Automobilizam - sve o tome
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#4226 Re: Automobilizam - All about
jel ovo u visokom?
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#4227 Re: Automobilizam - All about
jest kod dzanga, kupio i ja dron 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#4228 Re: Automobilizam - All about
nisam ni sumnjao u tebeBakir1 wrote:jest kod dzanga, kupio i ja dron
evo pozdravljaju te iz renoLa

- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#4232 Re: Automobilizam - All about
Imal gdje povoljno kupit brisače od 26" ?
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#4233 Re: Automobilizam - All about
zavaricu ti ja 2 u seriju 
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#4234 Re: Automobilizam - All about
Prijatelju poznanika maznuta T3 California sa fotke, pa ako neko vidi šta nek javi...da malo pomognemo...


-
direstraits0078
- Posts: 5231
- Joined: 22/12/2011 14:41
#4235 Re: Automobilizam - All about
Danas prilazim lagano na crveno, i hocu da uslikam ovog Saaba, a neka mlada mama u BMW X1 se utrpa ispred mene. Hajd ne reagujem, vidim u zurbi ona, ne daje zmigavce, kontam valjda pelene malo popustile djeci na zadnjem sjedistu. I tako uslikam ja Saaba, dok krecu njih dvoje u isto vrijeme... I potegnu ovaj X1 jako, a onda se Saab ispali i ostavi benveja u prasini.

Ne stigoh pitati sta je utrpao ispod haube.

