Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
User avatar
horkesh
Posts: 3380
Joined: 31/03/2008 10:15

#42051 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by horkesh »

Školska definicija autošovinizma :wink:

Ovako je, mensčini, i Nemanja Kusturica napravio svoje prve korake.

Privilegija je posmatrati taj fenomen u svojim začecima. Zaista.... Impresivno! :shock:
_Scarlett_
Posts: 804
Joined: 26/05/2018 15:51

#42052 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by _Scarlett_ »

Ne. To je odustajanje samo. Jer vdim da nase stranke, nasi politicki lideri, da su nesposobnjakovici i korisni idioti svi do jednoga.

Dok je vladala SDA, makar je postojala nada da je to do stranacke politike, da imamo bolju alternativu koja eto nije jos izabrana, nije dobila svoju sansu.

Sada se ispostavi da nam je i alternativa ogromna karina.

I cemu da se nadamo.

Pobjedice bolji. A oni su bolji, jaci, odlucniji, principijelniji. Ne znate vi to jer niste zivjeli medju njima. Oni uopste ne dovedu u pitanje krajnji cilj (otcjepljenje od BiH). Nijedna Fortina donacija i ma koliko mu god jezik bio uguran u njihov supak, oni nece odustati od toga. Samo, ljudi u trokutistanu, kad neko to kaze, oni su sebe ubijedili da je to "propaganda" :D :D "Ne misle oni tako stvarno" :D "Narod oce samo hljeba da jede" :D

Imas narod koji zivi na ovoj teritoriji stotine godina. Koji su, u svojim glavama, "zrtvovali 30 000 zivota" za samostalnu RS. A vi mislite da ce eto pristati na BiH, pomiriti se s njom ako se Forto i NS vlada bude ponasala fino prema njima. Eto, sad ce Radojicic da se uclani u NS :D :D :D :D :D Pa jeste li svjesni kako bi ga pojeli za dorucak svi u RSu kad bi to radio? :D Da bi to maltene gledali kao da se poturcio :D Jel znate vi kako gledaju na clanove SDSa koji su "previse popustljivi" prema Bosnjacima u zajednickim organima:D Jel znate vi sta misle o Mekticu u RSu? :D Vi ste sebe ubijedili da ono sto upali u trokutistanu pali i u RSu.

Vi nemate pojma, ali pojma nemate, o polovini svoje zemlje.

Ne, ne polovina. O dvije trecine :bih:

Tek kad si zivio neko vrijeme medju njima, a onda se vratis u SDA-NS trokut, vidis koliko oni zapravo i zasluzuju drzavu vise od nas.
_Scarlett_
Posts: 804
Joined: 26/05/2018 15:51

#42053 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by _Scarlett_ »

Naravno, da ne pricamo o tome koliko je ovo los potez s taktickog aspekta :D A i ljudskog jbg :D

U Mostaru i dijelovima Hercegovine NS ima hiljade i hiljade glasaca i potencijalnih glasaca, onaj urbaniji, sekularizirani tip kojem je dosta SDA. U Banja Luci ima sacicu bosnjackih povratnika :D Ko misli da ce ovo natjerati Banjalucane da glasaju za njih (a vidim da takvih slatkisa ima :D :D :D) grrrrdno se vara :D

I naravno, Forto u ime mulitvitamina ide podrzati taj grad u kojem nema glasova i u kojem ih nece nikada dobiti makar im permanentno zalijepio jezik u dupe, a ne drugi grad, koji je takodjer u BiH, koji se takodjer kandidira, a u kojem ima glasova :D

Sta mislite, hoce li glasaci u Mostaru biti voljni podrzati takvu stranku ubuduce? :D
User avatar
horkesh
Posts: 3380
Joined: 31/03/2008 10:15

#42054 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by horkesh »

"Vi ništa ne znate, ja znam."

Mislim, to je to ukratko, je li tako? :-)

Pacijent priznaje da je prve simptome autošovinizma ispoljio po dodiru (vjerovatno i prvom, tako to obično biva) s anamo onima. Van "trokutistana". Već u ranoj fazi preuzeo je žargon anamo onih.

