FK Željezničar

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#4226 Re: FK Zeljeznicar

Post by veljaca »

do_tokija wrote:
veljaca wrote:
salle_eh1986 wrote:Šeha je čovjek kao i svi mi. Ponese ga nekad i previše u želji da se dokaže. Da ima kvalitet-ima, za jednog Želju možda da a možda i ne. Uglavnom nije ni on bezgriješan, čovjek se trudi, a to da li može da odgovori poslu koji se zahtijeva od njega to je druga priča. Valjda se i trud cijeni, eto recimo jedan Gatuzo nema veze ali trudom nadoknadi svo "znanje". Sa Šehom treba neko da radi pametno i da mu objasni neke stvari, kad treba izlijetati i tako to, ali tu ima i krivice u odbrani, jednostavno ne ulijevaju povjerenje jedni drugima...
IBRAHIM ŠEHIĆ :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: je jedan od najvecih talenata trenutno u FK Željezničar. Ovo odgovorno tvrdim ...
Mora samo nabiti jedno 10-tak kilograma da ima masu i misice i onda ce biti medju prvim golmanima u Evropi ....
ma ja ba bice u rangu kasiljasa i bufona takav talenat se rijetko vidja :D
Da li se ti to zezas ili ozbiljno ???? :D
User avatar
Lekler
Posts: 311
Joined: 13/05/2009 14:01
Location: Memli strana

#4227 Re: FK Zeljeznicar

Post by Lekler »

samo_ovaj_put wrote:sekunda je falila da modrici bod uzmete
iako ja mislim da je on nekad ranije svirao zelji u gostima
prvih kola tamo nekad,u gradaccu je ibrisimbegovic svirao,imali ste i penal,niste se nimalo zalili,dok su u slobodi imali strasne primjedbe na sudjenje
ne znam skim ste jos igrali
Niko iz Slobode rijeci rekao nije,sudio nam je u Lukavici svi znamo i kako...
elSaik
Posts: 11916
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#4228 Re: FK Zeljeznicar

Post by elSaik »

Niđe veze. Slobodu smo samo tako nakantali. Pa poslije poluvremena je bilo 4:1. :roll:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59311
Joined: 15/12/2008 16:53

#4229 Re: FK Zeljeznicar

Post by ultima_palabra »

Lekler wrote:
samo_ovaj_put wrote:sekunda je falila da modrici bod uzmete
iako ja mislim da je on nekad ranije svirao zelji u gostima
prvih kola tamo nekad,u gradaccu je ibrisimbegovic svirao,imali ste i penal,niste se nimalo zalili,dok su u slobodi imali strasne primjedbe na sudjenje
ne znam skim ste jos igrali
Niko iz Slobode rijeci rekao nije,sudio nam je u Lukavici svi znamo i kako...
Naravno da nisu ništa govorili, rasuli smo ih ko rižu :-D Jedina ubjedljiva pobjeda ove sezone, teži nam je protivnik bila Bosna, da ne govorimo o Famosu :lol:
samo_ovaj_put
Posts: 1001
Joined: 16/10/2009 15:33

#4230 Re: FK Zeljeznicar

Post by samo_ovaj_put »

Lekler wrote:
samo_ovaj_put wrote:sekunda je falila da modrici bod uzmete
iako ja mislim da je on nekad ranije svirao zelji u gostima
prvih kola tamo nekad,u gradaccu je ibrisimbegovic svirao,imali ste i penal,niste se nimalo zalili,dok su u slobodi imali strasne primjedbe na sudjenje
ne znam skim ste jos igrali
Niko iz Slobode rijeci rekao nije,sudio nam je u Lukavici svi znamo i kako...
ja slobodu spomenuo nisam
da sarajevo ima sudjenje na gostovanjima kao vi sad bi bilo 2 na tabeli sa bodom zaostatka za vodecim
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59311
Joined: 15/12/2008 16:53

#4231 Re: FK Zeljeznicar

Post by ultima_palabra »

samo_ovaj_put wrote:
Lekler wrote:
samo_ovaj_put wrote:sekunda je falila da modrici bod uzmete
iako ja mislim da je on nekad ranije svirao zelji u gostima
prvih kola tamo nekad,u gradaccu je ibrisimbegovic svirao,imali ste i penal,niste se nimalo zalili,dok su u slobodi imali strasne primjedbe na sudjenje
ne znam skim ste jos igrali
Niko iz Slobode rijeci rekao nije,sudio nam je u Lukavici svi znamo i kako...
ja slobodu spomenuo nisam
da sarajevo ima sudjenje na gostovanjima kao vi sad bi bilo 2 na tabeli sa bodom zaostatka za vodecim
:-) :shock:
Ma daj, pa imali ste samo 4 gostovanja ove sezone, ne sjećam se da ste se žalili poslije Modriče, Leotara i Olimpika. Znači samo 2 boda u Mostaru.
samo_ovaj_put
Posts: 1001
Joined: 16/10/2009 15:33

