Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Post Reply
User avatar
The Nightwatchman
Posts: 2380
Joined: 16/10/2006 15:31
Location: izmedju krajnosti

#4226 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by The Nightwatchman »

JThomas wrote:kako se zove teniski turnir u zemunu?

znači, open :D :lol:

:D :D :D :D :D :D :D

a znaš kako zemunac čestita sestri kad položi ispit?

sestro brate ćale si keve mi


:D
User avatar
StLouis
Posts: 2969
Joined: 07/03/2004 00:00
Location: USA

#4227 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by StLouis »

The Nightwatchman wrote:
JThomas wrote:kako se zove teniski turnir u zemunu?

znači, open :D :lol:

:D :D :D :D :D :D :D

a znaš kako zemunac čestita sestri kad položi ispit?

sestro brate ćale si keve mi


:D
ovi o zeMOncima razvaljuju :lol: :lol:
User avatar
McMoy
Posts: 3871
Joined: 20/09/2009 22:11
Location: tu i tamo

#4228 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by McMoy »

O ŽIVOTINJAMA...

Pita mali polarni medvjed mamu:
- Mama, jesam li ja polarni medvjed?
- Jesi sine.
- Onaj pravi?
- Da, sine.
- A je li mi tata polarni medvjed?
- Jeste sine, zašto me toliko ispituješ?
- Pa mama, meni je ovdje hladno u p**ku materinu!
-----------------------------------------------------------
Zakasni mali jež kući za večeru i mama ga počne tući.
Ježić počne plakati a mama mu kaže:
Veruj mi, sine, mene više boli nego tebe!
---------------------------------------------------
Dolazi mladi majmun među svoje suplemenike sav premoren i uznojen, jedva hodajući.

- "Pa što je bilo s tobom, Mutombo", upitaše ga.
- "Ma pusti me. Ševio sam žirafu, a ona čas hoće da je j*beš, čas da je ljubiš."
-------------------------------------------------------------------------------
- Mama, hoću li ja ići u raj kada umrem?
Znatiželjno pita mali dinosaur svoju mamu.
- Ne, sine, ti ćeš ići u muzej.
--------------------------------------------------------------
Dogovorile se životinjice da naprave mali tulum i pozvale u goste i stonogu.
Počeo tulum ali stonoge nema.
Prodju 2-3 sata a stonoge nigdje.
Svi se zabrinu zašto nema stonoge jer je tulum već pri kraju.
Tek u dva ujutro, zeko izlazi i vidi stonogu na vratima te je pita:
- Pa dobro stonogo, šta je s tobom? Pa gdje si, carice, do sada?
- *ebem vam mater, ko je napisao "Briši noge"?
----------------------------------------------------------------
Šta je najgore što se može dogoditi šišmišu dok spava?
Da dobije proljev...
User avatar
blue_sky
Posts: 49306
Joined: 01/06/2009 15:51
Location: Mostar nije skutorija

#4229 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by blue_sky »

Hoce slon da ilegalno predje granicu,al ne zna kako.
Kaze mis: ma imam ja rjesenje.
Ubaci slona u gepek i da mu po somun ispod pazuha.
Na granici redovna kontrola,pita carinik:
"Sta je bolan misu ovo"

Mis:boli tebe k...c sta ja stavljam u sendvic!
User avatar
Latina
Posts: 5492
Joined: 19/08/2006 01:47
Location: I'd ratha' be hated 4 who I am, than loved 4 who I'm not.