Pacijent čak i ne poriče bolest, što je dobro. Priznavanje da problem postoji je prvi korak u rješavanju problema. Ili, što je izglednije, potpuno prepuštanje bolesti, koja se ispoljava u žučnim napadima bijesa protiv ovamo svojijeh. Svi odreda nesposobnjakovići i ulizice (teoretski svi, u praksi - samo Forto i NS) . Mada sjećanje sugerira da je oboljela osoba prije nekoliko dana insistirala da je Semra u pravu i kako, zaboga, nema baš nijedan podoban Bošnjak da zamijeni Editu, nego baš - Kristina.

Pacijent je ubijeđen da su svi u "trokutistanu" slijepi i gluhi, a naročito naivni i da pooojma nemaju šta ovi u RS-u hoće. Jerbo je to inače najbolje čuvana tajna univerzuma. Naravno, obzirom da prije, a vjerovatno i poslije, pacijent nije imao kontakta s "dvije trećine svoje zemlje", ubijeđen je da su i svi drugi takvi.

Zanimljivo je da je pacijent, očito izbezumljena od, donekle opravdanih, nacionalnih frustracija, odlučiio da se iskali na stranci koja je, jelde, najodgovornija za trenutno stanje u državi - stranku koja je dio vlasti u jednom kantonu. Pacijent, uostalom, ni na koga drugoga ne upućuje svoj pravednički izljev bijesa. Naročito ne na anamo one - o njima govori sa znatnom dozom divljenja.

Konačno, pacijent, srećom, više nije relevantan, osim u svrhe proučavanja razvoja autošovinizma. Moguće je da će nastaviti s izljevima gorčine i likovanja, ali treba imati razumijevanja.

Čestitamo, idealni ste Dodikov/Vučićev glasač :thumbup: Jedino neriješeno pitanje je da li pacijent zaista namjerno koristi isključivo zeleni smajli kako bi svojim postovima dao dodatni šmek žuči? Ostaje da se vidi :)
_Scarlett_
Posts: 804
Joined: 26/05/2018 15:51

#42055 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by _Scarlett_ »

Posto su Bosnjaci (pardon, i "Bosanci" :D) telad koji nemaju pojma kako razmisljaju njihovi (za sada) sugradjani u RS-u, evo da vam objasnim, kao osoba koja je, za razliku od njih, godinama zivjela u RSu.

Ispravan nacin na koji "politicko Sarajevo" treba da se odnosi prema tom entitetu i gradovima u njemu niti je podanicki i ulizavacki (tj po NSu), niti je nekonstruktivno neprijateljski (po SDA-ski) nego je skroz formalan. Ne provokacije odgovoriti ostro ali ne traziti konflikte bezveze, jer, budimo realni, RS je za Bosnjake (ili "Bosance") izgubljen. Nema B od Bosne tamo, a ko nije zivio tamo neka ucuti i neka ne tvrdi da ima.

Gradovi u Federaciji (da ne upotrijebim rijec Trokutistan previse :D), pogotovo Sarajevo, treba da se ojacaju. Federacija sama treba da postane ekonomski jaka. Ne trebamo davati pare njima pored nasih gradova:

1. Jer ih slabo imamo
2. Jer doslovno nece imati efekta.

Da li vi stvarno mislite da ce ovo biti uzvraceno Sarajevu? :D Da Banja Luci, koja je mozda i najbolji grad za zivot u BiH, vise trebaju nase pare nego mi sami? :D I jos najbitnije: da li vi mislite da ce ovakvi ulizavacki potezi imati ikakav efekt?

Vjerujte mi na rijec. Za par decenija, kad RS bude samostalna, gledacete nazad i hvalicete se kako ste dali pare glavnom gradu najmladje srpske drzave :D
User avatar
meme_machine
Posts: 283
Joined: 03/11/2018 08:30
Location: Mehmeda Spahe 14

#42056 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by meme_machine »

DrugaGimnazija wrote:Nasa Stranka je Sarajevo-centricna, nek se jave kad odu u Banjaluku...

Wait, what?!
Kad se to kaze, misli se da NS ucestvuje u izborima sa istim planom i programom koji nudi u FBiH. Gledajuci izbore 2016., ne vidim da su osvojili ijedan glas u Banjoj Luci, jer nisu nikoga ni kandidovali, ni za nacelnika ni za vijece.