#4232 Re: FK Zeljeznicar

Post by samo_ovaj_put »

pardon pardon
u gradaccu su se zalili na sudjenje
vidite da je u istoj recenici gradaccac
do mene je

u modrici su nas glatko pobjedili
u trebinju jedva
na vasem bi mjestu susret sa olimpikom vjerovatno bio odgodjen,a oni su inace na toj utakmici jednom presli centar,i dobili taj penal
Adi_vp
Posts: 477
Joined: 31/07/2009 18:11
Location: Hrasno

#4233 Re: FK Zeljeznicar

Post by Adi_vp »

ultima_palabra wrote:
Lekler wrote:
samo_ovaj_put wrote:sekunda je falila da modrici bod uzmete
iako ja mislim da je on nekad ranije svirao zelji u gostima
prvih kola tamo nekad,u gradaccu je ibrisimbegovic svirao,imali ste i penal,niste se nimalo zalili,dok su u slobodi imali strasne primjedbe na sudjenje
ne znam skim ste jos igrali
Niko iz Slobode rijeci rekao nije,sudio nam je u Lukavici svi znamo i kako...
Naravno da nisu ništa govorili, rasuli smo ih ko rižu :-D Jedina ubjedljiva pobjeda ove sezone, teži nam je protivnik bila Bosna, da ne govorimo o Famosu :lol:
:D :thumbup: :sax:
Adi_vp
Posts: 477
Joined: 31/07/2009 18:11
Location: Hrasno

#4234 Re: FK Zeljeznicar

Post by Adi_vp »

samo_ovaj_put wrote: da sarajevo ima sudjenje na gostovanjima kao vi sad bi bilo 2 na tabeli sa bodom zaostatka za vodecim
Topla voda buraz,k'o i ono sto rece za neregularan gol koji je opravdano ponisten Slaviji u lukavici protiv nas,znas pravila jbg.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59311
Joined: 15/12/2008 16:53

#4235 Re: FK Zeljeznicar

Post by ultima_palabra »

samo_ovaj_put wrote:pardon pardon
u gradaccu su se zalili na sudjenje
vidite da je u istoj recenici gradaccac
do mene je

u modrici su nas glatko pobjedili
u trebinju jedva
na vasem bi mjestu susret sa olimpikom vjerovatno bio odgodjen,a oni su inace na toj utakmici jednom presli centar,i dobili taj penal
Čuj dobili nas, a žalili se? To prvi put čujem u našoj ligi 8-)
Meč sa Olimpikom je tri puta bio odgađan, od čega prva dva puta neopravdano, valjda se moralo nekad i odigrat. Eto da dobiste i Zrinjskog i Olimpika, i u Trebinju x, to je 21 bod, a Borac ima 25 :P
samo_ovaj_put
Posts: 1001
Joined: 16/10/2009 15:33

#4236 Re: FK Zeljeznicar

Post by samo_ovaj_put »

ultima_palabra wrote:
samo_ovaj_put wrote:pardon pardon
u gradaccu su se zalili na sudjenje
vidite da je u istoj recenici gradaccac
do mene je

u modrici su nas glatko pobjedili
u trebinju jedva
na vasem bi mjestu susret sa olimpikom vjerovatno bio odgodjen,a oni su inace na toj utakmici jednom presli centar,i dobili taj penal
Čuj dobili nas, a žalili se? To prvi put čujem u našoj ligi 8-)
Meč sa Olimpikom je tri puta bio odgađan, od čega prva dva puta neopravdano, valjda se moralo nekad i odigrat. Eto da dobiste i Zrinjskog i Olimpika, i u Trebinju x, to je 21 bod, a Borac ima 25 :P
i mi sad kuci,borac vani,i 2 boda razlike
ne moras biti tako sitnicav
dobili vas,a zalili se,eto malo prelistaj o toj utakmici,utakmicu gledao nisam,ali su se ljudi zalili,i bilo je na netu,ne bih izmisljao informacije

mec je bio odgadjan,ali po onakvom terenu ne bi ni djeca od 5 godina igrala,a kamoli profesionalci
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#4237 Re: FK Zeljeznicar

Post by JThomas »

znaš, lolo, misliti i srati nije isto.

