Gdje u Sa......

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Skyfox
Posts: 7488
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#4201 Re: Gdje u Sa......

Post by Skyfox »

rudy81 wrote:
Skyfox wrote:malo je off

ali valjda ima neka domacica da preporuci deterdžent za uklanjanje mrlja od dezodoransa sa odjece, ali da djeluje. :)
imas u DMu nekih kesica s deterdzentima za uklanjanje rOznih mrlja, te na bijelom te na sarenom vesu, te mrlje od ovog od onog... svapska je proizvodnja, trebalo bi da upali

al ja bih prije svega probala Vanish
Vanish sam probao a i Softly :D i nista

ugl na crnoj koslji ukaza se bijela mrlja x2 i to od onog nesretnog dezodoransa (no name) sto se reklamira da ne ostavlja mrlje

provrtit cu se po DM-u ty
Dzenana88
Posts: 22
Joined: 11/09/2012 17:31

#4202 Re: Gdje u Sa......

Post by Dzenana88 »

Gdje mogu kupiti farbu za drvo?
GaRGa
Posts: 2831
Joined: 25/02/2009 15:00

#4203 Re: Gdje u Sa......

Post by GaRGa »

PodRoom wrote:
GaRGa wrote:ima li igdje u Sarajevu u kafani ili nekom objektu ovakav sto za stoni fudbal ?

Image
u Mashu

mash kod pozorista na spratu ? bio sam cesto al nisam vidjeo :S
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#4204 Re: Gdje u Sa......

Post by O'zone »

Dzenana88 wrote:Gdje mogu kupiti farbu za drvo?
Nazovi me ludim al' ima je u svakoj prodavnici boja i lakova :mrgreen:
rudy81
Posts: 998
Joined: 18/05/2007 08:43

#4205 Re: Gdje u Sa......

Post by rudy81 »

Skyfox wrote:
rudy81 wrote:
Skyfox wrote:malo je off

ali valjda ima neka domacica da preporuci deterdžent za uklanjanje mrlja od dezodoransa sa odjece, ali da djeluje. :)
imas u DMu nekih kesica s deterdzentima za uklanjanje rOznih mrlja, te na bijelom te na sarenom vesu, te mrlje od ovog od onog... svapska je proizvodnja, trebalo bi da upali

al ja bih prije svega probala Vanish
Vanish sam probao a i Softly :D i nista

ugl na crnoj koslji ukaza se bijela mrlja x2 i to od onog nesretnog dezodoransa (no name) sto se reklamira da ne ostavlja mrlje

provrtit cu se po DM-u ty

tako ti i treba kad vjerujes reklamama :D
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#4206 Re: Gdje u Sa......

Post by Ambrozija »

Dzenana88 wrote:Gdje mogu kupiti farbu za drvo?
UniPromet, Penny :)
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#4207 Re: Gdje u Sa......

Post by Kinaski »

Gdje da uzmem najobicnije moguce slusalice ? Jebo majku trazim obicne slusalice fraer mi vadi nake od 800 KM. Pa sta da mu radim?

Sent from my GT-S5570 using Tapatalk 2
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#4208 Re: Gdje u Sa......

Post by Ambrozija »

187 wrote:Gdje da uzmem najobicnije moguce slusalice ? Jebo majku trazim obicne slusalice fraer mi vadi nake od 800 KM. Pa sta da mu radim?

Sent from my GT-S5570 using Tapatalk 2
Imas u Mercatoru 5 - 10 KM :D , crknu poslije par mjeseci, ali u toku tih par mjeseci jako dobro sluze :D
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#4209 Re: Gdje u Sa......

Post by Kinaski »

E sutra odoh u merkator :) Hvala lijepa .... Mozemo na kafu sutra ako hoces ?

Sent from my GT-S5570 using Tapatalk 2
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#4210 Re: Gdje u Sa......

Post by Ambrozija »

187 wrote:E sutra odoh u merkator :) Hvala lijepa .... Mozemo na kafu sutra ako hoces ?

Sent from my GT-S5570 using Tapatalk 2
Hajde, pa cu te povesti do Mercatora :P
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#4211 Re: Gdje u Sa......

Post by Kinaski »

Pa moze, ostavi broj telefona u reziji

Sent from my GT-S5570 using Tapatalk 2
User avatar
Hemera
Posts: 3659
Joined: 08/08/2010 01:22

#4212 Re: Gdje u Sa......

Post by Hemera »

gdje ima uzeti malo deblju trenerku, ali donji dio, ali da nisu uske, već muške malo šire i da nisu ove džiberske najlonske ili šta već, nego pamučne jednobojne sa učkurom na nogavicama
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#4213 Re: Gdje u Sa......

