La Liga Santander

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#4201 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by KENJAC »

Ovo su utakmice koje vrijede zadnje pare date za kartu.
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#4202 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by mali_milojica »

Imam osjecaj da ce Barca sljedecu svakako usrati :D
Kakav je majstor Messi 8-)
senturk
Posts: 801
Joined: 02/04/2013 23:48
Location: all roads lead to rome...

#4203 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by senturk »

Ocjene na sofascore, Messi 9.1 a Ter Stegen 9.0. Hahahaha
User avatar
spree
Posts: 8674
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#4204 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by spree »

sad mi nije toliko krivo sto nisam gledao juve, prejaka utakmica. nekako na kraju pravedno da uzme barca. pomocni sudija zajebao i ljubu milicevica :lol:
Sid the sloth
Posts: 3852
Joined: 30/01/2013 15:56

#4205 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Sid the sloth »

Tomahawk11 wrote:
omar little wrote:ja podrzavam kolege gore sa zeljama za gol rukom iz ofsajda u sudijskoj nadoknadi. +1 :D
Image

Bice u nedelju :mrgreen:
I'll just leave this here :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4206 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Odlicna utakmica :thumbup:
38 udaraca na gol :shock:
Golmani su imali odlicnih intervencija.
Na kraju Barca uzela. Ne bi bilo nezasluzeno ni da je Real.
Idemo dalje.
User avatar
Better Man
Posts: 18741
Joined: 01/10/2006 20:10

#4207 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Better Man »

Meni nije jasno šta Isco radi na klupi i kako Mateo Kovačić ima prednost nad njim. Ovaj poraz ide na dušu Zidane-a.
User avatar
jasko_ba
Posts: 8478
Joined: 13/11/2006 17:47

#4208 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by jasko_ba »

nek su izgubili supci jedni, jebo ih sudija u tri lijepe. tristo ofsajda im nije svirano i opet nisu iskoristili poklone.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#4209 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by channel10 »

Ovo je sve bilo zbog onog lakta u prvom poluvremenu :D . Zareko se da ce ih razvaliti :lol:
User avatar
Better Man
Posts: 18741
Joined: 01/10/2006 20:10

#4210 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Better Man »

Jedna od najboljih partija Messia sigurno, ali i Rakitić je odigrao odlično.
User avatar
p206
Posts: 8426
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16

#4211 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by p206 »

Better Man wrote:Meni nije jasno šta Isco radi na klupi i kako Mateo Kovačić ima prednost nad njim. Ovaj poraz ide na dušu Zidane-a.
i meni je to misterija...uvodi nekakvog Asensija i nespremnog Bejla..
User avatar
SmokingMan
Posts: 22610
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#4212 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by SmokingMan »

Dokazano najveći derbi u lokalnoj skupini galaksija i šire. :thumbup:

Fakat šteta za Real,igrali su hrabro i bez Ramosa.Barca odavno nije odigrala dobru tekmu kao večeras,jebem ga,onaj Mesi im je baš zagorčao život pred spavanje. :-)

Moj šef na Lexilijumu.Gdje su pareeee šefe. :lol: :izet:
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#4213 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by channel10 »

Mozda nije smio zbog onih prica o prelasku Isca u Barsu.
User avatar
Fajcion
Posts: 1362
Joined: 27/07/2012 11:02

#4214 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Fajcion »

jasko_ba wrote:nek su izgubili supci jedni, jebo ih sudija u tri lijepe. tristo ofsajda im nije svirano i opet nisu iskoristili poklone.
gospon odvadi malo.. Tona grešaka sudaca protiv obje strane, nemoj da :place1:
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#4215 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by north »

I ova tekma je kao i brojne druge pokazala i dokazala da je Messi dva koplja iznad svih, a najmanje jedno iznad Ronalda...Dva gola u derbiju, još kako ih popiša u zadnjoj sekundi, pa može li bolnije, još ako Real ispuši titulu a bod im večeras dio dovoljan neka se objese...Mada večeras Real nije bio loš kod 1-1 imali mrtvi zicer i Ronaldo fula, pa još neke odbrane golmana Barce....

