Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Nera_22
Posts: 336
Joined: 14/09/2006 12:48

#4226 Re: Gdje u Sa......

Post by Nera_22 »

Blizu Nedzarića-Dobrinje ima dobar obučar?
User avatar
Chustaa
Posts: 188
Joined: 03/04/2011 14:24
Location: čekrčići

#4227 Re: Gdje u Sa......

Post by Chustaa »

CartmanSA wrote:gdje u SA kupiti Natrijev hidroksid, NaOH
Hidroksilna OH grupa uvijek -1 valentna :lol: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
RoastedPumpkin
Posts: 112
Joined: 19/06/2012 14:11

#4228 Re: Gdje u Sa......

Post by RoastedPumpkin »

bundeve? za pecenje, sok, dekoraciju za halloween.. :mrgreen:
ne vidjam da ih prodaju
User avatar
dust in the wind
Posts: 2114
Joined: 26/08/2012 23:52
Location: isključena

#4229 Re: Gdje u Sa......

Post by dust in the wind »

imas na pijaci..ja sam na markalama uzimala. a ima i na pijaci grbavica. idi tamo, na neku pijacu, pitaj prodavce i dogovori se da ti donesu tikvi, vec koliko hoce... i ja obiljezim noc vjestica, pa znam :D
User avatar
RoastedPumpkin
Posts: 112
Joined: 19/06/2012 14:11

#4230 Re: Gdje u Sa......

Post by RoastedPumpkin »

dust in the wind wrote:imas na pijaci..ja sam na markalama uzimala. a ima i na pijaci grbavica. idi tamo, na neku pijacu, pitaj prodavce i dogovori se da ti donesu tikvi, vec koliko hoce... i ja obiljezim noc vjestica, pa znam :D
ja ih inace posadim ali ove godine mi nisu uspjele. hvala na informaciji :-D
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#4231 Re: Gdje u Sa......

Post by DaffyDuck »

nedims wrote:Da li u Sarajevu ima kvalitetan servis za opravku Moulinex-pekaca kruha/hljeba i gdje.
Jesi li probao Aspera servis na grbavici? Koliko znam oni su ovlasteni servis za Moulinex...
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#4232 Re: Gdje u Sa......

Post by O'zone »

shambho wrote:
Grof wrote:Zna li neko gdje se u gradu mogu kupiti muški Fossil satovi?

Hvala :sax:
BBI, prizemlje one otvorene radnje na sredini.
Niko u BBI centru nema Fossil. Fossil imaš u Importane centru u Watch line radnji oni su i zastupnici i u ELD-u kod tržnice
User avatar
CartmanSA
Posts: 1714
Joined: 29/07/2008 14:39

#4233 Re: Gdje u Sa......

Post by CartmanSA »

Chustaa wrote:
CartmanSA wrote:gdje u SA kupiti Natrijev hidroksid, NaOH
Hidroksilna OH grupa uvijek -1 valentna :lol: :mrgreen: :mrgreen:
dobro je znati... nego mi to nije odgovor za pitanje...
User avatar
Chustaa
Posts: 188
Joined: 03/04/2011 14:24
Location: čekrčići

#4234 Re: Gdje u Sa......

Post by Chustaa »

CartmanSA wrote:
Chustaa wrote:
CartmanSA wrote:gdje u SA kupiti Natrijev hidroksid, NaOH
Hidroksilna OH grupa uvijek -1 valentna :lol: :mrgreen: :mrgreen:
dobro je znati... nego mi to nije odgovor za pitanje...
Nema ti toga u Sa mislim.Jel to hoces dimnu napraviti? :mrgreen:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#4235 Re: Gdje u Sa......

Post by O'zone »

CartmanSA wrote:gdje u SA kupiti Natrijev hidroksid, NaOH
Probaj u Semi-kemu imaju oni svakakih droga :mrgreen:
User avatar
CartmanSA
Posts: 1714
Joined: 29/07/2008 14:39

#4236 Re: Gdje u Sa......

Post by CartmanSA »

treba mi za pravljenje sapuna... to je osnovni sastojak :)
shazz
Posts: 12
Joined: 18/10/2012 19:03

#4237 Re: Gdje u Sa......

Post by shazz »

ljudi gdje ima uzeti sminke za glumce
hvala
User avatar
Pooll
Posts: 4980
Joined: 01/08/2003 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#4238 Re: Gdje u Sa......

Post by Pooll »

O'zone wrote:
CartmanSA wrote:gdje u SA kupiti Natrijev hidroksid, NaOH
Probaj u Semi-kemu imaju oni svakakih droga :mrgreen:
I meni Semikem prvo pade na um... traži Ajlinu, fina je i ljubazna djevojka i pažljivo sa pravljenjem jer može biti vrlo opasno :!:

8-)
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#4239 Re: Gdje u Sa......

