F1 2008, 2009, 2010 and counting
Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11
-
Gost1515
- Posts: 964
- Joined: 09/12/2003 00:00
#4226 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ne znam ... Mujo i Haso?
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#4227 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ma ti ces vjerovatno reci jadovi = Ferrari, a Balo divan. A onda ce Ferraristi reci da je Balo *urac, a propeti konjic = TITO i KPJ...
A ja cu reci da tu vec odavno nicije maslo nije za Ramazana, i da to nista novo nije, svi znaju da sve mogu/trebaju/moraju da urade, a da ih ne uhvate/kazne zbog toga, a da oni budu bolji, a konkurencija losija... I ovo sto pise na linku nije nista strasno, sta su mu rekli ? Da poduzme sve da mu unisti trku ? To se moze uraditi na 3-4 nacina... Jel' ko rekao da unisti njega i auto mu ? Zna se da se radio komunikacija prati, ko bi to tako javno saopstio ?
Otkud da je ovo objavljeno tek 3 oktobra ? Ko i kada plasira ove informacije ? Mislim sve ostalo imaju uzivo, sudije odlucuju najkasnije do kraja trke, a ovdje im treba, koliko dana ???
-
Gost1515
- Posts: 964
- Joined: 09/12/2003 00:00
#4228 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
E takav odgovor vec cijenim ...
pa mislio sam prvenstveno na Smedley&Masa duo, ali ne toliko zbog izrečenog preko radia, nego zbog cjelokupnog cirkusa poslije, ako si pratio Massinu kuknjavu, čak se kao saziva neki sastanak vozača da se priča o Hami ... kad ono baš ono što i ti reče - ničije nije za ramazana. Znači ne nervira me toliko ova poruka nego glumatanje čistunca a sva krivnja na Hamu.(Naravno da nije ni on bezgriješan).
Znači ako je cilj utrkivanja zadržavati drugog i uništiti mu utrku ... hebiga
pa još nakon toga se žaliti na sav glas, ma daj ... onda bar šuti, vozi i odrađuj ono što ti se kaže i ne seri.
A btw ovo je objavljeno u zvaničnom race-edit videu na zvaničnoj stranici FIA-e koji se objavljuju naknadno nakon svake utrke, pogledaj
Uostalom nećeš naći ozbiljnji izvor od autosport.com
pa mislio sam prvenstveno na Smedley&Masa duo, ali ne toliko zbog izrečenog preko radia, nego zbog cjelokupnog cirkusa poslije, ako si pratio Massinu kuknjavu, čak se kao saziva neki sastanak vozača da se priča o Hami ... kad ono baš ono što i ti reče - ničije nije za ramazana. Znači ne nervira me toliko ova poruka nego glumatanje čistunca a sva krivnja na Hamu.(Naravno da nije ni on bezgriješan).
Znači ako je cilj utrkivanja zadržavati drugog i uništiti mu utrku ... hebiga
A btw ovo je objavljeno u zvaničnom race-edit videu na zvaničnoj stranici FIA-e koji se objavljuju naknadno nakon svake utrke, pogledaj
- čoksa08
- Posts: 487
- Joined: 23/08/2011 12:31
- Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D
#4229 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
pa fino se vidilo da je balo udario masu. i ti mozes pricati sta hoces. jel bio iza masse jeste, jel ga udario. jeste. mogao je zakociti a nije nego mu je uletio. i jel ili nije istina ovo sto pisu doticni o radio brodcastu
-
Gost1515
- Posts: 964
- Joined: 09/12/2003 00:00
#4230 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Oooo čuj jel istina ili nije, pa čaršija bruji o ovome ko o al'Dinu
pratite li vi ljudi kakve F1 sajtove?
http://www.formula1.com/video/race_edits/
Hm udario ga kažeš, jeste, nema sumnje, ali priznaćeš da se to puno lakše desi kad imaš ispred sebe nekog ko ima za cilj "da te zadržava i uništi ti utrku"
http://www.formula1.com/video/race_edits/
Hm udario ga kažeš, jeste, nema sumnje, ali priznaćeš da se to puno lakše desi kad imaš ispred sebe nekog ko ima za cilj "da te zadržava i uništi ti utrku"
- čoksa08
- Posts: 487
- Joined: 23/08/2011 12:31
- Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D
#4231 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
a sta mu ima unistavati utrku, niti moze biti sampion niti moze biti prvi. samo moze da se sudari sa nekim. niti mu je prvi put da radi ovakva sranja. eto masa mu je unistio utrku. mogao je komotno da se zabije u njega i da ga unisti. to bi bilo manje ofirno od ovoga 
- studeni76
- Posts: 6787
- Joined: 03/06/2009 14:12
#4232 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Jel i sad ovaj tvoj pošten? pa nemože svaki put bit kontakt kad ga neko hoće preteći, a on jadnik nije kriv.Gost1515 wrote:Oooo čuj jel istina ili nije, pa čaršija bruji o ovome ko o al'Dinupratite li vi ljudi kakve F1 sajtove?
http://www.formula1.com/video/race_edits/
Hm udario ga kažeš, jeste, nema sumnje, ali priznaćeš da se to puno lakše desi kad imaš ispred sebe nekog ko ima za cilj "da te zadržava i uništi ti utrku"
- GAU8
- Posts: 9145
- Joined: 05/01/2011 09:18
#4233 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
hamilton ne hebe zivu silu 
-
Gost1515
- Posts: 964
- Joined: 09/12/2003 00:00
#4234 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Sudije analizirali, kazu sve ok ... uostalom gori je bio Vetel na startu prema Buttonu samo što je ovaj pobjegao na travu ... pa niko to ne spominje.studeni76 wrote:Jel i sad ovaj tvoj pošten? pa nemože svaki put bit kontakt kad ga neko hoće preteći, a on jadnik nije kriv.Gost1515 wrote:Oooo čuj jel istina ili nije, pa čaršija bruji o ovome ko o al'Dinupratite li vi ljudi kakve F1 sajtove?
http://www.formula1.com/video/race_edits/
Hm udario ga kažeš, jeste, nema sumnje, ali priznaćeš da se to puno lakše desi kad imaš ispred sebe nekog ko ima za cilj "da te zadržava i uništi ti utrku"![]()
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#4235 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
radostan dan wrote:Baton me opet prijatno iznenadio.
Čestitke Sebastijanu.
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#4236 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Moracu nakratko braniti Balu, ono jeste bio trkacki incident, i sto se toga tice, nema problema... Osim sto se to njemu na razne nacine stalno desava... E tu je po meni problem... Da je bog'do Massa co'jek sa vecim "kohones", pa da se nije ni malo sklanjao ulijevo, pa nek' obojica moraju da odustanu zbog ostecenja bolida... Mada i ovakav rasplet nije los po Balin sampionski ego, koji vec dugo pati... 5. mjesto na kraju mu je jasniji signal gdje se nalazi, nego da je sa 6. mjesta odustao, i tjesio se kasnije kako bi 'ladno bio drugi, samo da nije bilo "sudbe klete"...Gost1515 wrote:Sudije analizirali, kazu sve ok ... uostalom gori je bio Vetel na startu prema Buttonu samo što je ovaj pobjegao na travu ... pa niko to ne spominje.studeni76 wrote:Jel i sad ovaj tvoj pošten? pa nemože svaki put bit kontakt kad ga neko hoće preteći, a on jadnik nije kriv.Gost1515 wrote:Oooo čuj jel istina ili nije, pa čaršija bruji o ovome ko o al'Dinupratite li vi ljudi kakve F1 sajtove?
http://www.formula1.com/video/race_edits/
Hm udario ga kažeš, jeste, nema sumnje, ali priznaćeš da se to puno lakše desi kad imaš ispred sebe nekog ko ima za cilj "da te zadržava i uništi ti utrku"![]()
-
candy_Man
- Posts: 146
- Joined: 07/10/2011 14:08
#4237 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
ne moze ni jedna utrka da prodje a da balo ne pravi sranja, pa dokle vise

- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#4238 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Dok mu sef prvi put ne ispostavi realan racun za bezveze unisteno auto... 
-
candy_Man
- Posts: 146
- Joined: 07/10/2011 14:08
#4239 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
trebaju mu za svaki osteceni bolid ispostaviti racun, pa bi ga onda cuvao ko oci u glavi i ne bi ulijetao ko muha bez glave u duele sa pojedinim vozacima
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#4240 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Vettel prvak i vi i dalje kenjate o Hamiltonu
Balo = Rinaka
Balo = Rinaka
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#4241 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Meni je problem i to sto sam jos lani kod "djeteta" (Vettel-a), poceo prepoznavati neke od simptoma Hamiltonizma... A ni to nije zdravo... 
-
candy_Man
- Posts: 146
- Joined: 07/10/2011 14:08
#4242 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
sto, jel to zabranjeno. ako ti se ne svidja preskocisimonese wrote:Vettel prvak i vi i dalje kenjate o Hamiltonu
Balo = Rinaka
- Edin H.
- Posts: 53656
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#4243 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Hamilton nepobjediv

- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#4244 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Sad ce doci do izrazaja McLarenova nadmoc nad ostalim , ostatak sezone RB ce voziti na 70% mogucnosti 
-
candy_Man
- Posts: 146
- Joined: 07/10/2011 14:08
#4245 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
jao, cuj nadmoc

- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#4246 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
subjektivnost je navijackacandy_Man wrote:jao, cuj nadmoc![]()
![]()
![]()
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#4247 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
candy_Man wrote:jao, cuj nadmoc![]()
![]()
![]()
Nesto ti nije jasno ?
-
candy_Man
- Posts: 146
- Joined: 07/10/2011 14:08
#4248 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
ti mi nisi jasan, al nema potrebe da odgovaras.Industrialyzer wrote:candy_Man wrote:jao, cuj nadmoc![]()
![]()
![]()
Nesto ti nije jasno ?
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#4249 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Bas jedva cekam da vidim sta ce biti ujutro ? Ako usere Balo opet, ko ce sada biti kriv ??? 
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#4250 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
U koliko je trka?
