Da li se ti to zezas ili ozbiljno ????do_tokija wrote:ma ja ba bice u rangu kasiljasa i bufona takav talenat se rijetko vidjaveljaca wrote:IBRAHIM ŠEHIĆsalle_eh1986 wrote:Šeha je čovjek kao i svi mi. Ponese ga nekad i previše u želji da se dokaže. Da ima kvalitet-ima, za jednog Želju možda da a možda i ne. Uglavnom nije ni on bezgriješan, čovjek se trudi, a to da li može da odgovori poslu koji se zahtijeva od njega to je druga priča. Valjda se i trud cijeni, eto recimo jedan Gatuzo nema veze ali trudom nadoknadi svo "znanje". Sa Šehom treba neko da radi pametno i da mu objasni neke stvari, kad treba izlijetati i tako to, ali tu ima i krivice u odbrani, jednostavno ne ulijevaju povjerenje jedni drugima...![]()
![]()
![]()
![]()
je jedan od najvecih talenata trenutno u FK Željezničar. Ovo odgovorno tvrdim ...
Mora samo nabiti jedno 10-tak kilograma da ima masu i misice i onda ce biti medju prvim golmanima u Evropi ....
FK Željezničar
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- veljaca
- Posts: 7753
- Joined: 11/03/2008 14:25
- Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....
#4226 Re: FK Zeljeznicar
- Lekler
- Posts: 311
- Joined: 13/05/2009 14:01
- Location: Memli strana
#4227 Re: FK Zeljeznicar
Niko iz Slobode rijeci rekao nije,sudio nam je u Lukavici svi znamo i kako...samo_ovaj_put wrote:sekunda je falila da modrici bod uzmete
iako ja mislim da je on nekad ranije svirao zelji u gostima
prvih kola tamo nekad,u gradaccu je ibrisimbegovic svirao,imali ste i penal,niste se nimalo zalili,dok su u slobodi imali strasne primjedbe na sudjenje
ne znam skim ste jos igrali
-
elSaik
- Posts: 11916
- Joined: 27/03/2007 16:49
- Location: 8. krug pakla
#4228 Re: FK Zeljeznicar
Niđe veze. Slobodu smo samo tako nakantali. Pa poslije poluvremena je bilo 4:1. 
- ultima_palabra
- Posts: 59311
- Joined: 15/12/2008 16:53
#4229 Re: FK Zeljeznicar
Naravno da nisu ništa govorili, rasuli smo ih ko rižuLekler wrote:Niko iz Slobode rijeci rekao nije,sudio nam je u Lukavici svi znamo i kako...samo_ovaj_put wrote:sekunda je falila da modrici bod uzmete
iako ja mislim da je on nekad ranije svirao zelji u gostima
prvih kola tamo nekad,u gradaccu je ibrisimbegovic svirao,imali ste i penal,niste se nimalo zalili,dok su u slobodi imali strasne primjedbe na sudjenje
ne znam skim ste jos igrali
-
samo_ovaj_put
- Posts: 1001
- Joined: 16/10/2009 15:33
#4230 Re: FK Zeljeznicar
ja slobodu spomenuo nisamLekler wrote:Niko iz Slobode rijeci rekao nije,sudio nam je u Lukavici svi znamo i kako...samo_ovaj_put wrote:sekunda je falila da modrici bod uzmete
iako ja mislim da je on nekad ranije svirao zelji u gostima
prvih kola tamo nekad,u gradaccu je ibrisimbegovic svirao,imali ste i penal,niste se nimalo zalili,dok su u slobodi imali strasne primjedbe na sudjenje
ne znam skim ste jos igrali
da sarajevo ima sudjenje na gostovanjima kao vi sad bi bilo 2 na tabeli sa bodom zaostatka za vodecim
- ultima_palabra
- Posts: 59311
- Joined: 15/12/2008 16:53
#4231 Re: FK Zeljeznicar
samo_ovaj_put wrote:ja slobodu spomenuo nisamLekler wrote:Niko iz Slobode rijeci rekao nije,sudio nam je u Lukavici svi znamo i kako...samo_ovaj_put wrote:sekunda je falila da modrici bod uzmete
iako ja mislim da je on nekad ranije svirao zelji u gostima
prvih kola tamo nekad,u gradaccu je ibrisimbegovic svirao,imali ste i penal,niste se nimalo zalili,dok su u slobodi imali strasne primjedbe na sudjenje
ne znam skim ste jos igrali
da sarajevo ima sudjenje na gostovanjima kao vi sad bi bilo 2 na tabeli sa bodom zaostatka za vodecim
Ma daj, pa imali ste samo 4 gostovanja ove sezone, ne sjećam se da ste se žalili poslije Modriče, Leotara i Olimpika. Znači samo 2 boda u Mostaru.