ko se bolan žalio u gradačcu? ljudi pobijedili, penal sviran nakon rukometnog poteza. ko se bolan žalio i na šta? sloboda se žalila na suđenje nakon 4 gola u prvom poluvremenu? pričala ti nana behara?
samo_ovaj_put
Posts: 1001
Joined: 16/10/2009 15:33

#4238 Re: FK Zeljeznicar

Post by samo_ovaj_put »

JThomas wrote:znaš, lolo, misliti i srati nije isto.

ko se bolan žalio u gradačcu? ljudi pobijedili, penal sviran nakon rukometnog poteza. ko se bolan žalio i na šta? sloboda se žalila na suđenje nakon 4 gola u prvom poluvremenu? pričala ti nana behara?
momce
nemoj pretjerano a budes duhovit
upisacu se
zvijezda se zalila na sudjenje,jeste,i pobjedili su,ali su se opet zalili,u cemu je problem
navijac si zelje,provjeri,nemoj da pricas o nanama i beharima
za slobodu sam pogresno rekao,tu se niko nije zalio,ja sam se odmah ispravio,a ti ko da isoadnes mangup neki pa spominjes tu slobodu

jel dominkovic sudio sa celikom tekmu?
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#4239 Re: FK Zeljeznicar

Post by LSD »

Ignorišite papka...pokušat ce još par puta da isprovocira raspravu,ako mu niko ne odgovori sam ce shvatiti da je malj i napistice ovaj topic...jasno je zbog cega je došao.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59311
Joined: 15/12/2008 16:53

#4240 Re: FK Zeljeznicar

Post by ultima_palabra »

Radoslav Vukasović iz Trebinja ;-) Jel to imaš seminarski na temu: Rad Nijaza Brkovića sa sudijama u sezoni 2009/10? :lol:
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#4241 Re: FK Zeljeznicar

Post by JThomas »

šta imam bolan ja provjeravati? ti mi ovdje došao popovati o utakmicama koje ne da nisi gledao, nego nisi ni inserte vidio. jesi li vidio uopšte snimak tog penala u graadačcu o kojem toliko sereš? ko se žalio i na šta? "neko" na netu se žalio na "nešto"? pola svih postova ti govori o suđenju i sudijama na željinim utakmicama. preispitaj se malo zašto je to tako i čemu to služi.
samo_ovaj_put
Posts: 1001
Joined: 16/10/2009 15:33

#4242 Re: FK Zeljeznicar

Post by samo_ovaj_put »

LSD wrote:Ignorišite papka...pokušat ce još par puta da isprovocira raspravu,ako mu niko ne odgovori sam ce shvatiti da je malj i napistice ovaj topic...jasno je zbog cega je došao.
izvini momak,ali u cemu je problem
zasto vrijedjanje
ja ne vrijedjam ni tebe,ni zelju,ni manijake

samo konstatujem da vam dominkovic malo cesce sudi,i da je nama takvo sudjenje,bili bi u vrhu
zaista je smjesno da jedan sudija vec 4 tekme svira istom timu,a u nasoj ligi pregrst sudija,sami se ljudi nude
ultima_palabra wrote:Radoslav Vukasović iz Trebinja ;-) Jel to imaš seminarski na temu: Rad Nijaza Brkovića sa sudijama u sezoni 2009/10? :lol:
imam referat
jednostavno sam pitanje postavio
ti odmah neki kontra napad na mene
JThomas wrote:šta imam bolan ja provjeravati? ti mi ovdje došao popovati o utakmicama koje ne da nisi gledao, nego nisi ni inserte vidio. jesi li vidio uopšte snimak tog penala u graadačcu o kojem toliko sereš? ko se žalio i na šta? "neko" na netu se žalio na "nešto"? pola svih postova ti govori o suđenju i sudijama na željinim utakmicama. preispitaj se malo zašto je to tako i čemu to služi.
ja nisam rekao da je penal nepravilno dosudjen,ali su se iz zvijezde zalili na cjelokupno sudjenje,naci cu ti taj clanak,pa da se poklopis
gledao sam inserte
pola postova jer ste se vi napalili i samo kontre udarate,moram odgovoriti
elSaik
Posts: 11916
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#4243 Re: FK Zeljeznicar

Post by elSaik »

A jest malo ofirno, lik sudio 4 od toga 3 Želji. :mrgreen: Da hoće nastaviti tako. :mrgreen:
Adi_vp
Posts: 477
Joined: 31/07/2009 18:11
Location: Hrasno

#4244 Re: FK Zeljeznicar

Post by Adi_vp »

Malkice :D :D :D
nikad_izvini
Posts: 1828
Joined: 16/01/2008 02:44
Location: ma nije ni narod glup...vidi narod sve to

#4245 Re: FK Zeljeznicar

Post by nikad_izvini »

@samo_ovaj_put_odskakući_ba_dosadan_si

jer takve konstatacije nisi iznosio kada je recimo Mućo kupio titulu u sezoni 06/07 na proslavu 60 godina postojanja. Kada su vam penale svirali u Mostaru, jel bio ili nije(a nije), nebitno je. Bitno je da imaš dvostruke aršine.