Ne misli se da podrzavaju "infrastrukturne projekte" Banja Luke novcem iz budzeta KS.

Ali dobar spin
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#42057 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by madner »

Bake omoguci Dodiku blokadu drzave = mudar potez.
Forto popije kafu sa Igorom = izdaja.

Ljudi bez ideje sta treba uraditi, ne znaju ni sta ne treba.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#42058 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Banksy »

Nivelacija wrote:
Politicki je nezrelo podrzavati jedan grad unutar drzave ukoliko ima jos kandidata iz iste drzave.
Zamisli clanovi nase stranke Mostar se bore svim silama da dobiju domacinstvo a onda Forto pokus zvani socijalni ekaperiment ode u Banja Luku gdje ne postoji nasa stranka i ispred svih gradjana KS pruzi podrsku Banja Luci.

Logicno je da takva stranka i politika bude kaznjena u Mostaru na izborima. I onda se cude kako je premija van Sarajeva osvojiti 1 mandat.

Mostar već 20 godina glasa za SDA, to je njihov izbor.
A on nosi i odgovarajuće posljedice.
Banksy wrote:Mostar je otpao.


Podsjetimo, Mostar još čeka dogovor političkih stranaka i novi potpis podrške na kandidaturu. Tim Mostar 2024. ne gubi nadu da će podrška uskoro doći.

Mustafa Alendar iz Tima Mostar 2024 kaže - Sve što smo u prvom "namaštali" sad trebamo konkretizovati s ugovorima, kontaktima, mjestima, finansijama.

-Tim se usaglasio da ako političke stranke ne mogu postići zajednički dogovor, jer isti sa sobom nosi određene finansijske i administrativne aspekte, koji su jako ozbiljni, onda se ide bez infrastrukture s projektom-zaključio je Alendar.
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#42059 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kluz franjo »

Prav za prav (što bi rekli braća slovenci),
Forto se sam svojom izjavom doveo u situaciju, da na upit novinara mora istu precizirati i pojasniti: "Bili bi presretni da grad iz Bosne i Hercegovine pobijedi".
Da je u startu ovako formulisao, ne bi morao naknadno pojašnjavati.

Prav za prav,
iako lično ne znam, po kom osnovu se bilo koji grad iz BiH može kandidovati da bude "Evropska prijestolnica kulture" - posebno ne oni u kojima se institucionalno slave osuđeni ratni zločinci i uskraćuju osnovna ljudska prava - opet bih se i ja radovao da takva organizacija pripadne BiH. Čak bih u tome vidio i zrnce optimizma.

Prav za prav,
velika većina onih koji "gorke suze za Mostarom rone", bi na potpuno isti, osuđujući način prokomentarisali čin podrške, sastanak i pozdravljanje Forte sa Ljubom Bešlićem.

Prav za prav,
značajan broj patriJotskih prvoboraca očigledno tretira BL kao stranu teritoriju. Možda su činjenično u pravu - ja ne vjerujem, ali krajnje je vrijeme onda da se prestanu busati u široka patriJotska pleća.

Prav za prav,
podržavam namjeru Vlade KS da finansijski podrži gostovanje sarajevskih institucija kulture i u Mostaru, Banja Luci, Bihaću, Počitelju, Čapljini, Jajcu i u okviru kandidatura za EPK24 i van njih.

Sve u svemu, po mom mišljenju hvale vrijedan potez Vlade KS i (opet) jedna nes(p)retna izjava Premijera.
Prvo treba sprovesti, a drugo učiti i ispravljati.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#42060 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kmirsad »

madner wrote:Bake omoguci Dodiku blokadu drzave = mudar potez.
Forto popije kafu sa Igorom = izdaja.

Ljudi bez ideje sta treba uraditi, ne znaju ni sta ne treba.
:lol: :lol: :lol: :lol:
pemanapemani
Posts: 6065
Joined: 09/09/2008 15:12

#42061 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by pemanapemani »

Forto samo poslušao "patriote". Godinama se spočitava NS kako ih nema u manjem entitetu. Onda Forto ode i opet ne valja.

