Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednosti

Post Reply
djes_ba
Posts: 666
Joined: 25/08/2009 17:22

#4201 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by djes_ba »

http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/izbo ... oniem.html
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
fahro mi te volimo
nekoliko hiljada ljudii
MA DAJTE MOLIM VAS BACITE SE SA NEBODERA BAR TO IMATE
reklimov
Posts: 33
Joined: 01/08/2010 18:34

#4202 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by reklimov »

mo`s mislit 14, hoce li biti na etaze :? :mrgreen:
Sviđalo se to nekim kompleksašima ili ne, ali ako neko u Sarajevu ima kredibilitet da priča o izgradnji onda je to sigurno Radončić. Prošetajte malo do Beograda, ne morate dalje, pa ćete vidjeti šta se pod tih 14 traka podrazumijeva.
User avatar
Vares City
Posts: 6965
Joined: 01/02/2008 21:13
Location: 'nonde

#4203 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Vares City »

Jel' to fahro konta 14 traka u jednom smjeru :roll: :D
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#4204 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by respo »

reklimov wrote:
mo`s mislit 14, hoce li biti na etaze :? :mrgreen:
Sviđalo se to nekim kompleksašima ili ne, ali ako neko u Sarajevu ima kredibilitet da priča o izgradnji onda je to sigurno Radončić. Prošetajte malo do Beograda, ne morate dalje, pa ćete vidjeti šta se pod tih 14 traka podrazumijeva.
poredis beograd i sarajevo
i ja cu graditi podzemnu skokni samo do londona pa vidi sta se podrazumjeva po podzemna
User avatar
Vares City
Posts: 6965
Joined: 01/02/2008 21:13
Location: 'nonde

#4205 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Vares City »

respo wrote:
reklimov wrote:
mo`s mislit 14, hoce li biti na etaze :? :mrgreen:
Sviđalo se to nekim kompleksašima ili ne, ali ako neko u Sarajevu ima kredibilitet da priča o izgradnji onda je to sigurno Radončić. Prošetajte malo do Beograda, ne morate dalje, pa ćete vidjeti šta se pod tih 14 traka podrazumijeva.
poredis beograd i sarajevo
i ja cu graditi podzemnu skokni samo do londona pa vidi sta se podrazumjeva po podzemna
Napravi'ce fa'Ro i metro :D kad mu ojasne sta je to :lol:
abdulazizsarajevo
Posts: 368
Joined: 23/01/2008 14:55

#4206 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by abdulazizsarajevo »

reklimov wrote:
mo`s mislit 14, hoce li biti na etaze :? :mrgreen:
Sviđalo se to nekim kompleksašima ili ne, ali ako neko u Sarajevu ima kredibilitet da priča o izgradnji onda je to sigurno Radončić. Prošetajte malo do Beograda, ne morate dalje, pa ćete vidjeti šta se pod tih 14 traka podrazumijeva.

sto jest jest...samo sto je to novac iz razvojne banke ..ali eoto fahro se nada pobjedi na izborima da opremi i onaj neboder..a i da ga izda vjerovatno nekom ministarstvu..najbolje se vraca para tako...

nego ne vjerujem da je iko spominjao kadrove SBB-a...

ismeta dervoz?? ko je ba ona? urednica muzickog programa..
Rile??
filipovicu svaka cast..ali pouzdano znam da je to tip covjeka koji ce za sitne pare sve da prica..
Adnan Solakovic?? kabadahija ili ulizica?? predratni prodavac deviza kod vjecne vatre??
Dino Kapo?? propali postratni nastavnik odbrane i zastite
i ostali ... prodavaci i preprodavaci..komercijalisti itd... nadam se da ce sa ovim i SBB konacno da zavrsi..
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#4207 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by spreca »

reklimov wrote:
mo`s mislit 14, hoce li biti na etaze :? :mrgreen:
Sviđalo se to nekim kompleksašima ili ne, ali ako neko u Sarajevu ima kredibilitet da priča o izgradnji onda je to sigurno Radončić. Prošetajte malo do Beograda, ne morate dalje, pa ćete vidjeti šta se pod tih 14 traka podrazumijeva.



djes ba jel pocela gradnja ....trebo bi uskoro za Sarajevo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
mirnisan
Posts: 363
Joined: 11/12/2008 21:11
Location: zadnja mahala bb

#4208 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by mirnisan »

Vares City wrote:Jel' to fahro konta 14 traka u jednom smjeru :roll: :D
:?ako idu prema njegovom rodnom selu,organizujte radne akcije.eto nas stižemo. :roll: samo da mu vidimo leđa. :mrgreen:
abdulazizsarajevo
Posts: 368
Joined: 23/01/2008 14:55

#4209 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by abdulazizsarajevo »

14 traka da bulje uveze tornjeve...bagra gusinjsko plavska...
nonca
Posts: 140
Joined: 11/02/2009 21:40

#4210 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by nonca »

mirnisan wrote:
Vares City wrote:Jel' to fahro konta 14 traka u jednom smjeru :roll: :D
:?ako idu prema njegovom rodnom selu,organizujte radne akcije.eto nas stižemo. :roll: samo da mu vidimo leđa. :mrgreen:

jojjj GUSINJE moje rodno!! hahaha

nego je li sazno ko kako je ovaj KOS-ovac fahro dobio diplomu, ko mu je to dao u ruke? koje je struke,gdje je studirao?!?
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#4211 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Comrad »

mirash wrote:
Comrad wrote:
za_sada_bez_dobrog_nicka wrote: ... sa greškom u naglaaaaasku. bem mu tromeđu... Pokušavam ga zamisliti za govornicom plenarne sjednice Genralne skupštine UN. Sve dobro dok ne prozbori k'o medo iz kace...
Pa eto imali smo Hareta, fino obucen, ugladjen, zna engleski i vidi dokle nas dovede.