#4230 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Latina »

The Nightwatchman wrote:
JThomas wrote:kako se zove teniski turnir u zemunu?

znači, open :D :lol:

:D :D :D :D :D :D :D

a znaš kako zemunac čestita sestri kad položi ispit?

sestro brate ćale si keve mi


:D
Munze konza. :lol: :lol: :lol:
blue_sky wrote:Hoce slon da ilegalno predje granicu,al ne zna kako.
Kaze mis: ma imam ja rjesenje.
Ubaci slona u gepek i da mu po somun ispod pazuha.
Na granici redovna kontrola,pita carinik:
"Sta je bolan misu ovo"

Mis:boli tebe sta ja stavljam u sendvic!
:lol: :lol: :lol:
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#4231 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by PalaSa Marsa »

Sreo Mujo Hasu, a Haso sav u gipsu. :-)
Haso bolan, gdje si te to toliko polomio?
Ti znas ja kad dodjem kuci pljujem kroz prozor i bacim se u krevet.
A sinoc sam se napio toliko, da kad sam dos'o kuci,
pljunem u krevet i bacim se kroz prozor. :-)



Policajac zaustavlja pijanog covjeka.
Jel' gospodine, gdje ste krenuli u ovo doba noci?
A evo, kren'o na predavanja.
Ma koja predavanja u ovo doba noci, ko to jos radi?
Pa odoh na predavanja kod moje zene, veli ovaj! :-)


Ulazi Suljo u pekaru.
Dajte mi jedan hljeb.
Nemamo.
Dajte mi jedan somun.
Nemamo.
Dajte mi kifli.
Nemamo.
Pa sta onda ima.
Nema nista, evo radi se pomalo. :-) :D
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#4232 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by PalaSa Marsa »

Sta je to, crno-bijelo, crno-bijelo, crno-bijelo, crno-bijelo, crno-bijelo, crno-bijelo, crno-bijelo,crno, bijelo, crno-bijelo?



















Casna sestra se kotrlja niz stepenice. :-) :D
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#4233 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by PalaSa Marsa »

Dos'o muz s'posla i kaze zeni.
Zeno, veceras spremi dobru veceru, dolazi mi sef sa zenom.
A od cega da spremim, kad imamo samo grasak, veli zena?
Konta muz, konta i sjeti se!
E ovako cemo, kad dodje sef ti reci, jescemo pecenje sa graskom.
Nakon nekog vremena nek' tebi nesto ispadne a ti u tom' reci "Jao ispade mi pecenje, moracemo jest' samo grasak!" :roll:
I tako i bi. Muz zabavlj'o sefa i zenu mu, kad se zacu da nesto lupi u kuhinji. :shock: :-)
A muz ce na to, zeno, jel' ti to ispalo pecenje. :D
A zena ce iz kuhinje, ma nije jos gore je, isp'o mi grasak! :roll: :D
I-Meme
Posts: 44
Joined: 17/10/2009 10:06

#4234 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by I-Meme »

Hajd evo i moje prvo pa musko... :)
Zaustavio policajac vozaca, i pita ga jeste li pili sta jutros?
-Jesam jutros jedan capuccino-odgovori vozac,
a policajac ce sumnjicavo, da nisu bila slucajno 2-3 kolega?!
_________________________________________________________________________________________________________

- "Zašto plačeš sine?"
- "Tata se udario u prst čekićem."
- "Pa zašto ti plačeš?"
- "Prvo sam se smijao..."

:D
I-Meme
Posts: 44
Joined: 17/10/2009 10:06

#4235 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by I-Meme »

PalaSa Marsa wrote:Dos'o muz s'posla i kaze zeni.
Zeno, veceras spremi dobru veceru, dolazi mi sef sa zenom.
A od cega da spremim, kad imamo samo grasak, veli zena?
Konta muz, konta i sjeti se!
E ovako cemo, kad dodje sef ti reci, jescemo pecenje sa graskom.
Nakon nekog vremena nek' tebi nesto ispadne a ti u tom' reci "Jao ispade mi pecenje, moracemo jest' samo grasak!" :roll:
I tako i bi. Muz zabavlj'o sefa i zenu mu, kad se zacu da nesto lupi u kuhinji. :shock: :-)
A muz ce na to, zeno, jel' ti to ispalo pecenje. :D
A zena ce iz kuhinje, ma nije jos gore je, isp'o mi grasak! :roll: :D
:D :D :D
User avatar
mondo bizarro
Posts: 62826
Joined: 16/07/2009 00:24
Location: sa yossarianom na pianosi

#4236 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by mondo bizarro »

O ŽIVOTINJAMA...

