palermo wrote:Nabijem vas na neku stvar......proširi daljehigh_volume wrote:
Sve dok se držite za SDA skute - hoćete. Proširi dalje
Prošireno prema @Čmolji
Vjerujem da će te vratiti na početnu obuku iz pristojnosti, nedostaje ti
palermo wrote:Nabijem vas na neku stvar......proširi daljehigh_volume wrote:
Sve dok se držite za SDA skute - hoćete. Proširi dalje
high_volume wrote:
Prošireno prema @Čmolji
Vjerujem da će te vratiti na početnu obuku iz pristojnosti, nedostaje ti
Pa nisam ni napisao da sam jathekupus wrote:high_volume wrote:
Prošireno prema @Čmolji
Vjerujem da će te vratiti na početnu obuku iz pristojnosti, nedostaje ti
ZAŠTO LAŽEŠ??
Prvi sam ga ja reportovao, molim lijepo.![]()
kme, kme, kme.......liberali, antinacionalisti, prosvjetitelji, mislioci.....ma kurac ste vi krasni.....high_volume wrote:
Prošireno prema @Čmolji
Vjerujem da će te vratiti na početnu obuku iz pristojnosti, nedostaje ti
Znači - SDA i u Mostaru gubi pozicijepalermo wrote:kme, kme, kme.......liberali, antinacionalisti, prosvjetitelji, mislioci.....ma kurac ste vi krasni.....high_volume wrote:
Prošireno prema @Čmolji
Vjerujem da će te vratiti na početnu obuku iz pristojnosti, nedostaje ti
nesto nam je komrad ljut...ko dir'o ?palermo wrote:kme, kme, kme.......liberali, antinacionalisti, prosvjetitelji, mislioci.....ma kurac ste vi krasni.....high_volume wrote:
Prošireno prema @Čmolji
Vjerujem da će te vratiti na početnu obuku iz pristojnosti, nedostaje ti
Ti si replicirao na moj post u kojem sam prozvao delegaciju KS jer nije bilo zastave BiH. To sebi dopuštam jer sam isto tako prozvao i Zvizdića i Novalića kad su šenlučili pod ikonama i zastavama RS-a u Istočnom Sarajevu, bez ijednog obilježja BiH. Ovo je barem bila delegacija kantona, ali heeej, premijer države na sastanku bez ijedne jedine, makar i malene, zastavice te države...asker wrote:Znamo za ove seljacine, izdajnike, krezube, mafijase, nepismene, jesam li reko izdajnike, itd iz SDA brloga.horkesh wrote:Tišina, molit ću.asker wrote:
Suti, ne talasaj, da se ne odcijepe u paketu
Šta o ovom lažnom patriotizmu misli Bakir, pitate se?
Razumijem da nekim ljudima ništa nije sveto, pa ni državna zastava i da su spremni odreći se svega samo kako bi ocrnili političke protivnike.
Zaista, razumijem. Ali makar trunku principijelnosti kad biste imali, trunčicu, bilo bi divno. Hvala.
Ali NS je drugacija, postena, drzavotvorna, progresivna, imaju sve zube, Forto kad prdne to mirise na lavandu............sta njima bi![]()
A koji je to HDZ-SDA Mostarac? Na kojoj obali grada zivi i u ciju tikvu puse? Konacno neko da posalje poruku ono malo Bosnjaka u Banja Luci sa nisu zaboravljeni.palermo wrote:Styling wrote:Kikibombona wrote:
Fenomenalan potez Forte ako mene pitas. Banjaluka je BiH i tako se treba ponasati. Snage integracije moraju biti jace od snaga dezintegracije, ljubav mora biti jaca od mrznje, dobra namjera jaca od lose itd.
Vlada Kantona Sarajevo uziva podrsku stranih ambasada sto potvrdio Komsic i SDA. Vrse pritisak na njih da ne ruse vladu. Bice da je Evropa prepoznala vladu KS kao evropsku vladu.
SDA, njihova ideologija i nacin rada, simpatije mogu naci jedino u Ankari i Teheranu.
Mi ako zelimo biti dio Evrope mora raditi evropski. I to vrijeme ce doci samo je pitanje koliko cemo vremena izgubiti pod vodstvom etno-klerikalnih stranaka. Sa takvim lidestvom Evropa nas moze gledati jedino sa gadjenjem.![]()
Jasno poslana poruka HDZ i SDA da njihova politika podjele Mostara nema podrsku.pa konačno da netko to jasno kaže, draži mi je SNSD-ov banjalučanin od SDA-HDZ-ovskog mostarca........
