Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#4201 Re: Zeničani

Post by Casual's »

N.N. wrote:Kakve veze matere ti ima Babino i seljaci sa onim dole ? :D
Nema dole seljaka, dole su ti gradski manguFi. Seljaci rade za razliku od ovih djabalebarosa :-D

Tabak i oni njegovi, Spico i oni sa Jalije-Odmuta, Titi i Crkvice, pa novokomponovani Robijasi ti dole vise :)
Gradska seljadija..Kajle,Maxice,Coberove tetovaze..nema vecih ljakana
..u Zenici 10 osoba remeti mir,svi znaju,al zivimo u pravnoj drzavi..

Sent from my Nexus S using Tapatalk 2
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#4202 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

N.N. wrote:Gdje nam je @neiskustvo, da nam kaze, ko, sta, sto !? :D

Ma ono dole zakonom zabraniti, *ebo ih onaj ko im dade dozvole za one kafane.
Kud ih poplave nisu odnijele :D

Svake sedmice je dole tuca i nikom nista.

zabavio se oko bebe,nemam pojma šta se desilo,tek sad vidim na netu da je nešto bilo
User avatar
Warashii
Posts: 4282
Joined: 13/09/2011 12:55

#4203 Re: Zeničani

Post by Warashii »

N.N. wrote:Kakve veze matere ti ima Babino i seljaci sa onim dole ? :D
Nema dole seljaka, dole su ti gradski manguFi. Seljaci rade za razliku od ovih djabalebarosa :-D

Tabak i oni njegovi, Spico i oni sa Jalije-Odmuta, Titi i Crkvice, pa novokomponovani Robijasi ti dole vise :)
Nemam pojma ko su likovi koje si nabrojao ali je fakat cinjenica da su ljudi koji su rodjeni u carsiji postali toliki djiberi da je to cudo nevidjeno.
Nema razlike izmedju 18-ogodisnjaka sa sela i onog iz carsije, slusaju istu muziku, izlaze na ista mjesta, furaju se na iste djibere, cast izuzetcima ali 80% ih je da te Bog sacuva .
Jednostavno takav vakat dos`o da sto si veci krkan to je bolje .
User avatar
BadCopy
Posts: 2941
Joined: 18/09/2013 23:01
Location: Beton

#4204 Re: Zeničani

Post by BadCopy »

Jebo te sve vas starci uz Mik Dzegera pravili

Od zla oca od gore matere
User avatar
Warashii
Posts: 4282
Joined: 13/09/2011 12:55

#4205 Re: Zeničani

Post by Warashii »

BadCopy wrote:Jebo te sve vas starci uz Mik Dzegera pravili

Od zla oca od gore matere
Kake to crne veze ima s mlijekom u prahu?
Niko ovdje starce nije ni spomenuo. osim toga znam neku djecurliju koja su veoma vjerovatno uz slicne zvukove napravljena a danas slusaju 50+50, Jane, Dare i ostale radodajke .
Danas je to tako kako je i jbjga .
User avatar
BadCopy
Posts: 2941
Joined: 18/09/2013 23:01
Location: Beton

#4206 Re: Zeničani

Post by BadCopy »

Pa nek slusa ko sta hoce.
Ljudi se provode i dobro im.

Od zla oca od gore matere
User avatar
Warashii
Posts: 4282
Joined: 13/09/2011 12:55

#4207 Re: Zeničani

Post by Warashii »

BadCopy wrote:Pa nek slusa ko sta hoce.
Ljudi se provode i dobro im.

Od zla oca od gore matere
Jest dobro im u pm im je dobro .
User avatar
BadCopy
Posts: 2941
Joined: 18/09/2013 23:01
Location: Beton

#4208 Re: Zeničani

Post by BadCopy »

Sasvim sigurno bolje nego raji koja samo serenda okolo.