-
samo_ovaj_put
- Posts: 1001
- Joined: 16/10/2009 15:33
#4232 Re: FK Zeljeznicar
pardon pardon
u gradaccu su se zalili na sudjenje
vidite da je u istoj recenici gradaccac
do mene je
u modrici su nas glatko pobjedili
u trebinju jedva
na vasem bi mjestu susret sa olimpikom vjerovatno bio odgodjen,a oni su inace na toj utakmici jednom presli centar,i dobili taj penal
u gradaccu su se zalili na sudjenje
vidite da je u istoj recenici gradaccac
do mene je
u modrici su nas glatko pobjedili
u trebinju jedva
na vasem bi mjestu susret sa olimpikom vjerovatno bio odgodjen,a oni su inace na toj utakmici jednom presli centar,i dobili taj penal
-
Adi_vp
- Posts: 477
- Joined: 31/07/2009 18:11
- Location: Hrasno
#4233 Re: FK Zeljeznicar
ultima_palabra wrote:Naravno da nisu ništa govorili, rasuli smo ih ko rižuLekler wrote:Niko iz Slobode rijeci rekao nije,sudio nam je u Lukavici svi znamo i kako...samo_ovaj_put wrote:sekunda je falila da modrici bod uzmete
iako ja mislim da je on nekad ranije svirao zelji u gostima
prvih kola tamo nekad,u gradaccu je ibrisimbegovic svirao,imali ste i penal,niste se nimalo zalili,dok su u slobodi imali strasne primjedbe na sudjenje
ne znam skim ste jos igraliJedina ubjedljiva pobjeda ove sezone, teži nam je protivnik bila Bosna, da ne govorimo o Famosu
-
Adi_vp
- Posts: 477
- Joined: 31/07/2009 18:11
- Location: Hrasno
#4234 Re: FK Zeljeznicar
Topla voda buraz,k'o i ono sto rece za neregularan gol koji je opravdano ponisten Slaviji u lukavici protiv nas,znas pravila jbg.samo_ovaj_put wrote: da sarajevo ima sudjenje na gostovanjima kao vi sad bi bilo 2 na tabeli sa bodom zaostatka za vodecim
- ultima_palabra
- Posts: 59311
- Joined: 15/12/2008 16:53
#4235 Re: FK Zeljeznicar
Čuj dobili nas, a žalili se? To prvi put čujem u našoj ligisamo_ovaj_put wrote:pardon pardon
u gradaccu su se zalili na sudjenje
vidite da je u istoj recenici gradaccac
do mene je
u modrici su nas glatko pobjedili
u trebinju jedva
na vasem bi mjestu susret sa olimpikom vjerovatno bio odgodjen,a oni su inace na toj utakmici jednom presli centar,i dobili taj penal
Meč sa Olimpikom je tri puta bio odgađan, od čega prva dva puta neopravdano, valjda se moralo nekad i odigrat. Eto da dobiste i Zrinjskog i Olimpika, i u Trebinju x, to je 21 bod, a Borac ima 25
-
samo_ovaj_put
- Posts: 1001
- Joined: 16/10/2009 15:33
#4236 Re: FK Zeljeznicar
i mi sad kuci,borac vani,i 2 boda razlikeultima_palabra wrote:Čuj dobili nas, a žalili se? To prvi put čujem u našoj ligisamo_ovaj_put wrote:pardon pardon
u gradaccu su se zalili na sudjenje
vidite da je u istoj recenici gradaccac
do mene je
u modrici su nas glatko pobjedili
u trebinju jedva
na vasem bi mjestu susret sa olimpikom vjerovatno bio odgodjen,a oni su inace na toj utakmici jednom presli centar,i dobili taj penal![]()
Meč sa Olimpikom je tri puta bio odgađan, od čega prva dva puta neopravdano, valjda se moralo nekad i odigrat. Eto da dobiste i Zrinjskog i Olimpika, i u Trebinju x, to je 21 bod, a Borac ima 25
ne moras biti tako sitnicav
dobili vas,a zalili se,eto malo prelistaj o toj utakmici,utakmicu gledao nisam,ali su se ljudi zalili,i bilo je na netu,ne bih izmisljao informacije
mec je bio odgadjan,ali po onakvom terenu ne bi ni djeca od 5 godina igrala,a kamoli profesionalci
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#4237 Re: FK Zeljeznicar
znaš, lolo, misliti i srati nije isto.
