gledao sam prve dvije emisije po 5-10 minuta.al_neri wrote:Vec si pogledao
Hayat
Moderator: anex
-
Melami
- Posts: 2563
- Joined: 25/10/2004 04:43
#4201 Re: Hayat
-
Melami
- Posts: 2563
- Joined: 25/10/2004 04:43
#4202 Re: Hayat
to je subjektivno misljenje i imam svoje razloge za to.Ambrozija wrote:Navela sam ples jer stvarno ne znam zbog cega si to zakljucio osim zbog navedenog.Melami wrote: Eto bas po tome.
hahhaa
Ma lik je iritantan da te Bog sacuva, ne bi pogledao ovu sezonu zamo zbog njega, niti cu pogledati.
Fuj
I govoriti o nekome da je "fuj" i to bez razloga
Vjerujem da jos veliki broj ljudi dijeli moje misljenje al ne posjecuju ovu temu bas zbog toga sto im je sve ovo bezveze.
Nema vas 4-5 mozda koji se aktivni ovdje, sta reci vise.
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#4203 Re: Hayat
@Melami
Samim tim sto ti o nekom sudis po tome sto je gay, dovoljno govori o tebi i o tome koliko si ti kompetentan da dajes sud.
Samim tim sto ti o nekom sudis po tome sto je gay, dovoljno govori o tebi i o tome koliko si ti kompetentan da dajes sud.
- lijan
- Posts: 375
- Joined: 13/06/2008 22:32
- Location: Sarajevo
- lijan
- Posts: 375
- Joined: 13/06/2008 22:32
- Location: Sarajevo
-
Baba_Droga
- Posts: 407
- Joined: 24/01/2006 23:16
#4207 Re: Hayat
Jesu dosadni sa ovim lizalima...lizu li lizu....iz godine u godinu....Kao dječija show emisija

-
prcnet
- Posts: 126
- Joined: 05/05/2011 16:50
#4208 Re: Hayat
Koji jbt trebas biti retard da gledas ovu regrutaciju za kafanske pjevace???? 
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#4209 Re: Hayat
Nisam gledala, sta je to bilo?
A sto se tice Azre...pa u pocetku je imala desetke, sto ce rec' da nije samo na izgled...moze ona puno bolje, samo treba da je neko uputi
I da, sta dobi ovaj put Irma?
A sto se tice Azre...pa u pocetku je imala desetke, sto ce rec' da nije samo na izgled...moze ona puno bolje, samo treba da je neko uputi
I da, sta dobi ovaj put Irma?
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#4210 Re: Hayat
Hayat je dosegao dno. Sveo se samo i iskljucivo na ovaj bijedni projekat ZMBT. Oni vise nisu TV kuca, oni su ZMBT, sta god to trebalo biti i znaciti.
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#4212 Re: Hayat
U petak mi je slučajno, poslije Dnevnika, ostao uključen Hayat, pa sam pogledao prvih dvije-tri minute u kojem naka dva voditelja cupkaju oko automobila i viču - "GAS GAS".
Podsjetilo me to na "blistave" dane OBN-a, kad je troje voditelja vodilo i dnevnik, i talent show, i kuharski, vjerski, sportski, i filmski program.
Podsjetilo me to na "blistave" dane OBN-a, kad je troje voditelja vodilo i dnevnik, i talent show, i kuharski, vjerski, sportski, i filmski program.
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#4214 Re: Hayat
Proseravanje. 
- luckylaka
- Posts: 26218
- Joined: 15/01/2010 06:28
#4215 Re: Hayat
Nemam Hayat pa ne ukljucujem se puno u diskusiju ali kaze moj jara koji prati onako kada potegne dobro,,Hayat trazi pevaljku,,-LIBERO- wrote:Hayat je dosegao dno. Sveo se samo i iskljucivo na ovaj bijedni projekat ZMBT. Oni vise nisu TV kuca, oni su ZMBT, sta god to trebalo biti i znaciti.
- DonVito
- Posts: 3333
- Joined: 24/10/2012 00:21
- Location: Nápoles
#4216 Re: Hayat
Hayat je mahalska tv stanica-LIBERO- wrote:Hayat je dosegao dno. Sveo se samo i iskljucivo na ovaj bijedni projekat ZMBT. Oni vise nisu TV kuca, oni su ZMBT, sta god to trebalo biti i znaciti.
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#4217 Re: Hayat
Loulou wrote:
![]()
![]()
sjo brkova i kosulje
-
Melami
- Posts: 2563
- Joined: 25/10/2004 04:43
#4218 Re: Hayat
FUJ!Loulou wrote:
![]()
![]()
Ima li jos neki video da vidimo kakvi su i ostali bili?
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#4219 Re: Hayat
imas na yt sve 
-
Melami
- Posts: 2563
- Joined: 25/10/2004 04:43
#4220 Re: Hayat
Nesto mi se neda sad to traziti po yt.dusa_raskopuša wrote:imas na yt sve
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#4221 Re: Hayat
Kad god pomislim da je ova "neovisna" tv baraka dosegla dno oni odu jos par metara dublje! 
- plain vanilla
- Posts: 70280
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#4222 Re: Hayat
Maid napokon bez kreveljenja 
- karanana
- Posts: 50768
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4223 Re: Hayat
nisam maida vidio. ma ne zna niko pjevati. pogledo sam azru i irmu, cisto da ih vidim. i one nista veceras. nema ove godine talent presusio, ako ga je ikad i bilo. mozda i jest ali ove godine tanko.
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#4224 Re: Hayat
Gledala sam danas malo reprizu. Joj Ana dade Azri 10 za pjevanje

-
zilla_
- Posts: 1093
- Joined: 20/08/2008 23:18
#4225 Re: Hayat
šta ba tanko Armin Bijedić pjeva bolje od pola naše estrade što se narodnjaka tiče... nikad bolji kandidat/narodnjak nije bio u šou do sad... sramotno će bit ako bilo ko drugi odnese pobjedu jer lik pjeva ko da je na estradi 30 godina...karanana wrote:nisam maida vidio. ma ne zna niko pjevati. pogledo sam azru i irmu, cisto da ih vidim. i one nista veceras. nema ove godine talent presusio, ako ga je ikad i bilo. mozda i jest ali ove godine tanko.
