Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
N.N. wrote:Kakve veze matere ti ima Babino i seljaci sa onim dole ?
Nema dole seljaka, dole su ti gradski manguFi. Seljaci rade za razliku od ovih djabalebarosa
Tabak i oni njegovi, Spico i oni sa Jalije-Odmuta, Titi i Crkvice, pa novokomponovani Robijasi ti dole vise
Gradska seljadija..Kajle,Maxice,Coberove tetovaze..nema vecih ljakana
..u Zenici 10 osoba remeti mir,svi znaju,al zivimo u pravnoj drzavi..
N.N. wrote:Kakve veze matere ti ima Babino i seljaci sa onim dole ?
Nema dole seljaka, dole su ti gradski manguFi. Seljaci rade za razliku od ovih djabalebarosa
Tabak i oni njegovi, Spico i oni sa Jalije-Odmuta, Titi i Crkvice, pa novokomponovani Robijasi ti dole vise
Nemam pojma ko su likovi koje si nabrojao ali je fakat cinjenica da su ljudi koji su rodjeni u carsiji postali toliki djiberi da je to cudo nevidjeno.
Nema razlike izmedju 18-ogodisnjaka sa sela i onog iz carsije, slusaju istu muziku, izlaze na ista mjesta, furaju se na iste djibere, cast izuzetcima ali 80% ih je da te Bog sacuva .
Jednostavno takav vakat dos`o da sto si veci krkan to je bolje .
BadCopy wrote:Jebo te sve vas starci uz Mik Dzegera pravili
Od zla oca od gore matere
Kake to crne veze ima s mlijekom u prahu?
Niko ovdje starce nije ni spomenuo. osim toga znam neku djecurliju koja su veoma vjerovatno uz slicne zvukove napravljena a danas slusaju 50+50, Jane, Dare i ostale radodajke .
Danas je to tako kako je i jbjga .
N.N. wrote:Kakve veze matere ti ima Babino i seljaci sa onim dole ?
Nema dole seljaka, dole su ti gradski manguFi. Seljaci rade za razliku od ovih djabalebarosa
Tabak i oni njegovi, Spico i oni sa Jalije-Odmuta, Titi i Crkvice, pa novokomponovani Robijasi ti dole vise
treba spomenuti i ofajlice koje se furaju na "momke sa asfalta" .
Meni se grad gadi zbog desavanja na Bulevaru.Kafici skup hajvana,a u autima kamikaze..sad vozim kad frajer pretice kolonu od 10 vozila..bmw i ceca naravno..ispred alfe obavezno stoji bmw il audi,nekad i hamer,te prica na pola ceste sa nekim levatom..