Od zla oca od gore matere
User avatar
Warashii
Posts: 4282
Joined: 13/09/2011 12:55

#4209 Re: Zeničani

Post by Warashii »

BadCopy wrote:Sasvim sigurno bolje nego raji koja samo serenda okolo.


Od zla oca od gore matere
Jest jest, evo vidim .
Jos kad se nadju u crnoj hronici jos im je bolje .
Pozdrav YT i FB generaciji .
Image
User avatar
BadCopy
Posts: 2941
Joined: 18/09/2013 23:01
Location: Beton

#4210 Re: Zeničani

Post by BadCopy »

A ti asociras jedno sa drugim?


Od zla oca od gore matere
User avatar
Warashii
Posts: 4282
Joined: 13/09/2011 12:55

#4211 Re: Zeničani

Post by Warashii »

BadCopy wrote:A ti asociras jedno sa drugim?


Od zla oca od gore matere
Danasnji vakat, razmisljanje, trendove, ponasanje .
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#4212 Re: Zeničani

Post by Not My Idea »

Tabakovic pucao
User avatar
Stjui
Posts: 1786
Joined: 23/09/2013 13:32

#4213 Re: Zeničani

Post by Stjui »

N.N. wrote:Kakve veze matere ti ima Babino i seljaci sa onim dole ? :D
Nema dole seljaka, dole su ti gradski manguFi. Seljaci rade za razliku od ovih djabalebarosa :-D

Tabak i oni njegovi, Spico i oni sa Jalije-Odmuta, Titi i Crkvice, pa novokomponovani Robijasi ti dole vise :)
treba spomenuti i ofajlice koje se furaju na "momke sa asfalta" .
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#4214 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Not My Idea wrote:Tabakovic pucao



bože ja djece,to onaj što je ubio damira?
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#4215 Re: Zeničani

Post by Eborg »

Koji od dvojice, Lepina ili Ćevap?
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#4216 Re: Zeničani

Post by Partijaner »

Eborg wrote:Koji od dvojice, Lepina ili Ćevap?
Ma ne vjerujem da su oni, prije da ce Amar ili buraz mu.
User avatar
BadCopy
Posts: 2941
Joined: 18/09/2013 23:01
Location: Beton

#4217 Re: Zeničani

Post by BadCopy »

Lepina i Ćevap
Wtf

Od zla oca od gore matere
User avatar
snaga_znanja
Posts: 3385
Joined: 05/10/2009 22:03

#4218 Re: Zeničani

Post by snaga_znanja »

Eborg wrote:Koji od dvojice, Lepina ili Ćevap?
Ovo su drugi Tabakovići... Iz Radakova...
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#4219 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

snaga_znanja wrote:
Eborg wrote:Koji od dvojice, Lepina ili Ćevap?
Ovo su drugi Tabakovići... Iz Radakova...


misliš na semirove sinove?
User avatar
snaga_znanja
Posts: 3385
Joined: 05/10/2009 22:03

#4220 Re: Zeničani

Post by snaga_znanja »

kakavdanakneiskustvu wrote:
misliš na semirove sinove?


Od 19-te minute...
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#4221 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

snaga_znanja wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
misliš na semirove sinove?


Od 19-te minute...


pa ja,na njih sam mislio,budale ko i ćaća im


http://www.24sata.hr/crna-kronika-news/ ... -17-119992
majmunzirafa
Posts: 11
Joined: 14/06/2014 17:39

#4222 Re: Zeničani

Post by majmunzirafa »

Ovaj @eborg samo lupeta :D
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#4223 Re: Zeničani

Post by Eborg »

Apsolutno! :mrgreen:
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#4224 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Meni se grad gadi zbog desavanja na Bulevaru.Kafici skup hajvana,a u autima kamikaze..sad vozim kad frajer pretice kolonu od 10 vozila..bmw i ceca naravno..ispred alfe obavezno stoji bmw il audi,nekad i hamer,te prica na pola ceste sa nekim levatom..

Sent from my Nexus S using Tapatalk 2
Post Reply