La Liga Santander
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
KENJAC
- Posts: 4603
- Joined: 26/12/2006 13:10
#4201 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ovo su utakmice koje vrijede zadnje pare date za kartu.
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#4202 Re: Spanska liga ( Primera División )
Imam osjecaj da ce Barca sljedecu svakako usrati
Kakav je majstor Messi
Kakav je majstor Messi
-
senturk
- Posts: 801
- Joined: 02/04/2013 23:48
- Location: all roads lead to rome...
#4203 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ocjene na sofascore, Messi 9.1 a Ter Stegen 9.0. Hahahaha
- spree
- Posts: 8674
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#4204 Re: Spanska liga ( Primera División )
sad mi nije toliko krivo sto nisam gledao juve, prejaka utakmica. nekako na kraju pravedno da uzme barca. pomocni sudija zajebao i ljubu milicevica 
-
Sid the sloth
- Posts: 3852
- Joined: 30/01/2013 15:56
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#4206 Re: Spanska liga ( Primera División )
Odlicna utakmica
38 udaraca na gol
Golmani su imali odlicnih intervencija.
Na kraju Barca uzela. Ne bi bilo nezasluzeno ni da je Real.
Idemo dalje.
38 udaraca na gol
Golmani su imali odlicnih intervencija.
Na kraju Barca uzela. Ne bi bilo nezasluzeno ni da je Real.
Idemo dalje.
- Better Man
- Posts: 18741
- Joined: 01/10/2006 20:10
#4207 Re: Spanska liga ( Primera División )
Meni nije jasno šta Isco radi na klupi i kako Mateo Kovačić ima prednost nad njim. Ovaj poraz ide na dušu Zidane-a.
- jasko_ba
- Posts: 8478
- Joined: 13/11/2006 17:47
#4208 Re: Spanska liga ( Primera División )
nek su izgubili supci jedni, jebo ih sudija u tri lijepe. tristo ofsajda im nije svirano i opet nisu iskoristili poklone.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#4209 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ovo je sve bilo zbog onog lakta u prvom poluvremenu
. Zareko se da ce ih razvaliti 
- Better Man
- Posts: 18741
- Joined: 01/10/2006 20:10
#4210 Re: Spanska liga ( Primera División )
Jedna od najboljih partija Messia sigurno, ali i Rakitić je odigrao odlično.
- p206
- Posts: 8426
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#4211 Re: Spanska liga ( Primera División )
i meni je to misterija...uvodi nekakvog Asensija i nespremnog Bejla..Better Man wrote:Meni nije jasno šta Isco radi na klupi i kako Mateo Kovačić ima prednost nad njim. Ovaj poraz ide na dušu Zidane-a.
- SmokingMan
- Posts: 22610
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#4212 Re: Spanska liga ( Primera División )
Dokazano najveći derbi u lokalnoj skupini galaksija i šire.
Fakat šteta za Real,igrali su hrabro i bez Ramosa.Barca odavno nije odigrala dobru tekmu kao večeras,jebem ga,onaj Mesi im je baš zagorčao život pred spavanje.
Moj šef na Lexilijumu.Gdje su pareeee šefe.

Fakat šteta za Real,igrali su hrabro i bez Ramosa.Barca odavno nije odigrala dobru tekmu kao večeras,jebem ga,onaj Mesi im je baš zagorčao život pred spavanje.
Moj šef na Lexilijumu.Gdje su pareeee šefe.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#4213 Re: Spanska liga ( Primera División )
Mozda nije smio zbog onih prica o prelasku Isca u Barsu.
- Fajcion
- Posts: 1362
- Joined: 27/07/2012 11:02
#4214 Re: Spanska liga ( Primera División )
gospon odvadi malo.. Tona grešaka sudaca protiv obje strane, nemoj dajasko_ba wrote:nek su izgubili supci jedni, jebo ih sudija u tri lijepe. tristo ofsajda im nije svirano i opet nisu iskoristili poklone.