Kako dobra tekma jebo te :thumbup: ....
Last edited by north on 23/04/2017 22:49, edited 2 times in total.
User avatar
animals
Posts: 21623
Joined: 19/04/2013 22:13

#4216 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by animals »

Zbog ovakvi tekmi se gleda nogomet..
Zidane je pokazao da nije trener..
Sid the sloth
Posts: 3852
Joined: 30/01/2013 15:56

#4217 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Sid the sloth »

Kako je smecar Mourinho otisao u El Clasicu se ponovo igra fudbal.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#4218 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Ma sta jedno, 13 kopalja iznad :-)
Sad krecu bajke.
Haj zdravo :run:
User avatar
Better Man
Posts: 18741
Joined: 01/10/2006 20:10

#4219 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Better Man »

north wrote:I ova tekma je kao i brojne druge pokazala i dokazala da je Messi dva koplja iznad svih, a najmanje jedno iznad Ronalda...Dva gola u derbiju, još kako ih popiša u zadnjoj sekundi, pa može li bolnije, još ako Real ispuši titulu a bod im večeras dio dovoljan neka se objese...Mada večeras Real nije bio loš kod 1-1 imali mrtvi zicer i Ronaldo fula, pa još neke odbrane golmana Barce....

Kako dobra tekma jebo te :thumbup: ....
Imali su i kod 2:2 šansi da riješe prvenstvo.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#4220 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by channel10 »

Tomahawk11 wrote:Ma sta jedno, 13 kopalja iznad :-)
Sad krecu bajke.
Haj zdravo :run:
Sta je, nisu sjele pive :D
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32752
Joined: 16/04/2011 18:46

#4221 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by skafiskafsnjak »

channel10 wrote:
Tomahawk11 wrote:Ma sta jedno, 13 kopalja iznad :-)
Sad krecu bajke.
Haj zdravo :run:
Sta je, nisu sjele pive :D
:lol:
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#4222 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by KENJAC »

north wrote:I ova tekma je kao i brojne druge pokazala i dokazala da je Messi dva koplja iznad svih, a najmanje jedno iznad Ronalda...Dva gola u derbiju, još kako ih popiša u zadnjoj sekundi, pa može li bolnije, još ako Real ispuši titulu a bod im večeras dio dovoljan neka se objese...Mada večeras Real nije bio loš kod 1-1 imali mrtvi zicer i Ronaldo fula, pa još neke odbrane golmana Barce....

Kako dobra tekma jebo te :thumbup: ....
E taj Ronaldov zicer je bio iz ofsajda, koji, za divno cudo , nije sviran !
Sid the sloth
Posts: 3852
Joined: 30/01/2013 15:56

#4223 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Sid the sloth »

channel10 wrote:
Tomahawk11 wrote:Ma sta jedno, 13 kopalja iznad :-)
Sad krecu bajke.
Haj zdravo :run:
Sta je, nisu sjele pive :D
:pisnuo:
Samprotivsviju
Posts: 7046
Joined: 03/12/2011 13:10

#4224 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Samprotivsviju »

Glupo vise i porediti Ronalda i Messija....covjek mu u njegovoj avliji ocitao lekciju
User avatar
Better Man
Posts: 18741
Joined: 01/10/2006 20:10

#4225 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Better Man »

Fajcion wrote:
jasko_ba wrote:nek su izgubili supci jedni, jebo ih sudija u tri lijepe. tristo ofsajda im nije svirano i opet nisu iskoristili poklone.
gospon odvadi malo.. Tona grešaka sudaca protiv obje strane, nemoj da :place1:
Najveća greška sudije je na početku utakmice i faul nad Ronaldom koji nije sviran, koji je vjerovatno bio penal. Derbi opravdao sva očekivanja. Obje ekipe odigrale odlično. Slavila spretnija ekipa i to je to.
Post Reply