Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#4201 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by 90minut »

Jedino da Borac pobjedi danas u suprotnom ce biti X.
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#4202 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by animus »

plain vanilla wrote: 30/04/2021 00:49
animus wrote: 30/04/2021 00:17 Ne kažem da vam premije mogu pomoci, mogu samo pojedinim igračima dati dodatni motiv. Ali ako ih par odbije onda premije mogu imati kontraefekat. Moje mišljenje.
Sta vama moze pomoci da pobijedite? :mrgreen:
Da Handzic preskoci derbi. :lol:
User avatar
PhilJacksonIzvala
Posts: 585
Joined: 30/04/2020 10:35

#4203 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by PhilJacksonIzvala »

sime_cipol wrote: 29/04/2021 23:31 Ok, nema prvaka, prvenstvo nije regularno, a vi zavrsite u federalci. Nerealan scenarij :roll:
Kakvoj federalci, istupis iz takmicenja, il se gasis jer nemas s kim igrat, il ako skontas da si se zajebo, kreces ispocetka iz najnizeg ranga

Kakvo crno istupanje.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70302
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4204 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Logovan wrote: 30/04/2021 00:53
plain vanilla wrote: 30/04/2021 00:49
animus wrote: 30/04/2021 00:17 Ne kažem da vam premije mogu pomoci, mogu samo pojedinim igračima dati dodatni motiv. Ali ako ih par odbije onda premije mogu imati kontraefekat. Moje mišljenje.
Sta vama moze pomoci da pobijedite? :mrgreen:
Da Vinko napadne haha :D
Vinko ko da se drogira
Ja nisam onako mirna ni kad spavam :lol:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70302
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4205 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

animus wrote: 29/04/2021 23:53 Spominju se neke premije od strane Borca. Prica se i da su neki stariji igraci odbili. Sve je to regularno ali bi se moglo i obiti o glavu Borcu ako je istina.
Velez prodao puno donatorskih, moze premirat Zelju :mrgreen:
palermo
Posts: 25349
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#4206 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by palermo »

Baš šteta što ne mogu danas gledaoci na utakmicu. Jutros u cernicu da kupim karte kad se red uhvatio, niko ne kupuje manje od dvije-tri karte......volio bih danas da dobijemo samo zbog utakmice sa Zrinsjkim....kakva bi tek tada bila atmosfera u gradu.....
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#4207 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Grean »

Bazinga1234 wrote: 30/04/2021 00:33
Grean wrote: 29/04/2021 23:44
Onda sljedece godine mi, Siroki i Bijeljina. Hajde nema logike ali hajde, neka ne puca.

Kako ovo, zar Vico nedavno nije rekao da sljedeće godine novi teren dobijaju Velež i FKS?
To je bio vise primjer i moja pretpostavka a ako je kao sto ti kazes onda ipak nisu zli i bezobrazni kako ja pretpostavih. Do mene :oops: Nemm taj info koji si ti naveo.
splinter
Posts: 8721
Joined: 08/10/2011 12:28

#4208 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by splinter »

palermo wrote: 30/04/2021 12:14 Baš šteta što ne mogu danas gledaoci na utakmicu. Jutros u cernicu da kupim karte kad se red uhvatio, niko ne kupuje manje od dvije-tri karte......volio bih danas da dobijemo samo zbog utakmice sa Zrinsjkim....kakva bi tek tada bila atmosfera u gradu.....
Kakva je atmosfera u gradu? Ima li vatrometa :-D

Eto pogurao sam vas i ja s par ulaznica.
User avatar
sime_cipol
Posts: 23433
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#4209 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sime_cipol »

Hajde Slobodo, obezbjedite sami sebi opstanak :D
User avatar
Point.
Posts: 33507
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#4210 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Point. »