Govori u svoje ime i postuj pravo drugog na drugacije misljenje.Akibh wrote:I sa druge strane poruka da radojicic, snsd i njihova politika suzivota i pomirenja ima punu podrsku NS i Vlade.Styling wrote:Kikibombona wrote:
Fenomenalan potez Forte ako mene pitas. Banjaluka je BiH i tako se treba ponasati. Snage integracije moraju biti jace od snaga dezintegracije, ljubav mora biti jaca od mrznje, dobra namjera jaca od lose itd.
Vlada Kantona Sarajevo uziva podrsku stranih ambasada sto potvrdio Komsic i SDA. Vrse pritisak na njih da ne ruse vladu. Bice da je Evropa prepoznala vladu KS kao evropsku vladu.
SDA, njihova ideologija i nacin rada, simpatije mogu naci jedino u Ankari i Teheranu.
Mi ako zelimo biti dio Evrope mora raditi evropski. I to vrijeme ce doci samo je pitanje koliko cemo vremena izgubiti pod vodstvom etno-klerikalnih stranaka. Sa takvim lidestvom Evropa nas moze gledati jedino sa gadjenjem.
![]()
Jasno poslana poruka HDZ i SDA da njihova politika podjele Mostara nema podrsku.
Ne pisite gluposti
Replicirao sam Francuzu, tvoj post se "potrefio". Da nema zastave nisam ni primjetio. Veca je "steta" sto Forto grli istaknutog clana SNSDa, il nam je pamcenje ko u ribice? Taj covjek je desna ruka Dodika deceniju. Doduse "iz reda ostalih" pa mozda je to ta vezahorkesh wrote:Ti si replicirao na moj post u kojem sam prozvao delegaciju KS jer nije bilo zastave BiH. To sebi dopuštam jer sam isto tako prozvao i Zvizdića i Novalića kad su šenlučili pod ikonama i zastavama RS-a u Istočnom Sarajevu, bez ijednog obilježja BiH. Ovo je barem bila delegacija kantona, ali heeej, premijer države na sastanku bez ijedne jedine, makar i malene, zastavice te države...asker wrote: Znamo za ove seljacine, izdajnike, krezube, mafijase, nepismene, jesam li reko izdajnike, itd iz SDA brloga.
Ali NS je drugacija, postena, drzavotvorna, progresivna, imaju sve zube, Forto kad prdne to mirise na lavandu............sta njima bi![]()
Za razliku od uobičajene ezdeaovske neprincipijelnosti, ja nemam nikakav problem da prozovem bilo koga. Ne bih, recimo, imao problem da pohvalim Bakira kad bi izdejstvovao ANP, kao što neću imati problem da se smijem lažnim patriotama kad Bakir odustane.
Nisam baš ni oduševljen samom posjetom i podrškom Banjaluci umjesto Mostara, ali, hajde, vidjet ćemo šta će se još izdešavati. Mislim, osim što će ezdeaovska glasila par dana grmiti o izdaji, između glasanja za Poplašena, Puzigaću i Majkićku![]()
BTW u delegaciji KS je i predstavnik stranke s kojom je SDA u koaliciji. Zar oni nisu sad državotvorni i mudri?![]()
Principijelnost se ne može kupiti.
Kad se Forto bude rukovao i smijao s Dodikom, kao što se Bakir rukovao i smijao s Dodikom (a i Vučićem), kad mu bude isporučio mehanizam koordinacije, kao što je to potonji uradio, onda će ga se s pravom moći prozvati lažnim patriotom,potpuno si u pravu.asker wrote:Replicirao sam Francuzu, tvoj post se "potrefio". Da nema zastave nisam ni primjetio. Veca je "steta" sto Forto grli istaknutog clana SNSDa, il nam je pamcenje ko u ribice? Taj covjek je desna ruka Dodika deceniju. Doduse "iz reda ostalih" pa mozda je to ta vezahorkesh wrote:Ti si replicirao na moj post u kojem sam prozvao delegaciju KS jer nije bilo zastave BiH. To sebi dopuštam jer sam isto tako prozvao i Zvizdića i Novalića kad su šenlučili pod ikonama i zastavama RS-a u Istočnom Sarajevu, bez ijednog obilježja BiH. Ovo je barem bila delegacija kantona, ali heeej, premijer države na sastanku bez ijedne jedine, makar i malene, zastavice te države...asker wrote: Znamo za ove seljacine, izdajnike, krezube, mafijase, nepismene, jesam li reko izdajnike, itd iz SDA brloga.
Ali NS je drugacija, postena, drzavotvorna, progresivna, imaju sve zube, Forto kad prdne to mirise na lavandu............sta njima bi![]()
Za razliku od uobičajene ezdeaovske neprincipijelnosti, ja nemam nikakav problem da prozovem bilo koga. Ne bih, recimo, imao problem da pohvalim Bakira kad bi izdejstvovao ANP, kao što neću imati problem da se smijem lažnim patriotama kad Bakir odustane.
