F1 2008, 2009, 2010 and counting

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Edin H.
Posts: 53641
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#4201 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Edin H. »

Dobar Bruno Sena, opet povali Petrova :-)
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#4202 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by radostan dan »

Baton me opet prijatno iznenadio.
User avatar
čoksa08
Posts: 487
Joined: 23/08/2011 12:31
Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D

#4203 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by čoksa08 »

opet balo pravio karafeke, ako ovako nastavi postace vozac sa najvise kazni u sezoni, karijeri. nikad od njega vozaca formule :skoljka:
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#4204 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Industrialyzer »

čoksa08 wrote:opet balo pravio karafeke, ako ovako nastavi postace vozac sa najvise kazni u sezoni, karijeri. nikad od njega vozaca formule :skoljka:

cim ti njega spominjes iz posta u post... :D
User avatar
čoksa08
Posts: 487
Joined: 23/08/2011 12:31
Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D

#4205 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by čoksa08 »

pa koga drugog spominjati kad balo pravi sranja na svakoj utrci :lol:
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#4206 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Industrialyzer »

čoksa08 wrote:pa koga drugog spominjati kad balo pravi sranja na svakoj utrci :lol:

eno FIA pravi wall of death ya sve voyace koje je Lewis ubio u utrkama i izvan nje :lol: Pomirite se sa cinjenicom da je vozac i da koristi svaki trenutak da dodje do bolje pozicije , istina , nekad pretjera ali sta bi bilo zanimljivo da nije bilo njega i onih silnih preticanja pa odlazaka u boks pa opet preticanja. Niko ne spominje kako je otresao Schumachera a kad ga je dedo zadrzavao prosli put forum bio usporen od ushicenih navijaca fosila za volanom :-)
User avatar
čoksa08
Posts: 487
Joined: 23/08/2011 12:31
Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D

#4207 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by čoksa08 »

Industrialyzer wrote:
čoksa08 wrote:pa koga drugog spominjati kad balo pravi sranja na svakoj utrci :lol:

eno FIA pravi wall of death ya sve voyace koje je Lewis ubio u utrkama i izvan nje :lol: Pomirite se sa cinjenicom da je vozac i da koristi svaki trenutak da dodje do bolje pozicije , istina , nekad pretjera ali sta bi bilo zanimljivo da nije bilo njega i onih silnih preticanja pa odlazaka u boks pa opet preticanja. Niko ne spominje kako je otresao Schumachera a kad ga je dedo zadrzavao prosli put forum bio usporen od ushicenih navijaca fosila za volanom :-)
a sto ga nije otresao proslu utrku, sad ces ti nama da pocnes spominjati neke nedostatke i set-upove sto nisu bili u redu u italiji :-)
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#4208 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Industrialyzer »

Pa prosao ga je , da je dedo izdrzao pritisak onda bi mu cestitao , ovako ste ga dizali u nebesa zato sto je ZADRZAVAO Lewisa koji ga je opet na kraju prosao a danas nije ni uspio skontati ( jbg godine pa motorika losa ) da je Lewis iza , ovaj ga vec prosao. Drugi put kad ga je trebao prestici dedo se prepao i eno sta napravi :lol: ( ovo je zajebancija za one koji to ne skontaju )
User avatar
čoksa08
Posts: 487
Joined: 23/08/2011 12:31
Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D

#4209 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by čoksa08 »

Industrialyzer wrote:Pa prosao ga je , da je dedo izdrzao pritisak onda bi mu cestitao , ovako ste ga dizali u nebesa zato sto je ZADRZAVAO Lewisa koji ga je opet na kraju prosao a danas nije ni uspio skontati ( jbg godine pa motorika losa ) da je Lewis iza , ovaj ga vec prosao. Drugi put kad ga je trebao prestici dedo se prepao i eno sta napravi :lol: ( ovo je zajebancija za one koji to ne skontaju )
prosao ga je nakon sto se rasplako ko ckapi sudijama kako mu schumacher ne da da prodje. real pussy cat doll :lol:
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#4210 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Industrialyzer »

pa kad Lewis prekrsi pravilo drvlje i kamenje na njega a dedo smije , e ne smije ni on. Fino pravilo kaze da poziciju mozes braniti jednom , eh da je Massa bio on bi i odustao poslije prvog pokusaja. I da , nije on pussycat ali ima veze s njima :D
mentalist
Posts: 870
Joined: 25/12/2009 20:32

#4211 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by mentalist »

čoksa08 wrote:pa koga drugog spominjati kad balo pravi sranja na svakoj utrci :lol:
:thumbup: sve receno
mentalist
Posts: 870
Joined: 25/12/2009 20:32

#4212 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by mentalist »