ko se bolan žalio u gradačcu? ljudi pobijedili, penal sviran nakon rukometnog poteza. ko se bolan žalio i na šta? sloboda se žalila na suđenje nakon 4 gola u prvom poluvremenu? pričala ti nana behara?
ko se bolan žalio u gradačcu? ljudi pobijedili, penal sviran nakon rukometnog poteza. ko se bolan žalio i na šta? sloboda se žalila na suđenje nakon 4 gola u prvom poluvremenu? pričala ti nana behara?
-
samo_ovaj_put
- Posts: 1001
- Joined: 16/10/2009 15:33
#4238 Re: FK Zeljeznicar
momceJThomas wrote:znaš, lolo, misliti i srati nije isto.
ko se bolan žalio u gradačcu? ljudi pobijedili, penal sviran nakon rukometnog poteza. ko se bolan žalio i na šta? sloboda se žalila na suđenje nakon 4 gola u prvom poluvremenu? pričala ti nana behara?
nemoj pretjerano a budes duhovit
upisacu se
zvijezda se zalila na sudjenje,jeste,i pobjedili su,ali su se opet zalili,u cemu je problem
navijac si zelje,provjeri,nemoj da pricas o nanama i beharima
za slobodu sam pogresno rekao,tu se niko nije zalio,ja sam se odmah ispravio,a ti ko da isoadnes mangup neki pa spominjes tu slobodu
jel dominkovic sudio sa celikom tekmu?
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#4239 Re: FK Zeljeznicar
Ignorišite papka...pokušat ce još par puta da isprovocira raspravu,ako mu niko ne odgovori sam ce shvatiti da je malj i napistice ovaj topic...jasno je zbog cega je došao.
- ultima_palabra
- Posts: 59311
- Joined: 15/12/2008 16:53
#4240 Re: FK Zeljeznicar
Radoslav Vukasović iz Trebinja
Jel to imaš seminarski na temu: Rad Nijaza Brkovića sa sudijama u sezoni 2009/10? 
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#4241 Re: FK Zeljeznicar
šta imam bolan ja provjeravati? ti mi ovdje došao popovati o utakmicama koje ne da nisi gledao, nego nisi ni inserte vidio. jesi li vidio uopšte snimak tog penala u graadačcu o kojem toliko sereš? ko se žalio i na šta? "neko" na netu se žalio na "nešto"? pola svih postova ti govori o suđenju i sudijama na željinim utakmicama. preispitaj se malo zašto je to tako i čemu to služi.
-
samo_ovaj_put
- Posts: 1001
- Joined: 16/10/2009 15:33
#4242 Re: FK Zeljeznicar
izvini momak,ali u cemu je problemLSD wrote:Ignorišite papka...pokušat ce još par puta da isprovocira raspravu,ako mu niko ne odgovori sam ce shvatiti da je malj i napistice ovaj topic...jasno je zbog cega je došao.
zasto vrijedjanje
ja ne vrijedjam ni tebe,ni zelju,ni manijake
samo konstatujem da vam dominkovic malo cesce sudi,i da je nama takvo sudjenje,bili bi u vrhu
zaista je smjesno da jedan sudija vec 4 tekme svira istom timu,a u nasoj ligi pregrst sudija,sami se ljudi nude
imam referatultima_palabra wrote:Radoslav Vukasović iz TrebinjaJel to imaš seminarski na temu: Rad Nijaza Brkovića sa sudijama u sezoni 2009/10?