Post by Ambrozija »

Hemera wrote:gdje ima uzeti malo deblju trenerku, ali donji dio, ali da nisu uske, već muške malo šire i da nisu ove džiberske najlonske ili šta već, nego pamučne jednobojne sa učkurom na nogavicama
Imas u OVS-u kod Interexy identicne po opisu, sive i teget plave, muske pamucne, cini mi se jako kvalitetne, oko 45 KM su :)
187 wrote:Pa moze, ostavi broj telefona u reziji
:lol:
maximilijana
Posts: 548
Joined: 11/01/2006 23:44

#4214 Re: Gdje u Sa......

Post by maximilijana »

gdje ima kupiti pretvarac sa americkog za evropsko napajanje , za HP laptop..
kao ovaj:
http://www.buy.com/pr/product.aspx?sku=221540124
maximilijana
Posts: 548
Joined: 11/01/2006 23:44

#4215 Re: Gdje u Sa......

Post by maximilijana »

R_v_P20 wrote:vjerovatno u svakoj bolje opremljenoj IT radnji

wOw :shock: :shock: :shock: fkt?
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#4216 Re: Gdje u Sa......

Post by quarterback »

gotovo sigurno u electronic centru, radnja kod kafea lisac u gradu (kod vjecne vatre) ili na mdvoru kod tramvajske stanice prema ilidzi

takodje probati u conradu, 1 sprat, interex pofalici, od stepenica desno
maximilijana
Posts: 548
Joined: 11/01/2006 23:44

#4217 Re: Gdje u Sa......

Post by maximilijana »

quarterback wrote:gotovo sigurno u electronic centru, radnja kod kafea lisac u gradu (kod vjecne vatre) ili na mdvoru kod tramvajske stanice prema ilidzi

takodje probati u conradu, 1 sprat, interex pofalici, od stepenica desno
HVALA :) ..nije mi EC pao na pamet..a conrad ima ali neki fancy veliki od 60tak KM sto je previse..
User avatar
Grof
Posts: 594
Joined: 24/02/2002 00:00

#4218 Re: Gdje u Sa......

Post by Grof »

Zna li neko gdje se u gradu mogu kupiti muški Fossil satovi?

Hvala :sax:
shambho
Posts: 989
Joined: 30/04/2009 23:18

#4219 Re: Gdje u Sa......

Post by shambho »

Grof wrote:Zna li neko gdje se u gradu mogu kupiti muški Fossil satovi?

Hvala :sax:
BBI, prizemlje one otvorene radnje na sredini.
shambho
Posts: 989
Joined: 30/04/2009 23:18

#4220 Re: Gdje u Sa......

Post by shambho »

GaRGa wrote:
PodRoom wrote:
GaRGa wrote:ima li igdje u Sarajevu u kafani ili nekom objektu ovakav sto za stoni fudbal ?

Image
u Mashu

mash kod pozorista na spratu ? bio sam cesto al nisam vidjeo :S
Ima na Cvili u jednom od onih kafica u nizu..
javelin
Posts: 95
Joined: 02/07/2012 20:55

#4221 Re: Gdje u Sa......

Post by javelin »

kupiti tablet za crtanje
:D :D
maximilijana
Posts: 548
Joined: 11/01/2006 23:44

#4222 Re: Gdje u Sa......

Post by maximilijana »

javelin wrote:kupiti tablet za crtanje
:D :D
nekd su bili u Imtecu..ne znam da li ih jos ima :)
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#4223 Re: Gdje u Sa......

Post by quarterback »

mali savjet, mislio sam da je tablet ultimate device dok ga jednom prije kupovine nisam prvo posudio, probam i vidim da ne da ne mogu da se naviknem nego je to tako radikalno iskustvo da sam odustao nakon pola sata pokusavanja da nesto konkretno uradim sa njim...

posudi i probaj prije nego sto kupis, osim ako si vec probao i znas da ti lezi

po mom iskustvu manje tablete (recimo A5) ces lako naci u vecini prodavnica, one skuplje i vece malo teze, tacnije nigdje ih nisam vidio (doduse moram priznati da nisam ni zagledao nakon epizode sa testiranjem)
sgunited
Posts: 307
Joined: 15/05/2011 02:10
Location: Sarajevo

#4224 Re: Gdje u Sa......

Post by sgunited »

GaRGa wrote:ima li igdje u Sarajevu u kafani ili nekom objektu ovakav sto za stoni fudbal ?

Image
imas u 69-ci u Zetri, gdje se bilijar igra
User avatar
CartmanSA
Posts: 1714
Joined: 29/07/2008 14:39

#4225 Re: Gdje u Sa......

Post by CartmanSA »

gdje u SA kupiti Natrijev hidroksid, NaOH
Post Reply