Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
anonimnaosoba wrote:Deichmann je extra radnja, imaju sve i svašta, a nisu ni skupi ja kupih tene-cipele za 40 KM, pravo dobre
A kvalitetniji su od pijace, pocevsi od baletanki do cipela. tena, cizama itd Raspon cijena isti---mislim da ce sad na pijaci morati sniziti cijene obuce i torbi...
Ja iskreno ne kontam sva ova 'hvaljenja' Deichmann-a. Ja sam cula od prijateljica kako je super itd., ali prvi put sam bila prije par mjeseci u Pragu, vidjela cipele i totalno se razocarala. Cijene jesu pristupacne, ali meni licno na prvi pogled kvalitet izgleda vrlo upitno. Imam osjecaj da bi se raspale neke od onih cipela nakon par nosnji
Upravo tako nosikiriki. Em sto su meni (vecina, ne sve) poruzne, radjene uglavnom od nekih materijala da smrde kad ih uzmes u ruku...ne zelim znati kakve su nakon par sati nosenja.... Moja prijateljica nedavno uzela u Zagrebu neke cizme s punom petom, i to niskom, nakon tri nosenja joj se peta odvalila.
Ja se sjecam nekad '90 tih da je Deichman u Njemackoj bio onako osrednje kvalitete ali ovo sto sada vidim...no-no
ne pjesacim toliko ali provedem preko 8 sata u obuci
zadnje cizmice kupljene u deich. su extra i zaista nemam problema
ako mislite da je bolja pijaca izvolite .......... i naravno i u deich. ima sranja kao i svugdje
navela sam jednom planiku gdje sam uzela cizme preko 300 KM ali je ta koza toliko smrdila da sam ih 3x obula i bacila
tako da konklužn je
neka ga pa ko voli nek izvoli
vjesticanametli wrote:ne pjesacim toliko ali provedem preko 8 sata u obuci
zadnje cizmice kupljene u deich. su extra i zaista nemam problema
ako mislite da je bolja pijaca izvolite .......... i naravno i u deich. ima sranja kao i svugdje
navela sam jednom planiku gdje sam uzela cizme preko 300 KM ali je ta koza toliko smrdila da sam ih 3x obula i bacila
tako da konklužn je
neka ga pa ko voli nek izvoli
Ma ja mislim da je to samo pitanje znas li izabrati ili ne, nista vise
OK, oni koji imaju njihove cipele, s kojom vrstom ste zadovoljni? Mene interesuju baletanke, stikle i zatvorene cipele na pertlu.
Evo npr. meni se svidja design ovih cipela ali se ne bih usudila kupiti ih jer mi izgledaju (uzivo) kao da sam ih ja lijepila i da ne bi dugo izdrzale prije nego sto se 'razjape'.
hahahhah ovo sve svabice nose
de ba kupi stiklice
slikacu ti ja svoje iz ajhmana dajhmana a usput cu slikati i nove stikleeeeeeeee koje sam taman planirala poceti nositi a skijanje mi dohakalo nozi pa cekam da ozdravim i da se natakarim da prostite
haha @vjestcanametli, jedva cekam slike
kaze mi prijateljica da samo odredjene marke u Deichmann-u valjaju, kao 5th Avenue i Catwalk, a Graceland da ne valja (sto taman potvrdjuje da ove cipele za koje sam dala link ne bi valjale)
@Ductus Holedocus, ja ne bih dala te pare za ovu torbu, previse je...
no_sikiriki wrote:haha @vjestcanametli, jedva cekam slike
kaze mi prijateljica da samo odredjene marke u Deichmann-u valjaju, kao 5th Avenue i Catwalk, a Graceland da ne valja (sto taman potvrdjuje da ove cipele za koje sam dala link ne bi valjale)
@Ductus Holedocus, ja ne bih dala te pare za ovu torbu, previse je...
upravo su ove koje sam mislila slikati graceland i zaista sam presretna s njima........mekane i udobne.....kupljene u novembru u njemackoj i jos ih ne skidam........cim stignem stavim sliku a vjeruj mi moze se naci super stvari
ove gore sa linka ja zovem kartonske cipele ali ako se tebi sviĐŽaju zasto da ne
U Deichmanu u Lukavici nema gužve, bar sinoć nije bilo. Na Ilidži sam bila u subotu, nije se moglo ući unutra. Moje iskustvo s njihovim cipelama je odlično, uzela sam par komada u Hrvatskoj ali uvijek uz cipele obavezno uzmem i kožne uloške njihove. Mogu satima biti u tim cipelama, sjediti, hodati, da me noge ne zabole. U HR su ti ulošci 30-ak kuna, a ovdje sam vidjela da koštaju 7,90 KM. Imaju dobre obuće za djecu, tene Fila, Adidas, Puma... max.do 50 KM, ipak je to jeftinije nego u drugim radnjama.
tisine wrote:Je li iko kupovao obuću u radnji pored Borova (ne znam kako se zove), na Marijinom dvoru? Zanima me kakav je kvalitet!?
Misliš na trgovinu obuće Pret a Porter? Bila sam u dosta navrata s prijateljicama kad su kupovale cipele, gležnjače i čizme. Koliko sam mogla vidjeti obuća je kvalitetna i lijepo izrađena. Za neke cipele je prodavačica govorila da su velikim dijelom ručna izrada.
Da, na nju sam mislila. Već sam danas kupila čizme, pa ćemo vidjeti. Bile su mi prejeftine za njih, pa me strah da ne puknu za mjesec.