:lol: :lol: :lol: :thumbup:
User avatar
blue_sky
Posts: 49306
Joined: 01/06/2009 15:51
Location: Mostar nije skutorija

#4237 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by blue_sky »

Sakrio zeko vodku iza grma i napisao na cedulji:
-Ovdje nije vodka!

Sutradan dolazi,nigdje vodke,a na cedulji:
-Jez nije uzeo vodku!
User avatar
topcam
Posts: 5471
Joined: 08/07/2007 12:49
Vozim: uzbrdo

#4238 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by topcam »

Sniper at work, japanska skrivena kamera.
User avatar
ja.neron
Posts: 3272
Joined: 15/10/2007 14:58
Location: haj-nehaj

#4239 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by ja.neron »

PalaSa Marsa wrote:Sta je to, crno-bijelo, crno-bijelo, crno-bijelo, crno-bijelo, crno-bijelo, crno-bijelo, crno-bijelo,crno, bijelo, crno-bijelo?




Casna sestra se kotrlja niz stepenice. :-) :D
:? :roll: :-?

bolje za tebe da se vratiš kaladontu tu si nepobjediva
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#4240 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by PalaSa Marsa »

ja.neron wrote:
PalaSa Marsa wrote:Sta je to, crno-bijelo, crno-bijelo, crno-bijelo, crno-bijelo, crno-bijelo, crno-bijelo, crno-bijelo,crno, bijelo, crno-bijelo?




Casna sestra se kotrlja niz stepenice. :-) :D
:? :roll: :-?

bolje za tebe da se vratiš kaladontu tu si nepobjediva
:shock: O cemu se radi ovdje?
User avatar
Eweleen
Posts: 649
Joined: 08/04/2009 23:51
Location: Spol: Muški

#4241 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Eweleen »

PalaSa Marsa wrote:
ja.neron wrote:
PalaSa Marsa wrote:Sta je to, crno-bijelo, crno-bijelo, crno-bijelo, crno-bijelo, crno-bijelo, crno-bijelo, crno-bijelo,crno, bijelo, crno-bijelo?




Casna sestra se kotrlja niz stepenice. :-) :D
:? :roll: :-?

bolje za tebe da se vratiš kaladontu tu si nepobjediva
:shock: O cemu se radi ovdje?

:lol: :lol: :lol: :lol: :P
User avatar
blue_sky
Posts: 49306
Joined: 01/06/2009 15:51
Location: Mostar nije skutorija

#4242 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by blue_sky »

Vozi se frajer na motoru,i odjednom naleti na vrapca u letu.
Ovaj jadnicak pada polumrtav.Odluci ga motorista odnijeti kuci da malo dodje sebi.
Stavi ga u kavez i ostavi mu malo vode i hljeba pored.
Sutradan,vrabac se budi iz kome,gleda oko sebe i konta:

Resetke...hljeb...voda... :roll: u jebote ubio sam motoristu.
User avatar
Halleluhwah
Posts: 973
Joined: 28/08/2009 17:01
Location: Among and above strange people, mit dir Lili Marleen

#4243 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Halleluhwah »

Ide podmornica pustinjom, sretne sovu i upita: ''Koliko je sati?'' Sova izvadi toplomjer i kaže: ''Četvrtak!''
User avatar
Bullet Tooth Tony
Posts: 21032
Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt

#4244 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Bullet Tooth Tony »



jarane , hvala ti, oplakah :lol: :lol: :lol: :lol: :(

Cele noći Kanavaro s njom sam Figo,
jedva Mutu da sam jutros Ronaldinjo!
Cele noći Kanavaro s njom sam Figo,
jedva Mutu da sam jutros Ronaldinjo!
drekalica28
Posts: 27177
Joined: 29/05/2008 11:07

#4245 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by drekalica28 »