Pojedinci, odnosno, pojedinke "patriote" svršavaju na samu pomisao da bi se manji entitet mogao otcjepiti, pa da im bude lakše jer ih je napucao frajer ili cura. :lol: :lol:

Prodalo bi Bosnu samo da sutra može liječiti svoje komplekse sa onom dobrom starom - jesam vam reko. :-)


:bih:
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#42062 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by wewa »

kluz franjo wrote:Prav za prav (što bi rekli braća slovenci),
Forto se sam svojom izjavom doveo u situaciju, da na upit novinara mora istu precizirati i pojasniti: "Bili bi presretni da grad iz Bosne i Hercegovine pobijedi".
Da je u startu ovako formulisao, ne bi morao naknadno pojašnjavati.

Prav za prav,
iako lično ne znam, po kom osnovu se bilo koji grad iz BiH može kandidovati da bude "Evropska prijestolnica kulture" - posebno ne oni u kojima se institucionalno slave osuđeni ratni zločinci i uskraćuju osnovna ljudska prava - opet bih se i ja radovao da takva organizacija pripadne BiH. Čak bih u tome vidio i zrnce optimizma.

Prav za prav,
velika većina onih koji "gorke suze za Mostarom rone", bi na potpuno isti, osuđujući način prokomentarisali čin podrške, sastanak i pozdravljanje Forte sa Ljubom Bešlićem.

Prav za prav,
značajan broj patriJotskih prvoboraca očigledno tretira BL kao stranu teritoriju. Možda su činjenično u pravu - ja ne vjerujem, ali krajnje je vrijeme onda da se prestanu busati u široka patriJotska pleća.

Prav za prav,
podržavam namjeru Vlade KS da finansijski podrži gostovanje sarajevskih institucija kulture i u Mostaru, Banja Luci, Bihaću, Počitelju, Čapljini, Jajcu i u okviru kandidatura za EPK24 i van njih.

Sve u svemu, po mom mišljenju hvale vrijedan potez Vlade KS i (opet) jedna nes(p)retna izjava Premijera.
Prvo treba sprovesti, a drugo učiti i ispravljati.
:thumbup:
User avatar
drug_profi
Posts: 65402
Joined: 16/07/2012 16:00

#42063 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by drug_profi »

Jedini razlog zasto SDA do sad nije pristala na razlaz je sto bi onda pravi problemi dosli u fokus. Ono korupcija, ekonomija, nezaposlenost, porezi i te gluposti za FGR.
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#42064 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by bunk »

Jel vi citate prije nego objavite post,druze profil kakve su ovo gluposti.
elk
Posts: 3148
Joined: 14/08/2006 12:03

#42065 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by elk »

o zaradjivali dnevnicu,dok je eden trpao arsenal.svaka cast!!
gdine genjac,isplatite im duplo molicu.
User avatar
drug_profi
Posts: 65402
Joined: 16/07/2012 16:00

#42066 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by drug_profi »

bunk wrote:Jel vi citate prije nego objavite post,druze profil kakve su ovo gluposti.
Gospon bunik, ovo su nazalost fakti. Zar mislite da bi SDA vladala duze od jednog mandata u nekoj drzavi gdje nema "anamo onih" da se na njih prebacuje odgovornost?
Ovako uvijek je tu brat šovinista da pripomogne da se talovi ne raspadnu. Da nabaci koji zicer na volej, neko otcjepljenje, ukidanje i tako to.

A vi gospon bunik nastavite da zivite u paralelnom svemiru.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#42067 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Nivelacija »

pemanapemani wrote:Forto samo poslušao "patriote". Godinama se spočitava NS kako ih nema u manjem entitetu. Onda Forto ode i opet ne valja.

Pojedinci, odnosno, pojedinke "patriote" svršavaju na samu pomisao da bi se manji entitet mogao otcjepiti, pa da im bude lakše jer ih je napucao frajer ili cura. :lol: :lol:

Prodalo bi Bosnu samo da sutra može liječiti svoje komplekse sa onom dobrom starom - jesam vam reko. :-)