Forca Velež!
User avatar
PhilJacksonIzvala
Posts: 585
Joined: 30/04/2020 10:35

#4211 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by PhilJacksonIzvala »

e jebiga
User avatar
plain vanilla
Posts: 70302
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4212 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

sime_cipol wrote: 30/04/2021 16:18 Hajde Slobodo, obezbjedite sami sebi opstanak :D
Precjenjujes nas :lol:
Bazinga1234
Posts: 8070
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#4213 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Bazinga1234 »

Bravooo :bih:
1Namcor
Posts: 292
Joined: 29/05/2020 17:52

#4214 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by 1Namcor »

Ja lakrdije u Bijeljini :lol:
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#4215 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by mirza_15 »

Opa. Preokret 8)
internazionale
Posts: 2562
Joined: 30/12/2009 15:52

#4216 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by internazionale »

palermo wrote: 30/04/2021 12:14 Baš šteta što ne mogu danas gledaoci na utakmicu. Jutros u cernicu da kupim karte kad se red uhvatio, niko ne kupuje manje od dvije-tri karte......volio bih danas da dobijemo samo zbog utakmice sa Zrinsjkim....kakva bi tek tada bila atmosfera u gradu.....
Velež pobjedom večeras postaje vrlo ozbiljan kandidat za titulu.
Ovi u zapadnom bi pokrepali od muke :izet: ko zna čuda se dešavaju.
Mada mislim da euforija i nije dobar saveznik, ne znam koliko su igrači spremni podnijeti pritisak
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#4217 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by animus »

plain vanilla wrote: 30/04/2021 18:00
sime_cipol wrote: 30/04/2021 16:18 Hajde Slobodo, obezbjedite sami sebi opstanak :D
Precjenjujes nas :lol:
Vi sebe podcjenjujete izgleda. :thumbup:
User avatar
sime_cipol
Posts: 23433
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#4218 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sime_cipol »

plain vanilla wrote: 30/04/2021 18:00
sime_cipol wrote: 30/04/2021 16:18 Hajde Slobodo, obezbjedite sami sebi opstanak :D
Precjenjujes nas :lol:
:zzzz:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70302
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4219 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

animus wrote: 30/04/2021 18:27
plain vanilla wrote: 30/04/2021 18:00
sime_cipol wrote: 30/04/2021 16:18 Hajde Slobodo, obezbjedite sami sebi opstanak :D
Precjenjujes nas :lol:
Vi sebe podcjenjujete izgleda. :thumbup:
:mrgreen:

Koliko nam jos treba da sigurno ostanemo?
splinter
Posts: 8721
Joined: 08/10/2011 12:28

#4220 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by splinter »

Lijepo da je Sloboda obezbijedila opstanak. :thumbup:
Ispadaju Radnik i Krupa, prelijepo.
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#4221 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ZonFon »

plain vanilla wrote: 30/04/2021 18:53 Koliko nam jos treba da sigurno ostanemo?
Da uzmete Borca i Veleza i opstanak zagarantovan. :mrgreen:
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#4222 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by animus »

Vi ste rijesili opstanak. Krupa, Radnik i Olimpik ce jos da vode bitke.

Sudije iz Bijeljine su uspjele napustiti teren a da li ce Bijeljinu upitno je.

A sad nam dolazi spektakl u Mostaru. Samo da Velež ne izgori u želji.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70302
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4223 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

ZonFon wrote: 30/04/2021 18:56
plain vanilla wrote: 30/04/2021 18:53 Koliko nam jos treba da sigurno ostanemo?
Da uzmete Borca i Veleza i opstanak zagarantovan. :mrgreen:
Gospodine, bajke su na drugom odjeljenju :lol:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70302
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4224 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

animus wrote: 30/04/2021 19:00 Vi ste rijesili opstanak. Krupa, Radnik i Olimpik ce jos da vode bitke.

Sudije iz Bijeljine su uspjele napustiti teren a da li ce Bijeljinu upitno je.

A sad nam dolazi spektakl u Mostaru. Samo da Velež ne izgori u želji.
Najjaci je komentator, za ove galamdzije govori -Evo jos jednog gospodina :mrgreen:
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#4225 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by animus »

:lol:

Kultura
Post Reply