UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- JohnnyS
- Posts: 17603
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
#42101 Re: UEFA Champions League
Ja ne znam što vi čitate, ali ja sam pročitao samo superlative o sinoćnjem nastupu Borussije.
- vaučer
- Posts: 11543
- Joined: 04/08/2009 15:22
#42102 Re: UEFA Champions League
Problem PSGa je da u drugoj brzini osvajaju domaću ligu svake godine i ne znaju igrati ozbiljne utakmice dok ne doguraju ovako do 1/4, 1/2 finala u Ligi Prvaka. Onda je odjednom jebiga teško i ne znaju kako.
- ultima_palabra
- Posts: 59313
- Joined: 15/12/2008 16:53
#42103 Re: UEFA Champions League
Pa pobili se jesu, prvu utakmicu i prvo poluvrijeme druge… kasnije se zatvorili i na kraju se isplatilo. PSG ima Mbappea, ostalo su prosjecni igraci kakve ima i Borussia.darius_maximus wrote: ↑08/05/2024 12:14Apsolutno se slažem.MarlboroGold wrote: ↑08/05/2024 10:07 Čitam neke članke i objave o antifudbalu Borusije itd...
Da je ovo sinoć bio Real umjesto njih i da je PSG igrao isto i stvarao iste prilike svi bi vikali Ančelotijev masterclass.
Izbaci Real Citya tako što su se branili svo vrijeme i viču cojones, Ančeloti babuka, mag, strateg.
Za Dortmund protiv Citya bi rekli parkirali autobus. Terzića niko ne bi ni spomenuo u superlativu, već fluke kao Roberto di Matteo one sezone sa Čelzijem i slično.
Postoji još jedan ogromni faktor.
Real vrijedi milijardu i teoretski se može "pobiti" sa Cityem.
Međutim, kao što ti kažeš, Real je top, Ancelotti mastermind, a ovamo je Borussia kao imala sreće i broje se prečke i stative.
Totalno preseravanje, ali tako to valjda ide.
I Real se pobio sa Cityjem u Madridu.
- darius_maximus
- Posts: 4485
- Joined: 22/01/2007 02:18
- Location: Sarajevo
#42104 Re: UEFA Champions League
Ja pričam o uzvratima.ultima_palabra wrote: ↑08/05/2024 14:00Pa pobili se jesu, prvu utakmicu i prvo poluvrijeme druge… kasnije se zatvorili i na kraju se isplatilo. PSG ima Mbappea, ostalo su prosjecni igraci kakve ima i Borussia.darius_maximus wrote: ↑08/05/2024 12:14Apsolutno se slažem.MarlboroGold wrote: ↑08/05/2024 10:07 Čitam neke članke i objave o antifudbalu Borusije itd...
Da je ovo sinoć bio Real umjesto njih i da je PSG igrao isto i stvarao iste prilike svi bi vikali Ančelotijev masterclass.
Izbaci Real Citya tako što su se branili svo vrijeme i viču cojones, Ančeloti babuka, mag, strateg.
Za Dortmund protiv Citya bi rekli parkirali autobus. Terzića niko ne bi ni spomenuo u superlativu, već fluke kao Roberto di Matteo one sezone sa Čelzijem i slično.
Postoji još jedan ogromni faktor.
Real vrijedi milijardu i teoretski se može "pobiti" sa Cityem.
Međutim, kao što ti kažeš, Real je top, Ancelotti mastermind, a ovamo je Borussia kao imala sreće i broje se prečke i stative.
Totalno preseravanje, ali tako to valjda ide.
I Real se pobio sa Cityjem u Madridu.
Real na Etihadu, Borussia na Parku Prinčeva.
Bez da provjeriš, znaš li koja je koja utakmica?


Što se ekipa tiče, Real, PSG i City su sve ekipe od milijardu EUR.
Borussia je ekipa koja vrijedi 460 miliona, ni upola.
Meni je Realov pristup gori, ali eto Ancelotti je veća faca što je nekako pregurao Etihad s ekipom od milijardu, dok je Terzić "parkirao bus".
- JohnnyS
- Posts: 17603
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
#42105 Re: UEFA Champions League
Može li link na članak koji ismijava Terzića ili taktiku Borussije?
I da, bilo je tekstova gdje je pisalo da je Ancelotti parkirao autobus
I da, bilo je tekstova gdje je pisalo da je Ancelotti parkirao autobus
- JMGuti
- Posts: 901
- Joined: 26/04/2010 23:25
#42106 Re: UEFA Champions League
Ja imam subjektivni osjećaj da se na ovoj temi više pisalo negativno o Ancelottijevom pristupu, nego pozitivno. A tako i kroz medije. Više je bilo kritika na račun Realove igre, nego hvale na račun Ancelottijeve "genijalnosti".darius_maximus wrote: ↑08/05/2024 14:24
Što se ekipa tiče, Real, PSG i City su sve ekipe od milijardu EUR.