Post by Mračajski proto »

Đe kupiti kakvo fino strukirano odijelo? Nemojte mi samo ona sranja iz BBI i sličnog. :mrgreen: Naravno, da cijena nije boli glava. Hvala.
mp3problem
Posts: 414
Joined: 09/08/2012 19:01

#4240 Re: Gdje u Sa......

Post by mp3problem »

Sarajevo_Grad wrote:Đe kupiti kakvo fino strukirano odijelo? Nemojte mi samo ona sranja iz BBI i sličnog. :mrgreen: Naravno, da cijena nije boli glava. Hvala.
U Jeordie's u Alti. Ja prezadovoljna i cijenom i izgledom i kvalitetom.
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#4241 Re: Gdje u Sa......

Post by Mračajski proto »

Cijene, otprilike?
mp3problem
Posts: 414
Joined: 09/08/2012 19:01

#4242 Re: Gdje u Sa......

Post by mp3problem »

.
Last edited by mp3problem on 17/04/2014 23:38, edited 1 time in total.
NeyTheHa
Posts: 84
Joined: 08/08/2012 10:48

#4243 Re: Gdje u Sa......

Post by NeyTheHa »

Nera_22 wrote:Blizu Nedzarića-Dobrinje ima dobar obučar?
Kod trolejbuske stanice kod Mercatora na Dobrinji (stanica kad ides iz grada).
Ja sam tamo popravljala i super ciko uradi sto se tice popravki, a ako ti treba za pravljenje cipela ne znam kako ovaj ciko radi, nije mi nikad trebalo...
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#4244 Re: Gdje u Sa......

Post by Kinaski »

:-D

Sent from my GT-S5570 using Tapatalk 2
Last edited by Kinaski on 19/10/2012 22:47, edited 1 time in total.
User avatar
Bekir_SA
Posts: 220
Joined: 24/11/2009 01:05

#4245 Re: Gdje u Sa......

Post by Bekir_SA »

nav_girl wrote:htjela bih za poklon napraviti personalizovan cd, pa me interesuje da li se negdje u Sarajevu može uraditi print one slikice što direktno ide na cd (ako sam dobro objasnila :S)?
Print na disk? Dobrinja 2 iza ledja poste, svjetlost graf se zove radnja...
User avatar
i_ja_na_forumu
Posts: 923
Joined: 11/03/2010 23:08

#4246 Re: Gdje u Sa......

Post by i_ja_na_forumu »

Sarajevo_Grad wrote:Đe kupiti kakvo fino strukirano odijelo? Nemojte mi samo ona sranja iz BBI i sličnog. :mrgreen: Naravno, da cijena nije boli glava. Hvala.
imas na otoci na pijaci.. onoj otvorenoj :D ja se iznenadila sta covjek sve ima.. jos nije ni skupo.. oko 150-200 KM strukirano fino odjelo vidi se da nije lose :D
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#4247 Re: Gdje u Sa......

Post by Mračajski proto »

mp3problem wrote:
Sarajevo_Grad wrote:Cijene, otprilike?
Joj ne mogu se tačno sjetiti, mislim da smo mi uzeli odijelo i dvoje hlače za posao (ne farmerke) za oko 400 KM na nekom sniženju kod njih. Uglavnom, znam da je prejeftino nešto bilo.
Granof je isto OK, ali su cijene malo visoke.

Ja sam prije dvije godine obilazio taj Jordie's u Alti, i odlučim se za Granoff, ne znam ni ja zašto. Tu sam i kupio odijelo, ali sam ubrzo shvatio da sam mogao bolje naći, to je sigurno. Hvala ti puno.

@i_ja_na_forumu, također, hvala i tebi, i ostali su mi govorili za taj prijedlog, prijatelj mi je prezadovoljan, on je isto na Otoci kupio.
User avatar
honky tonk
Posts: 5884
Joined: 18/12/2011 22:18
Location: ovdje gdje se umire da bi se zivjelo.

#4248 Re: Gdje u Sa......

Post by honky tonk »

e ljudi zna li iko ima li u sa kupiti upaljac na ovaj fazon

Image

znaci rasta, ovo-ono :mrgreen:
Dzenana88
Posts: 22
Joined: 11/09/2012 17:31

#4249 Re: Gdje u Sa......

Post by Dzenana88 »

Ambrozija wrote:
Dzenana88 wrote:Gdje mogu kupiti farbu za drvo?
UniPromet, Penny :)

Hvala ti.....
SundanceKid
Posts: 1395
Joined: 26/01/2008 23:38

#4250 Re: Gdje u Sa......

Post by SundanceKid »

Znal ko gdje ima kupiti bivacin u spreju?? Po apotekama ga nema, uvijek mi nude prasak, a treba mi bas u spreju...
Post Reply