Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

Steel_Prophet
Posts: 13
Joined: 08/11/2013 12:06

#4226 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Steel_Prophet »

Image

evo ovo je dobar balans po meni...Jednostavno ali ima dusu jer ovaj motiv u pozadini je dio kulturne bastine turske (neka keramika iz 15 stoljeca)...Na stranu sto grb nije neki i sto je crveno bas onako agresivno ali ideja je ta. Za nas u bijeloj i plavoj bi se moglo svasta predloziti =) pa cak kao sto neko rece motiv sa cilima (naravno ne u boji) ili neki stilizovani zmaj...
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#4227 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kinaski »

Mustang1 wrote:Proslo je vrijeme sirokih rukava i dresova koji vise .. Kome je gay ovaj slim dres on je "so yesterday" :D
Mozda sam "so yesterday", ali bar ne ucestvujem u nikakvim queer festovima. I samo žene dolaze u obzir. Kome se svidja ovaj dres, taj ili je peder ili biseksualac u najmanju ruku, a mozda i trandja. Eh eto ti, prvi si poceo :D
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#4228 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by insomnia78 »

Dajte molim vas kakav ba motiv cilima?
Zmaja necu ni komentarisati, isto kina


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
cindrlimindrli
Posts: 6374
Joined: 13/11/2011 18:43

#4229 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by cindrlimindrli »

Je li ovo tema dres BiH ili dres italije, hrvatske, turske...gabona?
User avatar
House
Posts: 51327
Joined: 17/03/2010 15:36

#4230 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

Mustang1
Posts: 29907
Joined: 29/12/2010 17:31

#4231 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

Kinaski wrote:
Mustang1 wrote:Proslo je vrijeme sirokih rukava i dresova koji vise .. Kome je gay ovaj slim dres on je "so yesterday" :D
Mozda sam "so yesterday", ali bar ne ucestvujem u nikakvim queer festovima. I samo žene dolaze u obzir. Kome se svidja ovaj dres, taj ili je peder ili biseksualac u najmanju ruku, a mozda i trandja. Eh eto ti, prvi si poceo :D
Sta sam poceo prvi a sta si ti zavrsio ? Znaci svako ko nosi usku majicu je gej .. A nisi primijetio da svako ko je malo nabildaniji oblaci usku majicu jer ima sta pokazati dok onaj koji nema sta da pokaze govori da to nose pederi samo
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#4232 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by JoseMujica »

jel se otkrilo ko šije? YASA ili :?
User avatar
Quaresma
Posts: 7932
Joined: 19/07/2010 16:37

#4233 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Quaresma »

Kinaski wrote:evo talijanskog dresa
Image

Nekako pederski, jebem li ga :lol:
zamisljam avdiju u takvom dresu i svrsavam :run:


ovo su oni uz tijelo, sumnjam da ce svi biti takvi
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#4234 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kinaski »

Mustang1 wrote:
Kinaski wrote:
Mustang1 wrote:Proslo je vrijeme sirokih rukava i dresova koji vise .. Kome je gay ovaj slim dres on je "so yesterday" :D
Mozda sam "so yesterday", ali bar ne ucestvujem u nikakvim queer festovima. I samo žene dolaze u obzir. Kome se svidja ovaj dres, taj ili je peder ili biseksualac u najmanju ruku, a mozda i trandja. Eh eto ti, prvi si poceo :D
Sta sam poceo prvi a sta si ti zavrsio ? Znaci svako ko nosi usku majicu je gej .. A nisi primijetio da svako ko je malo nabildaniji oblaci usku majicu jer ima sta pokazati dok onaj koji nema sta da pokaze govori da to nose pederi samo
pravi muskarac ne ide u teretanu i ne lozi se na Schwarzneggera
User avatar
Herr Flick
Posts: 9074
Joined: 02/04/2012 13:00

#4235 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

Image
User avatar
Sir Charles
Posts: 1069
Joined: 10/04/2006 01:22

#4236 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Sir Charles »

Image

Jedan od boljih koje sam vidio u zadnje vrijeme. Malo ga preraditi za nas i to je to
User avatar
irac300
Posts: 9066
Joined: 18/07/2009 18:36

#4237 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by irac300 »

Herr Flick wrote:Image
Jebo te led, i onda mi dođu neki brane ovog govno od legea-e. :evil: Ja bi ih tužio samo zbog ove slike. :D
User avatar
Warashii
Posts: 4282
Joined: 13/09/2011 12:55

#4238 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Warashii »

Ne branim Legea-u ali
Image
Dizajn im je ok za nase dresove a na slici se vidi da je veljda i do igraca sta zeli obuci

Image

Opet i po ko zna koji put ako bude neki drugi proizvodjac volio bi neke tematske, za nas a ne da budu "sa lagera" .
User avatar
limeni
Posts: 2745
Joined: 30/12/2007 00:39