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#4215 Re: Spanska liga ( Primera División )
I ova tekma je kao i brojne druge pokazala i dokazala da je Messi dva koplja iznad svih, a najmanje jedno iznad Ronalda...Dva gola u derbiju, još kako ih popiša u zadnjoj sekundi, pa može li bolnije, još ako Real ispuši titulu a bod im večeras dio dovoljan neka se objese...Mada večeras Real nije bio loš kod 1-1 imali mrtvi zicer i Ronaldo fula, pa još neke odbrane golmana Barce....
Kako dobra tekma jebo te
....
Kako dobra tekma jebo te
Last edited by north on 23/04/2017 22:49, edited 2 times in total.
- animals
- Posts: 21623
- Joined: 19/04/2013 22:13
#4216 Re: Spanska liga ( Primera División )
Zbog ovakvi tekmi se gleda nogomet..
Zidane je pokazao da nije trener..
Zidane je pokazao da nije trener..
-
Sid the sloth
- Posts: 3852
- Joined: 30/01/2013 15:56
#4217 Re: Spanska liga ( Primera División )
Kako je smecar Mourinho otisao u El Clasicu se ponovo igra fudbal.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#4218 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ma sta jedno, 13 kopalja iznad
Sad krecu bajke.
Haj zdravo
Sad krecu bajke.
Haj zdravo
- Better Man
- Posts: 18741
- Joined: 01/10/2006 20:10
#4219 Re: Spanska liga ( Primera División )
Imali su i kod 2:2 šansi da riješe prvenstvo.north wrote:I ova tekma je kao i brojne druge pokazala i dokazala da je Messi dva koplja iznad svih, a najmanje jedno iznad Ronalda...Dva gola u derbiju, još kako ih popiša u zadnjoj sekundi, pa može li bolnije, još ako Real ispuši titulu a bod im večeras dio dovoljan neka se objese...Mada večeras Real nije bio loš kod 1-1 imali mrtvi zicer i Ronaldo fula, pa još neke odbrane golmana Barce....
Kako dobra tekma jebo te....
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#4220 Re: Spanska liga ( Primera División )
Sta je, nisu sjele piveTomahawk11 wrote:Ma sta jedno, 13 kopalja iznad![]()
Sad krecu bajke.
Haj zdravo
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#4221 Re: Spanska liga ( Primera División )
channel10 wrote:Sta je, nisu sjele piveTomahawk11 wrote:Ma sta jedno, 13 kopalja iznad![]()
Sad krecu bajke.
Haj zdravo
-
KENJAC
- Posts: 4603
- Joined: 26/12/2006 13:10
#4222 Re: Spanska liga ( Primera División )
E taj Ronaldov zicer je bio iz ofsajda, koji, za divno cudo , nije sviran !north wrote:I ova tekma je kao i brojne druge pokazala i dokazala da je Messi dva koplja iznad svih, a najmanje jedno iznad Ronalda...Dva gola u derbiju, još kako ih popiša u zadnjoj sekundi, pa može li bolnije, još ako Real ispuši titulu a bod im večeras dio dovoljan neka se objese...Mada večeras Real nije bio loš kod 1-1 imali mrtvi zicer i Ronaldo fula, pa još neke odbrane golmana Barce....
Kako dobra tekma jebo te....
-
Sid the sloth
- Posts: 3852
- Joined: 30/01/2013 15:56
#4223 Re: Spanska liga ( Primera División )
channel10 wrote:Sta je, nisu sjele piveTomahawk11 wrote:Ma sta jedno, 13 kopalja iznad![]()
Sad krecu bajke.
Haj zdravo
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#4224 Re: Spanska liga ( Primera División )
Glupo vise i porediti Ronalda i Messija....covjek mu u njegovoj avliji ocitao lekciju
- Better Man
- Posts: 18741
- Joined: 01/10/2006 20:10
#4225 Re: Spanska liga ( Primera División )
Najveća greška sudije je na početku utakmice i faul nad Ronaldom koji nije sviran, koji je vjerovatno bio penal. Derbi opravdao sva očekivanja. Obje ekipe odigrale odlično. Slavila spretnija ekipa i to je to.Fajcion wrote:gospon odvadi malo.. Tona grešaka sudaca protiv obje strane, nemoj dajasko_ba wrote:nek su izgubili supci jedni, jebo ih sudija u tri lijepe. tristo ofsajda im nije svirano i opet nisu iskoristili poklone.