Borussia je ekipa koja vrijedi 460 miliona, ni upola.
Meni je Realov pristup gori, ali eto Ancelotti je veća faca što je nekako pregurao Etihad s ekipom od milijardu, dok je Terzić "parkirao bus".
Što se tiče Terzića i Borussijinog pristupa, još uvijek nigdje u medijima nisam pročitao niti jedan članak kojim je kritikovan Terzić ili sama njegova ekipa.
I, ja sam lično mišljenja da su i jedni i drugi prošli u naredne faze takmičenja na jedini način na koji su to i mogli uraditi.
-
Osmi Socrates
- Posts: 12743
- Joined: 19/10/2020 15:33
#42107 Re: UEFA Champions League
Ne možete porediti Real i Dortmund. Borussia u prelaznom roku dovela Fullkruga kao pojačanje za 15 miliona eura.
Ne bih pretjerano kritizirao Ancelottijevu taktiku sve dok daje rezultate, ali... Jbg, nije isto kad se Real brani u petercu (protiv bilo koga) i ono što smo juče vidjeli od Borussije protiv jednog od najbogatijih klubova na svijetu.
Ne bih pretjerano kritizirao Ancelottijevu taktiku sve dok daje rezultate, ali... Jbg, nije isto kad se Real brani u petercu (protiv bilo koga) i ono što smo juče vidjeli od Borussije protiv jednog od najbogatijih klubova na svijetu.
Last edited by Osmi Socrates on 08/05/2024 15:17, edited 1 time in total.
-
kory_galaktikos
- Posts: 4802
- Joined: 17/05/2010 00:54
#42108 Re: UEFA Champions League
Nadam se da drugi njemacki tim nece bit toliko ubojit i pametan.
Neka srljaju, grijese i ispadnu
Mnogo dobru utakmicu ocekujem.
Neka srljaju, grijese i ispadnu
Mnogo dobru utakmicu ocekujem.
- JohnnyS
- Posts: 17603
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
#42109 Re: UEFA Champions League
Pa nitko ni ne uspoređuje Real i BD, ali, ja konkretno, sam se osvrnuo na tezu kako se po medijima hvali Ancelottija kao taktičkog maga, a Terzića se sad valjda kritizira zbog iste taktike.Osmi Socrates wrote: ↑08/05/2024 15:16 Ne možete porediti Real i Dortmund. Borussia u prelaznom roku dovela Fullkruga kao pojačanje za 15 miliona eura.
Ne bih pretjerano kritizirao Ancelottijevu taktiku sve dok daje rezultate, ali... Jbg, nije isto kad se Real brani u petercu (protiv bilo koga) i ono što smo juče vidjeli od Borussije protiv jednog od najbogatijih klubova na svijetu.
Ja samo pitam, gdje su ti tekstovi, tko kritizira Terzića, tko je rekao da Ancelotti nije na Etihadu bunker igrao?
- ultima_palabra
- Posts: 59313
- Joined: 15/12/2008 16:53
#42110 Re: UEFA Champions League
Ne mogu se porediti City i PSG. City je najbolja ekipa na svijetu kojoj se svi prilagodjavaju, a PSG je nesto kao Chelsea, hrpa talenata nabacana bez ikakvog reda.darius_maximus wrote: ↑08/05/2024 14:24Ja pričam o uzvratima.ultima_palabra wrote: ↑08/05/2024 14:00Pa pobili se jesu, prvu utakmicu i prvo poluvrijeme druge… kasnije se zatvorili i na kraju se isplatilo. PSG ima Mbappea, ostalo su prosjecni igraci kakve ima i Borussia.darius_maximus wrote: ↑08/05/2024 12:14
Apsolutno se slažem.
Postoji još jedan ogromni faktor.
Real vrijedi milijardu i teoretski se može "pobiti" sa Cityem.
Međutim, kao što ti kažeš, Real je top, Ancelotti mastermind, a ovamo je Borussia kao imala sreće i broje se prečke i stative.
Totalno preseravanje, ali tako to valjda ide.
I Real se pobio sa Cityjem u Madridu.
Real na Etihadu, Borussia na Parku Prinčeva.
Bez da provjeriš, znaš li koja je koja utakmica?
Što se ekipa tiče, Real, PSG i City su sve ekipe od milijardu EUR.
Borussia je ekipa koja vrijedi 460 miliona, ni upola.
Meni je Realov pristup gori, ali eto Ancelotti je veća faca što je nekako pregurao Etihad s ekipom od milijardu, dok je Terzić "parkirao bus".
