F1 2008, 2009, 2010 and counting
Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11
- Edin H.
- Posts: 53641
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#4201 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Dobar Bruno Sena, opet povali Petrova 
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#4202 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Baton me opet prijatno iznenadio.
- čoksa08
- Posts: 487
- Joined: 23/08/2011 12:31
- Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D
#4203 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
opet balo pravio karafeke, ako ovako nastavi postace vozac sa najvise kazni u sezoni, karijeri. nikad od njega vozaca formule 
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#4204 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
čoksa08 wrote:opet balo pravio karafeke, ako ovako nastavi postace vozac sa najvise kazni u sezoni, karijeri. nikad od njega vozaca formule
cim ti njega spominjes iz posta u post...
- čoksa08
- Posts: 487
- Joined: 23/08/2011 12:31
- Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D
#4205 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
pa koga drugog spominjati kad balo pravi sranja na svakoj utrci 
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#4206 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
čoksa08 wrote:pa koga drugog spominjati kad balo pravi sranja na svakoj utrci
eno FIA pravi wall of death ya sve voyace koje je Lewis ubio u utrkama i izvan nje
- čoksa08
- Posts: 487
- Joined: 23/08/2011 12:31
- Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D
#4207 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
a sto ga nije otresao proslu utrku, sad ces ti nama da pocnes spominjati neke nedostatke i set-upove sto nisu bili u redu u italijiIndustrialyzer wrote:čoksa08 wrote:pa koga drugog spominjati kad balo pravi sranja na svakoj utrci
eno FIA pravi wall of death ya sve voyace koje je Lewis ubio u utrkama i izvan njePomirite se sa cinjenicom da je vozac i da koristi svaki trenutak da dodje do bolje pozicije , istina , nekad pretjera ali sta bi bilo zanimljivo da nije bilo njega i onih silnih preticanja pa odlazaka u boks pa opet preticanja. Niko ne spominje kako je otresao Schumachera a kad ga je dedo zadrzavao prosli put forum bio usporen od ushicenih navijaca fosila za volanom
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#4208 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Pa prosao ga je , da je dedo izdrzao pritisak onda bi mu cestitao , ovako ste ga dizali u nebesa zato sto je ZADRZAVAO Lewisa koji ga je opet na kraju prosao a danas nije ni uspio skontati ( jbg godine pa motorika losa ) da je Lewis iza , ovaj ga vec prosao. Drugi put kad ga je trebao prestici dedo se prepao i eno sta napravi
( ovo je zajebancija za one koji to ne skontaju )
- čoksa08
- Posts: 487
- Joined: 23/08/2011 12:31
- Location: Ko pogodi sta mi pise u avataru, dobije sta pozeli :D
#4209 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
prosao ga je nakon sto se rasplako ko ckapi sudijama kako mu schumacher ne da da prodje. real pussy cat dollIndustrialyzer wrote:Pa prosao ga je , da je dedo izdrzao pritisak onda bi mu cestitao , ovako ste ga dizali u nebesa zato sto je ZADRZAVAO Lewisa koji ga je opet na kraju prosao a danas nije ni uspio skontati ( jbg godine pa motorika losa ) da je Lewis iza , ovaj ga vec prosao. Drugi put kad ga je trebao prestici dedo se prepao i eno sta napravi( ovo je zajebancija za one koji to ne skontaju )
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#4210 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
pa kad Lewis prekrsi pravilo drvlje i kamenje na njega a dedo smije , e ne smije ni on. Fino pravilo kaze da poziciju mozes braniti jednom , eh da je Massa bio on bi i odustao poslije prvog pokusaja. I da , nije on pussycat ali ima veze s njima 
-
mentalist
- Posts: 870
- Joined: 25/12/2009 20:32
#4211 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
čoksa08 wrote:pa koga drugog spominjati kad balo pravi sranja na svakoj utrci
-
mentalist
- Posts: 870
- Joined: 25/12/2009 20:32
#4212 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ali fosil je odradjivao kako je znao i umio, a nije se zapucao kao ovaj bolid. Jos se balo jadni zalio sto ga fosil ne pusta da prodjeIndustrialyzer wrote:čoksa08 wrote:pa koga drugog spominjati kad balo pravi sranja na svakoj utrci
eno FIA pravi wall of death ya sve voyace koje je Lewis ubio u utrkama i izvan njePomirite se sa cinjenicom da je vozac i da koristi svaki trenutak da dodje do bolje pozicije , istina , nekad pretjera ali sta bi bilo zanimljivo da nije bilo njega i onih silnih preticanja pa odlazaka u boks pa opet preticanja. Niko ne spominje kako je otresao Schumachera a kad ga je dedo zadrzavao prosli put forum bio usporen od ushicenih navijaca fosila za volanom
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#4213 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Jesi slusao intervju koji je dao fosil poslije udesa danas ? 
-
mentalist
- Posts: 870
- Joined: 25/12/2009 20:32
#4214 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Pa dobro, bio je to samo nesporazum 
- GAU8
- Posts: 9145
- Joined: 05/01/2011 09:18
#4215 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Mozda je schumi trenutno fosil, ali Hamilton zato nikad nece ni biti fosil.Industrialyzer wrote:Jesi slusao intervju koji je dao fosil poslije udesa danas ?