Želju su handrili 3-4 godine minimalno. Eto Želje, piši bodove. E pa, očito je, da toga više NEMA. Desi se Banja Luka pa nam ponište čist gol, al šta ćeš, oni su očito novi šampioni. Također se desi Lukavica pa sudija poniši domaćinima NEREGULARAN gol. To što ti ne znaš ili nećeš da znaš fudbalska pravila je tvoj a ne naš problem. Ne znam zašto nas zamaraš sa svojim neznanjem.

Bio sam na većini utakmica, pa znam o čemu pričam. "Sporno suđenje" je bilo protiv Veleža u drugoj utakmici jer im sudija, po mom mišljenju, nije svirao čist penal, jer nam je istolerisao par grubljih faulova itd. S druge strane, dvije priče se vrte o tom Golaću. Prva priča je da su mu ostali dužni neke pare kada im je navlačio u Vrapčićima, čuvenoj oazi poštenja a druga priča je da su ga prebili u Bihaću ili negdje kada su se tačkali za plasman u PL sa Jedinstvom. Znači, ima tu nekih aminoziteta između Golaća i Veleža pored svega.
To što su oni navikli sa psuju djecu sudijama je neka druga priča. Uglavnom, imamo isto bodova u polusezoni gdje ste vi imali predobar raspored a mi veoma zajeban. Možeš se buniti, plakati ili jecati ali je tako. Znam da te boli što trenutno imamo boljeg trenera i upravu od vas. O navijačima neću, to je subjektivno. Ostalo je objektivno.
Razligu sad, zabavi se svojim klubom jer vam Europe nema i ne zna se kada će biti. Željo će biti bolje plasiran od vas u ligi a u Kupu smo već dogurali dalje od vas. Ostaje vam samo derbi da spasite sezonu. Ako to ne dobijete, sjedite i plačite. Nakon historijskih uspjeha, historijski neuspjesi. Hoće to tako kod nas.
MojaMalenkost
Posts: 89
Joined: 22/10/2009 00:45

#4246 Re: FK Zeljeznicar

Post by MojaMalenkost »

samo_ovaj_put wrote:
Lekler wrote:
samo_ovaj_put wrote:sekunda je falila da modrici bod uzmete
iako ja mislim da je on nekad ranije svirao zelji u gostima
prvih kola tamo nekad,u gradaccu je ibrisimbegovic svirao,imali ste i penal,niste se nimalo zalili,dok su u slobodi imali strasne primjedbe na sudjenje
ne znam skim ste jos igrali
Niko iz Slobode rijeci rekao nije,sudio nam je u Lukavici svi znamo i kako...
ja slobodu spomenuo nisam
da sarajevo ima sudjenje na gostovanjima kao vi sad bi bilo 2 na tabeli sa bodom zaostatka za vodecim
Sjetimo se sezone kad su njanje bile prvaci.Kome su svirali penali u 90+ i cija su se gostovanja jedino prenosila te sezone? ;-)
samo_ovaj_put
Posts: 1001
Joined: 16/10/2009 15:33

#4247 Re: FK Zeljeznicar

Post by samo_ovaj_put »

sjetimo se ekipe koju je sarajevo tad imalo
sve pred sobom smo te sezone pokosili
User avatar
Petit_Beurre
Posts: 916
Joined: 12/08/2009 18:55
Location: Fioka

#4248 Re: FK Zeljeznicar

Post by Petit_Beurre »

samo_ovaj_put wrote:sjetimo se ekipe koju je sarajevo tad imalo
sve pred sobom smo te sezone pokosili
ne niste :mrgreen:
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#4249 Re: FK Zeljeznicar

Post by JThomas »

ne, oni su tu titulu uzeli "u inat svima" :D
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24699
Joined: 26/08/2007 17:10

#4250 Re: FK Zeljeznicar

Post by Charuga »

@samo_ovaj_put

Vecinu ovde boli vrsnjak za tvoj klub, njegov sastav, postenje i ostalo! Istu tu vecinu boli isti taj vrsnjak i za tvoje misljenje i dokazivanje o Brkovicu & Co! Daj nekih tema, ako imas, vezanih za sadasnje stanje u klubu (jer je upravo to taj pdf) pa da vidimo gdje smo i sta smo, da sta normalno prodiskutujemo .. 8-)
Post Reply