Nikad u životu tamnoplavo neće bit crno. Drago mi je čuti da je ta slika ostavila tako jak dojam na tebe, pa znaš stranu na kojoj je postavljena, tip patika i izmišljenu boju istih.pizarro wrote:na 152. stranici si nam pokazala svoje crne starkecendlerbing wrote:
Nemam ja crne patike, a pogotovo starke.![]()
i nemoj mi sad tamno plavo nije crno ovo ono
Kakve tenisice nose forumasi :)
Moderator: anex
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#4201 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#4202 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ima raznih boja, ali je meni ova kombinacija ok.Zoya wrote: Ok su prve (boja je diskutabilma) ali druge su mi vise za dječake do 16 godinaHoću reći, u dure je ako se tebi sviđaju.
U vezi drugih ok ako tako misliš, ali ja patike ne svrstavam na takav način.
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#4203 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Najnovije plave.


- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#4204 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Dobre su.
Jbt nisam takve starke nosio još od srednje... poželim nekad.
Jbt nisam takve starke nosio još od srednje... poželim nekad.
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#4205 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Čekam jednog forumaša da primijeti određeni detalj na slici.MarlboroGold wrote:Dobre su.
Jbt nisam takve starke nosio još od srednje... poželim nekad.
Kakve - takve? Kakve ti nosaš?
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#4206 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Cini mi se da cendlerbingova ima jako lijep gaz... 
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#4207 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Očeš joškonektovan wrote:Cini mi se da cendlerbingova ima jako lijep gaz...
Imam i drugih boja
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#4208 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Samo stavljaj....cendlerbing wrote:Očeš joškonektovan wrote:Cini mi se da cendlerbingova ima jako lijep gaz...
Imam i drugih boja
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#4209 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Evo nešto pitarskog ukusa.


- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79542
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#4210 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
kupi bolan normalne tene
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#4211 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Pa, imam i normalnih.
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#4212 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Prije sam nosio ovakve - davno...cendlerbing wrote:Čekam jednog forumaša da primijeti određeni detalj na slici.MarlboroGold wrote:Dobre su.
Jbt nisam takve starke nosio još od srednje... poželim nekad.![]()
Kakve - takve? Kakve ti nosaš?

Kasnije sam prešao na converse kao na slici od prethodnog posta... i sad uglavnom nike.
Sad sam ove pikirao... samo da plata legne

Možda i ove:

- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#4213 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ma ja, ko će boje uparivati. 
Crno, i Bog te veselio.
Crno, i Bog te veselio.
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#4214 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Crna ide uz sve ostale bojecendlerbing wrote:Ma ja, ko će boje uparivati.
Crno, i Bog te veselio.
- -storm-
- Posts: 1881
- Joined: 05/04/2018 15:06
#4215 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
In terrex we trust

- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#4216 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Dajte neke zanimljive! 
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#4217 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Kakve su tebi zanimljive? 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#4218 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Samo klasika!
- superiska
- Posts: 2278
- Joined: 08/09/2017 12:27
- Location: Šeher
#4219 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Paaaaa, ove uzivo izgledaju isto kao i tu na slicićiribiribela wrote:
Ove sa ovim satenskim trakam uzivo izgledaju grozno!!! Naravno to je samo moje misljenje.
-
tr_ba
- Posts: 749
- Joined: 12/06/2014 17:13
- Location: privatna prcija
#4220 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Nebih da ti serem,al zaobidzi ih...-storm- wrote:In terrex we trust![]()
Continentalov dzon se trosi ko safun.
Iz iskustva sa dva-tri para govorim
- -storm-
- Posts: 1881
- Joined: 05/04/2018 15:06
#4221 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Znam...i trosi se na asfaltu...a ja kad to obujem...orijentir šuma goratr_ba wrote:Nebih da ti serem,al zaobidzi ih...-storm- wrote:In terrex we trust![]()
Continentalov dzon se trosi ko safun.
Iz iskustva sa dva-tri para govorim
Mnogi nose ulicom a patika nije za to zamišljena
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#4222 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Mogu sigurno dvije godine trajati i dosta. Opet kupis nove i tako u krug
.
Imam slicne, samo su kod mene goretex.
Imam slicne, samo su kod mene goretex.
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#4223 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Zavisi kako, za šta i koliko ih koristiš. Meni patike ne mogu biti duže od godinu... i to nekad jedva.
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#4225 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Meni se ove svidjaju za zenskice