Zaboravice ga cim zavrsi karijeru
Ko sad recimo pamti jednog Montoyu?
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#4216 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
GAU8 wrote:Mozda je schumi trenutno fosil, ali Hamilton zato nikad nece ni biti fosil.Industrialyzer wrote:Jesi slusao intervju koji je dao fosil poslije udesa danas ?
Zaboravice ga cim zavrsi karijeru
Ko sad recimo pamti jednog Montoyu?
Ovdje ima ljudi ogranicenih nenormalno , cuj ko pamti Montoyu , pa ko ne pamti
-
shin
- Posts: 7118
- Joined: 19/09/2005 10:52
#4217 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Dobra trka bila.
Sto se tice napretka mercedesa sto su ona dva gurua valjala samo mogu reci
Vidjelo se koliko moze schumacher zadrzavati hamiltona kada je drs i gear ratio kako treba.
RB7 je bolid sa druge planete
Sto se tice napretka mercedesa sto su ona dva gurua valjala samo mogu reci
Vidjelo se koliko moze schumacher zadrzavati hamiltona kada je drs i gear ratio kako treba.
RB7 je bolid sa druge planete
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#4218 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
jebo Huan Pabla,nista nije pokazaoIndustrialyzer wrote:GAU8 wrote:Mozda je schumi trenutno fosil, ali Hamilton zato nikad nece ni biti fosil.Industrialyzer wrote:Jesi slusao intervju koji je dao fosil poslije udesa danas ?
Zaboravice ga cim zavrsi karijeru
Ko sad recimo pamti jednog Montoyu?
Ovdje ima ljudi ogranicenih nenormalno , cuj ko pamti Montoyu , pa ko ne pamti![]()
-
radostan dan
- Posts: 27324
- Joined: 31/01/2010 20:26
- Location: madera
#4219 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Ja pamtim.
Kako nije ništa uradio?
Da li bi ikad vidio crnu zastavu za vrijeme trke, da nije bilo Montoje?

Kako nije ništa uradio?
Da li bi ikad vidio crnu zastavu za vrijeme trke, da nije bilo Montoje?
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#4220 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Veliki je vozac bio , vjerovatno navijas za fosila pa ga ne volis isto ko sto sad pricate za Lewisa
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#4221 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Sjecam ga se i ja, doduse, lagano to sve blijedi... 3-4 odlicna poteza, sa velikim "kohones"... Jos desetak vrlo dobrih, ali sve u svemu je kratko trajalo da bi ga se bas dugo pamtilo, osim po tome da je bez respekta prema "dedi" (tada sam bio sve samo ne njegov navijac) isao u fajt... U svemu tome je prebrzo izgorio i zrtvovan je...
Cuj on dosao u F1 da se trka...? Pa dje jos to ima...
Sto se tice Velikih vozaca u F1, niti je to ikada Montoya bio, a ni Hamilton vjerovatno nece biti... Odlican je vozac, da, prirodan talenat, da, sreca u karijeri, da... Veliki vozac se postaje s onim sto se nalazi izmedju usiju, i to kroz npr. jedno desetljece... Ima on jos pure jesti do tada, ako ikada stigne tamo...
Cuj on dosao u F1 da se trka...? Pa dje jos to ima...
Sto se tice Velikih vozaca u F1, niti je to ikada Montoya bio, a ni Hamilton vjerovatno nece biti... Odlican je vozac, da, prirodan talenat, da, sreca u karijeri, da... Veliki vozac se postaje s onim sto se nalazi izmedju usiju, i to kroz npr. jedno desetljece... Ima on jos pure jesti do tada, ako ikada stigne tamo...
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#4222 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Nisam ni ja rekao da je u rangu sa Sennom , ali da nije vrijedan pomena , to je smijesno. Ja inace volim ovako agresivne vozace tipa Senne , Montoye , Hamiltona...
Ne mogu se sjetiti koja je utrka bila uglavnom Montoy vodi , par krugova do kraja a guma u stanju raspada , vidi se kako se dio otkacio i iz boksa mu javljaju da dodje na mjenjanje gume , on ih ignorise u punom brzin vozi do kraja i osvaja prvo mjesto
npr. Massi da su to rekli vec se zna sta bi se desilo 
Ne mogu se sjetiti koja je utrka bila uglavnom Montoy vodi , par krugova do kraja a guma u stanju raspada , vidi se kako se dio otkacio i iz boksa mu javljaju da dodje na mjenjanje gume , on ih ignorise u punom brzin vozi do kraja i osvaja prvo mjesto
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#4223 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Nisam rekao da nije vrijedan pomena, nego da je brzo dosao, i brzo otisao... Kratko je bio, puno htio, pa izgorio...
-
Gost1515
- Posts: 964
- Joined: 09/12/2003 00:00
#4224 Re: F1 2008, 2009, 2010 and counting
Otkrivaju se neki novi detalji ....
http://www.autosport.com/news/report.php/id/95025
koji jadovi ...
http://www.autosport.com/news/report.php/id/95025
koji jadovi ...
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
