Messi je genije, jel ono 500-ti gol u karijeri zabio veceras? Onako pogodit u sudijskoj nadoknadi, nemam rijeci.
Odlicna utakmica, ko god da je pobjedio nebi bilo nepravedno. Koliko sam sansi s obje strane, odlicne odbrane golmana, ljepota za gledat.
Ramos je zasluzio crveni, start s dvije noge. Kapa dole sudiji na hrabrosti! Barcelona nije iskoristila viska igraca a jos Lucho uveo mrtvog Gomesa koji nije napravio nista. Ustvari grijesim, dao je Albi loptu koju je Alba maestralno povratnom asistirao Messiju. Lucho je sebi dozvolio da ga Real hvata na kontre sa igracem manje, koji moron.

Mogao je uvesti Denisa pa i Mascherana da dobije na cvrstini i da smiri utakmicu. Ima srece sto ima genija sa broj 10.
Pomocne sudije

u sta su ti ljudi gledali veceras, koliko samo pogresnih odluka vecinom u korist Reala. Onaj gore lijevo nijedan ofsajd nije svirao

a likovi u ofsajdu metar...
Izudarase Messija samo tako. Prvo Marcelo hinja laktom namjerno udara a Ramos start s dvije noge...strasno...