Nisam baš ni oduševljen samom posjetom i podrškom Banjaluci umjesto Mostara, ali, hajde, vidjet ćemo šta će se još izdešavati. Mislim, osim što će ezdeaovska glasila par dana grmiti o izdaji, između glasanja za Poplašena, Puzigaću i Majkićku![]()
BTW u delegaciji KS je i predstavnik stranke s kojom je SDA u koaliciji. Zar oni nisu sad državotvorni i mudri?![]()
Principijelnost se ne može kupiti.![]()
Drug, ovakvih stvari treba i vise. Unaprijed pozdravljam KS da opremi neku skolu u Bl, bazen, nesto. Ako se moze naravno. Ja tek ovih mjeseci saznajem da je KS kao Luksemburg, milijarde frcaju sa svih strana.
Samo pogledati se u ogledalo. Sa Srbima i Hrvatima se mora, i pregovarat, i grlit, i koalirat. To je i budali jasno. Primjetno je da sto je za jedne izdaja, za druge je mudar drzavnicki pomirljivi potez. Pih.
Da li se GO Nase stranke Mostar osjeca izdano nakon posjete Forte Banja Luci i favoriziranja jednog grada u odnosu na drugi u borbi za EPK24?Pedja Kojovic wrote:Pozdrav svima
Iako slicna tema vec postoji na jednom drugom portalu ja sam je otvorio ovdje jer vidim da se diskusija o NS odvija pod nazivom "Koalicija SDP.NS" . Ja cu, koliko to mogu fizicki, pokusati odgovoriti na vasa pitanja. Informacije o nasim ideoloskim i programskim principima i nasa saopstenja mozete naci na nasoj web stranici nasastranka.ba.
p.k.
horkesh wrote: Kad se Forto bude rukovao i smijao s Dodikom, kao što se Bakir rukovao i smijao s Dodikom (a i Vučićem), kad mu bude isporučio mehanizam koordinacije, kao što je to potonji uradio, onda će ga se s pravom moći prozvati lažnim patriotom,potpuno si u pravu.
Ne može se, konkretno, Forti spočitavati sve ono što SDA radi decenijama, a SDA prati. Ne može, nikako. Ja mogu, ali ne i oni koji su voljni zaboraviti da je Berilo na SNSD-ovom mitingu agitovao da se glasa za SNSD-ovog kandidata.
Naravno da nam je pamćenje kao kod ribica. Kako inače objasniti glasanje za stranku koja je glasala (ne rukovala, ne podržala, nego - glasala) za, kao što spomenuh, Puzigaću, Majkićku, pa čak i Poplašena?
Uostalom, nemam nikakvih problema da se osude pogrešni potezi Naše stranke, Forte i Vlade KS-a. Glasao sam nekad i za neke druge pa se zeznuo i promijenio. To i jeste promjena dosadašnje paradigme. Vidjet ćemo da li je ovo bio jedan od njih, ali to sigurno neću zaključiti na osnovu saopštenja KO SDA KS, a na dio kojeg si ti replicirao Francuzu.
Hhahahahahahkmirsad wrote:Poznato je da NS intezivno radi na proširenju stranke na području RS, te da su neke razgovore na tu temu , sa nekim ljudima iz B.Luke. neki dan obavili u Sarajevu.
Danas je ovo uzvratna posjeta B. Luci.
Možda taj bratski zagrljaj Forete s Radijičićem povezan s tim razgovorom.
Danas na ovim protestima vidio i onog Stanivukoviča, koji je skoro s predstavnikom NS Tuzla, Omerom Berbičem imao zajednički TV nastup i dijalošku emisiju u Tuzli.
Ko zna šta se iza brda valja.
Zamisli Rodojičić član NS.
Stanivukuvić član NS.
Starta NS u RS sa gradonačelnim glavnog grada RS i poslanikom u Skupštini. A Ima tamo još nezadovoljnika politikom SNSD-a i drugih stranaka u RS koji bi sebe mogli prepoznati u NS politici. Mektić recimo.
A zna se da Kojović svoja obečanja ispunjava.
Samra ,jesi li to ti_Scarlett_ wrote:Hhahahahahahkmirsad wrote:Poznato je da NS intezivno radi na proširenju stranke na području RS, te da su neke razgovore na tu temu , sa nekim ljudima iz B.Luke. neki dan obavili u Sarajevu.
Danas je ovo uzvratna posjeta B. Luci.
Možda taj bratski zagrljaj Forete s Radijičićem povezan s tim razgovorom.
Danas na ovim protestima vidio i onog Stanivukoviča, koji je skoro s predstavnikom NS Tuzla, Omerom Berbičem imao zajednički TV nastup i dijalošku emisiju u Tuzli.
Ko zna šta se iza brda valja.
Zamisli Rodojičić član NS.
Stanivukuvić član NS.