jednostavno sam pitanje postavio
ti odmah neki kontra napad na mene
ja nisam rekao da je penal nepravilno dosudjen,ali su se iz zvijezde zalili na cjelokupno sudjenje,naci cu ti taj clanak,pa da se poklopisJThomas wrote:šta imam bolan ja provjeravati? ti mi ovdje došao popovati o utakmicama koje ne da nisi gledao, nego nisi ni inserte vidio. jesi li vidio uopšte snimak tog penala u graadačcu o kojem toliko sereš? ko se žalio i na šta? "neko" na netu se žalio na "nešto"? pola svih postova ti govori o suđenju i sudijama na željinim utakmicama. preispitaj se malo zašto je to tako i čemu to služi.
gledao sam inserte
pola postova jer ste se vi napalili i samo kontre udarate,moram odgovoriti
-
elSaik
- Posts: 11916
- Joined: 27/03/2007 16:49
- Location: 8. krug pakla
#4243 Re: FK Zeljeznicar
A jest malo ofirno, lik sudio 4 od toga 3 Želji.
Da hoće nastaviti tako. 
-
nikad_izvini
- Posts: 1828
- Joined: 16/01/2008 02:44
- Location: ma nije ni narod glup...vidi narod sve to
#4245 Re: FK Zeljeznicar
@samo_ovaj_put_odskakući_ba_dosadan_si
jer takve konstatacije nisi iznosio kada je recimo Mućo kupio titulu u sezoni 06/07 na proslavu 60 godina postojanja. Kada su vam penale svirali u Mostaru, jel bio ili nije(a nije), nebitno je. Bitno je da imaš dvostruke aršine.
Želju su handrili 3-4 godine minimalno. Eto Želje, piši bodove. E pa, očito je, da toga više NEMA. Desi se Banja Luka pa nam ponište čist gol, al šta ćeš, oni su očito novi šampioni. Također se desi Lukavica pa sudija poniši domaćinima NEREGULARAN gol. To što ti ne znaš ili nećeš da znaš fudbalska pravila je tvoj a ne naš problem. Ne znam zašto nas zamaraš sa svojim neznanjem.
Bio sam na većini utakmica, pa znam o čemu pričam. "Sporno suđenje" je bilo protiv Veleža u drugoj utakmici jer im sudija, po mom mišljenju, nije svirao čist penal, jer nam je istolerisao par grubljih faulova itd. S druge strane, dvije priče se vrte o tom Golaću. Prva priča je da su mu ostali dužni neke pare kada im je navlačio u Vrapčićima, čuvenoj oazi poštenja a druga priča je da su ga prebili u Bihaću ili negdje kada su se tačkali za plasman u PL sa Jedinstvom. Znači, ima tu nekih aminoziteta između Golaća i Veleža pored svega.
To što su oni navikli sa psuju djecu sudijama je neka druga priča. Uglavnom, imamo isto bodova u polusezoni gdje ste vi imali predobar raspored a mi veoma zajeban. Možeš se buniti, plakati ili jecati ali je tako. Znam da te boli što trenutno imamo boljeg trenera i upravu od vas. O navijačima neću, to je subjektivno. Ostalo je objektivno.
Razligu sad, zabavi se svojim klubom jer vam Europe nema i ne zna se kada će biti. Željo će biti bolje plasiran od vas u ligi a u Kupu smo već dogurali dalje od vas. Ostaje vam samo derbi da spasite sezonu. Ako to ne dobijete, sjedite i plačite. Nakon historijskih uspjeha, historijski neuspjesi. Hoće to tako kod nas.
jer takve konstatacije nisi iznosio kada je recimo Mućo kupio titulu u sezoni 06/07 na proslavu 60 godina postojanja. Kada su vam penale svirali u Mostaru, jel bio ili nije(a nije), nebitno je. Bitno je da imaš dvostruke aršine.
Želju su handrili 3-4 godine minimalno. Eto Želje, piši bodove. E pa, očito je, da toga više NEMA. Desi se Banja Luka pa nam ponište čist gol, al šta ćeš, oni su očito novi šampioni. Također se desi Lukavica pa sudija poniši domaćinima NEREGULARAN gol. To što ti ne znaš ili nećeš da znaš fudbalska pravila je tvoj a ne naš problem. Ne znam zašto nas zamaraš sa svojim neznanjem.
