsajdu metar...

Izudarase Messija samo tako. Prvo Marcelo hinja laktom namjerno udara a Ramos start s dvije noge...strasno...
Itsoktobealone
Posts: 2345
Joined: 25/08/2012 17:54

#4247 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Itsoktobealone »

Better Man wrote:
Itsoktobealone wrote:Iako će Real uzeti i ligu i LP, mislim da je realno traziti dvojicu novih umjesto Benzeme i Bale-a. Benzema je vec odavno prestao biti relevantan a Bale je malo bolja verzija Sterlinga; više ranjen nego zdrav.
Benzema je već odavno zaslužio da bude bivši. Realu treba jedan rasni napadač koji će biti spreman zabiti svaki zicer, a ne da fula kao Benzema.
Moze Mbappe, moze Aubemeyang :D
Crvena Tifoza
Posts: 11781
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#4248 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Crvena Tifoza »

LSD wrote:Messi ubleha, CR razvalio veceras, najbolji svih vremena :nargila:

Lahko se Messiju kurčit u sred Madrida kad nije bilo Neymara i C.Ronalda.
User avatar
MyTao
Posts: 7048
Joined: 08/12/2012 15:15

#4249 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by MyTao »

Leo Messi... najbolje igrac u historiji ove igre. Nevjerovatan je.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4250 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Samo bih da skrenem paznju na ovu laz o namjernom udaranju Messija od strane Marcela...nije fino lagati 8-)
Post Reply