Gdje u Sa......
-
Nera_22
- Posts: 336
- Joined: 14/09/2006 12:48
#4226 Re: Gdje u Sa......
Blizu Nedzarića-Dobrinje ima dobar obučar?
- Chustaa
- Posts: 188
- Joined: 03/04/2011 14:24
- Location: čekrčići
#4227 Re: Gdje u Sa......
Hidroksilna OH grupa uvijek -1 valentnaCartmanSA wrote:gdje u SA kupiti Natrijev hidroksid, NaOH
- RoastedPumpkin
- Posts: 112
- Joined: 19/06/2012 14:11
#4228 Re: Gdje u Sa......
bundeve? za pecenje, sok, dekoraciju za halloween..
ne vidjam da ih prodaju
ne vidjam da ih prodaju
- dust in the wind
- Posts: 2114
- Joined: 26/08/2012 23:52
- Location: isključena
#4229 Re: Gdje u Sa......
imas na pijaci..ja sam na markalama uzimala. a ima i na pijaci grbavica. idi tamo, na neku pijacu, pitaj prodavce i dogovori se da ti donesu tikvi, vec koliko hoce... i ja obiljezim noc vjestica, pa znam 
- RoastedPumpkin
- Posts: 112
- Joined: 19/06/2012 14:11
#4230 Re: Gdje u Sa......
ja ih inace posadim ali ove godine mi nisu uspjele. hvala na informacijidust in the wind wrote:imas na pijaci..ja sam na markalama uzimala. a ima i na pijaci grbavica. idi tamo, na neku pijacu, pitaj prodavce i dogovori se da ti donesu tikvi, vec koliko hoce... i ja obiljezim noc vjestica, pa znam
- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#4231 Re: Gdje u Sa......
Jesi li probao Aspera servis na grbavici? Koliko znam oni su ovlasteni servis za Moulinex...nedims wrote:Da li u Sarajevu ima kvalitetan servis za opravku Moulinex-pekaca kruha/hljeba i gdje.
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#4232 Re: Gdje u Sa......
Niko u BBI centru nema Fossil. Fossil imaš u Importane centru u Watch line radnji oni su i zastupnici i u ELD-u kod tržniceshambho wrote:BBI, prizemlje one otvorene radnje na sredini.Grof wrote:Zna li neko gdje se u gradu mogu kupiti muški Fossil satovi?
Hvala
- CartmanSA
- Posts: 1714
- Joined: 29/07/2008 14:39
#4233 Re: Gdje u Sa......
dobro je znati... nego mi to nije odgovor za pitanje...Chustaa wrote:Hidroksilna OH grupa uvijek -1 valentnaCartmanSA wrote:gdje u SA kupiti Natrijev hidroksid, NaOH![]()
![]()
- Chustaa
- Posts: 188
- Joined: 03/04/2011 14:24
- Location: čekrčići
#4234 Re: Gdje u Sa......
Nema ti toga u Sa mislim.Jel to hoces dimnu napraviti?CartmanSA wrote:dobro je znati... nego mi to nije odgovor za pitanje...Chustaa wrote:Hidroksilna OH grupa uvijek -1 valentnaCartmanSA wrote:gdje u SA kupiti Natrijev hidroksid, NaOH![]()
![]()
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#4235 Re: Gdje u Sa......
Probaj u Semi-kemu imaju oni svakakih drogaCartmanSA wrote:gdje u SA kupiti Natrijev hidroksid, NaOH
- CartmanSA
- Posts: 1714
- Joined: 29/07/2008 14:39
#4236 Re: Gdje u Sa......
treba mi za pravljenje sapuna... to je osnovni sastojak 
-
shazz
- Posts: 12
- Joined: 18/10/2012 19:03
#4237 Re: Gdje u Sa......
ljudi gdje ima uzeti sminke za glumce
hvala
hvala
- Pooll
- Posts: 4980
- Joined: 01/08/2003 00:00
- Location: Sarajevo
- Contact:
#4238 Re: Gdje u Sa......
I meni Semikem prvo pade na um... traži Ajlinu, fina je i ljubazna djevojka i pažljivo sa pravljenjem jer može biti vrlo opasnoO'zone wrote:Probaj u Semi-kemu imaju oni svakakih drogaCartmanSA wrote:gdje u SA kupiti Natrijev hidroksid, NaOH
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#4239 Re: Gdje u Sa......
