BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#4201 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Tkd »

Može dobiti pasoš naš kao i Pjanić ili Castle ili Wright samo je potrebna volja.
Crvena Tifoza
Posts: 11783
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#4202 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Crvena Tifoza »

luckylaka wrote: :thumbup: :lol: Bravo majstore ali ovdje se radi o ovom podebljanom a ne mjestu rodjenja :-)
Pa majstore nacionalnost se vodi po mjestu rodjenja. Ako uopste znas znacenje te rijeci... :roll: :run:

Name in native country: Zvjezdan Misimović
Date of birth: 05.06.1982
Place of birth: München
Age: 30
Height: 1,79
Nationality: Germany
Position: Midfield - Attacking Midfield
Foot: both
Market value: 5.700.000 £
6.500.000 €
SaPnA
Posts: 7102
Joined: 12/05/2011 20:02
Location: Kattegat

#4203 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by SaPnA »

mali kada bi procitao komentare sa fb na linku sto je postavila reprezentacija bih bilo bi mu dovoljno za odluku :-) :-) koji debili sve komentarisu, kao da mu je 25 godina a ne 16 :-)
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#4204 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by just principe »

todd_smith wrote: Ali malo mi glupo da se mali stavlja na listu ako nije izjavio da hoce da igra, i jos ovi sa strane govori da ce igrati za Hrvatsku

Nesto se dosta muti oko toga

a jel izjavio da nece mozda za nas igrati. :-)
Nije, prema tome prica oko tome kako je glupo pozvati talenta ti ne prilici. Uostalom nijedan novi igrac nije izjavio da hoce da igra pa je pozvan
udrch
Posts: 8472
Joined: 14/10/2008 10:08

#4205 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by udrch »

bičakčića treba zvati u A tim..koji kurac igramo sa Poljacima ako nećemo isprobati bar 2,3 mlada igrača..
User avatar
Slo Burner
Posts: 5899
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#4206 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Slo Burner »

Hajrovic veceras opet pogodio za Grasshopers



:bih:
User avatar
luckylaka
Posts: 26234
Joined: 15/01/2010 06:28

#4207 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by luckylaka »

Crvena Tifoza wrote:
luckylaka wrote: :thumbup: :lol: Bravo majstore ali ovdje se radi o ovom podebljanom a ne mjestu rodjenja :-)
Pa majstore nacionalnost se vodi po mjestu rodjenja. Ako uopste znas znacenje te rijeci... :roll: :run:

Name in native country: Zvjezdan Misimović
Date of birth: 05.06.1982
Place of birth: München
Age: 30
Height: 1,79
Nationality: Germany
Position: Midfield - Attacking Midfield
Foot: both
Market value: 5.700.000 £
6.500.000 €
:-) Eto nisam znao a i google nagadja
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79562
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4208 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Velkoski »

http://scsport.ba/vijest/45546

dakle, prekrižite ovog smrdu i idemo dalje :D
User avatar
amoninan
Posts: 3948
Joined: 11/11/2010 21:06
Location: echoplex

#4209 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by amoninan »

leet wrote:http://scsport.ba/vijest/45546

dakle, prekrižite ovog smrdu i idemo dalje :D
Nipošto. Jagodić je pogriješio s pozivom, mali je bio jasan još prije mjesec. Nije se odazvao ni pozivu U19 Hrvatske.
Elme
Posts: 155
Joined: 23/04/2011 11:31

#4210 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Elme »

Slo Burner wrote:Hajrovic veceras opet pogodio za Grasshopers



:bih:
i to kakva golcina hajrovica :shock:
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#4211 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by shake69 »

amoninan wrote:
leet wrote:http://scsport.ba/vijest/45546

dakle, prekrižite ovog smrdu i idemo dalje :D
Nipošto. Jagodić je pogriješio s pozivom, mali je bio jasan još prije mjesec. Nije se odazvao ni pozivu U19 Hrvatske.
S pozivom se preuranilo, dakako. Nepotrebno je dodatno vrsen pritisak na Halilovice koji opet nastupaju kao 'uvrijedjena mlada' pa traze da im na noge dolazi i sam Ivica Osim! :shock:
Neka bude sta biti mora, ali se nadam da ce djecak igrati pod bh. zastavom. Kad-tad!
User avatar
Koolin1
Posts: 494
Joined: 01/11/2010 23:19