Po meni se Borussia nepotrebno povukla, PSG je bio psihicki pao nakon gola i oni su ih vratili u zivot. Plus uvedes Reusa koji je u takvoj postavci beskoristan. Terzic je imao vise srece nego pameti.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83557
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#42112 Re: UEFA Champions League
@Tito_i_Partija sta cemo za veceras
Necu da se nadam i ne nadam se
Dobro malo se nadam

Necu da se nadam i ne nadam se
Dobro malo se nadam
- Tito_i_Partija
- Posts: 12409
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#42113 Re: UEFA Champions League
Evo baš kontam._BataZiv_0809 wrote: ↑08/05/2024 15:55 @Tito_i_Partija sta cemo za veceras
Necu da se nadam i ne nadam se
Dobro malo se nadam
![]()
Gotivim Carla strašno, k'o i ti, al' lijepo bi bilo vidit' švabsko finale.
- vee-jay
- Posts: 9898
- Joined: 22/06/2004 20:50
- Location: --- nisam vise ovdje ---
#42114 Re: UEFA Champions League
zar ove grafike koje je postavio Russell nisu dokaz da je ovo sinoc Terziceva pobjedaultima_palabra wrote: ↑08/05/2024 15:39Ne mogu se porediti City i PSG. City je najbolja ekipa na svijetu kojoj se svi prilagodjavaju, a PSG je nesto kao Chelsea, hrpa talenata nabacana bez ikakvog reda.darius_maximus wrote: ↑08/05/2024 14:24Ja pričam o uzvratima.ultima_palabra wrote: ↑08/05/2024 14:00
Pa pobili se jesu, prvu utakmicu i prvo poluvrijeme druge… kasnije se zatvorili i na kraju se isplatilo. PSG ima Mbappea, ostalo su prosjecni igraci kakve ima i Borussia.
I Real se pobio sa Cityjem u Madridu.
Real na Etihadu, Borussia na Parku Prinčeva.
Bez da provjeriš, znaš li koja je koja utakmica?
Što se ekipa tiče, Real, PSG i City su sve ekipe od milijardu EUR.
Borussia je ekipa koja vrijedi 460 miliona, ni upola.
Meni je Realov pristup gori, ali eto Ancelotti je veća faca što je nekako pregurao Etihad s ekipom od milijardu, dok je Terzić "parkirao bus".
Po meni se Borussia nepotrebno povukla, PSG je bio psihicki pao nakon gola i oni su ih vratili u zivot. Plus uvedes Reusa koji je u takvoj postavci beskoristan. Terzic je imao vise srece nego pameti.
a Adeyemi je defenzivno bio los sinoc, Reus nije


-
RJ57
- Posts: 5122
- Joined: 10/04/2017 15:12
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83557
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#42116 Re: UEFA Champions League
Da, Carlo je vjerovatno jedini covjek zbog koga mogu navijati i za Real.Tito_i_Partija wrote: ↑08/05/2024 16:12Evo baš kontam._BataZiv_0809 wrote: ↑08/05/2024 15:55 @Tito_i_Partija sta cemo za veceras
Necu da se nadam i ne nadam se
Dobro malo se nadam
![]()
![]()
Gotivim Carla strašno, k'o i ti, al' lijepo bi bilo vidit' švabsko finale.![]()
Ali haj red bi bio da ih Bayern ukine.
Dosta je bilo vise.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79566
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#42117 Re: UEFA Champions League
Mrzim Bauern, ali hajde Bavarci molim vas :prayGe:
- JohnnyS
- Posts: 17603
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
#42118 Re: UEFA Champions League
Kaže naš dobri LSD kako je navijanje za Real konformizam, ali to je zapravo čisto kontraštvo, nema omraženijeg kluba valjda na svijetu 
- plain vanilla
- Posts: 70318
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#42119 Re: UEFA Champions League
Jel veceras navijate za okupatore ili kraljeve? 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83557
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#42120 Re: UEFA Champions League
Gdje si ti malena
- plain vanilla
- Posts: 70318
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#42121 Re: UEFA Champions League
U Federalnoj ligi
Da nema ovog Reala ne bih se imala cemu radovati
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83557
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#42122 Re: UEFA Champions League
Na suprotnim smo stranamaplain vanilla wrote: ↑08/05/2024 18:24U Federalnoj ligi![]()
Da nema ovog Reala ne bih se imala cemu radovati
- Fossil
- Posts: 750
- Joined: 11/10/2010 18:32
#42123 Re: UEFA Champions League
Samo da ne gledam Vinicijusa kako daje golove i slavi.
Smradina antipaticna.
Smradina antipaticna.
- plain vanilla
- Posts: 70318
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#42124 Re: UEFA Champions League
Haha neka, bit ce zanimljivo, nadam se
Jedino mi zao sto mali Arda sigurno nece dobiti priliku
- JohnnyS
- Posts: 17603
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
#42125 Re: UEFA Champions League
Stiže kraljevska kočija u pratnji konjice