:bih:
Naravno da ih nema u RS i nece ih nikada ni biti to ne treba kriti a nakon ovog lapsusa sumnjam da ce ih biti i u Mostaru iako su i tu statisticka greska.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#42068 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by insomnia78 »

kmirsad wrote:Poznato je da NS intezivno radi na proširenju stranke na području RS, te da su neke razgovore na tu temu , sa nekim ljudima iz B.Luke. neki dan obavili u Sarajevu.
Danas je ovo uzvratna posjeta B. Luci.
Možda taj bratski zagrljaj Forete s Radijičićem povezan s tim razgovorom.
Danas na ovim protestima vidio i onog Stanivukoviča, koji je skoro s predstavnikom NS Tuzla, Omerom Berbičem imao zajednički TV nastup i dijalošku emisiju u Tuzli.
Ko zna šta se iza brda valja.
Zamisli Rodojičić član NS.
Stanivukuvić član NS.
Starta NS u RS sa gradonačelnim glavnog grada RS i poslanikom u Skupštini. A Ima tamo još nezadovoljnika politikom SNSD-a i drugih stranaka u RS koji bi sebe mogli prepoznati u NS politici. Mektić recimo.
A zna se da Kojović svoja obečanja ispunjava.
Evo zamisljam
Sasvim zamislivo
Image
Pravda za Mauzera i Knezevica.
_Scarlett_
Posts: 804
Joined: 26/05/2018 15:51

#42069 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by _Scarlett_ »

Nivelacija wrote:
pemanapemani wrote:Forto samo poslušao "patriote". Godinama se spočitava NS kako ih nema u manjem entitetu. Onda Forto ode i opet ne valja.

Pojedinci, odnosno, pojedinke "patriote" svršavaju na samu pomisao da bi se manji entitet mogao otcjepiti, pa da im bude lakše jer ih je napucao frajer ili cura. :lol: :lol:

Prodalo bi Bosnu samo da sutra može liječiti svoje komplekse sa onom dobrom starom - jesam vam reko. :-)


:bih:
Naravno da ih nema u RS i nece ih nikada ni biti to ne treba kriti a nakon ovog lapsusa sumnjam da ce ih biti i u Mostaru iako su i tu statisticka greska.
:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Ovim potezom su izgubili hiljade i glasova i potencijalnih glasova u Mostaru i okolini.

Ajmo vidjeti koliko ce im ovo donijeti banjaluckih glasova :D :D :D

(Dacu vam hint - nijedan :D)
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#42070 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by bunk »

drug_profi wrote:
bunk wrote:Jel vi citate prije nego objavite post,druze profil kakve su ovo gluposti.
Gospon bunik, ovo su nazalost fakti. Zar mislite da bi SDA vladala duze od jednog mandata u nekoj drzavi gdje nema "anamo onih" da se na njih prebacuje odgovornost?
Ovako uvijek je tu brat šovinista da pripomogne da se talovi ne raspadnu. Da nabaci koji zicer na volej, neko otcjepljenje, ukidanje i tako to.

A vi gospon bunik nastavite da zivite u paralelnom svemiru.
Ne slazem s tom konstatacijom nimalo,ostavljam prostor da zaista zivim u nekom svom universumu i da si ti u pravu,valjda si svjestan da postoji mogucnost i da ti isto tako grijesis.
User avatar
DrugaGimnazija
Posts: 1028
Joined: 13/10/2006 17:30

#42071 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by DrugaGimnazija »

emric wrote:
DrugaGimnazija wrote:Nasa Stranka je Sarajevo-centricna, nek se jave kad odu u Banjaluku...

Wait, what?!
Malo se izvrće priča, a? Bori se protiv loše prakse lošom praksom?

Još jedan dokaz da svaka nova vlast ustvari to nije.

Nije bila priča - kad odu, nego kad budu učestvovali u vlasti i imali bilo kakav uticaj bilo gdje gdje im Armija RBiH to nije omogućila. Gdje je NS u tzv RS, gdje je na jugozapadu Bosne?
Cekaj malo, a gdje je to SDA u vlasti gdje im nije Armija BiH to omogucila?! A, imali su 25 godina da to ostvare. Mozda da neko drugi proba...
User avatar
drug_profi
Posts: 65402
Joined: 16/07/2012 16:00

#42072 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by drug_profi »

bunk wrote:
drug_profi wrote:
bunk wrote:Jel vi citate prije nego objavite post,druze profil kakve su ovo gluposti.
Gospon bunik, ovo su nazalost fakti. Zar mislite da bi SDA vladala duze od jednog mandata u nekoj drzavi gdje nema "anamo onih" da se na njih prebacuje odgovornost?
Ovako uvijek je tu brat šovinista da pripomogne da se talovi ne raspadnu. Da nabaci koji zicer na volej, neko otcjepljenje, ukidanje i tako to.