#4212 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Koolin1 »

Ovaj kao da Messia ima za sina pa trazi da mu Osim dolazi na noge :-) :-)
User avatar
amoninan
Posts: 3948
Joined: 11/11/2010 21:06
Location: echoplex

#4213 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by amoninan »

Sasvim je normalno da Savez u sličnim situacijama pošalje svog operativca, radi lobing itsl.
Ja nisam stekao utisak da se momak ponaša kao "uvrijeđena mlada", nego da zbog specifičnosti situacije u kojoj se nalazi postupa jako pametno i zrelo. S malim treba nastaviti redovno održavati kontakt, pametno i planski. Nipošto neodazivanje Jagodiću pridavati nekakav apokaliptički predznak itsl..

Ako pratimo malo detaljnije hr medije, može se primjetiti da su u panici.
maloprije čitam izbod iz jutarnjeg, kako saznaju da je Alenu životni san igrati zajedno s Džekom.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79562
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4214 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Velkoski »

Ma stari mu previše sere.
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#4215 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by shake69 »

amoninan wrote:Sasvim je normalno da Savez u sličnim situacijama pošalje svog operativca, radi lobing itsl.
Ja nisam stekao utisak da se momak ponaša kao "uvrijeđena mlada", nego da zbog specifičnosti situacije u kojoj se nalazi postupa jako pametno i zrelo. S malim treba nastaviti redovno održavati kontakt, pametno i planski. Nipošto neodazivanje Jagodiću pridavati nekakav apokaliptički predznak itsl..

Ako pratimo malo detaljnije hr medije, može se primjetiti da su u panici.
maloprije čitam izbod iz jutarnjeg, kako saznaju da je Alenu životni san igrati zajedno s Džekom.
Mislio sam na Halilovica sr., bezbeli!
User avatar
amoninan
Posts: 3948
Joined: 11/11/2010 21:06
Location: echoplex

#4216 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by amoninan »

shake69 wrote:
amoninan wrote:Sasvim je normalno da Savez u sličnim situacijama pošalje svog operativca, radi lobing itsl.
Ja nisam stekao utisak da se momak ponaša kao "uvrijeđena mlada", nego da zbog specifičnosti situacije u kojoj se nalazi postupa jako pametno i zrelo. S malim treba nastaviti redovno održavati kontakt, pametno i planski. Nipošto neodazivanje Jagodiću pridavati nekakav apokaliptički predznak itsl..

Ako pratimo malo detaljnije hr medije, može se primjetiti da su u panici.
maloprije čitam izbod iz jutarnjeg, kako saznaju da je Alenu životni san igrati zajedno s Džekom.
Mislio sam na Halilovica sr., bezbeli!
Šta je s njim? Nisam upratio. Pa ako nije mrsko da šarneš.
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#4217 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by shake69 »

amoninan wrote:
shake69 wrote:
amoninan wrote:Sasvim je normalno da Savez u sličnim situacijama pošalje svog operativca, radi lobing itsl.
Ja nisam stekao utisak da se momak ponaša kao "uvrijeđena mlada", nego da zbog specifičnosti situacije u kojoj se nalazi postupa jako pametno i zrelo. S malim treba nastaviti redovno održavati kontakt, pametno i planski. Nipošto neodazivanje Jagodiću pridavati nekakav apokaliptički predznak itsl..

