Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#4226 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ZonFon »

plain vanilla wrote: 30/04/2021 19:00
ZonFon wrote: 30/04/2021 18:56
plain vanilla wrote: 30/04/2021 18:53 Koliko nam jos treba da sigurno ostanemo?
Da uzmete Borca i Veleza i opstanak zagarantovan. :mrgreen:
Gospodine, bajke su na drugom odjeljenju :lol:
Mnogo ste ljubazni, mlada damo :kakoste:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59311
Joined: 15/12/2008 16:53

#4227 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ultima_palabra »

Cuj Bojan Djordjic u Slobodi, bio je lik sa istim imenom u Man Unitedu davno.
User avatar
crveni il bijeli
Posts: 108
Joined: 30/03/2015 14:18

#4228 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by crveni il bijeli »

Ima li neko link za velez?
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#4229 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by 90minut »

crveni il bijeli wrote: 30/04/2021 19:45 Ima li neko link za velez?
BH liga stream.
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#4230 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by veella »

Image
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#4231 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Anquilla »

splinter wrote: 30/04/2021 18:56 Lijepo da je Sloboda obezbijedila opstanak. :thumbup:
Ispadaju Radnik i Krupa, prelijepo.
:thumbup:
User avatar
PhilJacksonIzvala
Posts: 585
Joined: 30/04/2020 10:35

#4232 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by PhilJacksonIzvala »

Kakvo je stanje na terenu?
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#4233 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Leopard_SA »

Bolji Velež za sada
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#4234 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by 90minut »

Ovo je crveni čist kao suza, al' zbog pritiska ga ne smije pokazati.


Tu su negdje malo bolji Velež, odlicna utakmica.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#4235 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sumirprimus »

Nidje veze, realno borac dominantniji
Bazinga1234
Posts: 8070
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#4236 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Bazinga1234 »

Borac realno i jeste prilično kvalitetniji, a u zadnje vrijeme igraju i u gostima dobro.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#4237 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by 90minut »

sumirprimus wrote: 30/04/2021 20:42 Nidje veze, realno borac dominantniji
Bio u prvih 10 minuta poslije toga nula
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#4238 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sumirprimus »

Borac dominantniji. Drze igru. Konkretniji.
Velez nepovezan, sredina je losa ko da se prepali a i sad je vec evidenntno previse se valjaju. E sad ako je to sredstvo do cilja ok. Legitimno
Plus rodjeni koliko ste ono ljudi pustili ma trEbinu? Nemoguce da su svi oni predstsvnici kluba?
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#4239 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by 90minut »

Realnost je da Borac nije imao pravu šansu s druge strane 2 vrhunske za postizanje gola.
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#4240 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by animus »

Pritisak na sudije je urodio plodom. Korektno sudjenje. Mada su igraci Borca trebali dobiti bar dva žuta jednom zbog lakta a drugi put zbog klizećeg sa dvije noge
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#4241 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Leopard_SA »

17-5 u prekrsajima :lol:
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#4242 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by mirza_15 »

Tačno Radovac nedostaje Veležu. Oprezno i jedni i drugi. Strah me samo da neko iz Borca (Zakarić, Vranješ...) ne urade nešto na individualni kvalitet.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70303
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4243 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Image
Manijaci ukrali od Hordi na Kosevu :lol:
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#4244 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Grean »

Velez vise hoce, Borac vise zna tj. Zakaric, 35% ekipe po tom pitanju.

Uz to Hercegovci kao da su se pokupili, nekad su to bili krsni ljudi. Borac tu dosta dominantniji, kad bacis oko na teren odmah vidis, dobro su visoki u prosjeku, izuzev Vranjesa i Zilkica svi su klipani.

Vidjet cemo koliko Velez moze gurati sa presingom.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#4245 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by mirza_15 »

animus wrote: 30/04/2021 20:53 Pritisak na sudije je urodio plodom. Korektno sudjenje. Mada su igraci Borca trebali dobiti bar dva žuta jednom zbog lakta a drugi put zbog klizećeg sa dvije noge
Blago na stranu Borca u duelima, ali ništa strašno. Sve u svemu dosta korektno za sada. Ali treba samo jedan penal :-D
Piaty
Posts: 6274
Joined: 01/12/2020 00:58

#4246 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Piaty »

Sudija ne vidi dva lakta od igraca Borca prema Velezu. Igrac Veleza Muminovic mu se izvinjava sto ga je potegao po zglobu nekakav kocijas iz Banjaluke.

Eto kakvo je sudjenje
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#4247 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sumirprimus »

Sad bi potpiso ovakvo sudjenje prvog poluvremena slobodi do kraja lige.
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#4248 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by omega369 »

Realno, zakaric i coric su morali dobiti zute zbog startova. Zakaric 2x udara laktom i sudija ne svira. To stvara nervozu, vide to igraci. Sudija ce ovo rijesiti


P.s. e cuj ukrali na praznom stadionu, kakva bijeda :lol: :lol: bolje da su se po glavi pokrili nego sto su ovo objavili
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#4249 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sumirprimus »

Realno je da vi navijate da velez otkine bodove borcu jer mislite sa velez nema sanse za prvaka pa da ih bar nacnu, jer je borac ozbilniji kandidat.
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4250 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Biće ovo kec ili x... :D
Post Reply