Ne stigoh pitati sta je utrpao ispod haube.
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#4236 Re: Automobilizam - All about
DJe ovo ,finih linija na podu
,nije Sa
-
direstraits0078
- Posts: 5231
- Joined: 22/12/2011 14:41
#4237 Re: Automobilizam - All about
Malo sjevernije od SA. 
-
kolektor
- Posts: 78
- Joined: 04/08/2014 23:24
#4238 Re: Automobilizam - All about
Danska.Sodom1 wrote:DJe ovo ,finih linija na podu,nije Sa
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#4239 Re: Automobilizam - All about
Al je SAAB uvoz is USA!
-
direstraits0078
- Posts: 5231
- Joined: 22/12/2011 14:41
#4240 Re: Automobilizam - All about
Da, to si u pravu, mislim da se nisu prodavali u Evropi, samo ne znam sta ima ispod haube, jer s fabrickim motorom cisto sumnjam da bi se onako ispalio, bez obzira na skromnu kilazu.tempuser wrote:Al je SAAB uvoz is USA!
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#4241 Re: Automobilizam - All about
Ovo je Sonett III, sad sam malo citao , nigdje ne pise da su se prodavali samo u US, mada je navedeno da su za US standards ugradjivani karakteristicno branici i da j erucica mjenjaca sa volana prebacena na pod. U njemu je Taunusov V4.
-
direstraits0078
- Posts: 5231
- Joined: 22/12/2011 14:41
#4242 Re: Automobilizam - All about
Znam sve sto se tice fabrickih specifikacija, ali cisto sumnjam da ovaj ima fabricke specifikacije, bar sto se motora tice, jer ide jaaaaaaaako dobro.
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#4243 Re: Automobilizam - All about
Jbga 1,7 na poliestersku karoseriju moze da leti!
-
Seawolf
- Posts: 9169
- Joined: 14/06/2012 22:59
#4244 Re: Automobilizam - All about
Najsnažniji klipni motor koji se ikada ugrađivao u neki SAAB imao je 1.825 KS. Možda je taj i pod haubom ovog Sonett Mk. IIIdirestraits0078 wrote:Znam sve sto se tice fabrickih specifikacija, ali cisto sumnjam da ovaj ima fabricke specifikacije, bar sto se motora tice, jer ide jaaaaaaaako dobro.
-
direstraits0078
- Posts: 5231
- Joined: 22/12/2011 14:41
#4245 Re: Automobilizam - All about
Ostao je na zemlji, nije imao taj motor.Seawolf wrote:Najsnažniji klipni motor koji se ikada ugrađivao u neki SAAB imao je 1.825 KS. Možda je taj i pod haubom ovog Sonett Mk. IIIdirestraits0078 wrote:Znam sve sto se tice fabrickih specifikacija, ali cisto sumnjam da ovaj ima fabricke specifikacije, bar sto se motora tice, jer ide jaaaaaaaako dobro.
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#4246 Re: Automobilizam - All about
Deranje X1 nije neki podvig. Mene je 2 x zaredom u X1 1,8d Xdrive poderao lik u Fluenceu!direstraits0078 wrote:Ostao je na zemlji, nije imao taj motor.Seawolf wrote:Najsnažniji klipni motor koji se ikada ugrađivao u neki SAAB imao je 1.825 KS. Možda je taj i pod haubom ovog Sonett Mk. IIIdirestraits0078 wrote:Znam sve sto se tice fabrickih specifikacija, ali cisto sumnjam da ovaj ima fabricke specifikacije, bar sto se motora tice, jer ide jaaaaaaaako dobro.
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
#4247 Re: Automobilizam - All about
Ja, ja...
Njemački proizvođač automobila Mercedes-Benz, koji pripada Daimleru, u septembru je povećao prodaju 16 odsto na 188,4 hiljade vozila.
Poređenja radi, BMW (Bayerische Motoren Werke) je prodao 180,5 hiljada vozila, Audi 170,9 hiljada odjeljenja Volkswagena, prenosi Tanjug.
Na taj način, Mercedes je izbio na prvo mesto trojke luksuznih brendova automobila, objavio je Bloomberg.
Od početka godine, lider ostaje BMW, koji je od januara do septembra prodao 1,4 miliona automobila, što predstavlja rast prodaje od 5,8 odsto na godišnjem nivou.
Mercedes je povećao prodaju 15 odsto, na 1,38 miliona vozila, a Audi 3,8 odsto, na 1,35 miliona.
Uspjeh Mercedesa uglavnom je vezan za kinesko tržište.
Od početka godine do kraja septembra ta kompanije je u Kini prodala 31 odsto više automobila nego u istom periodu lani, zahvaljajući velikoj tražnji novih modela, uključujući i kompaktni SUV.
BMW je povećao prodaju u Kini dva odsto, a Audi svega 0,3 odsto.
Mercedes i Audi su ranije obećali da će krajem ove decenije oduzeti BMW-u titulu proizvođača najprodavanijih automobila luks klase. BMW drži tu poziciju od 2005. godine.
Njemački proizvođač automobila Mercedes-Benz, koji pripada Daimleru, u septembru je povećao prodaju 16 odsto na 188,4 hiljade vozila.
Poređenja radi, BMW (Bayerische Motoren Werke) je prodao 180,5 hiljada vozila, Audi 170,9 hiljada odjeljenja Volkswagena, prenosi Tanjug.
Na taj način, Mercedes je izbio na prvo mesto trojke luksuznih brendova automobila, objavio je Bloomberg.
Od početka godine, lider ostaje BMW, koji je od januara do septembra prodao 1,4 miliona automobila, što predstavlja rast prodaje od 5,8 odsto na godišnjem nivou.
Mercedes je povećao prodaju 15 odsto, na 1,38 miliona vozila, a Audi 3,8 odsto, na 1,35 miliona.
Uspjeh Mercedesa uglavnom je vezan za kinesko tržište.
Od početka godine do kraja septembra ta kompanije je u Kini prodala 31 odsto više automobila nego u istom periodu lani, zahvaljajući velikoj tražnji novih modela, uključujući i kompaktni SUV.
BMW je povećao prodaju u Kini dva odsto, a Audi svega 0,3 odsto.
Mercedes i Audi su ranije obećali da će krajem ove decenije oduzeti BMW-u titulu proizvođača najprodavanijih automobila luks klase. BMW drži tu poziciju od 2005. godine.
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#4248 Re: Automobilizam - All about

i tako, po gradu kruzaju...
- mk ultra
- Posts: 24036
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#4249 Re: Automobilizam - All about
ovaj je šticar
garant je nekom balvane dovukao u štrosmajerovu

samo me interesuje kako je prošao do ovog mjesta
garant je nekom balvane dovukao u štrosmajerovu
samo me interesuje kako je prošao do ovog mjesta
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#4250 Re: Automobilizam - All about
Oko 17:00 je bio na kružnom na Ilidzi. Jbte zaljubio sam sejohntra wrote:
i tako, po gradu kruzaju...

