Mnogo ste ljubazni, mlada damoplain vanilla wrote: ↑30/04/2021 19:00Gospodine, bajke su na drugom odjeljenju![]()
Premijer liga BiH - @manijak1
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- ZonFon
- Posts: 2276
- Joined: 17/11/2013 01:58
#4226 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
- ultima_palabra
- Posts: 59311
- Joined: 15/12/2008 16:53
#4227 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Cuj Bojan Djordjic u Slobodi, bio je lik sa istim imenom u Man Unitedu davno.
- crveni il bijeli
- Posts: 108
- Joined: 30/03/2015 14:18
#4228 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ima li neko link za velez?
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#4229 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
BH liga stream.
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
- PhilJacksonIzvala
- Posts: 585
- Joined: 30/04/2020 10:35
#4232 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Kakvo je stanje na terenu?
- Leopard_SA
- Posts: 3650
- Joined: 22/07/2017 18:36
#4233 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Bolji Velež za sada
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#4234 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ovo je crveni čist kao suza, al' zbog pritiska ga ne smije pokazati.
Tu su negdje malo bolji Velež, odlicna utakmica.
Tu su negdje malo bolji Velež, odlicna utakmica.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#4235 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Nidje veze, realno borac dominantniji
-
Bazinga1234
- Posts: 8070
- Joined: 17/07/2017 15:20
- Location: Mostar
#4236 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Borac realno i jeste prilično kvalitetniji, a u zadnje vrijeme igraju i u gostima dobro.
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#4237 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Bio u prvih 10 minuta poslije toga nula
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#4238 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Borac dominantniji. Drze igru. Konkretniji.
Velez nepovezan, sredina je losa ko da se prepali a i sad je vec evidenntno previse se valjaju. E sad ako je to sredstvo do cilja ok. Legitimno
Plus rodjeni koliko ste ono ljudi pustili ma trEbinu? Nemoguce da su svi oni predstsvnici kluba?
Velez nepovezan, sredina je losa ko da se prepali a i sad je vec evidenntno previse se valjaju. E sad ako je to sredstvo do cilja ok. Legitimno
Plus rodjeni koliko ste ono ljudi pustili ma trEbinu? Nemoguce da su svi oni predstsvnici kluba?
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#4239 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Realnost je da Borac nije imao pravu šansu s druge strane 2 vrhunske za postizanje gola.
- animus
- Posts: 5728
- Joined: 21/06/2012 13:13
#4240 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Pritisak na sudije je urodio plodom. Korektno sudjenje. Mada su igraci Borca trebali dobiti bar dva žuta jednom zbog lakta a drugi put zbog klizećeg sa dvije noge
- Leopard_SA
- Posts: 3650
- Joined: 22/07/2017 18:36
#4241 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
17-5 u prekrsajima 
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#4242 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Tačno Radovac nedostaje Veležu. Oprezno i jedni i drugi. Strah me samo da neko iz Borca (Zakarić, Vranješ...) ne urade nešto na individualni kvalitet.
- plain vanilla
- Posts: 70303
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#4243 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Manijaci ukrali od Hordi na Kosevu
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#4244 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Velez vise hoce, Borac vise zna tj. Zakaric, 35% ekipe po tom pitanju.
Uz to Hercegovci kao da su se pokupili, nekad su to bili krsni ljudi. Borac tu dosta dominantniji, kad bacis oko na teren odmah vidis, dobro su visoki u prosjeku, izuzev Vranjesa i Zilkica svi su klipani.
Vidjet cemo koliko Velez moze gurati sa presingom.
Uz to Hercegovci kao da su se pokupili, nekad su to bili krsni ljudi. Borac tu dosta dominantniji, kad bacis oko na teren odmah vidis, dobro su visoki u prosjeku, izuzev Vranjesa i Zilkica svi su klipani.
Vidjet cemo koliko Velez moze gurati sa presingom.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#4245 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Blago na stranu Borca u duelima, ali ništa strašno. Sve u svemu dosta korektno za sada. Ali treba samo jedan penal
-
Piaty
- Posts: 6274
- Joined: 01/12/2020 00:58
#4246 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Sudija ne vidi dva lakta od igraca Borca prema Velezu. Igrac Veleza Muminovic mu se izvinjava sto ga je potegao po zglobu nekakav kocijas iz Banjaluke.
Eto kakvo je sudjenje
Eto kakvo je sudjenje
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#4247 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Sad bi potpiso ovakvo sudjenje prvog poluvremena slobodi do kraja lige.
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#4248 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Realno, zakaric i coric su morali dobiti zute zbog startova. Zakaric 2x udara laktom i sudija ne svira. To stvara nervozu, vide to igraci. Sudija ce ovo rijesiti
P.s. e cuj ukrali na praznom stadionu, kakva bijeda
bolje da su se po glavi pokrili nego sto su ovo objavili
P.s. e cuj ukrali na praznom stadionu, kakva bijeda
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#4249 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Realno je da vi navijate da velez otkine bodove borcu jer mislite sa velez nema sanse za prvaka pa da ih bar nacnu, jer je borac ozbilniji kandidat.
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4250 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Biće ovo kec ili x... 