Vode ljubav direktor i sekretarica.
- "Direktore, jeste ga vec stavili?", pita ona.
- "Naravno!", kaze on.
- "Jaooo, koliki je!!!." :mrgreen:
-------------------------------------------
Dvije plavuse kupuju karte u kazalistu.
'Za Hamleta?', upita blagajnica.
'Ma ne, za nas dvije!' :-)
--------------------------------------------
Mali komarac se vraca kuci nakon svog prvog, probnog leta.
- I kako je bilo sine? - pita ga mama.
- Fantasticno! Svi su mi pljeskali.
--------------------------------------------
Pita Perica mamu: 'Mama, lete li andjeli?'
'Da, duso, lete.'
'Sinoc je tata rekao dadilji 'andjele'.
Kad ce ona letjeti?'
'Sutra, dušo.'
------------------------------------------
Plavusa treci put zove konobara:
'Molim vas jos jednu kocku secera.'
'Pa vec ste stavili sedam kockica u tu kavu?!'
'Znam, ali sve su mi potonule.'
:lol: :lol: :lol:
User avatar
mondo bizarro
Posts: 62826
Joined: 16/07/2009 00:24
Location: sa yossarianom na pianosi

#4246 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by mondo bizarro »

Dođe Sujo Muji i zatekne ga golog na lusteru.
-Šta radiš ba go na lusteru?
-Šuti ba, izbacila me spirala. :lol: :-)
User avatar
exliberal
Posts: 1929
Joined: 11/01/2008 04:44

#4247 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by exliberal »

PalaSa Marsa wrote:Sta je to, crno-bijelo, crno-bijelo, crno-bijelo, crno-bijelo, crno-bijelo, crno-bijelo, crno-bijelo,crno, bijelo, crno-bijelo?



















Casna sestra se kotrlja niz stepenice. :-) :D
odbar dobar dobar :D :D :D
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#4248 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by PalaSa Marsa »

Jes', jes' i ja kazem exliberal. :D


Dos'o Haso u bolnicu kod Muje.
Bolan Mujo, kako si to nastrad'o?
Eh, kako, pa zbog pecanja. :roll:
Pa kako si pec'o crni Mujo?
Prvo sam pec'o na gliste, pa mi bi mrsko da ih skupljam, pa mi neko pokaza fazon sa baterijom,
vezes zice za jedan i drugi kraj baterije, gurnes ih u zemlju i gliste same izlaze. :-)
Onda ja uzmem akomulator od auta, vezem zice i gurnem ih u zemlju i malo za tim podju izlazit i rovci. :shock:
Dosjetim se ja, te uzmem dvije zice, vezem ih za steker u zidu, kad vidi cuda, podju izlazit i krtice. :-)
Tako ti ja gledam onaj dalekovod u blizini moje kuce, i sejtan mi ne dade mira te nabacim ja dvije kuke do zica i zabodem ih u zemlju.
I, sta bi bolan Mujo, pita Haso?
Eh sta, izadje treca smjena rudnika Kreka i ubise Boga u meni. :-) :D
User avatar
stochar
Posts: 3385
Joined: 17/10/2007 18:02
Location: pod suncem
Contact:

#4249 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by stochar »

Beg_Babic wrote:

jarane , hvala ti, oplakah :lol: :lol: :lol: :lol: :(

Cele noći Kanavaro s njom sam Figo,
jedva Mutu da sam jutros Ronaldinjo!
Cele noći Kanavaro s njom sam Figo,
jedva Mutu da sam jutros Ronaldinjo!

koje budale!

ni majka me jutros nije Huntelar... :lol: :lol: :lol:
User avatar
Bullet Tooth Tony
Posts: 21032
Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt

#4250 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Bullet Tooth Tony »


koje budale!

ni majka me jutros nije Huntelar... :lol: :lol: :lol:
Uvek s njom kad Šuker, Kralj se odmah Nađ,
Batistuta ona, Savićević ja,
k'o Roberto Karlos da sam Van der Sar,

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Post Reply