A vi gospon bunik nastavite da zivite u paralelnom svemiru.
Ne slazem s tom konstatacijom nimalo,ostavljam prostor da zaista zivim u nekom svom universumu i da si ti u pravu,valjda si svjestan da postoji mogucnost i da ti isto tako grijesis.
Grijesim?
Niste se previse sekirali radi isporucivanja kontrole nad domovima "anamo onima". Ali se sekirate jer se Forto zagrlio sa Radojičićem.
Meni se vise cini da sam ja sasvim u pravu, a da vi imate sarene naocale ili mentalnu blokadu koja vas sprjecava da vidite ko je u stvari najveci katil Bosni i onima koji je trebaju i vole.

Evo jedan hint (kako nas ova grimizna nauci strane jezike): nije to NS ni SDP.
Last edited by drug_profi on 30/05/2019 10:35, edited 1 time in total.
_Scarlett_
Posts: 804
Joined: 26/05/2018 15:51

#42073 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by _Scarlett_ »

DrugaGimnazija wrote: Cekaj malo, a gdje je to SDA u vlasti gdje im nije Armija BiH to omogucila?! A, imali su 25 godina da to ostvare. Mozda da neko drugi proba...
Ali ali.. SDA je bosnjacka stranka. NS je kobajagi multikulti :D A gdje je u RS-u :D Ima li glasove tamo osim od par desetina bosnjackih povratnika? Ima li kandidata uopste? :D

Ajd, dacemo vam jos par god da vam se ostvaruje ono sto kmirsad rece par stranica unazad (da ce ovakvi potezi dovesti do jacanja NSa u RSu).

Znamo oboje da nece :D :D :D Nego da ce biti "hvala za pare i podrsku Teheranci, mi ipak gledamo svoj put" :D

Neka.

Tako i treba s nama kad smo stoka :thumbup:
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#42074 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kmirsad »

_Scarlett_ wrote:
DrugaGimnazija wrote: Cekaj malo, a gdje je to SDA u vlasti gdje im nije Armija BiH to omogucila?! A, imali su 25 godina da to ostvare. Mozda da neko drugi proba...
Ali ali.. SDA je bosnjacka stranka. NS je kobajagi multikulti :D A gdje je u RS-u :D Ima li glasove tamo osim od par desetina bosnjackih povratnika? Ima li kandidata uopste? :D

Ajd, dacemo vam jos par god da vam se ostvaruje ono sto kmirsad rece par stranica unazad (da ce ovakvi potezi dovesti do jacanja NSa u RSu).

Znamo oboje da nece :D :D :D Nego da ce biti "hvala za pare i podrsku Teheranci, mi ipak gledamo svoj put" :D

Neka.

Tako i treba s nama kad smo stoka :thumbup:
:lol: :lol: :lol:
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#42075 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kmirsad »

insomnia78 wrote:
kmirsad wrote:Poznato je da NS intezivno radi na proširenju stranke na području RS, te da su neke razgovore na tu temu , sa nekim ljudima iz B.Luke. neki dan obavili u Sarajevu.
Danas je ovo uzvratna posjeta B. Luci.
Možda taj bratski zagrljaj Forete s Radijičićem povezan s tim razgovorom.
Danas na ovim protestima vidio i onog Stanivukoviča, koji je skoro s predstavnikom NS Tuzla, Omerom Berbičem imao zajednički TV nastup i dijalošku emisiju u Tuzli.
Ko zna šta se iza brda valja.
Zamisli Rodojičić član NS.
Stanivukuvić član NS.
Starta NS u RS sa gradonačelnim glavnog grada RS i poslanikom u Skupštini. A Ima tamo još nezadovoljnika politikom SNSD-a i drugih stranaka u RS koji bi sebe mogli prepoznati u NS politici. Mektić recimo.
A zna se da Kojović svoja obečanja ispunjava.
Evo zamisljam
Sasvim zamislivo
Image
Pravda za Mauzera i Knezevica.
:lol: :lol: :lol:
Locked