Starta NS u RS sa gradonačelnim glavnog grada RS i poslanikom u Skupštini. A Ima tamo još nezadovoljnika politikom SNSD-a i drugih stranaka u RS koji bi sebe mogli prepoznati u NS politici. Mektić recimo.
A zna se da Kojović svoja obečanja ispunjava.
Tacno se vidi da ljudi iz trokutistana nisu nikada zivjeli u RS-u, da ne poznaju ljude.
Radojicic buduci clan NS![]()
![]()
Znate li da, onog momenta kad se to desi (kad bi se desilo, sto nece), da ce izgubiti svu politicku i ljudsku podrsku koju ima u narodu?![]()
![]()
Znate li da ljudi u RS nece nikada glasati za bosnjacku stranku (DA, oni smatraju i NS bosnjackom strankom, idite pa provjerite
) niti za IKOGA ko je clan bosnjacke stranke?
O cemu vi pricate![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Sve sto imam u ovom zivotu dajem da ce ova divna podrska Forte i NS Banjaluci zavrsiti s "hvala lijepo, sada nazad u Teheran"![]()
![]()
![]()
Da doslovno NISTA, NIKAD, NIGDJE nece biti "uzvracanja" od strane Banja Luke, Sarajevu
![]()
Znate li vi uopste s kim zivite? Mislim, aj da se radi o SDAovcima, oni se makar ne prave da poznaju svoje zemljake. Vi se pravite da ste multivitaminci, a pojma nemate![]()
![]()
![]()
Ja sam u fazi sada da otvoreno navijam za bracu Srbe![]()
![]()
![]()
Neka iscijede i svaki km, neka nas muze kao kravu i neka se na kraju otcijepe. Bice kako smo zasluzili
![]()
![]()
Možda će nekad i dostići SDA-ovski nivo ulizivanja i izvlačenja strateških koalicionih partnera, ali dok ne dosegnu - a iskreno sumnjam da će ikada jer letvica je prilično visoka - ja prvi ću ih prozvati.asker wrote:horkesh wrote: Kad se Forto bude rukovao i smijao s Dodikom, kao što se Bakir rukovao i smijao s Dodikom (a i Vučićem), kad mu bude isporučio mehanizam koordinacije, kao što je to potonji uradio, onda će ga se s pravom moći prozvati lažnim patriotom,potpuno si u pravu.
Ne može se, konkretno, Forti spočitavati sve ono što SDA radi decenijama, a SDA prati. Ne može, nikako. Ja mogu, ali ne i oni koji su voljni zaboraviti da je Berilo na SNSD-ovom mitingu agitovao da se glasa za SNSD-ovog kandidata.
Naravno da nam je pamćenje kao kod ribica. Kako inače objasniti glasanje za stranku koja je glasala (ne rukovala, ne podržala, nego - glasala) za, kao što spomenuh, Puzigaću, Majkićku, pa čak i Poplašena?
Uostalom, nemam nikakvih problema da se osude pogrešni potezi Naše stranke, Forte i Vlade KS-a. Glasao sam nekad i za neke druge pa se zeznuo i promijenio. To i jeste promjena dosadašnje paradigme. Vidjet ćemo da li je ovo bio jedan od njih, ali to sigurno neću zaključiti na osnovu saopštenja KO SDA KS, a na dio kojeg si ti replicirao Francuzu.
Kad i ako Forto i Fortina stranka osvoje glasove jos par ulica u nekim drugim sredinama i postanu bitan faktor u politickom zivotu cijele drzave, smijat ce se i rukovat/grlit/ljubit i sa Dodikom, i sa Covicem i sa kim god je potrebno. Glasat ce Forto za sve sto mu partner sa druge strane zatrazi, ukoliko ima osnova za to.
Politika je kurva, ubila je bomba sto bi rekli braca iz Dubioze. Samo je supacki predstavljat ove da hodaju po vodi, bezgresni, jedini ispravni, nebi oni bla bla.
I da, na temi smo NS, pa neke detalje o djelovanju u KS nit znam nit me interesuje posto ne zivim u KS. Ima tema za registre, ZOI/MOI/KOI itd.
Pricekajte odgovor iz Banja Lukezippoo87 wrote: Samra ,jesi li to ti![]()
Ah, šta je tu novo? SDA je odavno svoje glasačko tijelo ubijedila da im neprijatelji nisu ni četnici, ni ustaše. Ne, ne, neprijatelji su ove jugobalije i komunjare. Ako tako kaže Stav, mora da je tako._Scarlett_ wrote:
Ja sam u fazi sada da otvoreno navijam za bracu Srbe![]()
![]()
![]()
Neka iscijede i svaki km, neka nas muze kao kravu i neka se na kraju otcijepe. Bice kako smo zasluzili
![]()
![]()
