JThomas wrote:kako se zove teniski turnir u zemunu?
znači, open![]()
a znaš kako zemunac čestita sestri kad položi ispit?
sestro brate ćale si keve mi
Moderator: Chloe
JThomas wrote:kako se zove teniski turnir u zemunu?
znači, open![]()
ovi o zeMOncima razvaljujuThe Nightwatchman wrote:JThomas wrote:kako se zove teniski turnir u zemunu?
znači, open![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
a znaš kako zemunac čestita sestri kad položi ispit?
sestro brate ćale si keve mi
Munze konza.The Nightwatchman wrote:JThomas wrote:kako se zove teniski turnir u zemunu?
znači, open![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
a znaš kako zemunac čestita sestri kad položi ispit?
sestro brate ćale si keve mi
blue_sky wrote:Hoce slon da ilegalno predje granicu,al ne zna kako.
Kaze mis: ma imam ja rjesenje.
Ubaci slona u gepek i da mu po somun ispod pazuha.
Na granici redovna kontrola,pita carinik:
"Sta je bolan misu ovo"
Mis:boli tebe sta ja stavljam u sendvic!
PalaSa Marsa wrote:Dos'o muz s'posla i kaze zeni.
Zeno, veceras spremi dobru veceru, dolazi mi sef sa zenom.
A od cega da spremim, kad imamo samo grasak, veli zena?
Konta muz, konta i sjeti se!
E ovako cemo, kad dodje sef ti reci, jescemo pecenje sa graskom.
Nakon nekog vremena nek' tebi nesto ispadne a ti u tom' reci "Jao ispade mi pecenje, moracemo jest' samo grasak!"![]()
I tako i bi. Muz zabavlj'o sefa i zenu mu, kad se zacu da nesto lupi u kuhinji.![]()
![]()
A muz ce na to, zeno, jel' ti to ispalo pecenje.![]()
A zena ce iz kuhinje, ma nije jos gore je, isp'o mi grasak!![]()
PalaSa Marsa wrote:Sta je to, crno-bijelo, crno-bijelo, crno-bijelo, crno-bijelo, crno-bijelo, crno-bijelo, crno-bijelo,crno, bijelo, crno-bijelo?
Casna sestra se kotrlja niz stepenice.![]()
ja.neron wrote:PalaSa Marsa wrote:Sta je to, crno-bijelo, crno-bijelo, crno-bijelo, crno-bijelo, crno-bijelo, crno-bijelo, crno-bijelo,crno, bijelo, crno-bijelo?
Casna sestra se kotrlja niz stepenice.![]()
![]()
![]()
![]()
bolje za tebe da se vratiš kaladontu tu si nepobjediva
PalaSa Marsa wrote:ja.neron wrote:PalaSa Marsa wrote:Sta je to, crno-bijelo, crno-bijelo, crno-bijelo, crno-bijelo, crno-bijelo, crno-bijelo, crno-bijelo,crno, bijelo, crno-bijelo?
Casna sestra se kotrlja niz stepenice.![]()
![]()
![]()
![]()
bolje za tebe da se vratiš kaladontu tu si nepobjedivaO cemu se radi ovdje?
odbar dobar dobarPalaSa Marsa wrote:Sta je to, crno-bijelo, crno-bijelo, crno-bijelo, crno-bijelo, crno-bijelo, crno-bijelo, crno-bijelo,crno, bijelo, crno-bijelo?
Casna sestra se kotrlja niz stepenice.![]()
Beg_Babic wrote:
jarane , hvala ti, oplakah![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Cele noći Kanavaro s njom sam Figo,
jedva Mutu da sam jutros Ronaldinjo!
Cele noći Kanavaro s njom sam Figo,
jedva Mutu da sam jutros Ronaldinjo!
Uvek s njom kad Šuker, Kralj se odmah Nađ,
koje budale!
ni majka me jutros nije Huntelar...![]()
![]()