#4239 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by limeni »

ma ja bi radije da nam ostane legea nego da dobijemo ono sranje kao skoti pa makar pisalo louis vitton
User avatar
Herr Flick
Posts: 9074
Joined: 02/04/2012 13:00

#4240 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Herr Flick »

@Warashii Ne stoji ti poređenje.Stavio si Pjanica u dresu u kojem smo pobijedili Litvaniju tj,dres star par mjeseci i Pjanica u dresu Lyona od prije 6 godina :-) :-)

EDIT:Pogledaj Pjanica u pravom dresu Legee od prije par godina na prethodnoj strani :D :D
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4241 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Logovan »

Kinaski wrote:evo talijanskog dresa
Image

Nekako pederski, jebem li ga :lol:
Mene nervira Puma sa ovakvim dresovima, pa jebem ga ja mogu li igrači uopšte disati kad ih obuku... :lol:
berba123
Posts: 19
Joined: 02/03/2014 02:08

#4242 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by berba123 »

Legea bi mogla ostati sudeci po papetovoj novoj vjetrovci. Ja je do sad nisam vidio. Ne vjerujem da bi dizajnirali nesto novo samo za rad par mjeseci. Opet ko zna mozda.
User avatar
Warashii
Posts: 4282
Joined: 13/09/2011 12:55

#4243 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Warashii »

Herr Flick wrote:@Warashii Ne stoji ti poređenje.Stavio si Pjanica u dresu u kojem smo pobijedili Litvaniju tj,dres star par mjeseci i Pjanica u dresu Lyona od prije 6 godina :-) :-)

EDIT:Pogledaj Pjanica u pravom dresu Legee od prije par godina na prethodnoj strani :D :D
Pa to je odprilike to, ovi zadnji Legeini i nisu bili toliko ni losi, jbga ako nista drugo mora se priznati da je dosta dobar dizajn, e sad da je umjesto njeg Adidas ili Nike ili Puma dres bi "otkidao" zar ne?
User avatar
zecko_kupuz
Posts: 2520
Joined: 11/01/2008 14:58
Location: Sarajevo

#4244 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by zecko_kupuz »

berba123 wrote:Legea bi mogla ostati sudeci po papetovoj novoj vjetrovci. Ja je do sad nisam vidio. Ne vjerujem da bi dizajnirali nesto novo samo za rad par mjeseci. Opet ko zna mozda.
Pa vjerovatno nisu dresovi maksuzije dizajnirani za nas. Nova kolekcija, na početku godine, potrefilo se da nama uskoro ističe ugovor s njima.

btw Neka neko kaže Pjaniću da se obrije, veći je laf bez one bradice. :D
User avatar
IcedMFEarth
Posts: 2634
Joined: 15/08/2011 16:15
Location: http://www.clixsense.com/?6843403

#4245 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by IcedMFEarth »

Meni se svidio onaj Begovićev dres protiv Argentine :D
User avatar
Reglan
Posts: 5011
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#4246 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Reglan »

Dobra ova maja kod Hajrovica. :thumbup:
User avatar
denimb
Posts: 2725
Joined: 27/03/2009 14:33

#4247 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by denimb »

Pa sada su ok ovi Legeini, iako mi jos uvijek ide na zivce ovo njihovo potpisivanje dresa, i velicina brojeva na leđima...oboje se sa mjeseca vidi.
Ali tolike godine su nam slali poluproizvode, tako da bih rado tu vidio neku marku za koju osim dizajna kvalitet bar nije upitan...nece sebi jedan adidas nikada dopustiti onakvo krpljenje po dresovima kakve nam je legea priređivala.

A i inace, vidi se da se radi o jednoj idiotskoj firmi koja ne cijeni musteriju, niti marketing koji mu ista donosi.
Pa jbt, tri ciklusa zaredom zavrsavamo među prve dvije ekipe i ono opet nema menadzment koji ce to iskoristiti, i svoje ime pogurati a i nas zadrzati, nego nam godinama salju neke XXXXXL idiotske dizajne...sramote prvo sebe pa onda i nas uz sebe.
Takvi ljudi bi i iz neke nase firme davno bili posutani.
User avatar
DonVitoN
Posts: 1987
Joined: 16/11/2013 01:01
Location: Bihac

#4248 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by DonVitoN »

Gdje je zapelo ?
Savez suti..
User avatar
N.N.
Posts: 3541
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#4249 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by N.N. »

Legeu odjebati zbog bezobrazluka iz proslosti, tipa, svi dresovi XXXL, svaka tekma neki drugi dizajn, neproporcionalna velicina logoa koji se morao lijepiti i sakrivati i td td.

Mada, ove nove majice i dukserice im nisu lose :-D

Image
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#4250 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kinaski »

Gledaj ih samo kahvenisu, igrajte lopte jebo vas Pape :izet: :D
Post Reply