Industrialyzer wrote:
čoksa08 wrote:pa koga drugog spominjati kad balo pravi sranja na svakoj utrci :lol:

eno FIA pravi wall of death ya sve voyace koje je Lewis ubio u utrkama i izvan nje :lol: Pomirite se sa cinjenicom da je vozac i da koristi svaki trenutak da dodje do bolje pozicije , istina , nekad pretjera ali sta bi bilo zanimljivo da nije bilo njega i onih silnih preticanja pa odlazaka u boks pa opet preticanja. Niko ne spominje kako je otresao Schumachera a kad ga je dedo zadrzavao prosli put forum bio usporen od ushicenih navijaca fosila za volanom :-)
Ali fosil je odradjivao kako je znao i umio, a nije se zapucao kao ovaj bolid. Jos se balo jadni zalio sto ga fosil ne pusta da prodje :lol:
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#4213 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Industrialyzer »

Jesi slusao intervju koji je dao fosil poslije udesa danas ? :D
mentalist
Posts: 870
Joined: 25/12/2009 20:32

#4214 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by mentalist »

Pa dobro, bio je to samo nesporazum :mrgreen:
User avatar
GAU8
Posts: 9145
Joined: 05/01/2011 09:18

#4215 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by GAU8 »

Industrialyzer wrote:Jesi slusao intervju koji je dao fosil poslije udesa danas ? :D
Mozda je schumi trenutno fosil, ali Hamilton zato nikad nece ni biti fosil.
Zaboravice ga cim zavrsi karijeru :D

Ko sad recimo pamti jednog Montoyu?
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#4216 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Industrialyzer »

GAU8 wrote:
Industrialyzer wrote:Jesi slusao intervju koji je dao fosil poslije udesa danas ? :D
Mozda je schumi trenutno fosil, ali Hamilton zato nikad nece ni biti fosil.
Zaboravice ga cim zavrsi karijeru :D

Ko sad recimo pamti jednog Montoyu?

Ovdje ima ljudi ogranicenih nenormalno , cuj ko pamti Montoyu , pa ko ne pamti :shock: :?
shin
Posts: 7118
Joined: 19/09/2005 10:52

#4217 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by shin »

Dobra trka bila.

Sto se tice napretka mercedesa sto su ona dva gurua valjala samo mogu reci :lol:

Vidjelo se koliko moze schumacher zadrzavati hamiltona kada je drs i gear ratio kako treba.


RB7 je bolid sa druge planete
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#4218 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by simonese »

Industrialyzer wrote:
GAU8 wrote:
Industrialyzer wrote:Jesi slusao intervju koji je dao fosil poslije udesa danas ? :D
Mozda je schumi trenutno fosil, ali Hamilton zato nikad nece ni biti fosil.
Zaboravice ga cim zavrsi karijeru :D

Ko sad recimo pamti jednog Montoyu?

Ovdje ima ljudi ogranicenih nenormalno , cuj ko pamti Montoyu , pa ko ne pamti :shock: :?
jebo Huan Pabla,nista nije pokazao
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#4219 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by radostan dan »

Ja pamtim.
Kako nije ništa uradio?
Da li bi ikad vidio crnu zastavu za vrijeme trke, da nije bilo Montoje?

:mrgreen:
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#4220 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Industrialyzer »



Veliki je vozac bio , vjerovatno navijas za fosila pa ga ne volis isto ko sto sad pricate za Lewisa :thumbup:
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#4221 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by drndalo »

Sjecam ga se i ja, doduse, lagano to sve blijedi... 3-4 odlicna poteza, sa velikim "kohones"... Jos desetak vrlo dobrih, ali sve u svemu je kratko trajalo da bi ga se bas dugo pamtilo, osim po tome da je bez respekta prema "dedi" (tada sam bio sve samo ne njegov navijac) isao u fajt... U svemu tome je prebrzo izgorio i zrtvovan je...

Cuj on dosao u F1 da se trka...? Pa dje jos to ima...

Sto se tice Velikih vozaca u F1, niti je to ikada Montoya bio, a ni Hamilton vjerovatno nece biti... Odlican je vozac, da, prirodan talenat, da, sreca u karijeri, da... Veliki vozac se postaje s onim sto se nalazi izmedju usiju, i to kroz npr. jedno desetljece... Ima on jos pure jesti do tada, ako ikada stigne tamo...
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#4222 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Industrialyzer »

Nisam ni ja rekao da je u rangu sa Sennom , ali da nije vrijedan pomena , to je smijesno. Ja inace volim ovako agresivne vozace tipa Senne , Montoye , Hamiltona...

Ne mogu se sjetiti koja je utrka bila uglavnom Montoy vodi , par krugova do kraja a guma u stanju raspada , vidi se kako se dio otkacio i iz boksa mu javljaju da dodje na mjenjanje gume , on ih ignorise u punom brzin vozi do kraja i osvaja prvo mjesto :dance: npr. Massi da su to rekli vec se zna sta bi se desilo :D
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#4223 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by drndalo »

Nisam rekao da nije vrijedan pomena, nego da je brzo dosao, i brzo otisao... Kratko je bio, puno htio, pa izgorio...
Gost1515
Posts: 964
Joined: 09/12/2003 00:00

#4224 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by Gost1515 »

Otkrivaju se neki novi detalji .... ;-)

http://www.autosport.com/news/report.php/id/95025


koji jadovi ...
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#4225 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting

Post by drndalo »

Ko ?
Post Reply