Bio sam na većini utakmica, pa znam o čemu pričam. "Sporno suđenje" je bilo protiv Veleža u drugoj utakmici jer im sudija, po mom mišljenju, nije svirao čist penal, jer nam je istolerisao par grubljih faulova itd. S druge strane, dvije priče se vrte o tom Golaću. Prva priča je da su mu ostali dužni neke pare kada im je navlačio u Vrapčićima, čuvenoj oazi poštenja a druga priča je da su ga prebili u Bihaću ili negdje kada su se tačkali za plasman u PL sa Jedinstvom. Znači, ima tu nekih aminoziteta između Golaća i Veleža pored svega.
To što su oni navikli sa psuju djecu sudijama je neka druga priča. Uglavnom, imamo isto bodova u polusezoni gdje ste vi imali predobar raspored a mi veoma zajeban. Možeš se buniti, plakati ili jecati ali je tako. Znam da te boli što trenutno imamo boljeg trenera i upravu od vas. O navijačima neću, to je subjektivno. Ostalo je objektivno.
Razligu sad, zabavi se svojim klubom jer vam Europe nema i ne zna se kada će biti. Željo će biti bolje plasiran od vas u ligi a u Kupu smo već dogurali dalje od vas. Ostaje vam samo derbi da spasite sezonu. Ako to ne dobijete, sjedite i plačite. Nakon historijskih uspjeha, historijski neuspjesi. Hoće to tako kod nas.
-
MojaMalenkost
- Posts: 89
- Joined: 22/10/2009 00:45
#4246 Re: FK Zeljeznicar
Sjetimo se sezone kad su njanje bile prvaci.Kome su svirali penali u 90+ i cija su se gostovanja jedino prenosila te sezone?samo_ovaj_put wrote:ja slobodu spomenuo nisamLekler wrote:Niko iz Slobode rijeci rekao nije,sudio nam je u Lukavici svi znamo i kako...samo_ovaj_put wrote:sekunda je falila da modrici bod uzmete
iako ja mislim da je on nekad ranije svirao zelji u gostima
prvih kola tamo nekad,u gradaccu je ibrisimbegovic svirao,imali ste i penal,niste se nimalo zalili,dok su u slobodi imali strasne primjedbe na sudjenje
ne znam skim ste jos igrali
da sarajevo ima sudjenje na gostovanjima kao vi sad bi bilo 2 na tabeli sa bodom zaostatka za vodecim
-
samo_ovaj_put
- Posts: 1001
- Joined: 16/10/2009 15:33
#4247 Re: FK Zeljeznicar
sjetimo se ekipe koju je sarajevo tad imalo
sve pred sobom smo te sezone pokosili
sve pred sobom smo te sezone pokosili
- Petit_Beurre
- Posts: 916
- Joined: 12/08/2009 18:55
- Location: Fioka
#4248 Re: FK Zeljeznicar
ne nistesamo_ovaj_put wrote:sjetimo se ekipe koju je sarajevo tad imalo
sve pred sobom smo te sezone pokosili
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#4249 Re: FK Zeljeznicar
ne, oni su tu titulu uzeli "u inat svima" 
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24699
- Joined: 26/08/2007 17:10
#4250 Re: FK Zeljeznicar
@samo_ovaj_put
Vecinu ovde boli vrsnjak za tvoj klub, njegov sastav, postenje i ostalo! Istu tu vecinu boli isti taj vrsnjak i za tvoje misljenje i dokazivanje o Brkovicu & Co! Daj nekih tema, ako imas, vezanih za sadasnje stanje u klubu (jer je upravo to taj pdf) pa da vidimo gdje smo i sta smo, da sta normalno prodiskutujemo ..
Vecinu ovde boli vrsnjak za tvoj klub, njegov sastav, postenje i ostalo! Istu tu vecinu boli isti taj vrsnjak i za tvoje misljenje i dokazivanje o Brkovicu & Co! Daj nekih tema, ako imas, vezanih za sadasnje stanje u klubu (jer je upravo to taj pdf) pa da vidimo gdje smo i sta smo, da sta normalno prodiskutujemo ..