Đe kupiti kakvo fino strukirano odijelo? Nemojte mi samo ona sranja iz BBI i sličnog.
Naravno, da cijena nije boli glava. Hvala.
-
mp3problem
- Posts: 414
- Joined: 09/08/2012 19:01
#4240 Re: Gdje u Sa......
U Jeordie's u Alti. Ja prezadovoljna i cijenom i izgledom i kvalitetom.Sarajevo_Grad wrote:Đe kupiti kakvo fino strukirano odijelo? Nemojte mi samo ona sranja iz BBI i sličnog.Naravno, da cijena nije boli glava. Hvala.
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#4241 Re: Gdje u Sa......
Cijene, otprilike?
-
mp3problem
- Posts: 414
- Joined: 09/08/2012 19:01
-
NeyTheHa
- Posts: 84
- Joined: 08/08/2012 10:48
#4243 Re: Gdje u Sa......
Kod trolejbuske stanice kod Mercatora na Dobrinji (stanica kad ides iz grada).Nera_22 wrote:Blizu Nedzarića-Dobrinje ima dobar obučar?
Ja sam tamo popravljala i super ciko uradi sto se tice popravki, a ako ti treba za pravljenje cipela ne znam kako ovaj ciko radi, nije mi nikad trebalo...
- Kinaski
- Posts: 7634
- Joined: 08/05/2011 22:52
#4244 Re: Gdje u Sa......
Sent from my GT-S5570 using Tapatalk 2
Last edited by Kinaski on 19/10/2012 22:47, edited 1 time in total.
- Bekir_SA
- Posts: 220
- Joined: 24/11/2009 01:05
#4245 Re: Gdje u Sa......
Print na disk? Dobrinja 2 iza ledja poste, svjetlost graf se zove radnja...nav_girl wrote:htjela bih za poklon napraviti personalizovan cd, pa me interesuje da li se negdje u Sarajevu može uraditi print one slikice što direktno ide na cd (ako sam dobro objasnila :S)?
- i_ja_na_forumu
- Posts: 923
- Joined: 11/03/2010 23:08
#4246 Re: Gdje u Sa......
imas na otoci na pijaci.. onoj otvorenojSarajevo_Grad wrote:Đe kupiti kakvo fino strukirano odijelo? Nemojte mi samo ona sranja iz BBI i sličnog.Naravno, da cijena nije boli glava. Hvala.
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#4247 Re: Gdje u Sa......
mp3problem wrote:Joj ne mogu se tačno sjetiti, mislim da smo mi uzeli odijelo i dvoje hlače za posao (ne farmerke) za oko 400 KM na nekom sniženju kod njih. Uglavnom, znam da je prejeftino nešto bilo.Sarajevo_Grad wrote:Cijene, otprilike?
Granof je isto OK, ali su cijene malo visoke.
Ja sam prije dvije godine obilazio taj Jordie's u Alti, i odlučim se za Granoff, ne znam ni ja zašto. Tu sam i kupio odijelo, ali sam ubrzo shvatio da sam mogao bolje naći, to je sigurno. Hvala ti puno.
@i_ja_na_forumu, također, hvala i tebi, i ostali su mi govorili za taj prijedlog, prijatelj mi je prezadovoljan, on je isto na Otoci kupio.
- honky tonk
- Posts: 5884
- Joined: 18/12/2011 22:18
- Location: ovdje gdje se umire da bi se zivjelo.
#4248 Re: Gdje u Sa......
e ljudi zna li iko ima li u sa kupiti upaljac na ovaj fazon

znaci rasta, ovo-ono

znaci rasta, ovo-ono
-
Dzenana88
- Posts: 22
- Joined: 11/09/2012 17:31
#4249 Re: Gdje u Sa......
Ambrozija wrote:UniPromet, PennyDzenana88 wrote:Gdje mogu kupiti farbu za drvo?
Hvala ti.....
-
SundanceKid
- Posts: 1395
- Joined: 26/01/2008 23:38
#4250 Re: Gdje u Sa......
Znal ko gdje ima kupiti bivacin u spreju?? Po apotekama ga nema, uvijek mi nude prasak, a treba mi bas u spreju...