Treba nam covjek koji ce se boriti za interese ove zemlje, a ne maneken.

Glasaj onda za Baaaaaakira, njega je baaaaabo naucio fino da priiiiica.
steta sto tebe niko nista nije naucio.
I ti si sigurno vidio neprijateljskog vojnika. :oops:
za_sada_bez_dobrog_nicka
Posts: 1137
Joined: 28/09/2007 23:31
Location: 塞拉耶佛, サラエボ, سراييفو

#4212 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by za_sada_bez_dobrog_nicka »

E eto vidio ga je FaaAhroo kao novinar u Press centru Armije BiH i koji je vojnu knjižicu dobio po službenoj dužnosti isto kao i kafe kuharica u bifeu Komande.

U π² :x
User avatar
bosanski
Posts: 421
Joined: 03/03/2010 10:53

#4213 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by bosanski »

mirnisan wrote:
Vares City wrote:Jel' to fahro konta 14 traka u jednom smjeru :roll: :D
:?ako idu prema njegovom rodnom selu,organizujte radne akcije.eto nas stižemo. :roll: samo da mu vidimo leđa. :mrgreen:
radio bih džaba i ako može neka varijanta kineskog zida da se izgradi oko gusinja kad se jednom fahro vrati kući
User avatar
SanskiBiser
Posts: 9154
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#4214 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by SanskiBiser »

Image

Jutros osvanulo na kompjuteru :shock:

Sta da radim? :? :cry:

Jel virus? :cry:

HITNA UPOMOC :razz: :-)
User avatar
Karabaja
Posts: 2157
Joined: 18/04/2004 16:12
Location: Njemačka

#4215 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Karabaja »

spali kompjuter, taj kvar se više ne može popraviti, možemo samo pokušati spriječiti širenje :D
User avatar
bosanski
Posts: 421
Joined: 03/03/2010 10:53

#4216 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by bosanski »

@ sanski biser

trojanac :D
bullmastiff
Posts: 580
Joined: 11/11/2009 18:25

#4217 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by bullmastiff »

je li prolazio neko sinoc tamo pored nerodnog ?
je li stvarno bilo nekoliko hiljada ljudi?
ja koliko vidim izmedju 2 osobe razmak pola metra..samo se rasirili da izgleda da ima...
ima li neko pouzdanu informaciju koliko je otprilike ljudi bilo prisutno?

vidjecemo veceras koliko ce biti na skupu SDP-a
User avatar
SanskiBiser
Posts: 9154
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#4218 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by SanskiBiser »

Karabaja wrote:spali kompjuter, taj kvar se više ne može popraviti, možemo samo pokušati spriječiti širenje :D
Javlja mi rodbina iz Banjaluke da je i kod njih osvanulo jutros, dakle vec je metastaziralo i u RS, jedino oko Laktasa firewall ne moze da prodje :lol:
User avatar
Been
Posts: 1001
Joined: 13/09/2009 00:40
Location: Daleko od očiju, daleko od srca

#4220 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Been »

A ni slova o 7 ( slovima : sedam ) tužbi koje je SDP dobio protiv Dnevnog Avaza zbog laži o nekom "reketu" itd.

Čuj Fahro na OBN-u . Ko će ga intervjuisati ? Alen Albinović ? :D :D
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#4221 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by StupskaBitanga »

Been wrote:
A ni slova o 7 ( slovima : sedam ) tužbi koje je SDP dobio protiv Dnevnog Avaza zbog laži o nekom "reketu" itd.

Čuj Fahro na OBN-u . Ko će ga intervjuisati ? Alen Albinović ? :D :D
ne negov kućni prijatelj Mato.Dj
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#4222 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by HAVANA »




Gnusne laži. :lol:
U koje se ono vrijeme registrovala firma?
U koje ono vrijeme se digla satro frka oko prostora u ferhadiji?
Šta je miskovic pokupovao dok se narod koji zna :oops: ,zabavljao sa medijskim prepucavanjima oko butika :oops: ?
Šta je kupio recimo samo u okolini avaza?
Koliko je platio i za koliko se sad prodaje?
Koja je firma prešla u većinsko vlasnistvo u tom periodu?(slična lokacija i dobar komad zemlje i imovine)
I tako redom...
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#4223 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by HAVANA »

Al hajd nema veze...bitno je da ga je popušio. :D
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#4224 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by StupskaBitanga »

HAVANA wrote:Al hajd nema veze...bitno je da ga je popušio. :D
Fahro
A i Miško je pred bankrotom
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#4225 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by pici »

HAVANA wrote:



Gnusne laži. :lol:
U koje se ono vrijeme registrovala firma?
U koje ono vrijeme se digla satro frka oko prostora u ferhadiji?
Šta je miskovic pokupovao dok se narod koji zna :oops: ,zabavljao sa medijskim prepucavanjima oko butika :oops: ?
Šta je kupio recimo samo u okolini avaza?
Koliko je platio i za koliko se sad prodaje?
Koja je firma prešla u većinsko vlasnistvo u tom periodu?(slična lokacija i dobar komad zemlje i imovine)
I tako redom...
:shock: a jesi se upalio ko motokultivator :mrgreen: ......eve ide megafon kroz alipašino i poziva na faHra :dance: :mrgreen: .....djele po tablu apaurina i voltarena.....ja ponjio ceker,pa ću stati u red ....hebi ga ostarilo se sad su ljekovi hrana :mrgreen:
Post Reply