Ako pratimo malo detaljnije hr medije, može se primjetiti da su u panici.
maloprije čitam izbod iz jutarnjeg, kako saznaju da je Alenu životni san igrati zajedno s Džekom.
Mislio sam na Halilovica sr., bezbeli!
Šta je s njim? Nisam upratio. Pa ako nije mrsko da šarneš.
Ciljao sam na oca Sejada koji je eto povrijedjen jer mu se nije doslo na noge u najvisoj delegaciji N/FS BiH ne bi li se udobrovoljili Halilovici da mali igra za BiH! :x
User avatar
amoninan
Posts: 3948
Joined: 11/11/2010 21:06
Location: echoplex

#4218 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by amoninan »

Nisam to upratio.
Svejedno, od malog ne odustajati. Da se to sve izgladiti i njihovi mediji malo zakuhavaju. Pa nedavno je Večernji haman izmislio Sejadov intervju. Kao, žao mu što nije bio s Hrvatskom an 1996 prvenstvu. Kad ono ustvari, Sejo rekao da i ako bi sigurno bio na psisku za to prvenstvo ne žali što je obukao dres BiH.

Prljave s eigre igraju s hrvatske strane, ne smijemo nasjedati. Momak je fakat vrijedan "bitke". Ako ništa onda zbog nas samih, zbog ugleda Saveza. Što ste otimali, otimali ste.
stokton
Posts: 420
Joined: 14/01/2012 01:52

#4219 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by stokton »

Kako se ova naša raja pali to nije normalno.
Neke tamo novine odrade neki tamo izmišljen intervju i odma se malom i seadu počinje sve jebavat.
Ako išta trebamo znati je da su naši susjedi svjetski prvaci u dezinformacijama.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#4220 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Muhamed Đakmić »

Meni više djeluje kao da je Sejo poručio šta nam je činiti, ali je to malo zapakovao da izgleda kao kritika.
joe_cole
Posts: 102
Joined: 24/10/2012 21:50

#4221 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by joe_cole »

Ma mali rodjen tamo, odrastao, skouluje se, sve mu je pruzeno u Hrvatskoj tako da cisto sumnjam da ce zaigrati za nasu reprezentaciju, ali eto za nadati se cudu.
User avatar
Koolin1
Posts: 494
Joined: 01/11/2010 23:19

#4222 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Koolin1 »

Nuken wrote:Jebem ja njima obojici najmilije.Državni dres je svetinja,a onaj Alen ako neće da igra ne mora.Jesul mu trebali doći sa helikopterom/limuzinom pred kuću pa odvesti u kakav restoran na večeru pa poslije na kurve da bi on zaigrao za nas?Nije mali Maradona pa da ga na koljenima molimo da zaigra za nas...
this :D
SaPnA
Posts: 7102
Joined: 12/05/2011 20:02
Location: Kattegat

#4223 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by SaPnA »

cuj da mu ivica ide na noge :-) :-) a mali tek poceo da igra, nije jos ni i od igraca pa i da je mesi nije vrijedan svabinog dolaska :-)
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#4224 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by BHF_Manijak »

Logican slijed dogadjaja...Ovo sam najavio i prije izlaska ovog clanka, taktizira i porodica Halilovic. Suludo bi bilo ocekivati sad da se mali odazove nasoj U21 repki. Ja garantujem da ce za nas igrati, ali kad se malo sitaucija smiri i kada ode iz DInama, sada bi i preveliki pritisak bio da to ucini. Samo da nasi bekani sad ne odustanu od malog! :roll:
User avatar
Slo Burner
Posts: 5899
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#4225 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Slo Burner »

Nuken wrote:Jebem ja njima obojici najmilije.Državni dres je svetinja,a onaj Alen ako neće da igra ne mora.Jesul mu trebali doći sa helikopterom/limuzinom pred kuću pa odvesti u kakav restoran na večeru pa poslije na kurve da bi on zaigrao za nas?Nije mali Maradona pa da ga na koljenima molimo da zaigra za nas...
Ako treba trebali su i to.
Da mali je vrrlo moguce nesto slicno Maradoni 8-) 8-)

Ali nadam se da ce nekom doci iz guzice u glavui da ne salje sljedeci put nekog Pirića tamo, nego da odu Barbarez i Dzeko i pojedu kolace sa klincom u Zagrebu
Post Reply